|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 8:38:54   
Sanjica26 RR
Zalila se na stomak i jutros. Ako nije od nekog od nas fasovala neki stomacni. Dala sam joj probiotik, pa cemo da vidimo. Moram da se javim dr. Nema mi druge.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 9:28:30   
MishMash
Dobro jutro mamike!

Sanjice, mi smo prosle nedelje imali takvu situaciju. Ks, crp, bris grla- sve u redu, a smizla cetiri dana temperaturu do 39. Zalila se na bol u stomaku i imala je jake gasove i grceve. Vodili smo je kod dr, kaze viroza posto je sve drugo ok. Davali smo probiotik i proslo je da kucnem u drvo.

Ja sam dobila konjuktivitis, odem kod oftalmologa i ne dobijem nikakvu terapiju. Rekla sam da dojim, a dr kao iz topa odmah kaze samo fizioloskim da ispiram. Tacno se videlo da ne zna sta da mi prepise. Jutros mi je oko zatvoreno, moracu opet da idem, valjda postoji nesto sto mogu da koristim. Poludela sam, bas mi je frka da ne dobiju klinci, mada sam upala u psiho-mod ciscenja i sterilisanja svega.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 9:36:39   
wivern
Bar dan.
Meni je ova godina krenula naopako, kao i ona prethodna, tako da bih je najradije preskocila.
Trebalo bi danas da vodim M na kontrolu ali necu, vodicu ga posle praznika. Neka ga kuci jos malo.
Ja pijem kaficu i pravim kombinacije kako da prezupcim do plate user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 9:38:27   
branki*
kako naopako,wiv,je li se nesto desilo?meni obicno kao i par prethodnih godina unazad...muzu juce bila registracija,a ide nam i slava...glupe pare.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 9:53:31   
wivern
Izgubila sam telefon mm, ili mi je ispao iz dzepa 30m od radnje u sred delta cityja ili su me tu odzeparili.
Taj telefon za mene ima emotivnu vrednost, ima dosta uspomena u njema, ne samo fotografija. +Naravno da su ga odmah ugasili i da nece da ga vrate.
Samo sam ja majmuncina vratila preko 20 telefona koje sam nasla sto u ranji sto na ulici.
Ja pod hitno moram da pobegnem od ovog posla jer taj sljam koji ja gledam svaki dan ubija u meni veru da postoje normalni ljudi.
Stoka toliko krade da ja to vama ne mogu objasniti. Ukradu satensku traku sa haljine, koja sluzi kao kais....
A o nakitu ne bih komentarisala, jer ne mozemo da stavimo zastitu na njega.
Povraca mi se od .6tog sveta.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 9:57:59   
branki*
bedak,wiv...jeste,to nije samo telefon,to su uspomene,secanja..user posted image bzv.nama se tako pokvario i nece da upali stari tel mm,a u njemu gomila slika i snimaka kad se rodio boza,pa iz bolnice,pa prohodavanje...svasta nesto..
a,za kradju..ne znam..ja se stalno iznenadjujem kakvi su ljudi,ali zaista,kao da sam sa kruske pala.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 10:17:41   
suzi kju
Eh wiv bas mi je žao. Teško da ce ti vratiti telefon, ne znam kuda ide ovaj svet, ali previše je zla u ljudima.Mnogo mi je žao i navijam da ce tom nekom proraditi griža savesti i vrati ti telefon.

Ja mogu decu nisam odvela u vrtic,sinoć sam htela pa sam jutros odustala.
Mozda ih odvedem u ponedeljak, ppd uslovom da ne bude neki veeeliki minus.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 10:17:42   
Sanjalicaaa
Sanjice, bas bez veze. Samo sto je zavrsila sa bockama.
Wiw, videh juce na fejsu da je Ivana serovala. Bas mi je zao. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 10:26:08   
wivern
Ma nece ga vratiti sigurno.
A ni ja vise ni jedan necu vratiti, samo cu da ih izignorisem da neko drugi ukrade. Ovako se osecam kao majmun.

Evo ga moje dete se igra pravim jajima

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 10:39:49   
IvanaSK RR
Wiv, mnogo mi je krivo zbog telefona. Prosle nedelje sam bila kod doktora sa bebom, mob bio u džepu od jakne. Isle smo i da vadimo krv i da gledamo da li resica ispod jezika treba da se secne i kod pedijatra... Ispred kola skontam da mi nema telefona u dzepu, a pri tom me koleno ubijalo. Vraćaj se, pitaj sreca pa mi je ispao ispred ordinacije i da su doktori ili sestra videli i uzeli. A jos sam i melodiju bila iskljucila. Bas sam se iscimala. A mogu misliti kako je tebi, S'obzirom na uspomene...
A za kradju, ja sam mislila da su ti butici bolje sad opremljeni protiv kradja...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 11:23:01   
mali_mis
Jutro, dan user posted image user posted image

Wiv user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 11:37:30   
wivern
Ivana jesu, ali su i lopovi bolje opremljeni. Imas da kupis aparate za skidanje zujalica na netu. Skoro su uhvatili majku icerku kako kradu, cerka je uspela da pobegne a majka "pala"
Gospodja sa lakovanim cipelicama, lepom perjanom jaknom, frizurom....

Ja cu dobiti nervni slom, ne znam kad cu moci na odmor, posto stalno salju neke datume kada menadzeri ne smeju da koriste godisnje. I na kraju ce mi za godisnji reci danas za sutra a to necu prihvatiti.
U srbiji kad radis kod privatnika ti si u stvari rob i nemas nikakvih prava.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 11:40:45   
Animsaj9
Strasno na svasta su ljudi spremni , u to sam se uverila 1000x. Wiw bas mi je krivo, uh, ma uvek kazem ima Boga, neka se boje.

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 12:18:33   
IvanaSK RR
E Wiv, pa zar nisi trebala uskoro na godišnji? Nisu oni normalni.
Ja se ne bih usudila da uzmem nešto sto nisam platila, grizla bi me savest do kraja života user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 12:18:36   
LauraAndrija
A nema, L ima još uvek 39. Popodne idemo opet kod dr.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 12:26:28   
Sanjalicaaa
Ma mi smo divlji zapad. Stvarno treba imati sreće da nađeš dobar posao i dobrog poslodavca.
Ja pre neki dan listam oglase za posao kad ono u prijavi pitanje Jeste li udati, da li imate dece i koliko imaju godina? Aaa, koliko sam se bila iznervirala! Došlo mi da im svašta napišem!

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 12:40:18   
Anck Su Nmaun
Uhh sanjalice ja sam od onih kad pitaju imate li iskustva.. ja kazem naravno, 10 godina sa razgovorima za posao. Poludela sam od toga.
Srecom sad imam fin posao, odlicnog sefa do sada. Sad se promenio pa cemo videti kad se vratim kakakv je. Ne mogu se pozaliti za sad.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 12:53:27   
vocicana
Hej devojke, caos.
Wiv mogu da zamislim kako se osecas. O Boze kuda ide ovaj svet, stvarno mi je zao.
Sve vas grlim. Jednom prilikom sam prilikom apliciranja pored pitanja da li sam udata i da li imam dece, posto nisam imala, pitana sam kada planiram?!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 13:15:33   
wivern
Ja sam trebala da ispitam novu koleginici da li se sprema za vto, da bi znali da li da je ostavljaju da radi ili ne. Iskulirala sam to pitanje i nikada ga nisam postavila. Zena radi kao zmaj i zasluzuje da ide i na 10 vto postupaka ako treba. A i kakva su to pitanja.
Zao mi je sto nne mogu sve te nebuloze da snimim, vi biste se sokirali cega sam se ja sve naslusala i nagledala.
Mene je neka mentolka iz waikikija pola sata davila kako ja ne mogu da radim posao menadzera jer imam malo dete i ne mogu da budem posvecena poslu 100%, doslo mi da je oteram u tri lepe ali sam ipak bila fina i odgovorila joj da je moje dete moja stvar i da ona ne treba da vodi racuna o mom detetu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 13:19:25   
Animsaj9
Bravo Wiw lepo si joj odgovorila, jooooj sto volim takve uhhhh. user posted image

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 15:36:43   
branki*
ej,strasno,citam sta pisete i jheste tako,a ne treba da buzde!zato ovaj svet i ide u aut jer porodica kao osnovna celija drustva,tako smo ucili,se raspada i totalno je obezvredjena!to je strasno!porodica je osnov i temelj svakog zdravog drustva!a,isto tako i kod mog brata na poslu u vojsci,vojska je sve,ispred mame,tate,zene,dece,vojska na prva tri mesta,pa sve drugo,strasno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 15:57:29   
Sanjica26 RR
Branki u sredu se vracamo u skolske klupeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 16:15:47   
emicaa
Gdje ste zenice,ima li kafe.
Ja radila pa oprala ves kad sam dosla kuci.Nesto sam bas umorna danas.
Wiv stvarno mi je zao zbog telefona ali daj Boze da ga vrate.Kao sto i sama rece ljudi su stoka.
Zar vec gotov raspust,to kod vas nesto kratko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 16:18:42   
IvanaSK RR
Emice, raspust je samo ove nedelje, ali produzice ga za dva dana. A sledeći raspust je od 01.02-15.02.
Ja sam isto umorna, ne znam od čega, nista posebno nisam radila, verovatno jos od prehlade.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: JanuaRRski baRR
4.1.2017 16:22:56   
emicaa
U Doboji i okolnim skolama raspust traje 3 sedmice.ali onda je i tu isto,samo sto nije u komadu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

anketa o imenu
sandradrax

Da li Vam se svidja ime Leon?

da (31%)

ne (69%)


Ukupan broj glasova: 67

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here