|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 0:24:09   
Mariya
Hej mame, gde steuser posted image
Ja ležim, ustvari više sedim i sisam Rennie, ubi me kiselina. devojčice spavaju, H priča u snuuser posted image popodne sam zaspala sa H a tačno sam znala da ću zažaliti zbog toga ali nisam mogla držati oči otvorene. Mislim da će mi trebati nedelju dana da dođem sebi od dočeka i te jedne neprospavane noći. Danas ništa korisno nisam uradila, ceo dan sam lenčarila. I sad osećam da mi je propao dan. Pravim u glavi spisak za porodilište i za bebu...A mališa šutira li šutira... Nešto se čudno osećam,kao pred prehladu, valjda se neću razboleti user posted image
Laku noć drage moje!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 8:55:45   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Beba je sinoć zaspala oko osam i budila se nocas milion puta, ali nije bilo šanse da bude budna do devet.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 9:05:05   
vocicana
Dobro jutro mamike.
Vidim nespavacke noci i dalje aktuelne. Da kucnem u drvo, kod nas sve ok.
Emice sada videla da je mala spavala do jutra, pa bravo, konacno da se odmoris.
Nema nam Isidore.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 14:22:29   
Anck Su Nmaun
Cao drage moje
Mi bili na snegu, pa se malo druzili, evo sad oni ruckaju , a i ja cu sad. V je super spavao ali u pola 5 se probudio i poceo da "prica" user posted image
Inace ad sam bas u frci gde da upisemo T, u koju skolu user posted image Inace sam totalni pogub sta i kako ide oko toga, ali sad citam na sajtu skole da se podnose molbe do 1 februara. moram to sto pre resiti.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 14:49:46   
branki*
cao,mame...ja vezbam sa bozom,pa sam se iznervirala,uh!mnogo mi prija sto ne idemo u skolu,mnogo,bas mi je trebalo ovo.boka mnogo bolje spava od kako nije na sisi,tacno je to bilo u pitanju..kod nas nema snega.i tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 14:50:34   
LauraAndrija
Dan mame! Mi i dalje isto. L ima temperaturu, sad je počela i da kašlje, A sad ne, ali je celu noc preplakao, nosila sam ga po kući, nisam više znala sta cu, mislim da je plakao zbog zubica, tek je zaspao jutros u 5h.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 15:14:14   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

boka mnogo bolje spava od kako nije na sisi,tacno je to bilo u pitanju..


Toooooooooooooo, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image ! Znala sam, da se i ti konačno naspavaši dođeš sebiuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 15:15:22   
branki*
ma,da,prosto da ne poverujem,ona je jedino u cugu spavala odmah kako se uspava,a polse budjenje svako malo.konacno,da znasuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 15:30:41   
Milena18
Dobar dan, mamuške!
Emice, bravo za spavače! I M lepo spava ovih dana, jeste da uveče zaspi jako kasno, ali se posle ne budi do 6, a i tada samo siki oa nastavi do 9, nekad i do 10.
Branki, što si se iznervirala?
LA, kada idete na kontrolu? Baš vam dugo traje ta temperatura.
Nama je tako lepo sad kad je mm po ceo dan kući, prosto ne znam kako ću se navići kad počne ponovo da radi sledeće nedelje.
Ovde je padao neki slabašan sneg danas i hladno je baš. Ušuškali smo se pored vatrice i čekamo da nam dođe kuma.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 17:14:36   
serpica
Mamike user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 21:06:37   
eca89
Mamike, samo da se javim, sutra idemo kuci, pa se javim kad stignem!
Budite mi dobro i zdravo! Ljubim vas sve!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 21:17:19   
IvanaSK RR
Eco, srećan put. Ljubimo i mi tebe 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
3.1.2017 21:28:52   
emicaa
Ecika srecno,uzivajte.
Branki prekinuli ste dojenje,kako si uspjela?
Nesto me je omlatilo jedva gledam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 8:35:55   
branki*
Jutro!
Eci,srecan put!
Emice,pisem u temi...
Ne radim,nisam ni decu vodila u vrtic,u krevetu sam jos..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 9:22:55   
IvanaSK RR
Branki, neka, malo i ti da odmoris. Mi smo juce krenuli sa ucenjem. Inače, gospodin je izgubio svesku iz muzickog i sad moram da jurim neko dete da uzmemo svesku da sve prepise.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 9:26:49   
branki*
ja ivana tebe razumem sto se toliko nerviras oko ucenja,evo ,ko me pitao sto sam se juce iznervirala,uzela da vezbam sa bozom,a on ,prvo nece da uci,onda samo ponavlja za mnom,nista ne misli,ne gleda,mozak odsutan,ja izgubim zivce i klepim ga po dupetu..makar da se ne buni,nego da sedi lepo i mirno.posle je sedeo,ali mora svaki dan da se vezba,cim ne radimo nista,odmah se vidi...
inace,citam jutros da ce mozda produziti raspust zbog gripa,daj boze,bas bih volela,da mi bar slava prodje da ne uzimam slobodan dan..

< Poruku je uredio branki RR -- 4.1.2017 9:28:08 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 10:33:33   
IvanaSK RR
Branki, tako i Stefan, mozak ko zna gde. Juce je vise od petnaest minuta oduzimao 210-150,rezultat mu je bio 6 pa 8.Kazu da mu pomognem, za takve stvari ne pomazem, to je odavno naucio. Sad rade jednacine i nejednacine, a on iskljuci mozak kod racunanja. A proveru kad radi samo prepise brojeve, uopšte ih ne sabere, oduzme.
Ma, ne treba on da bude najbolji, al mi krivo sto se ne trudi. Dobio je 3 iz Prirode i društva, a kuci sve znao.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 10:48:08   
Sanjica26 RR
Branki ako je tako ja cu slaviti za raspust. Ne bih Sofiju slala u vrtic ceo januar. Bas se izmuci jadna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 10:59:07   
sonyasha
Dobro jutro, da se čekiramo i mi, bolesni, i V i M noćas visoku temperaturu a mm i ja stomačni....žurkaaaaauser posted image
Bem mu sunac samo ne znam što moramo svi odjednomuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 11:16:13   
Milena18
Dobro jutro!
Vidim da i dalje ima mnogo bolesnih, dokle više...
Ivana, kako ti je koleno?
I ja bih volela da produže raspust, da mm ne donese virus iz škole. Do sada je beba bila zdrava, kuc-kuc u drvo... Znam da i nas kad tad čeka neka temperatura i zapušen nosić, ali bih da odložimo što više.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 12:59:13   
vocicana
Uh sta je vise to.
Dobar dan, mi smo sada u fazi njakanja, spava mu se a nikako da sklopi oci. Mace moje. Da odem da ga ljuljnem malo pa da vidim sta ce biti.user posted image boze koliko je smesan.
Zaspao je, med moj.
Za rucak pohovana piletna iz rerne, prosta varijanta, a za neki dan, malo komplikovanija. Krompir sa sirom i cao.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 4.1.2017 13:10:28 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 13:24:35   
Sanjica26 RR
Moja malena spava. Nije joj se javljala vise temperatura.
Hvala Bogu. Mozda je samo nesto protrcalo.
Teodora nam je otisla kod babe i dede-kod mojih. Najverovatnije ostaje do sledece subote. Vec mi nedostaje.
Kod mene ima rucka posnog. I dezert sam juce spremila.
Sad cituckam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 13:41:39   
vocicana
Sta sam ti rekla, ab je zakon za nju. LJubim vas puno!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 14:08:14   
IvanaSK RR
Citam na netu da je raspust produzen za dva dana... Nisu hteli vise, jer su onda problem propusteni casovi...
Milence, koleno mi je bolje, nocu sam stavljala med, senf, sodu bikarbonu i so, a preko dana mast od Gaveza.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
4.1.2017 14:12:49   
Mala Elena
Zdravo mame. Da pozelim svima srecnu novu!
Mi smo kolektivno bolesni. Prvo P upala uha, stala joj temp tri dana , nocas opet preko 39. E bolesna od prosle srede, stala joj temperatura dva dana i juce krene opet. Nemam pojma vise sta se desava.😖
Ja bila kao mrtva hodajuca lutka dva dana, bolele me oci, visoka temp a dojim....ma , uzas.
Kakvi ste vi?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here