|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 22:39:42   
suzi kju
Dobro veče i laku noć vam želim.
Ivana i Emice drugarice moje po nespavanja, vama posebno želim laku i mirnu noć.
Ivana a pitu mogu da te naucim da praviš , tj kore da razvlacis...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 2:59:23   
Anck Su Nmaun
Dobro vece il dobro jutro 😂😂 jos se lomim !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 6:47:53   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Suzi, Emice kako prosla noc? Kod nas opet budjenja koliko hoces, a ustali u sest.
Suzi, razvlacicemo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 7:35:29   
Sanjica26 RR
Jao Ivana ona te bas urnise. Verovatno ce beki zubic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 7:59:03   
IvanaSK RR
Sanjice, ona nije bas toliko loše spavala do pre nekih mesec dana. Ovaj jedan je izbio pre par dana, verovatno ocekujemo drugi.
Najgore mi je kad se probudi u četiri, pet, a ja ne znam ni kako se zovem user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 8:47:38   
emicaa
Jutro,Ivana ne pitaj.Dva puta se budio ali je uspavljivanje trajalo po sat vremena.Ruke mi je odvalio user posted image
Dora popila sirupe pa cemo brzo doruckovati.Ja u dva idem na vadjenje krvi,da provjere jetru pa cemo u setnju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 8:53:50   
Khaleesi
Jutro mame, ove moje su hvala Bogu lepo spavale pa sam se i ja lepo naspavala user posted image najzaduser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 9:22:09   
Duškić
Jutroo..
Ja sve nesto lutAm po ovim temama..Udjem na trenutak, otkucam, pa ne posaljem, zazvoni mi mob i tako..Vratim se , procitam postove...i tako.. Mi nismo nocas lose spavali. user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 9:24:41   
Duškić
A sto se tice serije ni ja je redovno ne pratim, kad se zadesi. Sad uopste ni ne gledAm ni tv, a filmove volim ali ne stizem da gledam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 9:36:35   
suzi kju
Jutro.
Ivana nikako. A me urnisala, a E spavala kao bubica. A večeras će A da spava a E da me zaj* **va.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 9:41:55   
mati
Jutro zenskaci.
Vala ni ja ne spavam , sa ovom vecom decom, kako li je tek vama sa kmezavcima. Ali to su sve "slatke muke".
Kroz roletne se probija neko sunce, ali nesto sumnjam da je toplo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 9:48:00   
Ana RR
Dobro jutro devojke! Kod nas je baš lepo napolju, nema sunca ali je toplo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 9:53:20   
emicaa
Duskic koristi opciju uredi da ne idu dva posta jedan za drugim user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 9:55:31   
mati
Da ne bude pec pec. Nego ove moderatorke nam bas fine, pa i ne peckaju mnogo. user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 10:00:43   
emicaa
Mati vidis kako smo zlatne user posted image
Zovem Davidovog doktora da mu da neku kremu covjek opet na godisnjem,zovem Dorinog ovnog da nam naprave termin za popodne umjestu ujutru i napravi ga tek u aprilu,i to kad smo planirali za Doboj.Bice opet pomjerat.Ne mogu da vjerujem da su toliko puni pa da tek u aprilu imaju slobodno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 10:03:11   
IvanaSK RR
Mati, ne krse se mnogo pravila :) Sve dok se postuju pravila, ne pisu tri posta za redom u kafani ili razgovorima(tj pise se i u ostalim temama), i dok se ne pisu poruke jedna za drugom u temama(umesto da se koristi opcija uredi) ja cutimuser posted image
Evo drugi put u par dana mi kazes da sam fina user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 10:07:15   
mati
Emice ja procita, Dorinog ovna. user posted image
Ivana, nemoj da vas ponese pa da se uobrazite sad.
Jao , nema ko da spremi dorucak moram ja.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 10:08:45   
IvanaSK RR
Ja sam se vec uobrazila user posted image
Nego, toliko o tome kako ste slikale ves user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 10:15:04   
mati
Ja nista nisam obecala, to se ova Emica sad hvali kad vezba, pa kao ves da pokaze. user posted image
A manijaci samo pare oci...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 10:28:43   
IvanaSK RR
Emica i Voci jesu cccccc
Bice Emica prava sexyka na leto user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 10:30:04   
emicaa
Mati pa kad sam napisala ovnog user posted image neda mi se prekontrolisati sta napisem a uvijek bude greska u pisanju.
Ivana ja zaboravila,ako se sjetim posle cu slikati.
A pored ovoliko slatkise prije da cu biti slonica user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 27.2.2017 10:31:14 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 10:46:59   
Sanjica26 RR
Emice, slatkise jedem kad treba da dobijem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 11:21:08   
mali_mis
Jutro user posted image
Juce mama prebacila neki kanal na tv, nemam pojma koji, i kao tu ce biti dodela Oskara. A. spava, ja zevam u telefon, bacim pogled, mama sa sve cvikama na ocima spava ko top, na tv, neke sisate tete kod nekih plasticnih hirurga izvoljevaju. Krecem da joj polako otmem daljinski, kad ce ona "gledam, ostavi daljinski tu ce Oskar". user posted image Mislim se hoce hoce al u pozi 69. Zadremam, probudim se, opet neke nebuloze. Prebacim kanal, dok je daljinski jos cvrsto u njenoj ruci, kad se budi i kaze "jel vidis da je tu Oskar, sto si tako dosadna" user posted image Gledala je Oskara citavih 10 minuta, posle toga sam zaspala.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 11:34:45   
Duškić

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Duskic koristi opciju uredi da ne idu dva posta jedan za drugim user posted image

Ok, to mi i Ivana skoro rekla. Nisam ni obratila paznju. Ja bas pitalA da li mogu da se brisu postovi, negde sam pisala nesto ali rece mi Ivanica, neee!




(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
27.2.2017 11:47:10   
IvanaSK RR
Nema opcije za brisanje, samo te "uredi" :)
Al mi oslabila baterija na mobu, uzasuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here