|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 8:28:53   
nikiteki
Dobro jutro cekalice. Navijamo mina user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 9:04:18   
sanjaos75
vocicana RR hvala na dobrodoslici user posted image ...pokusavam da ostanem pozitivna,a upravo vi mi dajete taj vetar u ledja...evo ispijam soljicu caja od virka i nadam se da cu 12-og ugledati user posted image a neuser posted image ....mada su grudi pocele da me bole,osecam neku tezinu pri dnu stomaka a i ledja me bole
user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 9:07:24   
sanjaos75
nikiteki dobro jutro...navijamo zauser posted image user posted image

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 10:33:06   
Bejbili*
ej drage moje. ja sam sinoc radila test i negativan naravno user posted image sutra bi trebala vjestica doci nadam se da bar nece kasniti da ce stici na vrijeme da se nemoram bar sekirati zasto opet kasni..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 12:42:03   
Skakljiva
Bejlili žao mi je ali ajde ide novi mjesec, novi dani i noći što je bitnije pa i nova muckanja user posted image ide i proljeće kada sve pupi i radja se tako da biće crtice user posted image samo optimisticno, nema odustajanja user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 16:08:43   
Bejbili*
skakljiva pravo da ti kazem totalno sam izgubila nadu umorna sam od svega i od cekanja i racunanja i svega..toliko sam smorena nista mi se vise neda i nista mi nema smisla. nemogu da se pomirim s tim da sam toliko bolesna da ne mogu da zatrudnim iako vec imam jedno dijete ..user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 16:23:47   
sanjaos75
Bejbili, nemoj tako...evo ja 8 godina,iz meseca u mesec se nadam,optimista sam...moras da guras samo napred...nalivam se cajem od virka,pijem zlatnu maku,doci ce i te dugo zeljene crtice....user posted image ....pokusaj da zadrzis optimizam i kad se najmanje nadas doci ceuser posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 17:03:24   
Bejbili*
sanjaos bas mi je drago da si ti tako optimisticna tako i treba dace i tebi Bog da ugledas svoje dve crtice i to sto pre. a ja sam ti poseban slucaj. kod mene ako nesto neide ja potonem i nemogu da se dignem nikako. uzasna sam znam. user posted image pogotovo jer imam pcos i problem sa stitom zlijezdom i veoma je vjerovatno da necu moci vise da zatrudnim ..

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 21:53:23   
nikiteki
Dobro veče! Meni vestica treba da stigne sutra, radila sam juce test negativan, a danas mi je tako muka, grudi me bole.

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 21:57:31   
Bejbili*
Niki-teki iste smo sestro user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 22:09:59   
nikiteki
user posted image . Ja ne znam negativan test valjda ce da krene

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 22:49:44   
Bejbili*
ma Niki sigurno smo trudne obe samo test krivo pokazao - prerano uradjen. hahahahah

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 22:53:09   
mina91001
Drage moje kako ste ? I je se nadam da ce biti hvalaa sto me bodrite. Moram vam reci nesto istrazivala sam po netu i naidjem na onog Slobodana Tesica onog travara kaze da su se zene godinama borile da ostanu trudne i nakon mesec dana koriscenja njegove terapije ostajale u drugom stanju,njegova terapija kosta 300€ a bas na ringeraji ima tema o njemu i jedna zena napisala sta je davao koje cajeve i sta su koristile i ostajale trudne kad se sta pije i koliko,ne znam jeste li citale sta o tome?

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
6.2.2017 22:54:46   
mina91001
I Na facebook ima njegova stranica zove se Radost radjanja i sve to moze da se uzme u prodavnicama zdrave hrane.

< Poruku je uredio mina91001 -- 6.2.2017 22:56:41 >

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
7.2.2017 9:42:07   
nikiteki
Dobro jutro cekalice. Bejbili sigurno je tako user posted image

(odgovor članu mina91001)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
7.2.2017 11:22:19   
sanjaos75
Dobar dan,cekalice moje drage...zelim da vidim sto vise user posted image user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
7.2.2017 17:52:29   
Bejbili*
drage moje moja vjestuca je stigla danas a ja naoruzavam se Lh trakicama i mjerim bazalnu pa da vidimo sta ce biti ovog mjeseca.

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
7.2.2017 20:27:34   
Skakljiva
Tako je Bejbili, takav stav volim čuti user posted image

Žene moje, samo akcija i javljajte šta ima novog user posted image

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
8.2.2017 7:09:51   
nikiteki
Dobro jutro cekalice. Bejbili cim prodje vestica u nove pobede. Mene ledja ubise, a vestice nema

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
8.2.2017 9:26:51   
Skakljiva
Opa Nikiteki, držimo palčeve draga user posted image ajmo da jedna otvori sezonu sa prvim user posted image u februaru user posted image pa da i sve mi ostale lagano jedna po jedna user posted image user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
8.2.2017 12:58:43   
nikiteki
Ne verujem da ima bilo šta, ja sam merilo bazalnu temperaturu

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
9.2.2017 7:21:57   
nikiteki
Dobro jutro.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
9.2.2017 8:24:55   
mina91001
Jutro drage moje ja sam pre dva dana radila test i negativan a vestica bi trebala doci sutra prekosutra,ali kad sam radila test i sad kad kako sam stavljala kapi urina prvo se pojavila jedna duga crta po sredini onog dela gde ocitava pa onda jedna ona crta.. Ne znam sta bi to moglo biti..mozda sam poranila inace radili sam sa obicnim testom nisam sa onim sto ima pre na par dana od menge pa mozda ovaj obican tako prikazuje ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
9.2.2017 8:25:42   
vocicana
Dobro jutro user posted image
Niki, pa kakav je graf? Jesi li ga sta vljala u temu?
Mina postavoi sliku

< Poruku je uredio vocicana RR -- 9.2.2017 8:26:37 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 02/17 [chat]
9.2.2017 9:51:56   
malenoo
Cao mile moje. Da Bog da da ovog meseca sve vidimo user posted image .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here