|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 15:46:38   
Sarav
Isi, oni rade, a mi prodajemo zjala. Ne nerviraj sve, svi imaju takve bisere.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 15:50:00   
Mala Elena
Isi, keep calm user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 19:23:27   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: isidora88

Dodje mi da ubijem mm. Koji je to idiotuser posted image kad moram tako da kazem. On je gospodin umoran i mora da legne da spava, a ja koja nisam sastavila sat vremena sna u komadu nisam umornauser posted image
Ju besna sam kao ris

Vidim sebe u identicnoj situaciju za dva meseca. user posted image Sto je najgore ja cu D verovatno svuda voziti kolima samo se molim Bogu da necu zaspati za volanom (adesavalo mi se srecom bila sam sama u kolima svaki put i srecom nikog nisam ubila niti sam se sudarila sa nekim)


Isi ti mi bas dodjes kao psiholoska priprema jer su nam mm kao blizanci user posted image
Znas kad me pitala danas Dunjina uciteljica baleta, a ko ce nju dovoditi kad se vi porodite? A Na hokeju mi kaze jedna od trenera da je njen muz isti, pa kad se jednom muz pojavio sa njom svi ostali zabezeknuti "ti imas muza" user posted image Znaci ima ih takvih kolko hoces heheh

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 2.3.2018 19:28:37 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 19:34:52   
Ana RR
Aaaaa! Jbm ti i outlook i thunderbird i windows live mail! Ni jedan mi ne radi kako treba user posted image Na jednom imam mailove ali nemam kalendar i kontakte, na drugom mogu da ubacim samo jedan nalog a treba mi tri, na trećem ne radi ništa... polomiću ga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 19:39:04   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Aaaaa! Jbm ti i outlook i thunderbird i windows live mail! Ni jedan mi ne radi kako treba user posted image Na jednom imam mailove ali nemam kalendar i kontakte, na drugom mogu da ubacim samo jedan nalog a treba mi tri, na trećem ne radi ništa... polomiću ga user posted image

Pa cek u outlooku mozes sve ne? A kontakte mozes uvek eksportovati i importovati.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 20:48:26   
vonavoj
Joj.Isi.Ljisha..i ja se psihicki spremam..a nema sanse da se spremim za to..nespavanje i umor i da sam sama..jedino sto je "sreca" ili nesreca sto vrtic nece raditi preko leta..tj.od juna su spojene grupe,do septembra..pa nece ici..ali cu odlepiti ceo dan sama sa njima..a od septembra..jednu u skolu drugu u vrtic..sve sa bebom od 3 mesecauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 21:06:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Aaaaa! Jbm ti i outlook i thunderbird i windows live mail! Ni jedan mi ne radi kako treba user posted image Na jednom imam mailove ali nemam kalendar i kontakte, na drugom mogu da ubacim samo jedan nalog a treba mi tri, na trećem ne radi ništa... polomiću ga user posted image

Pa cek u outlooku mozes sve ne? A kontakte mozes uvek eksportovati i importovati.


Iz nekog razloga outlook ne funkcioniše. Pronašao je mm negde da 2016ica može da pravi problem i da u tom slučaju pređe na 2013. Ok, pređemo na 2013 i učitam mailove ali na svakih pola sata outlook zabaguje. Thunderbird mi je malo nezgodan, valjda se nisam navikla na njega. A i u njemu su mi mojih 5 naloga, gde da guram još tri od klijenta. Windows live mail je super ali kod njega ne može da se učita kalendar i kontakti (a bez toga je sve uzalud). Mm je izludeo, danima se time bavi a ja radim tako što na office 365 imam otvoren nalog koji mi je najbitniji, u incognito mode mi je drugi nalog a treći uopšte nigde nemam ali ajde, on mi nije hitan još neko vreme. Ne znam šta više da mu radim da bi proradio (mislim na outlook)!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
2.3.2018 22:29:10   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88

Dodje mi da ubijem mm. Koji je to idiotuser posted image kad moram tako da kazem. On je gospodin umoran i mora da legne da spava, a ja koja nisam sastavila sat vremena sna u komadu nisam umornauser posted image
Ju besna sam kao ris

Vidim sebe u identicnoj situaciju za dva meseca. user posted image Sto je najgore ja cu D verovatno svuda voziti kolima samo se molim Bogu da necu zaspati za volanom (adesavalo mi se srecom bila sam sama u kolima svaki put i srecom nikog nisam ubila niti sam se sudarila sa nekim)


Isi ti mi bas dodjes kao psiholoska priprema jer su nam mm kao blizanci user posted image
Znas kad me pitala danas Dunjina uciteljica baleta, a ko ce nju dovoditi kad se vi porodite? A Na hokeju mi kaze jedna od trenera da je njen muz isti, pa kad se jednom muz pojavio sa njom svi ostali zabezeknuti "ti imas muza" user posted image Znaci ima ih takvih kolko hoces heheh


Joj, svi oni imaju te izlete... prosto ne mogu da verujem...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 7:43:06   
Misha i Ljisha
Ok nema para, ne mogu da prodam bitkoine vec neko vreme. Ok razboli se pas, daj leci ga, ok spremi se za porodiliste. Al majku mu evo i kola danas moram da vozim kod majstora i vec od jutros krecu tikovi s okom, upalim susilicu i prodjem pored nje posle 15 minuta kad ono, sve lampice svetle i ona ne radi user posted image user posted image user posted image pa majku mu zar bas sada??? Pred porodjaj? Mislim ne znam sta da kazem, mislim uradim. Obaska sto sam platila svega 2 racuna ovaj mesec. Ma strasno. Hajde Boze ako ima jos nesto nek me strefi odmah pa kad krene april da krene na bolje

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 8:00:13   
Sanjica26 RR
I onda ce da bude aprililii. Ljiljana sve je bila sala.user posted image
Razumem te skroz. Ali probaj da se mnogo ne nerviras. Znam da nije lako. Ali to ti sad ne treba uopste.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 12:41:49   
Misha i Ljisha
O da evo zvali i iz telekoma, izmirite dugovanja u roku od 8 dana vaseg box paketa. A ako nema neta nema rada=nema para. Juhuuuu... Kako sam samo srecna.

Dosao mi komsa kaze ako imas dugovanja za vrtic brzo placaj ispisuju decu. Rekoh imam samo februar tj prosli racun koji sam preuzela prosle nedelje ili kad vec, da i zbog toga ispisuju...Ma daaaaaaj...jel sam stvarno tolki baksuz da redovnog platisu zbog jednog racuna kaznjavaju? Cekam razvoj dogadjaja.

Hm da vidim ima li jos nesto??? Ne za sad ne, al tek je proslo pre podne

Znam Sanjice da ne bi trebalo da se nerviram, al bas nas sastavilo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 12:47:51   
IvanaSK RR
Ljiso, razumem te.. Nama je skoro svaki mesec takouser posted image kad nas stignu neki vanstandardni izdaci dodje nam da se roknemo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 12:51:38   
Misha i Ljisha
Ja prosto ne verujem kako se sve sjatilo odjednom. danas sam bila u tripu boze sta ako mi ne krene mleko od silnog stresa?? Mislim nadam se da cu se "odstresirati" do porodjaja. al evo imam i jedne lepe vesti. Stigao mi paket od drugarice iz Irske. Poslala 4 flasice i jednu onu no spill, portiklu, odelce, Dunji neku strava igracku (ubedih je da cemo se igrati posle kad skuvam rucak) portiklu i tako sitnice.

Eto obradovao nas paket user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 13:25:56   
Rosita
Sa parama je tako... kad meni kasne, mm isto ima slabu naplatu ili ne ide posao i tako.

Nema sanse da ispisuju dete zbog jednog racuna koji je jos svez!

Meni kad je nesto nepredvidjeno, ili pozajmimo ili uzmemo od neke sitne ustedjevine, neceg sto smo namenili za nesto drugo. Posle gledamo da nadoknadimo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 13:29:39   
Misha i Ljisha
Rosita sto je najgore mi smo ovog meseca VEC uzeli iz steka. I to ne malo para. sigurno 500e a jos se nismo pokrpili. PA strasno.


I ja mislim da nema sanse da zbog sto ti kazes svezeg racuna ispisuju dete iz vrtica.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 13:37:07   
Milena18
Ljišo, ne brini za vrtić. Pa račun za februar se plaća do 20. marta, makar je kod nas tako. Neće je sigurno ispisati zbog par dana zakašnjenja.
Što se para tiče, mi svakog meseca uzimamo iz tog šteka, ali retko kad vratimo. Baš nam se istanjio. Ponekad se pitam kako ćemo kad ga više ne bude. A uvek iskrsne nešto neplanirano što treba platiti. Eto, čisto da znaš da niste jedini. Ne nerviraj se mnogo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.3.2018 22:40:15   
vocicana
Taj stek...puste pare.
Svaki put kda zaskripi kao hajde, nije ni neki veliki, daleko od velikg, ali je bas ususer posted image osecaj kada moras i nema kasnjenja, a nemas , nemas odakle.
Rosiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2018 9:14:06   
IvanaSK RR
Razbih ekran na mobu koji sam kupila pre manje od mesec dana user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2018 9:21:27   
Milena18
Jao Ivana, to se i meni desilo skoro, isto mesec dana nakon što sam kupila telefon. Pao mi je na pločice u kupatilu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2018 9:34:54   
IvanaSK RR
Milena, znas onda koliko mi je zao user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2018 9:52:26   
vonavoj
Nisi imala staklo, zastitu..
Mislim da veceg baksuza od mm nema..dobio novi telefon,sluzbeni..honor 9.najnoviji..i da ga stavi u torbicu i ispadne mu .i u paramparcaduser posted image ...90e je zamena kostala..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2018 10:27:25   
IvanaSK RR
Nisam imala masku, da je maska bila mislim da mu ne bi bilo nista. Nikada mi se nije dešavalo nista sa mobilnim do pre godinu dana. Od maja prošle godine mi je ovo treci telefon i sva tri pukao ekran!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2018 11:03:57   
vonavoj
A zastitno staklo je 500din😁😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2018 12:37:20   
IvanaSK RR
Mislim na silikonsku masku za mob... Staklo mi nikada nije trebalo kad imam normalnu masku. Al kreten ostaje kreten!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
4.4.2018 16:41:05   
Misha i Ljisha
joj mm zna da sam seprtlja i da se ne brinem o telefonu pa kad uzimam novi on mi ga uzme i sve mi sredi stavi staklo i masku i sve i tek onda zapravo dobijem telefon na upotrebu user posted image

Ja ga ostavljam gde bilo, na kuhinjskim delovima stolu kupatilu, mislim posao mi vezan za telefon pa gde ja tu i on, a nemam uvek dzep. Tako da on zna da meni lako sklizne i ne prepusta nista slucaju. Zao mi je znam koliko si se sigurno iznervirala

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here