|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 21:30:15   
mama Jo
Uf, Von!
Ne znam stvarno, ali ubpotpunosti razumem!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 21:42:04   
vonavoj
Izvinite zeno,morala sam da se olaksamuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 21:45:44   
Sanjica26 RR
Von jel si probala sa njim da razgovaras o tome? Malo da mu skrenes paznju na to njegovo ponasanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 21:46:57   
IvanaSK RR
Vonavoj user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 21:50:02   
vonavoj
Joj.sanjice.zilion puta..samo sam ga pitala na miran nacin,ajde da razgovaramo..zasto kad dodjes kuci gledas kako ces ili odes negde ili da legnes i odmaras...kako mozes? Gde smo tu mi? Juce sam mrtva hladna.mirnim tonom govorila sta treba da radi..sve je odradio preko one stvari..i tipa jesi li sad zadovoljnauser posted image
Moram da nadjem onaj plan i stavim na frizider i da mu pisem obaveze..nemam snage da ponavljam i gundjam non stop..ako nisi u stanju da vidis sam..ok,pisacu ti..user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 21:52:35   
Sanjica26 RR
Sad kad dodje njegova sestra nek je on služiuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 22:07:02   
Anck Su Nmaun
Jao Von potpuno te razumem.
Ne bi se sam set_io sta treba oko dece vec ja moram da govorim i onda ispadne kako ja naredjujem pa me jos zez Razzzzumem!
Volela bih da saaaam uradi nesto a da mu ja nekazem.

Uhh Von u trudnoci jos plus duplo oset_ljive na sve. Verujem da ti je tesko.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 26.4.2018 22:08:22 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 22:09:50   
vonavoj
Zaova da me sluzi?! Ima dvoje dece iz dva propala braka koja su trajala 6 meseci,jer ona NECE da bude sluga..ta bre pametna zena..nju sad sluze mama i tata.nece ona nekom.muskarcu da bude sluga!
Anck,znaci ista prica..ej.uradi on..okupa ih uvece..ali znas koliko.puta moram da kazem,vreme je..10h je..ajde.ajde...jbt.pa kao da sam retardiranauser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 22:10:54   
vonavoj
Sutra ce dobiti spisak sta sve treba da sredi da bi imala gde njegova sestra da spava..a ja cu se praviti da me stomak boli...neka se nose svi..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 22:12:34   
Anck Su Nmaun
Hah pa isto. Ja zurim da do 20h svi budu namireni okupani, sve sredjeno da idu u krevet a on ladovina . Dok ne puknem pa provristim. A onda kaze sto si nervozna user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 22:14:10   
Anck Su Nmaun
Ma.nego sta bre! Cuvaj sebe, lezi i kukaj da te boli nek drugi rade. Jednom kad vide da mozes nece te stedeti.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 22:15:01   
Misha i Ljisha
Von js bas htedoh da ti kazem reci da te boli stomak ili sa ti dr rekao da mirujes i nista tesko da radis i da sto cesce odmaras. Raumem😀

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 22:15:24   
vonavoj
Da.da..i onda kaze deci,nisam ja kriv.mama urlA,nervozna je..a on ih okupa i legne..a ja se drndam josuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.4.2018 22:21:07   
vonavoj
Sinoc sam namerno legla pre dece..i jos mu dosao drug na kafu i kao sto si legla..tipa,ko ce sad decu da legne...ja reko boli me stomak..od sad cu tako..ali dzaba mi..on ode u 7 dodje u 19h..sve je na meniuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.4.2018 10:51:15   
IvanaSK RR
Vonavoj, kakva je situacija?
Ja sam se sinoc mnogo rastuzila.. Sretnem drugaricu iz osnovne, nisam je videla godinama i kaze mi da je nasa drugarica umrla pre dve godine od leukemije. Dosta smo se druzile u osnovnoj, isle zajedno u odeljenje...
U četvrtom mesecu trudnoće otkriju joj leukemiju, radili transplataciju, pet godina je bila dobro, opet lose.. Rekli joj da umislja i da ide kod psihologa.. Na kraju, srce joj radi samo 15% i leukemije se opet vratila...
Ne izlazi mi iz glave.. Samo mi proleti nase zezanje, njena dnevna soba, i njen smeh od kog su joj isle suze na oči..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.4.2018 10:57:47   
mama Jo
Joj Ivana, najezih se....
Strasno stvarno...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.4.2018 11:00:03   
vonavoj
Joj.ivana...samo ruzne stvari,i ne znamo da cenimo to sto imamo..toliko puta se zbog toga.nerviram...
Dobio je plan rada..mene stvarno boli stomak.kukovi..prepone,sve..ima da ide redom i stiklira..a na sve to i o deci da brine,kao i ja sto sve radim..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.4.2018 11:02:54   
Misha i Ljisha
Ivana bas mi je zao. Jao sad cu odmah da okrenem svoju drugaricu iz Irske njoj nesto nije dobro ovih dana. user posted image

von mozda bude drugacije kad stigne beba. Pu pu pu ja evo ovog mog mogu sad samo da pohvalim. Kolko ce trajati ne znam ali dobar je, i o D i o P brine. Na smenu nosamo malog kad ima grceve on kupa starije dete, pravi joj da jede i sve. Cak je i usisavao user posted image poslednji put je usisavao prosle godine kad je D imala boginje. user posted image

Jedino sto nikako te sudove da opere, al zato ja grebem za sudomasinu ehehhe...

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 28.4.2018 11:05:03 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.4.2018 11:22:32   
IvanaSK RR
Vonavoj, ne odustaj od plana. Kad ne moze lepo, mora nekako ...
Ljiso, bravo za tvog muza. A sudo masinu sto pre.
Život tako brzo prolazi, a mi ne uživamo dovoljno u njemu. Nerviram se zbog kuce, sudova... Ma bas me briga, idem sa svojom decom da uzivam..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.4.2018 10:02:20   
Anck Su Nmaun
Kupim sinoc alkice kao sutra zarazgovor za posaouser posted image i jutros da probam nisam je ni izvadila ona pukla user posted image
Sad treba da se njakam da idem opet na drugi kraj grada bem ti mindjuse duze bi izdrazala da sam je kod kineza kupila user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.4.2018 10:04:18   
MimaKos
Ja bih iz inata otisla, na sta to lici, ja im uvek reklamiram, bezobrazluk!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.4.2018 10:06:23   
Anck Su Nmaun
Ma otici cu bar cu pro ati ali znam vec pricu ja sam je slomila nema zamene.
Nisu neke pare al ni meni ne rastu na drvetu.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.4.2018 10:08:59   
MimaKos
Insistiraj! Nije rec o parama vec o principu, meni zamene, ali budem nekad bas neprijatna!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.4.2018 10:16:24   
Anck Su Nmaun
ma najgore mi je sad ici 5 km do tamo user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
29.4.2018 10:19:01   
MimaKos
Dobro, to jeste, gorivo te kosta vise nego mindjuse.. :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here