|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.5.2019 15:51:49   
mama Jo
Tzv ,,majstor sutra"... svaka cast izuzecima, ali ima ih bas dosta takvih bezobraznih.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
9.5.2019 17:25:37   
kamičak
Drzi vodu dok majstori odu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.5.2019 19:51:53   
Ivanka 75
Tresnula sam potiljkom u neku letvu u dvoristu, mm pokosio i ja da mu pomognem da pometemo zveknem u tu letvu sto je svekar stavio da pomoooogneeeee branju tresanja! Naravno samo ja mogu da zveknem i niko vise!
Nisam udarila toliko jako, nije me cak ni zabolelo, ali sad mi muka

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.5.2019 22:07:16   
Filadendronka

Svasta Ivanka, mogla si da dobijes potres mozga. Ja sam besna na sebe iz nekih drugih razloga, uhvatila me neka tenzija bzv i sama sebi kavarim divan vikend. 
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Tresnula sam potiljkom u neku letvu u dvoristu, mm pokosio i ja da mu pomognem da pometemo zveknem u tu letvu sto je svekar stavio da pomoooogneeeee branju tresanja! Naravno samo ja mogu da zveknem i niko vise!
Nisam udarila toliko jako, nije me cak ni zabolelo, ali sad mi muka



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.5.2019 10:16:25   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Tresnula sam potiljkom u neku letvu u dvoristu, mm pokosio i ja da mu pomognem da pometemo zveknem u tu letvu sto je svekar stavio da pomoooogneeeee branju tresanja! Naravno samo ja mogu da zveknem i niko vise!
Nisam udarila toliko jako, nije me cak ni zabolelo, ali sad mi muka

Ivanka trebala bi do neurologa, tvrda je glava, ali imas simptome potresa cim ti je muka, narocito ako osetis malo nestabilnosti,trebala bi malo Manitola da primis.
A ja sam negativna, zracim od negative, svasta se izdesavalo, ne mogu da se pokupim. Potrebno mi je da budem sama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.5.2019 10:20:28   
BubaBubica


Joj Ivanka ne znam da li zbog što smo imenjakinje (ako ti je nick ime) ali i ja mogu da se udarim tako kako niko ne može tako da te razumem 😂 ako ti je mnogo muka poslušaj Voci. U ovoj trudnoći sam se toliko puta udarala u glavu da to nije normalno, ko da mi je glava porasla a ne stomak.

Ja ću samo da kažem da sam u poslednje vreme baš nervozna i džangrizava da ne prepoznam sebe. Baš sam nervozna a i što ne bi, sve me boli i sva sam ko bure neokretna, jedva se saginjem a ko u inat sve mi ispada iz ruku i takoooo, još malo tešim se 😁 ommmmmmm....

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
12.5.2019 10:21:08   
Ivanka 75
Voci, hvala na savetu, pomisljala sam sinoc da odem do hitne, ali mislim da je vise panika uradila svoje.
Dobro sam, lepo sam spavala, malo spavala u dnevnoj a kad sam presla u spavacu nije hteo san na oci neko vreme, rasanila sam se.
Ne zanosim se, bas sam obratilapl paznju dal hodam pravo il ko pijanac 😊
Dobro sam, dobro, hvala na brizi ❤️

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 13:53:07   
Filadendronka
Je l’ ovo niko nije nervozan ili su nagradne igre potisnule ovu temu skroz na dno?!🥴 Besna sam na nas zdravstveni i socijalni sistem “zastite” zato sto nista ne mogu da odradim dok ne platim ili ne daj Boze potplatim nekoga. Morala sam da trazim nekoga da bude uz mene na porodjaju, da  jurim anesteziologa, vezu za vrtic, cak sad moram i vezu za pregled bebe kod specijaliste?!! Zakazuju mi za kraj juna za stanje koje treba sto pre korigovati, dakle sustina je da se krene sto ranije sa vezbama. Zasto je sve tako sporo osim kad uzimaju novac?!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 14:00:38   
bubulence
Fili, pisala sam o tome na jednoj od prethodnih strana... Strasno i zalosno


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 14:13:23   
Misha i Ljisha
Ja se sad pitam kako li izdrzah sve silne dr a da nisam ovde pisala 😂


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 14:20:02   
Rosita
Znam fil. Nikad termin nema ni za šta!! Mi smo stalno morali privatno makar jedan pregled, da bismo nekako ušli u državno, kod istog dr, ako treba. 


Zbog jednog ispada sa jednom dr mm i ja se žalili, pisali žalbu, zvali, opominjali da odgovore, na kraju jesu ali izeo vuk magarca... Tad kome god sam pričala i rekla žalili smo se, svi su u fazonu bili ma pusti, tako je to... Svi pomireni.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 14:25:14   
Sanidej
Magnet se zakazuje za godinu dana..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 14:34:35   
Duškić
Nista novo. Svi smo to prosli i prolazimo.
Gle ni ja ne izbesneh u ovoj temi.
Elem , moja sklolska iz osnovne koja je jedva zavrsila osnovnu i srednju skolu u medjuvremenu se dooobro udalA i zavrsila Medicinsku visu i Visoku u Cupriji ili Jagodini nisam bila bas prisebna kad mi pricala , mislim i sad radi u nasem kraju kao medicinska sestra.
Pa doslo mi da se upucam. user posted image

< Poruku je uredio Duškić -- 14.5.2019 14:35:44 >

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 14:41:58   
vonavoj
Duskic,i posle su takve sestre glavne za zakazivanje,ubacivanje kod dr..Fili,zalosno..Ja sam za kardiologa cekala 5 meseci,i kad smo dosli dr je bila sta ste cekali do sad,dete ima rupu na srcu..kad se nisam slogirala. Kontala sam da nije hitno,sum na srcu,pa se tako dugo ceka.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 15:12:27   
Sanidej
Kako je Duskic opisala, mogla je i doktor da postane..ne bi bila prva.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 15:27:01   
Olga75
Juče sam čula da je ćerkica M tičera dobila meningitis i da verovatno neće preživeti, ako i preživi predpostavljaju da je oštećenje toliko da će biti "biljka". Curica ko lutka, prava, zdrava, tri i po godinice i eto sad.
Ništa mi nije dobro palo, sva sam od juče tužna. Ako nedaj Bože ne preživi pa oni će uraditi nešto i sebi. Jako mi je tužno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 15:29:30   
vonavoj
Idi bre Olga..kako to sad..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 15:33:19   
Olga75
Pa nemam pojma, imala je upalu uveta i pila ab( to je trajalo neko vreme) pa išla ne neki rođendan, tamo je bilo i dece sa rota virusom i onda joj je imunitet verovatno jako opao. Po simptomima je meningitis ali ima jako veliki edem mozga pa nisu uzimali likvor da potvrde.
Tuga ogromna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 15:38:35   
Ana RR
Uh Oldži :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 15:43:10   
Ivanka 75
Uh Olga, strasno 😢

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 15:43:57   
vonavoj
Joj Olga..strasno,stvatno strasno. Smesni su problemi koji imamo..pu,pu,ne daj Boze nikome.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 15:48:15   
Sanidej
Ako je virusni meningitis, nema terapije osim suportivne :(

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 17:23:17   
kamičak
Bas tuzno, da zanemis.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 17:47:58   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Joj Olga..strasno,stvatno strasno. Smesni su problemi koji imamo..pu,pu,ne daj Boze nikome.



Bas tako... Jao Olga, nema, bas nikakve sanse da bude ok??? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.5.2019 19:00:01   
Filadendronka
Kad procitam ili cujem ovako nesto samo me muka uhvati. Jadni ljudi. :(

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here