|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.6.2019 15:17:24   
Filadendronka

Jance, pisi zalbu, izlozi situaciju da nemate novca za privatni vrtic.
IZVORNA PORUKA: jance

Znam da je verovatnoca bila mala, sve zam, muz se vodi kao nezaposlen, to nam je 30 bodova manje ali sta da radim i dalje sam jako TUZNA sto bebuska nije upala u vrtic. Tuzna sam jer sam mislila da imamo vezu a kanda je nemamo, tuzna sam jer sam se nadala da cu od septembra imati malo vise vremena da se posvetim K kad krene u prvi razred a jos bitnije da se posvetim O koji krece u drugi i krece sa ocenama i jako jako jako sam ljuta jer sam ja sve uradila da mm nabavimppotvrdu o zaposlenju a on nije prstom mrdnuo! I sad cu na kraju kad krenem da radim placati privatni vrtic iako bi ona kao trece dete trebala da ima besplatan drzavni. Tuzna sam. Znam da ima onih koji imaju vise prava i vise bodova i cestitam im ali sam eto tuzna To valjda imam prava da budem.



(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.6.2019 4:01:58   
Misha i Ljisha
P ima temp. Kako ja zakazem vakcinu tako on dobije temp. Vec dva meseca i vise nikako da primi vakcine Bog temp. Prosli put je imao T 15maja posle toga dr na godisnjegni sta znam i evo sad zakAla A sreduni on dobio opet. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.6.2019 6:50:11   
Maraj
Ljiso...opet su virusi aktuelni...zbog ovih "nenormalnih" temperatura.
Znam da se nerviras. Tako smo i mi sa S zimus. Kad god treba da primi vakcinu L donese neki virus iz vrtica, i pokupi ga i ona

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.6.2019 7:13:00   
vonavoj
Ljisho,nemoj da zakazujes..samo banes kad je zdrav. Tako sam i ja na kraju uradila.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.6.2019 7:30:06   
Misha i Ljisha
Evo zvala sam daotkazem i da pitam jel mogu tako da banem. Kaze nazovem taj dan i pitam jel migu da sveatim i to je to

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.6.2019 10:17:11   
jance


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

P ima temp. Kako ja zakazem vakcinu tako on dobije temp. Vec dva meseca i vise nikako da primi vakcine Bog temp. Prosli put je imao T 15maja posle toga dr na godisnjegni sta znam i evo sad zakAla A sreduni on dobio opet. 





Ogi kasni sa MMRom evo vec tacno godinu ipo. Prvo je nije bilo pa je onda on bio bolestan pa je onda krenuo u skolu pa nismo stigli. K je trebala predskolske vakcine da primi u martu evo jos uvek ih nije primila. Ukrug ili ima zapusen nos ili kaslje ( alergija) i ne moze da primi. 
Samo im javi da je bolestan i cao zdravo. Ne mogu ti nista ti nisi odbila vakcinaciju nego dete nije bilo zdravo. 

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
18.6.2019 10:21:01   
smeško
I mi smo na kraju dobili vakcinu zato sto sam ga povela, nije imao sa kim da ostane, kad je N skidao konce.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 12:53:27   
Filadendronka
Ceo dan izgubih na glupu vajber grupu iz vrtica. Dogovor oko poklona za vaspitacice u kome svi sluze samo za sabotiranje predloga, a niko nece da se prihvati posla. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 12:59:44   
smeško
Kojim povodom?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 13:05:17   
Filadendronka
Deca prelaze u vrticku grupu, dakle kod drugih vaspitacica. A ove nase su divne i zasluzuju da im nekako simbolicno pokazemo da cenimo njihov trud. A neke mame hoce da im se pokloni “spa tretman”, aman!!! Pritom je jedna vaspicica pred penzijom i uopste nije u tom fazonu. Ali vise me iznerviralo sto svi samo kritikuju sta god ko predlozi, a niko nece ni novac da skuplja, ni da ide u kupovinu, ma nista. 
IZVORNA PORUKA: smeško

Kojim povodom?



(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 13:30:10   
smeško
Fili, svuda ista prica.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 13:38:39   
jess021
Fili, ja sam kod nas organizovala poklone. Drvo sa sovicama sa imenima dece i posvetom. Extra je uradjeno. 



user posted image
Eto vam ideja! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 13:41:33   
pari
Super poklon Jess

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 13:57:08   
Filadendronka
Ej devojke, imacemo i mi nesto slicno sa imenima dece. Prelepo izgleda Jess to vase. Nego su problem ljudi koji samo pametuju, a nista ne rade. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 14:01:40   
bubulence
jess da ne idu tvoja deca u Odzake u vrticuser posted image ? posto je nasa bivsa vaspitacica pre par dana okacila identicno drvce i zahvalila se deci na poklonu. mnogo mi se svidja...
fili, ne nerviraj se... tako je uvek kada treba da se dogovoris nesto sa zenama...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 14:04:21   
Ana RR
Fil, vidi ovo Mi smo za 8. mart učiteljici poklonili kutiju sa čokoladicama, oduševila se. Ali i ova drvca sa imenima su prelepa.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.6.2019 14:06:54 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 14:14:05   
Filadendronka

Ana, to je taj sat koji pominjem. Ali onda jedna hoce zlatne mindjuse, pa druga bolje srebro, pa treca spa, pa cetvrta vaucere i tako u nedogled. Ja im rekoh bolje po kovertu sa 50e. 😂😂
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Fil, vidi ovo Mi smo za 8. mart učiteljici poklonili kutiju sa čokoladicama, oduševila se. Ali i ova drvca sa imenima su prelepa.



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 14:15:06   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.6.2019 14:20:47   
veselicaa
Jess bas je lepo user posted image user posted image
Fili ne nerviraj se,svuda ima nekog ko ce da se buni.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.6.2019 1:45:42   
Filadendronka

Rekoh li Vam da se nerviram?!! E sad vec kipim od besa, posto sam ceo dan izgubila, uhvatilo me nevreme dok sam isla da bacim pogled na ponudu u zlatarama (mm za to vreme cuvao decu i sluzio goste) i evo posle ponoci doradjujem radnu verziju nekog rama. Zasto mi treba da ulazim uospte u posao sa neodgovornim ljudima koji upravo pisu kome se i koliko ostavlja novca? Htedoh da napisem Svetom Petru! Svi predlozi su bojkotovani, niko nece da ide u kupovinu i svi nesto cekaju. 😡
IZVORNA PORUKA: veselica RR

Jess bas je lepo user posted image user posted image
Fili ne nerviraj se,svuda ima nekog ko ce da se buni.



(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.6.2019 5:03:31   
bubulence
Fili tako uvek bude... Sede kod kuce i pametuju... 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.6.2019 8:38:01   
Ivanka 75
Eeeeee Fil, ajd u junski bar da popijemi nesto, cas_tim sto je petak 😂👍

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.6.2019 9:01:41   
Filadendronka

Vala da znas! Stizem :)
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Eeeeee Fil, ajd u junski bar da popijemi nesto, cas_tim sto je petak 😂👍



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.6.2019 10:07:06   
bubulence
Meni je dosta podstanara. Muka mi je od njih. Trenutno imam podstanarku koja u stanu bude par dana mesecno, uglavnom je u inostranstvu. Evo danas 20.ona jos nije platla kiriju, navodno je ostavila pare cerki koja je dosta neodgovorna i vec 2 nedelje nikako da uplati. Prosli mesec sam isto morala 6x da trazim kiriju. Sa prethodnim smo se tuzili jer je napravio dug od 200 000din, mozda i vise ne secam se. Pre njega su nam podstanari izasli iz stana i ostavili kljuceve u sanducetu... Znaci muka mi je. Kazem mm da prodamo stan, jer stvarno vise nemam zivce za ovo... On ne bi, kao ipak je to stan u NS... Cuvacemo za decu... Sta da im cuvam, bolje da im stavim na knjizicu po 15000e i da ih to saceka za 15-20 god, znacice im koliko i stan


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.6.2019 11:57:15   
vonavoj
Joj,bubi,velika je obaveza! Ali cuti,imate stan..sta bi dala da imam stan.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here