|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.8.2019 6:50:31   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Voći user posted image
Da ti kažem, da bi mene neko izveo iz takta mora da budeee baš bezobrazan, i da mi se skuplja, a onda pucam. I više ne dajem kredite.
  o dunja, a ja pucam na prvu, na bezobrazluk narocito. Ja sam i sproblem sa stitnom dobila jer sam drzala u sebi, sada ne. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.9.2019 12:15:15   
vonavoj
Zasto uvek jedan problem ne ide sam?!?em je bolestan,kenkav danima.. pukla nam sudopera,mm naravno ne zna niti ima namery da resi problem..pri tom se izivljava na M koji je bolestan,on hoce crtani,ovaj pusta utakmice,on hoce napolje,on mu ne da...Rekla.sam mu da slobodno moze da ode,necu trepnuti. Vikend je za odmor,a radnim danima se radi,na poslu..kuca,deca,sta je to?!? A da mene shvati,pa i nekako,nego ti mislis da ja ne radim nista na poslu,ma more mars..i eto..vracamo se na staro.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.9.2019 13:33:56   
Rosita
Von,  N isto kenjkav danima, mene ukočila leđa i vrat, imam malu T,nisam ni za šta. Najradije BiH da mi se svi sa očiju sklone.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
8.9.2019 14:10:19   
vonavoj
Rosi,sstim se i tebe..psihicki sam lose.pa mi sve smeta..sreca devojke su dobre.izasle napolje da se igraju i tata mi spremio rucak!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2019 23:05:11   
Ivanka 75
Nisam u negativi ali moram da napisem razgovor sa komsinicom babom danas...
Ona je baba... Cuva unuku jer joj je to zaduzenje, ona se zrtvuje za svoje unuce... Njenom sinu je danas rodjendan pa je otisla kod njih na sprat i poljubila njegovu trenerku... A on na putu, takav mu posao, na tockovima... Pa je unuka videla da baba ljubi trenerku pa i ona zagrlila trenerku i onda je baba pitala jel ti nedostaje tata pa se ova rastuzila... 
A tebi je muz stalno kod kuce ti nemas tih problema... 
PROBLEMA! Oooooo sorry izvinite sto nisam zrtva sopstvenog zivota. (sve oci uprte u mene) 
Moja unuka placljiva... 
Pa naravno da je placljiva kad joj svojim postupcima izazivate ta osecanja, nije njoj zao zbog tate nego zato sto vidi da se vi tako ponasate, ljubite trenerku pred njom (mm me ispod stola udara u nogu) 
PS. Gluma bato samo tako... 
Nastavak.... 
Ja sam baba a baba mora mirno dazstoji pred vratima kad se dete vraca kuci... 
Ja: moje dete ce da dobije kljuc od kuce pa iako su joj baba i deda pored ima da nauci kako se otkljicavaju i zakljucavaju vrata. 
Neeee... Ne moze to tako... Vi mladi biste sve jako... 
Zato je vasa unuka plačljIva... (sa naglaskom na I) 
Meni je otac umro, kaze baba, i majka... 
Ja:I meni otac, pa sta... 
Pa ja sam jos uvek tuzna zobg toga, i ja sam necije dete... Pa kako je meni kad je moj M otisao na dve godine u Nemacku... Ja sam majka... 
Ja: I ja sam otisal od kuce sa 18 godina, moja majka pustila i sestru i mene od kuce sa 18 u sred ratova u nepoznati grad, nikad se nisam vratila kuci, kako je mojoj mami... Kako je meni... 
Sto je baba bila besnaaaaaaaa 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 25.9.2019 23:07:20 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
25.9.2019 23:27:02   
Ivanka 75
Sustina svega je da sam postala prilicno laka na jeziku... Cas posla opalim i kazem sta mislim, i to svesno, s namerom.

Kad ja mogu da slusam gluposti onda i oni mogu da cuju moje.

A u stvari, smucilo mi se da slusam jadikovke i kukumavke, busanje u grudi tipa ja se zrtvujem za moju porodicu, niko to ne radi kao ja ja sam jedna u 7 milijardi.

Ma no## se... Ne sazaljevam te ič. Sto se mene tice imas zdravu pravu porodicu, nisu ti snaje lose a sto ste u glavu suntavi to je vec za specijalistu. Ona je maaaaajka, i busa se samo tako tutulom... Ona se zrtvuje kad je potrebno... Kad je potrebno... Samo tada, ne svaki dan ko moji svekijevci, ona se zrtvuje samo kad ima zaduzenje. I tada i po kisi trci za unukom na bicikli jer je ova izrazila zelju da vozi.

Baruštija...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2019 7:01:07   
jess021
Ivanka, iskreno mislim da se trošiš na gluposti. Iskuliraj babu, brate mili, neka prica sta hoće.

Daleko od toga da ja svaki put to uradim, ali stvarno se trudim da me takve ili sl priče ne dotiču ni toliko da bih ih komentarisala. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2019 7:55:05   
vonavoj
Ti si blesava,to su babe,starije zene nemaju cime da se bave,nego tako... 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2019 8:47:48   
emicaa
Ivanka pusti,to sto starije  sve ludje 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2019 9:34:16   
flamingos
Ivanka,ne znam šta ds ti kažem,ali-u pravu si.Baba ko baba,zabija nos i gde joj nije mesto.,bitno da je nešto rekla,iskuliraj je(ukoliko je to moguće).Grlim te i ljubim.Poljubac vršnjakinji❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2019 10:13:54   
Mirko Svirko
Ivanka, u pravu si. Baba smlacena ( da ne kazem siznula) ...Seti se scene iz filma, samokontrola ko Nikola Kojo 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2019 12:05:11   
flamingos
Ha,ha-samokontrola Ivančice


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2019 13:23:56   
Ivanka 75
Nisam se ja iznervirala zbig babe uopste, morala sam da vam napisem s kakvim ljudima se srecem, na zalost. Nisam mogla da izbegnem juce nikako. Na cas_ti u komsiluku smo bili, pozvani u isto vreme da dodjemo, a ona kao i uvek velica sebe.
E sad  ja sam jedina koja joj ne daje medalje 😂😂😂
Dokona baba, da je njoj moj zivot drugu bi ona pemu pevala... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.9.2019 17:34:27   
emicaa
Ja bas volim te takve,koje su jedne u milion.One su Bogom dane,majke svih majki.A posebno im volim na svaku udariti kontru 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.9.2019 16:13:30   
vonavoj
Ladno nam vec nestaje vode! Najavljeno je od 18h..i nece je biti do nedelje🤬🤬🤬🤬

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
28.9.2019 21:43:14   
vocicana
Mene je danas izludela prostoa jednog mog pacijenta, povrsnost, kakve stvari sve cujem svakog dana.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.9.2019 20:33:01   
Axi87
Bezobrazluk sto dozvoljavaju psima da obavljaju nuzdu na decijim igralistima i sto niko ne kaznjava onr koji ne pociste iza svog ljubimca!!!!! 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.9.2019 20:35:58   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Axi87

Bezobrazluk sto dozvoljavaju psima da obavljaju nuzdu na decijim igralistima i sto niko ne kaznjava onr koji ne pociste iza svog ljubimca!!!!! 



Nista novo... 
Moja Ivka je sa 2god donela meni i mm osuseni izmet misleci da je sisarka...😐

(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.9.2019 22:40:23   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Axi87

Bezobrazluk sto dozvoljavaju psima da obavljaju nuzdu na decijim igralistima i sto niko ne kaznjava onr koji ne pociste iza svog ljubimca!!!!! 


Meni nije jasno da iko moze da dovede psa da proset_a na decijem igralistu... Da ne pricam o tome sta ostavljaju iza sebe

(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.9.2019 22:47:29   
dunja RR
Meni između ostalog nije jasno i:

1. zašto vlasnici pasa na Bulevaru (Beograd) pokupe izmet svojih ljubimaca i bacaju isti u kontejnere za reciklažu (npr tamo gde ide tkanina), što redovno viđam dok šetam bebu. Kada ih pitamo zašto, kažu nema kante u blizini???
2. zašto vlasnici pasa puštaju svoje ljubimce na Tašmajdanu, da piju sa česme (metar od dečijeg igrališta) tako što psi zažvale celu česmu, recimo doga (redovno viđam). A u stvari šta pas zna, kako će drugačije? A u stvari šta pas radi tu kada je za njih napravljen ogroman ograđen prostor sa čudima, 50m pored, a oko dečijeg igrališa, uključujući prosto oko česme, je bar na 10 mesta znak da je kučićima zabranjen pristup.
3. zašto moje komšije sa sprata ne izvode svog psa napolje (nikad, ali baš NIKAD), već pas vrši nuždu pored lifta (2m ispred ulaznih vrata nas i naših komšija, 2. sprat je u pitanju, vlasnici psa otvore uredno vrata od stana, pas obavi nuždu i vrati se), svaki dan, unazad par godina, ovo već pisah ranije.

I ne, ne mrzim pse, samo mi nisu jasni njihovi vlasnici.

IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Axi87

Bezobrazluk sto dozvoljavaju psima da obavljaju nuzdu na decijim igralistima i sto niko ne kaznjava onr koji ne pociste iza svog ljubimca!!!!! 


Meni nije jasno da iko moze da dovede psa da proset______a na decijem igralistu... Da ne pricam o tome sta ostavljaju iza sebe



< Poruku je uredio dunja RR -- 30.9.2019 23:18:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
30.9.2019 23:29:28   
jane1
Psi su jos I super kakvi su im vlasnici..


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.10.2019 7:30:26   
pari
Dunja, strašno...

Kad budu uvedene novčane kazne za sve to i kad se budu ljudi kažnjavali svaki put, tek tad će naučiti...do tad nažalost će biti ovako .. Niko se ne pridržava pravila jer je u ovoj zemlji dozvoljeno ne pridržavati ih se i to je ono što je strašno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.10.2019 13:35:04   
Axi87
O Gospode Boze!!! Pa to je za neku televiziju da snimi. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.10.2019 13:45:38   
Khaleesi
Moja starija je posla u skolu ove godine. Skola je oko 250 metara od zgrade gde zivimo. Vodim je svakog dana i idem po nju. Dok odemo do skole, ja se okrenem i vratim kuci. Na tom putu od 250m redovno se neko, najverovatnije muskog pola, posto zeni ipak treba malo vise zaklonjenosti, pomokri u toj nasoj maloj ulici. Svakog dana! Eeej tuda prodje bar trecina dece iz skole, i neko od njih sigurno i zatekne nekog gospodina koji kvasi asfalt. Ja sam zatekla gospodu nwkoliko puta, zgrozila sam se. A komsija redovno izvodi svog psa da piski oko zgrade i kaki isto tako oko zgrade... Nema o cemu da pricamo dalje. 



(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
1.10.2019 13:46:54   
milicicak
Ja imam samo da kazem

TAKSISTI SRAM VAS BILO!!!!

(odgovor članu Axi87)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Vas ukus
Pansophia

Da li vise volite popularna imena ili retka?

Popularna (26%)

Retka (74%)


Ukupan broj glasova: 66

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here