|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2020 10:41:47   
vocicana
Gagana, skroz si me rastuzila

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1951
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2020 11:07:00   
Ivanka 75
Gagana, bas mi je zao, bas se nakupilo.... 😔
Budite pozitivni... 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1952
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2020 14:57:23   
pari
Gagana, žao mi je :(


Ana, ja imam isto mišljenje kao ti ali dosta ljudi misli drugačije...vera je nekim ljudima spas i ja to poštujem

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1953
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2020 15:03:07   
smeško
Гагана, увек је страшно када млади људи оду...Тужно, претужно.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1954
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2020 16:02:20   
flamingos
Gagana,baš mi je žao.Nadam se da će brat da se oporavi.Tužno...Ljubim te❤Drži se.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1955
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2020 20:55:40   
gagana83
Hvala vam ❤️



Evo, da ne mracim vise. Danas su brata prvi put podigli na noge. Posle skoro 4 meseca od nesrece. Nije stajao samostalno,(nece to sigurno ni moci ubrzo) nego uz pomoc nekih sprava, pomagala, ali i to je nesto!Sreca u nesreci je da je u Nemackoj, u odlicnoj bolnici gde su uslovi fenomenalni.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1956
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2020 21:02:23   
flamingos
Divna vest,ohrabrujuća.Polako,biće to sve ok.Samo trebaće vremena i strplhenja.Uz tebe sam.Držite se i samo hrabro napred.Ljubim te❤


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1957
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
26.1.2020 23:55:32   
vonavoj
Gago,divne vesti! Super!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1958
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
27.1.2020 8:33:01   
emicaa
Gagana i to je pocetak,nadam se da ce mu svaka sedmica donositi novi napredak 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1959
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 18:50:52   
milicicak
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Zasto je moje vreme uvek najjeftinije i zasto vecito moram da se uklapam da bi neko drugi izvodio svoje sulude zamisli?
I zasto su roditelji s godinama sve ludji? To bre postane nerazumno, gore od deteta

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1960
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 18:58:40   
Misha i Ljisha
Mili podrzavam te u svakom smislu. Mene upravo tata izludeo pricom zasto P ne prica i kako je slusao danas jednog logopeda na televiziji o bla bla....mwni to atalno rade s decom a bratu ne prigovore sto deca ne znaju da kazu dobar dan ni tetki a kamolo drugim ljudimauser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1961
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 19:14:16   
smeško
Ljisho, ja sam sebe samu juce izludela time sto J ne prica.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1962
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 19:38:42   
Misha i Ljisha
Smesko i mene to izludjuje. Cova sve zna. Da ne kazem sve u familiji je z...po inteligenciji. Snalazljiv, sve naredbe zna, sam uradi,dohvati, spretan, mudar,ima sjajan smisao za humor (jedan deo su videle i vaspitacice user posted image ) ali on NAMERNO nece da kaze ni mama. Mesecima sad nije rekao ni mama i on lil nax il kako se vec zove ide pesma old town road i nanpocetku pesme mali crnja kaze MAMA i ovaj moj rekao mama. A inace vec mesecima koristi skracenicu ma ma ma...nerviram se naravno da se nerviram ali niti mu tepam obracam mu se kao odraslom coveku. Dva puta dnevno smo napolju obavezno. Dodje do mene uhvati se za guzicu znaci treba da ga presvucem. Otvori frizider popne se na stolicu dohvati sta hoce. Dodaje mi sudje iz sudomasine. Nadje papiric na podu baci SAM U KANUT BEZ DA MU KAZEM. Vaspitacice kazu da je citiram:najrazumniji. E pa ne bi bio najrazumniji da ja sa njim ne pricam
Plus tu je i seka staalno je neki razgovor. Nije da se cuti ceo dan. Ne znam eto lepo ne znam sta da kazem. Pre nwki dan kazem dunji donesi knjige i da radis domacinon je otisao uzeo ciniju s olovkama doneo papir seo za svoj sto i on ce cova da radi DOMACI. EJ...a ona prstom nije mrdnula. Ma ne znam jeste i mene izludjuje i ne treba mi jos moja.mama i moj tata da menizludjuju. Jako sam se iznervirala

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1963
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 20:37:35   
smeško
Verujem. Ja se nerviram vec neko vreme. Trudim ae sa razgovaram sa njim, ali nesto ne radim kako treba.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1964
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 20:45:48   
Misha i Ljisha
A zasto mislis da ti nesto ne radis kaoo treba? Eto ja necu ovaj put da prihvatim da je.moja greska. Necu. Mogu da kazem da je D lenja da namewti krevet i da je to moja greska jer ja stalno radim umesto nje ali za ovo nema sanse da cu da kazem da negde gresim. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1965
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 20:51:43   
smeško
Pa, zato sto sam ja najduze sa njim. I ako nekog treba sa slusa, onda sam to ja. A ja sam ga, cini mi se, jako razmazila.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1966
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 20:56:59   
Misha i Ljisha
Haha pa dobroni P je totalni razmatitis. Valja mi senpo prodavnici i ja kazem ljudimanopusteno preskocite gauser posted image sta sad da se ubijem??? Uzasan mu je karakter. Popustim nekad jer nemam zivaca a cesto ni vremena. Zao mi je ali tako jw to priznajem. Al ja sad da mj ensto ne dam dok on meni to ne izgovori nw pada mi nanpamet

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1967
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 21:07:31   
milicicak
Ljiso, smesko, ni vasi ne pricaju... ovaj moj komunicira znakovima, zvukovima, rukama al ne prica. Mini buba se u njegovom uzrastu svadjala samnom user posted image eno ga, dere se magarac, nece da ga mm uspava a ja ne mogu, gomilu posla imam a kako ne spavam vec nedeljama cim legnem pored njega, zaspim i onda cao zdravo mozgu i poslu.

Mene vise niko ne moze da iznervira komentarima na racun dece, znam da sta go da uradim nisam dobro uradila i da je sve naopako i da nemam pojma (i moji i svekijevci) al ceto im se omane kako zlatnu decu imam, pitam se samo ciom zaslugom, njihovom verovatno...

mene moj tata nervira, non stop nesto bez veze radi po kuci i basti, pritisak mu skace preko svake mere, milion posto je za vikend imao neki blazi mozdni udar a on budala nece da prestane da se zamajava sa glupostima... treba da padne negde pa da napravi bas potpunu glupost zato sto pobogu neki crep stoji tri centimetra van mesta gde je on zamislio... ubicu ga kad ga vidim, majke mi, ko tri mala deteta se ponasa. Mislim da svaka dva tri meseca vodim sa jednim od roditelja razgovor Nemam sad vremena da vas vodam po bolnicama/sahranjujem te oladite malo sa glupostima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1968
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 21:12:31   
Misha i Ljisha
Mili ce ti kazem nesto za matorce. Njima je taj rad potreban inace cenumreti. Ko god jenotisao u penzijuni nije imao neku zanimaciju nije se nauzivao penzije veruj.mi. crep crep. Ok verujem da tako ensto ne bi trebao da radi ali... to njima nema sanse objasniti.

Znaci i vi imate njakanja mukanja i svih ostalih zvukova. Bas tako i D se skoro pa sa mnom raspravljala a ja kukala sa njenih 15 meseci da mi zna samo SAMO oko 50tak reci. Ja sam katastrofa

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1969
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 21:19:43   
milicicak
Ljiso, moj tata je u invalidskoj penziji evo vec ravno 20 godina, dva masivna mozdana udara je imao i gazilion malih, mozak mu je citiram dr ko svajcarski sir. I niko njemu ne brani da radi kad je sve ok al kad nije sedi gde si i ne cackaj mecku...

ne znam, mnogo je cudno gajiti musko dete posle zenskog, kod decaka za sve ima vremena, sacekaj jos malo, sad ce on... a meni vec polako pocela frka, kad uporedim sa mini bubom on zaostaje svetlosnu godinu sto se jezickih sposobnosti tice

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1970
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 21:23:36   
Misha i Ljisha
Cuj svetlosnu godinu. Ja sam mislila davce paiholog sa njegovih godinu dana da napise da je zaostaouser posted image . On se tek u poslednja recimo dva tri meseca igra kobajagi igara. D je kobajagi hranila njene plisane figure sa 9 meseci. Eeej to je citava skoro godina. Ma...ne smem ni da poredim jer se jos vise nerviram. Ali jeste dobar je.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1971
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 21:33:06   
bubulence
Zene, ne upoređujte decu sa ostalom decom. Smesko ne znam koliko je tvoje detence.

Moje dete je kasnilo u svemu, nije pricala, nije puzala do 13 meseci, o hodanju da ne pricam. Nije sedela, nije pokazivala... Ma haos. Isli gde smo stigli. I svi nam govorili da je sve u redu, da je takva i da ce na jednom da se probudi. Prohodala je sa 19,5 meseci. I dalje nije pricala. Okidac je bio izbacivanje dude. Sa skoro 3 god. I od tada na jednom preko noci ona prica. Recenice. Kao da prica vec dve godine. Tada je pocela i jos nije ucutala. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1972
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 22:24:21   
Ivanka 75
Zene... Ja i dalje tvrdim da je moje dete cudno... Mislim normalna je ona, ali nikad nije radila i ponasala se onako kako se ponasaju deca u njenim godinama. To je i osmeh tesko pruzalo a kamoli rec. Nikad niko nije mogao da je nagovori da nesto ponovi. Samo nas belo pogleda. Ta je radila sta je htela, u svom ćutećem svetu. Kad je pozelela tad je progovorila cele recenice. I savrseno smo se sporazumevali iako je vrskala.

Opusteno... 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.2.2020 22:27:18 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1973
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 22:41:39   
vonavoj
Hahaha..mutavci nasi!Ljisho,tako i moj sve razume,ali sve..i sve sam radi..Poceo je na slogove da prica,ne mogu da kazem da je mutav,ali u odnosu na devojke jeste.Kako se zoves Muuuuu (Micko), kako kaze krava Muuuu,isto😂😂Ali kontam da zbog lose timpanometrije ne cyje 20%..Koka je seka,keka je tetka,moje je mo, oka je joka,daj,os..pa je palo..sve na slogove,ali sve pokaze..Ej bre,yzme da sudove izvadi,ves iz masine stavi u susilicu,njima donosi stvari iz ormana i carape..Zene,progovorice..smara to sto okolina nije sa njima i ne vidi ih .

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1974
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
3.2.2020 22:49:12   
Sanjica26 RR
Vas smara sto okolina drzi predavanje oko govora. Mene izludjuje sto bas svako, ama bas svako mora da prokomentarise za T kako je mrsava. Jednoj ženi sam skoro odbrusila. Sta se uopste ljude tice da li je neko debeo ili mrsav.




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here