|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
3.4.2017 20:36:57   
Anck Su Nmaun
Vece
Voci kako malisa?
Ja sam danas paaalaa s nogu, evo me u krevetu. Deca spavaju i ja im se pridruzujem. Inace sam.nagazila.na sitno staklo i zabilo mi se u pretu. Spoljni deo puko i ostalo unutra ostalo user posted image jedva stanem na tu nogu ustvari hodam na prstima.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
3.4.2017 20:49:25   
branki*
voci,sta je bilo damjanu?user posted image
eco,samo vi navalite na drugouser posted image
ja sam u guzvi,pakujemo se,sutra dolazimo u bgd..po cetvrti put..ali..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
3.4.2017 21:31:16   
emicaa
Mariya hrabrisa je on user posted image
Anck jesi li isla doktoru da ti izvade staklo?
Moji pilici spavaju,Doea sutra u bolnicu na kontrolu.Mene po obicaju panika hvata...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
3.4.2017 21:33:00   
Anck Su Nmaun
Nisam , mnogo je sitno u peti mi je, ali dovoljno da ne mogu da stanem.na nogu..kao na iglu da stanem kad se oslonim . A kontam izacice samo...mozda user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
3.4.2017 21:34:56   
Sanjica26 RR
Anck moraces kod dr.
Moje spavaju. Sad cu i ja. Premorena sam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
3.4.2017 21:40:24   
emicaa
Anck ne igraj se,bolje otidji ako mozes.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
3.4.2017 21:42:49   
branki*
kakvo staklo,anck,sta se desilo?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
3.4.2017 22:22:58   
Milena18
Dobro veče!
Uh Anck, grozno... Sumnjam da će to samo izaći, bolje odi do lekara.
Mariya, super što je terapija dobro prošla!
Emice, javi se posle kontrole. Biće sve u redu, kao i uvek. Veliki je hrabriša i borac tvoja Dora.
Sanjice, kako ste prošli na takmičenju?
M se kao uspavala, ali sigurno će se uskoro probuditi. Tako već nekoliko večeri, probudi se, igra se jedno sat-dva, pa ponovo zaspi. Šta god radili, nema šanse da je uspavamo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 0:18:03   
Mariya
Veče mame!
Emice, biće sve u redu!
Milena, ova je dobro prošla,još preostalih 29 da dobro prođe i biće superuser posted image
Uh,ovo nespavanje će me dokrajčiti...Danas sam možda 15 min.spavala,crkoh. Laku noć.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 7:54:40   
Anck Su Nmaun
Jutoooo
Jao pa ne znam, malo mi glupo zbog toga kod dr. da idem, probala bih sama al ne znam kako to da isceprkam... videcu. Mm kaze da ce se zagnojiti ako ostavim tako user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 8:01:22   
Maraj
Jutro mame. Ja pijem kafu , L gleda Pepu.
anck nemoj se igrati. Ne znam kakvo je staklo i gde si nagazila al mozda ce ti i tetanus trebati. Javi se dr
Mariya user posted image za drugara

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 8:04:42   
Anck Su Nmaun
Ma sitno staklence , deca pre neki dan slomila neki ram i sve sam pocistila al ovo se negde zavuklo ocito. Nagazila sam petom, nije ni krvi bilo ali ne mogu da se oslonim jer osetim kao na iglu da nagazim.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 8:09:41   
IvanaSK RR
Jutro.
Anck, povedi računa, to moze da napravi ozbiljan problem. Moze se desiti da samo ispadne, ali moze i da ti ostane.
Mi idemo kod zubara.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 8:14:15   
emicaa
Jutro,nas dvije doruckujemo.
Sjedila sam sa Davidom od 1-2 i kad je zaspao otisla sam kod Dore u sobu.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 8:39:11   
Anck Su Nmaun
Me znam..ispraticu dan dva kako bude.
Ja odoh da dremnem sa bebcem malo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 8:57:55   
Sanjica26 RR
Dobro jutro i ovde. Mene uhvatila neka vrtoglavica. Sad mi je bolje. Doruckovala sam. I sad krecem sa raspremanjem kuce i ruckom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 19:47:47   
Duškić
Voci, kako je beban? Mi smo imali 3 dana temp.dobili antibiotik i onda bolje. Najgore nespavanje tih dana ...ja navijam alarm u slucaju da se uspavam, jer cim prolazi dsjstvo sirupa ode temp.u bestraga pa tusiranje i mrcvarrnje. Sta rade ostale vredne mame. Mariya , lepo samo napred.
Anck, meni je od flase bilo ali je bolelo uzas ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 20:57:46   
Anck Su Nmaun
Vece
Moji Svi u krevetu, ja legla u dnevnu malo da.gledam Tv pa cu i ja. Inace dosla nam baka jipiiii user posted image
Danas me nije bolelo, normalno sam hodala i veceras sam izgleda.nezgodno stala.i oaetim boc.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 21:10:14   
Sanjica26 RR
Dobro vece zene. Mi smo zavrsile pricu i spakovane su. Sad samo Sofi da zaspi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 21:28:02   
emicaa
Da vam podnesem izvjestaj od danas.Doktorica je bas zadovoljna kako napreduje lijecenje.Malo se udebljala,sto je dobro kako je bila mrso.U julu ce imati jos jedan mri i to bi bilo to.Jos samo 4 mjeseca.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 21:36:18   
Milena18
Veče!
Super, Emice user posted image
Ja nešto nisam umorna, za divno čudo. M zaspala, a ja ću malo čitati knjigu ili gledati seriju, dok se ona ne probudi za jedno sat vremena user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 22:28:25   
branki*
Cao,mame!ja ludim...dosli u bgd,raspakovali se malo,mm ode da preparkira auto.nisam odusevljena,stan je bzv,bas sam se smorila,bem ti vise tudje cumeze i ovo potucanje!jos sam zaboravila da ponesem tepsiju i neku serpu da kuvam,danas ceo dan juri za bojanin pasos,pa juri meni za bolovanje.uzas.sem toga smo uzeli drugi tablet,onaj sto je boka pokvarila,trazili10000da ga poprave i uzeli novi,a na ovaj n mogu da se naviknem.bas sam u nekom down-u.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
4.4.2017 22:32:43   
Ana RR
Pih bre branki user posted image a da tražite neki drugi stan?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
5.4.2017 6:35:18   
Mariya
Jutro mame!
Mališa siki, pa kad završi krećemo na put.
Na želudac neću više ni da kukam, danas popodne ću da zovem da vidim ima li gastroenterolog u Topoli, ako nema onda idem za Suboticu ili Ns. I to moram privatno jer trenutno nemam vremena da čekam na državno, prvo termin mesecima a posle u čekaonici satima. Ne znam ni šta da pijem, probiotik i Rennie pijem sad.
Lu mi se razbolela user posted image davi se u slinama i kašlje. Znači do vikenda će i H da dobije, a samo se nadam da L neće. Rekla sam joj da ga ne ljubaka, jer onako slinava počne da ga ljubi, pa se zakašlje, pa kijanja njegauser posted image objasnila sam joj da moramo da ga čuvamo da se ne razboli kako bi mogli da mu lečimo ruku i jasno joj je i ne ljuti se, samo joj treba reći svakih 3 minuta jer je stalno oko njega.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
5.4.2017 8:01:40   
Maraj
Jutro mame.
Anck kako si od jutros

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here