|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 10:44:16   
emicaa
Ja se sad sjetih da mi bebica danas puni 9 mjeseci user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 11:11:47   
Anck Su Nmaun
Emiii vejiki ste vejiki user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 15:45:35   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR
Anck, uzeste li urin? user posted image

Ne user posted image
Poludecu vec! Videcu popodne da kupim. Onu kesicu pa.cu probati u ponedeljak tako. Ovo me.vise izludjuje!

A kako si uzimala? Bez kesice? Sa čašom?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 15:51:32   
Anck Su Nmaun
Ma da, al dzaba kad.nije hteo.
S kesicama.nemam.dobro iskuustvo inace, pa nisam.ni mislila da uzimam ali moracu jer ovako nam se bas ne da user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 15:55:13   
IvanaSK RR
Stvarno? Ja sam i sinu i maci uvek sa kesicama. Sa casom bi bila nemoguca misija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 17:12:04   
Milena18
Ćao devojke!
Konačno nađoh malo vremena da se javim.
Emice, user posted image za devet meseci! I moja M je juče napunila osam, proletelo mi je. Malopre sam u gradu srela druga iz srednje, sin mu puni četiri godine za neki dan, kaže videću kako se brzo menja sve, ali spavanju da se ne nadam još jedno godinu i po user posted image
Branki, nadam se da će ti tata biti dobro. Baš te je svašta snašlo. Uspevaš li bar malo da se opustiš u toku dana?
Voci, je l' tvom mališi beše ovih dana rođendan?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 17:32:54   
Mariya
Dan mame user posted image
Završena prva nedelja terapije. 3 dana je stagnirao pa je danas uradio gomilu stvari. To su pokreti u milimetrima ali su napredak. Jako sam srećna. Počeo je da okreće glavu i na desnu stranu. Kad je na stomaku odguruje se od podloge kao da radi sklekove. Podigao je ruku i savio je u laktu. Sve to još juče nije mogao a danas je uspeouser posted image i na sve to,malopre se okrenuo sa leđa na bok, i to 2 puta,gledam ga i ne verujem očima,kako je to uspeo!! Inače danas ima punih 6 nedelja moj mali džin. Ogroman je.
Devojčice su kod babe a nas troje u nekom polusnu, malo smo budni,malo džonjamo. Odspavala sam već sat vremena iz 2puta ali mi nije dosta. dokrajčilo nas je ovo ustajanje.
Anck, ako znaš kad se budi,ustani pre njega nekoliko minuta, opereš ga malo i staviš mu kesicu, to je bar kod dečaka lako. Oni piške kad se malo razbude.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 18:02:45   
Duškić
Emice, malo ste stariji, bravo za 9 meseci...vreme leti, to najbolje vidis po njima! Milena i user posted image za vasih 8 meseci user posted image .
Mariya , svaka cast malcu..user posted image
Anck, ja kad sam uzimala urin drzi je suprug iznad kade i pustimo vodu a jA cekam sa onom bocicom.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 18:35:13   
emicaa
Meni je sa njim tako proletilo vrijeme,zao mi sto nismo vise uzivali vise.
Milena bravo i za vas user posted image
Mariya kako on podnosi terapije,buni li se?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 18:36:16   
Mariya
IZVORNA PORUKA: Duškić
Anck, ja kad sam uzimala urin drzi je suprug iznad kade i pustimo vodu a jA cekam sa onom bocicom.


Tako moraš sa devojčicama, ali sa dečacima je lakše, samo staviš kesicu. Kod nas je uvek upalilo to da ih izvadim uspavane i operem, u roku od nekoliko minuta piške.
Emice, dosta dobro. Danas je sve prespavao, probudio se tek na Vojti.
A zamisli kako ga drndaju. 20 minuta struje, pa 5 minuta vežbe sa nekim elektrodama, izazivaju kontrakcije mišića. Pa oblog, pa vežbe. Stvarno je bio dobar do sada.

< Poruku je uredio Mariya -- 7.4.2017 18:40:26 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 19:47:12   
Anck Su Nmaun
Ma.kakvi zene...5 dana svako jutro ga probudim.i na lavabo, operem ga , on se brcka ali nista od piskenja.
Sa.kesicama mi kod devojcica.nikad.nije dobro proslo, svaki put il spalo il se.prosulo i na kraju vijanje nak bolje proslo.
Ma.mogu ja sama ne treba mi mm , al kad on nece guzonja.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 20:59:57   
branki*
Super,mariya!
Milena,da znas,bas.
Ja da uspavam decu,pa cu u krevet,cita mi se neka knjiga,a nemam nista ovde.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 21:27:14   
Maraj
Vece mame. Danas petak user posted image sutra Lazareva subota user posted image idemo do crkve sutra da kupimo vencic i zvoncic za Lazara. Bas volim taj praznik.

Anck probaj cim s probudi da mu stavis kesicu. Verujem da ti je sa devojcicama bilo tesko sa kesicama. Sa decacima je to super. Ja ga vece pre operem. Ne stavljam kreme na pepone. Samo isperem pišu sa acidi borici i stavim pelenu. Sutradan cim se pribudi stavim kesicu i on ubrzo piski.

Mariya user posted image za malenog drugara. Super je on. Bas fenomenalno i rapidno napeeduje. I to okretanje na bok! Bravo! Ja mislim da se moj L mnogo kasnije okrenuo

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 21:56:39   
Anck Su Nmaun
Laku noc zene
Kuckamo se sutra!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 22:33:51   
vocicana
Milenice jesteuser posted image , u nedelju na Sv. Cveti nam je prvi rodjendanac.
Hihiii, hvala ti st mislis.
Svi su namireni, ruckovi za danas i sutra zavrseni, ja sam mrtav covek. Lepo je sto sam finisirala pripreme za krstenje, srecna sam sto su mi te glavne stvari koje nisam mogla ranije da resim konacno resene.
Ja bi neki alkohol,m a i popicu casicu Cepelin-a. Bas sam grogi.
Brankicuuuu user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
7.4.2017 23:31:56   
Mariya
Veče mame!
Maraj, da znaš, baš se primeti da radi nove stvari.
Lu nas je danas pitala zašto nemamo tv u spavaćoj sobi user posted image kažem joj da od tv-a ne bismo mogli spavati. Onda je izrazila želju da spava uz tv u dnevnoj. Složili smo se i eno je u dnevnoj. Baš me zanima hoće li prespavati noć tamo. Ako uspe, spremna je dda bude sama u svojoj sobi!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 6:15:36   
Mariya
Jutro! Mališa siki, spavao je pola sata duže nego inače!
L spava u dnevnoj, čini mi se da se nije ni pomerila celu noć. Još da je vidim kako će da se probudi. Ranije nas je tražila ako nismo u sobi,odmah je vikala. Zna ona da će dobiti svoju sobicu ove godine pa se priprema user posted image
Jao kako mi se spava...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 7:02:01   
IvanaSK RR
Jytro.
Mariya, pa ona je velika user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 7:25:48   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Сви спавају, а ја морам да идем у школу на пробни пријемни. Дежурна сам.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 7:40:10   
IvanaSK RR
Sanjice, aj srecno, i da ne bude mnogo zamorno.
Mene nervira lose vreme, sin ide popodne u crkvu sa verouciteljem, pa sam mislila da odemo i nas dve, ali tesko po ovom vremenu :(

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 7:45:40   
Duškić
Jutrooo! Sta mora nije tesko..
Mi ustali u cik zore...Posle idemo malo do moje seke da se skupimooo malo...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 8:23:06   
vocicana
Mamite, dobro jutro. Emice, ja sam juce procitala, ali ni na kraj pameti, da cestitam mini 9-ti jubilej, malisa slatki.
Pijem prvu kaficu, sve me boli, juce sam se isto kao i ovih dana odvalila od nosanja, od spremanja, razsrafljena sam. Ali bice bolje. I danas tmuran dan, ali od sutra ide odlepsanje vremena. Onda kuci ne sastavljamo. Bas se radujem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 9:35:03   
emicaa
dobro jutro user posted image
david je opet napravio haos od obraza.Opet je do krvi iscesao.
Mariya boli li njega to sa strujom kad rade?
Sinoc kad sam presla kod Dore probudila se,i zagli me da mrdnuti ne mogu i onda je opet zaspala user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 10:18:13   
Mariya
Dan mame!
Lu je super spavala sama. Došla je u spavaću u 8.15 da mi priča,bila je tako raspoložena user posted image definitivno je spremna za svoju sobu!
Danas sam sama sa njima. Mm naravno ima neka bitna posla, a svekrva je prehlađena pa sam joj rekla da nam ne kuva i nek odmara malo, cele nedelje je i ona ustajala da ih čuva,vodila i kupila Lu iz vrtića. Mališa siki, čekam da završi pa da doručkujemo. supa se kuva, još nešto treba da izmislim za ručak. Večeras mi dolazi sestra,opet će da spava kod nasuser posted image
Emice on struju prespava tako da ga ne boli,to je neko pulsiranje, mislim da mu čak i prija čim se ne buni. Ne voli vežbe strujom zato što ga tu terapeut drži, e tu se dernja baš.
Kod nas je sunce ali jako duva vetar.
Crkavam od smeha. Devojčice se igraju po celoj kući i samo ih slušam. Malopre je Lu bila beba koja uči H koja je beba kako se piški na wc, pa posle i da opere ruke. Pa je sad Lu beba koja je bolesna i ide kod dr. H da je izleči. Pričala mi je kako su se juče igrale, H je bila mama a Lu beba pa ju je H dojilauser posted image preslatke su kako se igraju, zato je divno imati 2 ćerke!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 04/17[chat]
8.4.2017 10:57:38   
branki*
Jutro i od mene,pravila sam pitu sa sirom i upravo doruckovali.pijem kafu,pa cemo malo i napolje..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here