|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 6:26:39   
Duškić
Jutro! Sto nije spavao bebac nikako cele noci, ubi me glava...Sad sam ga spustila i evo prevrce se opet.user posted image . Bas sam htela da iskuliram da ne pijem lek, ali moram user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 6:58:53   
Anck Su Nmaun
Jutrooo
Mi smo fino spavali, beban sad pije mleko a ja cu kafu!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 9:17:36   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Sto ne volim kad je maca nervozna toliko da ne mogu ni u kupatilo da odem user posted image
Nije lose spavala, ali je uhvatila neka nervoza.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 12:51:36   
Milena18
Dobar dan, mame!
Ivana, kako si ti, jesi li ozdravila?
Duškić, možda mu neki zubić izbija.
I mi smo lepo spavale, sad smo išle do pijace, pa ćemo popodne opet negde da lunjamo. Ide mi se na more user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 14:23:32   
IvanaSK RR
Milena, i ja bih na more :)
A nisam ozdravila, izgleda da ce me drzati ova prehlada.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 15:08:20   
Duškić
Eee..nikako Milena jos nema ni jednog da proviri..
I meni se ide, ali kad bi mi neko cuvao decu..Bas me teraju sestra i zet da idemo svi zajedno, ali ne..ne..Svi mali, pa dupla dreka..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 16:26:04   
amelia
Dan mame kako ste mi?
Mi danas punimo 20 meseci ne mogu da verujem kako vreme leti. tortu jos uvek nisam napravila, inace pravim mu svaki mesec nemam nikakve sastojke osim one .
svakodnevne cokoladni puding i kokos jedino da zbrckam nesto sa ovim ako imate neku ideju dajte user posted image

Sinoc smo imali horor noc sta je bilo samo Bog zna. Jeo je puno slatkisa posle vecere mm mu dao neke bombice, nije hteo da pije vodu zaspao je i spavao do 4 h onako vrpoljeci se sto puta na saat. Zatim je poceo da cese oci ma kakvi da ih cese bolje receno da ih kopa noktima ja sam 1000 puta sklonila rukice i pokusala ga uspavati i podojiti ali bez uspeha. Onda sam mu onako agresivno podviknula i skinula rukice sa lica ee onda je krenulA takva DrekA vrisak bacanje savijanje ne znam ni sta vise. Ja sam drhtala kao prut, mm prestravljen ,ustali su svi na noge pitaju sta je. Nije se smirio do 4:40 ne znam sta je bilo ali ovako nesto desilo se prvi put. Ponasao se kao da ne poznaje nikog nece da nas pogleda kao uplasen vristi baca se. Jos sam pod utiskom tako se lose osecam ne znam sta je bilo u pitanju...

Da li se desilo nekom slicno?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 17:26:37   
vocicana
Dobar dan mame, stavila tetseninu C ideja za rucak, cekam da se ukrcka, pa posle pesma.
Amelia pre svega da te user posted image , mozda je nesto sanjao macak pa se dete pogubilo kada se probudio. Zato je tako jaukao.
MOje dete je super spavalo, nocas i danas je odvalio dva i po sata, sada gleda crtic i gricka smoki.
Skitala sam sa kumom i dobila divnu knjigu na poklon, stvarno treba da se bacim u horizontalu i citam i uzivam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 17:31:01   
Anck Su Nmaun
Amelia mozda nije bio svestan...pisali smo dosta o tome u temi Nocni strahovi. Oni se probude i nisu svesni nicega oko sebi i pogotovo sto kazes ako si podviknula ono se uplasilo i nije moglo da se.smiri.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 22:18:12   
IvanaSK RR
Amelia, ljubim vas. Verovatno je nesto sanjao..
Ja bebicu uspavljujem tek sada, i odmah ću i ja za njom. I dalje mi je loše, a sutra se treba spakovati i nesto ne zaboraviti.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
3.5.2017 22:22:13   
Duškić
I ja ovu moju stariju bebicu uspavljujem, kad ovako nece da spava iznervira me...a pada joj glava. Ujutru ima da kuka jos mi se pava, necu vrtic!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 0:09:42   
amelia
Mame da vam pozelim laku noc. . .

Verovatno ste u pravu moguce da je lose sanjao i uplasio se. zaspao je pre saat vremena nadam se da se nece ponoviti scenario od juce.
Pravila sam tortu onako obicnu po mom ukusu super je ispala ,lagana cokoladna sa kokosom mali se razbio koliko je macakao i lizao rucicama celo vreme sam ga snimala user posted image

MM rodzak dobio danas sina , 5-to dete po redu . Sad imaju 2 sina i 3 cerke..sutra idemo da se upoznamo ,trebam kupiti neki poklon. Da li je ok da uzmemo tortu od pelenA ima i kozmetike unutra? Ili neki kompletic i cipelice? Sta mi predlazete?
Mada kompletic bi ispao mnogo jeftinijr naspram drugo. user posted image

Ljubim vas sve redom i laka vam noc lepo pajkite :*

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 7:08:19   
Duškić
Dobro jutro! Rano ustajanje je zdravo hahaaa...malo boli glava ali ZdraVo user posted image user posted image
Amelija, glasam za tortu od pelena! Svaka cast tim ljudima! Ja se divim mojima za nas cetvoro..(ovo dvoje mojih malaca me toliko izmori da nemam reci).

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 7:26:50   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja glasam za ono sto vam je finansijski lakse. I jedno i drugo je ok pokloncic.
Duskic, dete u vrticu?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 11:59:31   
emicaa
Amelia ja glasam za tortu od pelena,ako vam nije previse finansijski.
David spava,nocas je dva puta bas plakao,jedva se smirio.Moram pogledatidesne,da ne krecu i gornje jedinice.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 12:40:04   
Milena18
Ćao mame!
Ja moram priznati da prvi put čujem za tortu od pelena, morala sam da izguglam da vidim šta je to user posted image
Mi smo danas ceo dan same, moraćemo posle da izađemo napolje, inače ćemo izludeti u kući. M je sad zaspala, nadam se da će sastaviti bar pola sata, da popijem kafu i malo odmorim.
Mislim da je i mojoj bebi krenuo još neki zub, ali ona ne da ni da vidimo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 12:56:42   
emicaa
Dori je kad se rodila zaova napravila tortu od pelene,ona je stavila sve ono sto treba za bebu u tom periodu.Meni je to bas super

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 14:41:13   
amelia
Dan mame..
Moje dete je strasno nervozno mislim da ima vise zuba za izbijanje mozda tri. Otecene desni i bele jedva provirim da vidim ne da mi. Opet je jutros balavio grize sta stigne gura ruke i onda se ugrize i jos vise place.
Neznm kad ce da probiju bas se pati..

Inace torta od pelena jako jako je lepa ali skupo da ne bih rodzenoj sestri kupila preko 200 eu. Dzinovska torta sa najskupljom kozmetikom jeftinije i manje nemaju a nisam imala vremena da se vucaram po gradu uzeli smo kompletic sa kapicom i papucice .spakovala. Kasnije idemo.

Ja jos uvek nisam ni rucala.
Ivana jel si bolje?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 15:23:03   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja leskarim. Dosli smo sa posla i rucali. Sad vodim S kod logopeda. Posle T na ples. I tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 16:29:16   
suzi kju
Mi došli iz vrtica, odmaramo i mazimo se,ja čekam da mi prokuva voda za kafu. Deca grickaju jabuku i tako. ..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 19:24:10   
Mariya
Dan mame.
Bila danas u vrtiću na roditeljskom, napravila ručak, uključila mašine, vežbala L i ode dan...
Sestra mi javila danas da radi dodatne analize i još joj nisu zakazali operaciju. Mi bili juče kod fizijatra na kontroli, dobili smo još 3 nedelje terapije, znači do 20.juna idemo za Ns svakodnevno. A on, bezobraznik mali, uopšte nije hteo da pokaže šta zna da radi! Ni da diže ruku, ni da je savija, pa se sav iskriviouser posted image Danas mi je nešto topao, merila sam mu T u uhu, tu je nema, a topla mu je glavica.

IZVORNA PORUKA: vocicana RR
Maryia, bar si ruckala, poceces samu sebe da hvatas u pojedinim momentima verovatno, cinice ti se da neces umeti da komuniciras sa odraslima. Tako sam ja bar cinila. Bas me je to bolelo.


Počela sam da hvatam samu sebe da ne umem da pričam ni o čemu drugom osim o bebama i deci. Ali šta ću, oko toga mi se vrti život trenutno.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
4.5.2017 22:44:52   
Duškić
Da , Ivancice, moja napast bila u vrticu. Bila sam dobra sve super, kaze ona uzelela sam se drugarima i drugaricama. Posle prodizili u park , trckarali i bas nam je bilo lepo.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
5.5.2017 0:13:27   
Mariya
Veče mame!
Moj dečak još uvek budan, neki đavo je ušao u njega, na sisi spava,čim ga podignem baca se, mlatara rukama i nogama, kenjka i plačeuser posted image
Od vikenda ne mogu da spavam normalno. U subotu smo našli ono pismo za Gatrijev test, a u subotu bila sestra i saopštila nam loše rezultate i otad samo na to mislim i ne mogu da spavam. Ako i zaspim, kad se probudim krenem da razmišljam i ćao spavanju. Ali ne mogu da se oduprem, sa tom mišlju ležem i ustajem, šta će biti sa njom. Samo briga. Još mi se i Lu budi, loše sanja pa plače kad se probudi. Uh, valjda ću,sad kad krenemo sa terapijom biti toliko umorna da ću zaspati sa manje problema.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
5.5.2017 7:24:21   
vocicana
Maryia ja sam imala tu fazu, isto, ali proci ce. Zelim ti da sto pre pocnes da spavas, evo od jutros i moje dete je ludilo ubolo, najblaze receno. Tako da se razumemo.user posted image
Dobro jutro mame, kafu sam popila, cigaru ispusila, cak dve,ali vise bi volela da sam sada ustala, potopila se u djakuzi, da me ceka sto za masazu posle toga i cinija puna voca. A

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
5.5.2017 9:44:06   
Mariya
Jutro mame!
Ja čekam maleckog da podrigne pa da ga vratim na spavanje. Valjda mu trebaju ona 2 sata što je bio budan noćas. A i meni fale ta 2 sata, na to ne misli... Iskakio se za medalju u 4, pa ponovo dok sam mu menjala pelenu, ceo peškir ukakio, kad sam završila upiškio se pa sam ga presvlačila i tako smo bili budni od 4 do pola 6, a u međuvremenu je i Lu kukala, opet je sanjala nešto...
Moj sin danas ima 10 nedelja!
Voci ne spominji masažu, dušu bih prodala za samo pola sata masaže...

< Poruku je uredio Mariya -- 5.5.2017 9:45:39 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here