|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
11.6.2017 11:45:47   
IvanaSK RR
Serpice, bice mica mala dobro. Ljubimo vas mnogo i sunčajtee see :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
11.6.2017 14:37:00   
choopa choops
Ja cu bas da pitam komsiju za sve to pa cu da ti javim. Bili smo mali, ali zamisli kadse ja sjecam toga. Znam da bi mu svaki pad, značio lomljenje kosti user posted image A mlijeko se bas, bas tesko nalazi, i zato je preskupo. Ne znam tacnu cijenu ali znam da su se pominjale desetine eura za litar. Onda se i moglo nabaviti od seljana, a sada znam da se nek samo bave time i prodaju, pa je jos i skuplje.
Ajde javicu ti bas sta saznam od ovog prijatelja, da li mu je bas samo to pomoglo ili nesto drugo.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
11.6.2017 14:47:06   
dddaca
Mislim da sam gledala davno neku reportazu o Zasavici i da su tamo spominjali magarece mleko

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
11.6.2017 19:23:23   
Zemunka85
Serpice user posted image uh..
Nije lako. Hiljadu pitanja inace a kamoli kod tako nedvakidasnje teme.
Da li razmisljate o dolasku u BG, ili ima i tu dovoljno strucnih ljudi?
Da li si neka rasenja potrazila na NETu, ili ne radis to? Posto ja ne radim...

A sve to je krenulo od problema od BCG vakcine? Drugacije ne biste ni otkrili te manjkove?

Svakako je najbitnije da ste pod terapijom i da ima napretka. Mozda je po njima to sporo, ali leto dolazi i ja verujem da ce na jesen to biti sjajno.

Verujem da ti tvoja 4 andjela daju snagu za sve, samo hrabro i veruj i mora biti ok user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
11.6.2017 22:03:23   
Sanjica26 RR
Serpi, grlim tu malenu mrvicu. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
11.6.2017 22:16:31   
serpica

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

Serpice user posted image uh..
Nije lako. Hiljadu pitanja inace a kamoli kod tako nedvakidasnje teme.
Da li razmisljate o dolasku u BG, ili ima i tu dovoljno strucnih ljudi?
Da li si neka rasenja potrazila na NETu, ili ne radis to? Posto ja ne radim...

A sve to je krenulo od problema od BCG vakcine? Drugacije ne biste ni otkrili te manjkove?

Svakako je najbitnije da ste pod terapijom i da ima napretka. Mozda je po njima to sporo, ali leto dolazi i ja verujem da ce na jesen to biti sjajno.

Verujem da ti tvoja 4 andjela daju snagu za sve, samo hrabro i veruj i mora biti ok user posted image




Zemunka draga,ne citam po netu jer me onda vise boli glava,volim da cujem savete od zena ali ostalo i ne bas.
Sto se tice dolaska za bg ponudile su se zene moje divne prijateljice da pomognu,i puno im hvala na tome,ali za sada ne bih dolazila ova dr koja na s prati vazi za dobrog imunologa pa cemo za sada kod nje,ako bude bilo potrebe dolazim naravno
BSG vakcina nije uzrok svemu ovome,ona je samo napravila haos limfnim zlezdama jer Manja zapravo nije imala imunitet da se izbori sa antitelima... a sve ovo smo saznali tako sto je iznenada dobila visoku temp i nalazi krvi bili katastrofa,pa
smo krenuli sa detaljnim analizama po izlasku iz bolnice.
Hvala na podrsci,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
22.6.2017 22:38:11   
serpica
Drrugarice moje evo da vam javim,danas bili kod reumatologa,dobra stvar je da nema naznaka za artritis,ali da to sto ima problem sa zglobovima takodje nije zbog rasta jer ona ne spada u tu kategoriju.
Ona misli da sve sto nam se desilo pocev od one operacije limfnih zlezdi pa sve do sada jeste zbog urodjenog poremecaja imuniteta,da tu lezi glavni problem,ali da je to kao traziti iglu u plastu sena.
Primice nas u bolnicu na jednodnevno ispitivanje,kompletno imunolosko ispitivanje,nisam zapamtila pominjala je neki dupli block test zajedno sa svim hematoloskim stavkama.
Takodje ce da prati nivo vit D ali da bi se on podigao na neki normalan nivo potrebni su meseci cak i godine,a opet on je medju glavnim uzrocnicima njenog stanja.
Ta dr je pored toga sto je reumatolog i imunolog,vazi za dobru dr pa joj verujem da ce naci problem i resiti ga.
Javljam sta se desava cim budemo saznali i mi nesto... do tad ljubimo vas Manja i ja.

Zaboravila sam da kazem da je Dg D80.

< Poruku je uredio serpica -- 22.6.2017 22:41:12 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
22.6.2017 22:57:58   
Ana RR
Šerpi, javljaj. Tu smo ako možemo nekako da pomognemo. Grlim vas user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
23.6.2017 0:07:04   
jess021
Serpiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
29.6.2017 17:24:39   
Dragce86
Hrabro, Serpi, nek je Bog uz Vas i bebu!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
30.6.2017 1:14:25   
branki*
Serpi,ljubim vas obe puuuno!nadam se da ce se stabilizovati sto pre!veliki zagrljaj!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
5.7.2017 21:40:53   
serpica
Dobro vece drugarice... evo uhavtih slobodno da vam javim,
danas smo bili na onom jednodnevnom ispitivanju o kojem sam vam pisala. Bockali su je i bas dosta,odradice sve imunoloske testove,biohemiju,viruse i jos neke testove koje nisam zapamtila,rezulati neki ce biti gotovi u petak u 10h idemo
opet kod dr pa cu znati vise sta je i kako.
Pored tih analiza uradili su joj uz stomaka,bubrega,srca i glave,to predpostavljam da je sve ok jer mi nista u tom trenutku nisu rekli.
Javljam se u petak posle kontrole. Ljubim vas i hvala na podrsci.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
5.7.2017 21:43:23   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
5.7.2017 21:51:14   
choopa choops
Drzim fige da svi nalazi budu OK user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
5.7.2017 22:12:33   
IvanaSK RR
Draga, bice dobrouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
5.7.2017 22:16:58   
serpica
Hvala vam drugarice moje divne ste user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
5.7.2017 22:19:45   
veselicaa
Serpice mislim na vas i bice sve ok,ljubi lepoticu user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
5.7.2017 23:07:02   
degu
Serpi bice sve ok user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
6.7.2017 9:58:27   
Zemunka85
Serpi, mora da bude sve OK i javi se obavezno!

Da li uspevate da dosta budete napolju?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
7.7.2017 11:56:26   
serpica
Evo nas..
Bili smo na kontrolu,pola rez je gotovo i od tih pola kks je ok ali je uvecana sedimentacija i crp,ne znaju od cega.. vit D raste ne tako brzo kako ocekuju ali ide imnoglobulini bice gotovi u sredu kad ponovo idemo kod dr. Radili su i uz aksiome na mestu gde je operisana to je ok.
Javljam u sredu ostatak tada ce biti i taj dupli test za njega treba dosta vremena.
Ljubimo vas Manja i ja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
7.7.2017 12:00:46   
veselicaa
Draga navijam da svi rezultati budu dobri,ljubi lepoticu :*

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
7.7.2017 12:36:18   
IvanaSK RR
Serpice, nek ostatak rezultata bude dobro.
Kako je ona?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
7.7.2017 17:21:49   
serpica
Hvala Ivancice,
ona je ovako ok sem tih povremenih bolova u zglobovima ovako je dobro...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
7.7.2017 17:39:40   
veselicaa
Joj draga,ljubi je :* Bas cesto mislim na vas,izguracete vi sve,sve ce biti u redu :*

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nedostatak vitamina D kod dece
7.7.2017 22:45:50   
choopa choops
Šerpice i Manjo - munjo mala user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here