|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MSN
11.2.2009 15:28:22   
Lu
Ovaj novi Windowslive je sličan FB-ku i nesviđa mi se nimalo,sve sam podatke zaštitila ali moje ime mogu svi vidjetiuser posted image
Bolji mi je bio stari MSN ili SKYP

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: MSN
11.2.2009 22:22:22   
maša

Ju ju ju user posted image šta se tebi petlja po mislima user posted image
valjda si mislila g-talk user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: MSN
25.2.2009 14:30:01   
Anoniman
ako su vam kao i nama u firmi zabranili msn evo vam dvije adrese preko kojih mozete izaci na isti...al samo u slucaju da ne zapostavljate rruser posted image
MSN

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: MSN
25.2.2009 14:30:51   
Anoniman
i jos jedna
KLIK MSN

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: MSN
25.2.2009 14:32:49   
Anoniman
i jos jedna

KLIKNI

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: MSN
28.2.2009 16:45:10   
Lu
Kako dodati pored svoje postojeće još jednu
adresu na msn?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: MSN
8.5.2009 14:35:32   
Lu
Nisam bila dugo na MSN i kad sam ušla...preko stotinu poruka Taged nisam ih ni čitala nego sve obilježila i obrisala,pa to je užas kako ljudi vide moje podatke,nemam čak ni sliku svoju nego samo adresu,zašto mi šalju poruke sa svih kontinenata,jesul to bolesni ljudiuser posted image

Ja neću na FB iz ovih razloga,na MSN-u sam jer želim da se čujem i vidim sa ljudima kojima ja želim dati adresu a ne da mi se kačaju sami,bezzeuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: MSN
8.5.2009 14:37:39   
mamanp
Pa sigurno si na nekom sajtu ili forumu ostavila msn adresu i eto ti belaja

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: MSN
8.5.2009 14:38:43   
Anoniman
dobro je pa si obrisala ...to su nekakvi virusi i cuda



(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: MSN
8.5.2009 14:42:43   
mamanp
meni jednom od mm na msn dosao link, a mm nije ni bio prijavljen. Ja mahinalno kliknem kad poce antivirusni program da pisti...

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: MSN
8.5.2009 14:45:20   
Anoniman
to se masovno deshava zato ne otvarajte te linkove 

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: MSN
8.5.2009 14:46:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: mamanp

Pa sigurno si na nekom sajtu ili forumu ostavila msn adresu i eto ti belaja

Ma nisam ni slučajno,adresu dam samo direktno kome želim ali eto vraga...
Baš me zanima jel to ustvari normalno da svi vide moj profil kao na FB,iako ja nemam nikakvih slika ,ne razumijem zašto mi se javljaju user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: MSN
8.5.2009 14:49:55   
Anoniman
pa jedino ako nisi adresu msn dala kad si se prijavljivala na neki sajt pa ti sad dolaze poruke i obavjestenja od tog sajta ... kao recimo meni sa rr-a

ali ne moze ti niko vidjeti nista dok ga ne dodash a ima i ona divna opcija ako ga dodash postoji block user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: MSN
8.5.2009 14:50:04   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lu

Nisam bila dugo na MSN i kad sam ušla...preko stotinu poruka Taged nisam ih ni


MSN garant ima dil sa Tagedom, FB, Bebom... Jer i meni stižu Lu isti takvi mejlovi na msn-ov hotmail, smo što sm ja redovna na msn-u, pa ih redovno brišem, ne šokiram se puno, svakih par dana po 1-2 dođu...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: MSN
8.5.2009 14:51:58   
Lu
majmuni jedni...ništa brisaću i daljeuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: MSN
9.5.2009 22:46:08   
Anoniman
Kako meni ne stizu ti mailovi??? A msn mi se automatski ukljuchuje pri paljenju rachunara....s vremena na vreme primim poruku od nekog ko nije online(iako to shalje server ne osoba)...i to bude taj link sa nekim virusom.... A moja mama stalno dobija te mailove....i ono shto je bitno...a shto vidim da vi ne znate....mailovi koje primate....nisu poslati od neke osobe...znachi nije posla neki tamo ludi amerikanac mail vama na balkanu...to su spamovi koje je najbolje odmah obrisati...ni ne otvarati niti klikati bilo shta.....to shto kliknesh NO isto kao da si kliknula YES jer u njihova baza registruje da je mail aktiviran....i onda vam opet shalje isto....i slichno....
Ja inache koristim msn....i na rr sam upisala moj msn....pa ko zeli...slobodno moze da me kontaktirauser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: MSN
10.5.2009 10:10:30   
Lu
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

...mailovi koje primate....nisu poslati od neke osobe...znachi nije posla neki tamo ludi amerikanac mail vama na balkanu...to su spamovi koje je najbolje odmah obrisati...ni ne otvarati niti klikati bilo shta.....to shto kliknesh NO isto kao da si kliknula YES jer u njihova baza registruje da je mail aktiviran....i onda vam opet shalje isto....i slichno....


Kako sam promijenila adresu na MSN ne klikam više ni na što samo obilježim i brišem,pogledala sam par osoba sa slikama,2-3 poruke ali sam ih odmah obrisala.
A jel se može Taged blokirati da više ne dobivam poruke od njihuser posted image

< Poruku je uredio lu -- 10.5.2009 10:13:45 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: MSN
10.5.2009 10:25:16   
Rina
Ja nemam problema sa msn-om a koristim ga 5-6 godina,bolji mi je i od yahoo-s,icq-a,skype-a...ustvari kako se ko navikne user posted image
Jednostavno ne ostavljajte adresu nigde javno po internetu i nema mailova.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: MSN
10.5.2009 10:32:15   
Lu
Ja stvarno nisam nigdje ostavljala adresu,svoju adresu sam dala preko sms-a i to samo par osoba jer sam nedavno promijenila adresu,zato mi nije jasno odkud to user posted image
Ja da sam htjela da me svi vide i javljaju mi se išla bi na FB ali to ne želim i što je najiteresantnije ja ni na MSN nisam stavila svoju sliku,pa da kažem kačaju se frajeriuser posted image
Prije dok je bio stari msn nisam imala problema , sa skypom ni sad nemam problema tu su samo ljudi koje sam ja odabrala i s kojima sam razmjenila adresu da se možemo vidjeti i čuti!
Znači kako mogu da zaključim kod vas ostalih uglavnom se ne mogu javljati ljudi koji nemaju vašu adresu user posted image
Ništa izbrisaću ovo sr... od msn-auser posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: MSN
7.8.2009 15:22:32   
Lu
HI5...jeste na njemuuser posted image
Jel to isto što i fbuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: MSN
7.8.2009 15:23:31   
Anoniman
nikad čula user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: MSN
7.8.2009 15:26:46   
Lu
mm dobio zahtjev na mail od nekoga pa ga ja pitala da li da prihvatim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: MSN
7.8.2009 15:28:45   
NadaR
 Jeste , slican fbuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: MSN
7.8.2009 15:29:07   
Anoniman
izgleda nešto na fazon mješavine msn i fb-a 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here