|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji stomatolog
7.3.2018 11:36:48   
mama Jo
Joj strah me je, samo da ne stvori averziju , ali verujem ds moraju da prodju te neke strah faze prvih par puta...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Dečiji stomatolog
7.3.2018 11:41:36   
Anck Su Nmaun
Mama jo vodi h dok nemaju problema pa ce biti lakse

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Dečiji stomatolog
17.9.2018 14:57:35   
AnaTamara
user posted image Drage moje, mojoj T je ispala donja jedinica, ima 4.5 godine. Zubarka kaze da je to normalno, ali meni izgleda nenormalno user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Dečiji stomatolog
17.9.2018 15:15:44   
Misha i Ljisha
Mojoj je sa 5 ispao prvi. Odmah potom drygi. Evo vec pola godine nista vise.  I nije orva u vrticu kome je ispao zubic

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Dečiji stomatolog
17.9.2018 15:26:05   
Rosita
I kod D ima 2 petogodišnjaka kojima su ispali. Njemu nisu još. Ima 5.5

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Dečiji stomatolog
17.9.2018 16:10:42   
Zemunka85
L drugarici su sa 4 krenuli da ispadaju, do sada je promenila i keceve i dvojke, ima 6god.
Lari su sa 5,5 krenuli da ispadaju. Ispali su kecevi i donji igornji. Donji su skroz izrasli a gornji su na pola, tako da je sve to ok.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Dečiji stomatolog
18.9.2018 9:19:55   
AnaTamara
Bas sam se iscimala, bas mi izgleda rano...

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Dečiji stomatolog
27.11.2018 2:09:57   
melanny
Zemunka85, da li moze na PP preporuka tvog zubara iz Zemuna?

Unapred hvala!!!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Dečiji stomatolog
9.12.2018 15:48:06   
melanny
Zemunka85, da li moze na PP preporuka tvog zubara iz Zemuna?

Unapred hvala!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Dečiji stomatolog
10.7.2019 18:45:12   
Tiziana
Da li moze preporuka za decijeg ortodonta u Beogradu i da li neko zna da li za Stomatoloski fakultet treba uput ili usluga moze da se plati, a bez uputa? 


(odgovor članu melanny)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Dečiji stomatolog
10.7.2019 20:37:58   
doramar11
Mozes i na licni zahtev, bez uputa, tada se placa. Potrazi na sajtu cenovnik usluga.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Dečiji stomatolog
10.7.2019 21:10:18   
dunja RR
Tizi, teba uput, dala nam je naša zubarka iz DZ bez problema, doduše kada je povredio zubiće.
Preporuka za Dr Perić.

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Da li moze preporuka za decijeg ortodonta u Beogradu i da li neko zna da li za Stomatoloski fakultet treba uput ili usluga moze da se plati, a bez uputa? 





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Dečiji stomatolog
10.7.2019 21:35:14   
Tiziana
Kod nas u dz rade deviju ortodonciju i teski su na upute😐Imamo vise problema sa vilicom i treba neko ozbiljno da se pozabavi time. Prvo su u dz nspravili pogresnu protezu, pa su nam privatno uvalili onu gumenu, nista ne uradismo, a ocajnicki nam zapravo treba neki expander da malo prosiri vilicu i vrati zube na svoje mesto. Znamo da nam ne gine fixna, ali treba se pripremiti za nju dok se ne zamene svi mlecni zubi. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Dečiji stomatolog
10.7.2019 21:38:45   
dunja RR
Uh, da, to je već druga problematika ..kažem kao neko ko je ooodavno trebao da stavi fiksnu ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Dečiji stomatolog
10.7.2019 22:28:22   
doramar11
Stomatoloski je pravo mesto za stavljanje proteze i pratecu pripremu. Neces pogresiti. Ne znam da li tamo radi jos uvek dr Aksic, sjajna je.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 8:26:15   
flamingos
Redovno posećujemo stomatologa.Još kao malu,kada nas je pedijatar uputio odveli smo je i,kad gid bi nam rekli,vodili bismo je na kontrolu.Sad je velika,ali moraće izgleda protezu da nosi,prati joj dr.pa videće.Rekao je da sačekamo da joj se svi mlečni izmene(a izmenili su joj se).Pred polazak u školu imamo zakazanu kontrolu


(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 8:27:21   
Duškić
Posecujemo stomatologa i za sad je zadovoljna.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 8:32:28   
flamingos
Redovno posećujemo stomatologa.Svi joj se mlečni zubići izmenjali i prati doktor,moraće verovatno protezu da nosi.Sledeća kontrola je pred pokazak u školu.Nikada se nije plašila stomatologa


(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 8:34:38   
MimaKos
I mi smo redovni kod stomatologa, nije da obozava ali je stekla naviku  sto je najvaznije. Ja je vodim u DZ i prezadovoljna sam!


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 8:57:50   
flamingos
Naša ćerkica se nikada nije plašila zubara


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 8:59:43   
MimaKos
Samo ih voditi kada su bas mali da razbiju strah i stvore naviku, mi smo sa 2,5 krenuli 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 9:04:24   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Samo ih voditi kada su bas mali da razbiju strah i stvore naviku, mi smo sa 2,5 krenuli 


Da,razbiju strah dok su mali i kasnije nemaju problema


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 9:51:48   
doramar11
Mima, dobro razmisljanje. Strah od zubara vecina navuce jos u detinjstvu.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 10:56:52   
MimaKos
Hvala, ali je zaista tako, cak i kada nista ne boli otici jedom u y meseci i priviknu se


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Dečiji stomatolog
11.7.2019 11:06:35   
milicicak
Tiziana, mini bubina zubarka saradjuje sa sjajnim ortodontom ako hoces mogu da ti prosledim kontakt u pp pa vidi sa njom. Mini buba po njenoj preporuci vec sekvencijalno vadi zube i priprema vilicu za protezu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image
Click Here