|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečiji stomatolog
5.4.2017 8:31:47   
Anck Su Nmaun
Jao bre Dunja pa gde izlomio zubice user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Dečiji stomatolog
5.4.2017 15:11:37   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Jao bre Dunja pa gde izlomio zubice user posted image



Ne znamo kako se desilo ovo preksinoć :( a meni je pre godinu dana pao na beton i polomio (malo) gornjeg keca, ali je ostao zdrav zub, i on mu je zaštitni znak ;)


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Dečiji stomatolog
5.4.2017 15:12:58   
dunja RR
Zemunka, hvala ti draga! :*

Čula sam se sa doktorom, pa on je divan! Rekao mi je da nema potrebe da sada dolazim i plaćam, jer bi mi rekao isto što i doktori na fakultetu, da moramo da pratimo i čekamo (60% su šanse da bude ok, 40% da ne bude ok), ali me smirio, rekavši da će dvojka svakako ispasti za 2-3 godine, a 3-jku on može moguće i da sredi (ako se sama ne sredi), videćemo. Ako baš želim da ga pogleda generalno, ne samo povredu nego i inače zubiće zbog tih metoda koje primenjuje, da dođem krajem sledeće nedelje, što ću i da uradim, svakako sam planirala. I blizu nam je ordinacija. Hvala ti još jednom ♥

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.4.2017 15:13:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Dečiji stomatolog
5.4.2017 15:22:05   
Zemunka85
Nema na cemu user posted image

Oni imaju neku foru sa godisnjom pretplatom user posted image , to se kod njih zove "program". Mi smo bili u programu godinu dana. Koliko se secam, bilo je jako skupo, ali opet jeftinije nego da smo svaku posetu ponaosob platili, jer tada nismo izlazili. Bukvalno jednom nedeljno, jer je njoj krenuo karijes izmedju gornjih keceva, a onda oni ne samo da sredjuju taj karijes, nego pokusavaju da nadju i izruk, rade neke indekse pljuvacke, mere vitamin D iz krvi, prave kontrolu ishrane, daju ti ksilitol da "zalivas" zube ... jedno vreme smo bas cesto isli, onda je on to sve sanirao, stopirao i evo vec preko god dana nismo bili. Covek ej carobnjak, plomba na kecu ne mrda iako ona zagriza na to i jabuku i hleb .. i sve. Ko god drugi da ej stavio, bukvalno sutradan ispadne ...
Ja sam bas njime prezadovoljna, pored toga sto je u teoriji vrhunski strucnjak (mislim na biografiju user posted image ) i ruke su mu zlatne!

Vi imate drugi problem, ali kadas e krene na vreme, sve se to sredi/stopira,,,,

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Dečiji stomatolog
5.4.2017 15:28:31   
dunja RR
Biografija mu je wooooww user posted image

Ali je i pristupačan i fin, što je meni ovakvoj sa stotinu pitanja user posted image , jako bitno.

Ja ne verujem da ćemo mi često dolaziti, što i on misli, prema mom opisu, ali ako može već da predupredi kvarove, kojih za sada nemamo (Bogu hvala), hoću da čujem šta predlaže, da se sačuvamo za dalje.

Hvala ti puno user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.4.2017 15:34:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Dečiji stomatolog
5.4.2017 15:31:38   
IvanaSK RR
Dunja, drago mi je sto te zubar malo umirio. Javi sta je rekao čim odete.
Zemunka, bas lepo sto nemate potrebu za zubarom u poslednje vreme.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Dečiji stomatolog
6.4.2017 11:56:04   
IvanaSK RR
Mi smo prekjuce isli da uzmu sinu otisak za protezu. On se jadan ispovracao dok su mu uzimali otisak.
Juce me zovu, kazu da nisu dobro uzeli i da moramo opet :(

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Dečiji stomatolog
6.4.2017 22:24:51   
Duškić
Mi se spremamo ovih dana da idemo kod zubara, samo da zakazem. Rekla nam dr.pedijatrica da je vodimo da stekne naviku i da se ne plasi. Lepo pere zubice user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Dečiji stomatolog
13.10.2017 13:38:22   
Dragica Draga
Kako izgleda kad dvogodisnjaka odvedes kod zubara? Nemirnog dvogodisnjaka?
Zaboravila sam, a doduse starija cerka mi je i bila mirnija 😊

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Dečiji stomatolog
13.10.2017 13:41:06   
Mala Elena
Malu nisam jos odvela.na kontrolni pregled. A starija je sada u vrickoj mladjoj grupi imala pregled i sve je ok.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Dečiji stomatolog
13.10.2017 21:53:32   
Dragica Draga
Mi isto jos nismo bili sa mladjom, a vec duze vreme se spremamo... moramo otici jer ima na kecevima nekih naslaga, muku mucimo i sa pranjem zubica, jedno vreme je htela sad nece, jedva uspem da je nagovorim svaki dan da bar malo istrljamo

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Dečiji stomatolog
13.10.2017 21:59:18   
medamisko
Mi volimo cetkicu, neka sa zekom mnogo je voli. Ne pere bas pravilno ali dobro. Bili smo samo jednom kod cika zube.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Dečiji stomatolog
27.10.2017 19:30:29   
Mariya
Danas sam odvela Lu kod zubara, trudim se da je odvedem jednom godišnje, a i jako joj se klimaju donje dvojke pa sam mislila da je nagovorim da joj ih zubar izvadi. Ali nije se dala, ostali su joj zubići.
Nosim je državno inače, i dobili smo novu zubarku u ambulanti, mlada,nasmejana i divna prema deci, baš je super bila sa Lu. Sve je u redu, zubi joj lepo rastu, nema karijesa
Sledeće nedelje ću da vodim i H i L, da mu otvore karton i pregleda i njegove zubiće.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Dečiji stomatolog
27.10.2017 19:35:07   
Mala Elena
P. sada ima fazu da nije zainteresovana za pranje zuba. Isto je i E.u tom periodu... user posted image
Treba da zakazem kod stomatologa a nikako...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Dečiji stomatolog
27.10.2017 19:51:31   
Sanjica26 RR
Mi idemo redovno kod zubara. Sad cekamo sestice, pa opet kod zubara.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Dečiji stomatolog
29.10.2017 12:02:13   
Cvetic17
Mojoj curici tek rastu zubici, za sad brisemo samo gazicom i vodom uvece i to je to. Kasnije ce svakako trebati kontrole kod zubara.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Dečiji stomatolog
13.12.2017 15:17:06   
Figaro88
Idemo redovno.U februaru treba da ode i po protezu. Gornje dvojke su joj nikle koso pa da sredimo to na vreme


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Dečiji stomatolog
14.12.2017 7:31:21   
Misha i Ljisha
Mi smo naravno bili kod zubara. Imamo i zakazano 20tog kontrolu.Nema karijesa ali je gadno udarila zubice pre par nedelja i malo su potamneli user posted image Kaze ako se ne vrati boja da ce morati zubici da se izbuse. Da li ima neko iskustva sa tim? Prosto mi zao da se buse zdravi zubi, mislim bez karijesa.Ona ce uskoro 5 godina, razumem ja da su to mlecni i sve al opet mi zao.

I da rekla dr da ce nam dati protezu user posted image user posted image user posted image za mlecne??? Kao u fazonu da kad krenu da izlaze stalni izadju pravilno ali gledam zube svog deteta i ne vidim nikakve nepravilnosti. Mislim sad najbolje da svi imamo i uniformisani osmeg. Bas mi je to cudno nikad nisam cula da neko nosi protezu na mlecne zube

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Dečiji stomatolog
14.12.2017 7:37:47   
mali_mis
Ami je prosle godine isto tako zveknuo zubice, pa mi je gornja desna jedinica potamnela, ali je i proslo nakon nekoliko meseci.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Dečiji stomatolog
14.12.2017 8:03:19   
medamisko
Posle Ng idemo kod zubara za sad samo jednom, sin ide redovno kod zubara, nosio je protezu.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Dečiji stomatolog
14.12.2017 8:26:17   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

I da rekla dr da ce nam dati protezu user posted image user posted image user posted image za mlecne???

Kao u fazonu da kad krenu da izlaze stalni izadju pravilno ali gledam zube svog deteta i ne vidim nikakve nepravilnosti. Mislim sad najbolje da svi imamo i uniformisani osmeg. Bas mi je to cudno nikad nisam cula da neko nosi protezu na mlecne zube


I ja Prvii put cujem.
Moja H je morala par da izvadi , jeste da su 4 i 5 ice i rekose vise njih, da ce mozda ici ukrivo ali proteza tek kasnije ide kad svi stalni izbiju..ovo mi je stvarno nebuloza.
Dole jedinice su i jednoj i drugoj malo ukrivo, nije bilo mesta ravno da izbiju.
I znamo da ce nositi ali tek kazem kad svi izbiju.

Inace imamo 3 nasa stomatologa user posted image , dvoje kucni prijatelji i treci na stomatoloskom fak.profesorica.
Svi imaju isto misljenje.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.12.2017 8:27:41 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Dečiji stomatolog
14.12.2017 8:32:46   
Misha i Ljisha
To nam je rekla zubarka u domu zdravlja a moj zubar dr Strajnic koji inace ne radi sa decom ali je pogledao njene zubice, rekao prvo da ne moraju da se buse, a drugo da ima lepe zube.

Kazem sad najbolje da svi imamo uniformisan osmeh. Meni npr kazu da imam lep osmeh ali i ja imam par krivih zuba. Mislim ne smeta mi, cak mislim da su mi zubi "najlepsi adut" user posted image

Skroz mi je bezveze da dete od 5 godina nosi protezu na mlecne zube. Al ajd ko sam ja da se mesam u tudji posao. Uglavnom idemo sledece nedelje kod zubara pa vam javim kako je proslo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Dečiji stomatolog
14.12.2017 8:37:47   
Anck Su Nmaun
Imam i komsinicu koja je stomatolog ( u bre sad tek vidim koliko ih imam u svom okruzenju user posted image ) je spominjala neke sine il kako se vec zove koje se postavljaju za mlecne, mozda na to misli.
Nama em niko nije to predlagao, a bas su strucni stom. a drugo rano mi je da ih sa time mucim , kad izbiju sv stalni i videcemo sta cemo i kako.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.12.2017 8:38:27 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Dečiji stomatolog
7.3.2018 10:45:55   
Dora89
Prvi put čujem za tu protezu. Ali ovih dana hoću da vodim dete kod zubara, pošto često škrguće zubima, i mislim da ćemo isto dobiti. 😪

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Dečiji stomatolog
7.3.2018 11:20:21   
Anck Su Nmaun
Sad idemo na stomatoloski fakultet kod zubara i prezadovoljna sam. I one idu sa osmehom.
Sta smo sve prosli....napokon da vole.da.idu i da su nam svi zubici uredu.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here