|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 11:11:21   
krin 40
D.jutro d.dan i ovde😃..Izgleda da je juče bilo "nešto u vazduhu "za ne spavanje.Moj beban se preko dana budio i knjazio..nije sastavio pola sata.Ja sam mislila da je reakcija na vakcinu,ali sada vidim da niko nije spavao

< Poruku je uredio krin 40 -- 5.7.2017 11:12:38 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 11:25:14   
Sandricak
Ma ludnica ljudi moji.. jos on gospodin digao nos... cak sinoc ni u krevet nije dosao , toboze uvredjen mojim ponasanjem.. magarac...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 11:31:41   
Sanjica26 RR
Svasta Sandricak. Kakvo je i to njegovo ponasanje. Moj bi mi cestitao sto sam otkacila tako nekoguser posted image jer vecito nekom odradjujem

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 11:38:48   
IvanaSK RR
Mojoj je i danas dan za nespavanje user posted image
Sandricak, ja bih bila ljuta na njega sto se tako ponasa. Nek on sprema.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 11:48:47   
emicaa
Sandricak veceras bih mu ja zabranila da dodje u krevet.Nek ode napraviti dzem pa nek mu ona da i prenociste.Izvini,ali nesto sam nadrndana pa svasta pisem.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 12:12:58   
veselicaa
Sandricak ti treba da si ljuta a ne on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 12:23:43   
mamica 91
IZVORNA PORUKA: Sandricak

Ma ludnica ljudi moji.. jos on gospodin digao nos... cak sinoc ni u krevet nije dosao , toboze uvredjen mojim ponasanjem.. magarac...



E pravi je magarac...tako je moja mama imala imala "prijateljicu " (njen sin isao sa mojim bratom u vrtić, pa posle i u školu) i ona donese mami zovu i kaže eto napravi mi sok, ništa šećer, ništa flaše i ostalo, onda za njihovu slavu donese 4 PRAZNE tepsije i keze eto napravi mi dve krompiruše, dve sirnice 😂 dok joj jednom nije pukao film 😁

I da, da napomenem u to vreme moja mama radila dva posla od 6 ujutro do 8 uveče je nije bilo, i kad dodje ni do nje joj nije bilo.. Strasno mi je kako neki ljudi tako sebi daju za pravo, cisti bezobrazluk

< Poruku je uredio mamica 91 -- 5.7.2017 12:29:17 >

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 12:28:50   
mali_mis
Sandricak, koliko ta koleginica ima godina, kad se tako ponasa? user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 14:44:09   
vocicana
Dobardan.
Sandricak nemam komentara.
Na poslu, krece akcija, guzva je.
Umorna sam, bas mi je tezak dan.
Moje dete je spavalo nocas, ali zato sada posle podne, nesto slabo.
Msm da su krenule 4-ke...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 16:11:17   
krin 40
Sandričak "motka je iz raja izašla...ali ne za decu"😃..Hajdete na kafu i lion čokoladice..Bile u Idei na nekoj akciji,nakupovala sam punu kesu(megalomanka)😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 16:31:59   
emicaa
Krin ja ne jedem slatko,ali ipak hvala user posted image
Glava me opet boli a kao u inat nijedne tablete nemam,isli sam do sveki da uzmem od nje.Sad uspavam srecka pa da smuljam veceru.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 16:36:30   
Sanjica26 RR
Sta spremas za veceru? Ja mesim kiflice sa ajvarom. I jede mi se nesto slatko.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 16:40:19   
krin 40
Sanjice izvoli😃 Imam i strauss jaffu😃 Emicee što ne jedeš slatko?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 17:04:42   
emicaa
Krin imam viska na stomaku user posted image
Sanjice przim batacice sa mladim krompirom,mrkvom i sampinjonima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 21:14:05   
veselicaa
Emice spremas se za more,a ribo?user posted image
Mi malopre iz setnje,dojim Ninu pa da je okupam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: JuLski baRR
5.7.2017 23:32:00   
emicaa
Ma vesi na moru me niko ne zna,necu da me ovde koji me znaju kad odem na bazen pitaju jel to trece na putu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 7:30:15   
mali_mis
Jutro user posted image
Probudila nas je dosadna muva.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 7:40:07   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Pijemo kafu?
Sandricak, jesi razgovarala sa muzem?


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 7:44:01   
emicaa
jutro,Ivana moze kafa user posted image
Ovde ce danas biti bas bas vruce,opet nista od setanja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 8:26:48   
vocicana
Mene je probudio krpelj od 11 kg.
Od veceras pijem Guaranu na poslu. Kako cu da izdrzim pojma nemam.
Kafa moze. Kofa kafe

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 8:34:01   
Sandricak
jutro od mene... Kafa moze?
Doticna gospodja ima 35 godina, dvoje dece, muza... RAde zajedno na poslu... ali ne voli sporet, kuhinju, zaprsku, jakop je fina i namazana... i pojma nemam odakle joj uopste ideja da cu ja da joj mesam pekmez... ja sam 10 godina mladja od nje, pa mi nije na pamet palo da npr.mami odnesem kajsije da kuva...
Ivana, nisam pricala sa njim, samo smo sluzbeno, niti cu dok se ne izvini za svoje ponasanje, i ne uvidi da nije u pravu...
Emice, nisi ti negativna, nego je tako... bogami nisi daleko, otisao je juce popodne na posao smena od 17h-01h... i naravno da sam spavala sa decom na spratu, on ostao u dnevnoj... bas me nervira.. kad god je tako nesto cutimo dva tri dana i onda se, da prostite popi*a na svoj postupak i dodje i izvini se...
Cak sam mu juce poslala por da nisam bila ni svesna da je doticna toliko bitna figura kada se tako ponasa i nece dadodje u krevet da spava sa mnom i na kraju sam napisala i da ne treba da dodje dok ne skonta neke stvari...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 8:41:06   
IvanaSK RR
Sandricak, ona i tvoj muz su u dobrim odnosima?
Treba sram da ga bude. Ti si, valjda, na prvom mestu. Sto ona tebi ne spremi??

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 8:58:35   
Sandricak
Jesu, ok su... od skora smo mi poceli porodicno da se druzimo, bili oni par puta kod nas, mi kod njih, deciji rodjendani, ona skembicijada i tako to... nista posebno... Da je rekla da ce doci kod mene da kuvamo zajedno, ja ne bih rec rekla, ali ovo je cist bezobrazluk... A on je posebna prica..

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 9:32:47   
IvanaSK RR
Da, slazem se.
Svakakvih ljudi ima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: JuLski baRR
6.7.2017 9:36:32   
vocicana
Sandricak ljubim ja tebe, muza treba da je sramota. Ko je ko tu? Mozes I ti da budes svilena sesirdzijka samo sto on to ne bi podneo.
Boze svakakog sveta ima. Msm na tu gospodju

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here