|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
24.9.2017 21:21:02   
Duškić
E, Milena, dobra ti je ta mala vrca, moja do skoro nije ni sa kim htela da se igra. Sad stalno srecemo po parku i ulici njeno drustvance iz vrtica i caskamo ili se dogovorimo za u park.
Suzi, da li je bolje prstic?
Ivana, ti danas na svadbi??
Krin, kako nam je imenjak ?
E, da, Sanjice, bas mi dobro zvuci onaj tvoj ciz, moracu ovih dana da pravim.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
24.9.2017 21:21:57   
mamita80
Kod koje doktorrke krin 40 vodis djecu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
24.9.2017 21:37:48   
Tatjana.87
Ćao svima! Krin40 ovo moje malo čudo sinoć od 22:00 do jutros u sedam spavao nisam mogla da verujem!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
24.9.2017 21:41:38   
Sanjica26 RR
Duskic, obavezno da pravis. I lajkuj mi receptuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
24.9.2017 22:10:31   
Milena18
Suzi, je l' bolje prst? Jeste, traje adaptacija duže nego što smo mislili. I ja mislim da je vaspitačicama tako lakše. Ove nedelje će ostajati do 11:30, a posle će je čuvati malo baba, malo deda. Živa nisam kako će to biti. Oni je nikad do sad nisu uspavali. Sreća pa se mm vraća sa posla oko dva ove nedelje, jedino u sredu ostaje duže. Ljubi šmizlice.
Duškić, ona voli da se igra sa decom, samo što ih je do skoro onako nekontrolisano grlila i štipkala, valjda od radosti, pa su svi bežali od nje user posted image Sad je već malo drugačije.
Mamita, dobro došla! Ne brini za sistematski. Ja imam bebu, tako da to još nismo prošli, ali mogu ti napisati u pp kako otprilike izgleda susret sa psihologom, tj. makar kako je izgledalo to pre sto godina kad sam išla u školu na praksu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
24.9.2017 22:25:58   
Sanjica26 RR
Mamita, imas temu predskolsko i tamo molim te pisi. Mi smo prosli kroz to, pa cu da ti pisem. Samo tamo pitaj sta te zanima.
Dobrodosla na forum.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 7:53:51   
krin 40
Dobro jutroo.Bravo Tatjana za bebca.Mamimta ja sa N nisam ni išla po lekarima,hvala Bogu dragom.Sa prvim sinom sam non stop visila u DZ.I fras je imao.Sa ćerkom me je Bog pogledao.To dete je išlo samo na vakcinaciju i dva tri puta preventivno za 11 gidina.Sada je D kod pedijatra u savetovalištu.Nadam se da će imunitet naslediti od sestre

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.9.2017 7:56:21 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 7:57:45   
Misha i Ljisha
dobro jutro mame

Ovo vreme je bas za spavanjac. Mi smo imali super vikend. Rodjendan i juce druzenje. Ali vec sama pomisao da svkog vikenda u oktobru imamo po dva rodjendana mi je... onako udar na budzet hehehe... Stvarno dodje mi da kazem ljudima da se seksaju i u drugim mesecima tokom godine a ne samo za novu godinu user posted image i dan zaljubljenih. Svi rodjeni u oktobru i novembru. Strasno.

Meni je naravno ves u susilici. Imam i za peglanje. Smorih se od vesa.

Idem nesto sam sva usporena od jutros

Ljubim vas

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 8:15:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Odvela sam T u skolu. Sad da se rastrcim po kuci. I na posao. Bas mi se spava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 8:31:28   
suzi kju
Dobro jutro. Duskic, Milena, hvala sto pitate. Boli prilično i dalje.
Ja isla do posla da se dogovorim sa sefom oko slobodnih dana, da ne otvaram bolovanje i to sam resila. Dao mi je dve nedelje pa ćemo za dalje videti.
Sada mi je bas otekla noga, čim se malo vviše naprezem i hodam.

Deca su u vrticu, ja odmaram. Vreme za spavanje, možda malo i odspavam.

Milena slobodno je na svoju ruku ostavi duže, nece ni patiti ni plakati, jednom mora da preseces. Jer ako je do vaspo one će to prolongirati do +- beskonačno.
Sanjice moram videti i ja taj recept.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 8:45:56   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Duskic, jeste, bila sam na svadbi juce.
Mamita, dobro dosla.
I mi imamo mnogo rodjendana, od septembra pa do kraja novembra.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 9:48:24   
Tatjana.87
Dobro jutro svima!! Ima kod nekoga sunca danas, kod nas čini mi se kao da će snega biti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 9:54:58   
Anck Su Nmaun
Jutro mamite
Ne stizem da citam , samo par postova unzad.
Ostavila malisu u vrticuu i reko da odradim nesto, oribala , oprala prozore i zavese...sinula mi kuca user posted image a tek sto miriseeeeuser posted image
Da doruckujem i odoh po njega.Inace svo troje slinavi user posted image
V bas lose spava nocu, dzaba sve. Pa kako dise na usta suse mu se usta pa kaslje pa place po pola sata.
ne znam sta vise da radim. Bojim se ako bude vukao nece valjati.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:03:19   
krin 40
Anck nagla promena vremena.Slinave i veliki.Ja rodjendana imam dva.Ali moram da se "isprsim".Prvo kod moje bratanice prvi pa kod muževe sestričine prvi.A
svi žive u Bgd a prave rodjendane u Ča.Ima sa se vozamo tamo-ovamo.To mi se baš i ne svidja

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.9.2017 10:05:08 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:07:35   
Sanjica26 RR
Nemojte da pricate o rodjendanima. Imamo sad i bratovljevu svadbu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:08:57   
krin 40
Sanjice i ti moraš da se isprsiš kao i jauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:10:17   
Anck Su Nmaun
kad smo kod rodjendana, mojoj H u sredu 6 ti rodjus, al pravimo u nedlju. Nadam se da ce prezdraviti.
krin, ma svi u vrticu slinave. Al zao mi ga ne moze da spava, budi se , celu noc se vrti. Pa kad mu se usta bas osuse onak promuklo kaslje , davi se. Pa onda plakanje po pola sata.
Izvalicim al dzaba, za par minuta curi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:14:47   
krin 40
Mali je on jošuser posted image Mnogo mi je žao dečice kada krenu ove odvratne prehlade i virusi.Čini mi se da nigde nije takav haos sa širenjem prehlada kao u našim vrtićima.Roditelji moraju na posao,nemaju gde decu,šalju ih prehladjeneuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.9.2017 10:15:24 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:20:55   
Anck Su Nmaun
Ma naj gore i da ga ostavim kuci, mucim se i vratim ga posle dva dana opet slinavi.
On je preko dana super al spavanje horor! Vec par noci kad krenemo na spavanje vec razmisljam...spremi se bice burna noc user posted image A caj nece ziv da pije user posted image
Bas sam slogirana, odoh po njega u vrtic i idemo da dremnemo oboje.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:22:45   
Sanjica26 RR
Krin moram da se isprsim jos vise. user posted image Rodjeni brat mi se zeniuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:29:07   
emicaa
evo konacno mene user posted image
mamice drage falile ste mi.Nadam se da ste i vi i djecica dobro.
Mi smo zdravi,srecko se idalje budi do besvijesti,penje se,pada ali inace smo dobro.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:49:13   
eca89
Evo i mene konačno, samo da se javim da dobih posao konačno, krećem od ponedeljkauser posted image !

Jeste da je u smjenama, ali šta bih, ne mogu više biti kući! Samo da mi A., bude zdrava, da može u vrtić ići, malo će i muž da se aktivira oko nje.

Emice, super. Baš je porastao, duša mala. Pa, počeće spavatim biće bolje.

Ljubim vas sve puno i user posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 10:58:51   
emicaa
Eco super za posao,gdje pocinjes,sta ces raditi?
Dori opet prodaradila alergija.Dok smo bili na moru nijednom nije kihnula a od juce ujutru joj ponovo dajem kapi za alergiju da se malo umiri.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 11:11:56   
krin 40
Eco čestitam.Emice lepoticeuser posted image Sanjice isprsi se,isprsi.Ove godine svadba dogodine babine.Tako je i kod mog bilo.Neka su živi i zdravi❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
25.9.2017 11:44:05   
IvanaSK RR
Eco, bas mi je drago za posao user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here