|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 10:13:50   
krin 40
Imam ali ne mogu sebi vise da priustim toliko odsustvovanje od kuce sa malim detetom

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 10:19:50   
dddaca
Razumem te i iskreno se nadam da ces uspeti da nadjes nesto odgovarajuce, mada mislim da manje vise svi ocekuju da radis mnogo vise od onoga sto je predvideo ugovor o radu. Mozda neka drzavna sluzba, kod njih se zna. U 15.55 su vec na vratima user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 10:23:03   
krin 40
Može u državnu samo mi javi kome da platimuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 10:31:04   
dddaca
Ih, ti ne znas kome da platis. Ja da znam, vec bih kuckala iz neke kancelarije i gledala popreko sto me prekida kad mi neko udje na vrata

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 10:37:44   
krin 40
Stvarno ne znam.Ko zna neka mi javi u pp.Plata i pozicija nebitniuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 11:29:32   
Milena18
Daco, super što je bolje!
Mi se vratile kući. Danas je bila samo pola sata. Kaže vaspitačica da je u početku bila dobra, ali se rasplakala kad su druga deca počela da plaču. Kad sam stigla, njih četvoro sede za stolom i urlaju. Doduše, ona se smirila čim sam došla. Nije mi se svidelo što je vaspitačica nova, a i mlada je, nema iskustva, a sama je bila sa njima danas. Neki mali je povratio dva puta za pola sata, pa je valjda sve vreme sa njim bila, vidi se da je uhvatila panika. Potražiću temu o prilagođavanju, da ne davim ovde.
Krin, srećno sa traženjem novog posla! A i sa upisom u jaslice, tu će ti posebno trebati, kakva je gužva.


< Poruku je uredio Milena18 -- 4.9.2017 11:30:52 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 11:35:26   
krin 40
Milena ne sekiraj se.Za par dana biće bolje.Hvala.Nadam se da će imati neku prednost u jaslicama kao treće dete?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 11:35:29   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Moja mama je stigla sinoc, user posted image
Sad cekamo vreme za skolu. Ne moze da isceka moje dete. Non stop pita kad ide.user posted image
Sofi je jutros kaze mm krenula u dezurnu sobu i vratila se. Rekla mu je da se stidi. U sobi deca placu. Zbog toga se ona vratila. Nije vise T sa njom i sad treba da se navikne.
Kasnije i ja idem u moju skolu.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 12:26:12   
Milena18
Sanjice, bravo za školarca!
Krin, ne brinem ja da li će se ona prilgoditi, fleksibilna je ona, sa svakim voli da bude, a posebno voli decu. Ali mi je vaspitačica delovala kao da nema pojma šta radi. Mislim, ona je stavila četvoro dece koja su sva prvi put tu za sto i vezala ih, da bi bila sa petim. Pa naravno da će da plaču. Baš mi je tužno bilo, ne samo zbog M, nego zbog svih. A možda nije ni vaspitačica kriva, trebalo bi da ih bude dve kako su nam i rekli.

< Poruku je uredio Milena18 -- 4.9.2017 12:28:00 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 12:30:31   
Sanjica26 RR
Ne znam kako je na pocetku kod vas, ali kod nas je bila jedna pre podne, a posle podne druga. Dok traje adaptiranje one se smenjuju posto su deca kratko nedelju dana.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 12:36:36   
krin 40
Kod nas je bilo dve ali se preklapaju tako da je jedna sama na prijemu a druga na otpustu.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 12:45:23   
Anck Su Nmaun
T jedva docekala da prodje vikend da ide u skolu.
Eto danas vec ostaju do 16h celodnevno.
Jutros i ovo dvoje H u predskolsko, ni ona nije mogla da doceka. Nova sobica i bas sse uzelela drugara.
A V u jaslice jutros prvi dan. Malo malo pa trci kod mame. Vidim ja da ce biti plakanja sledece nedelje kad ostane sam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 12:49:48   
krin 40
Anck divno što vole da idu.A V si odvela i bila tamo?Pojma nemam kalo to ide?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 13:09:05   
Milena18
Ovde deca ostaju odmah sama, prvi dan pola sata, pa posle duže. M sutra ostaje sat vremena. Jutros mi nije bilo toliko teško jer je ona bila raspoložena, penjala se na tobogan i sama ušla u grupu dok smo čekale vaspitačicu, da vidi čega ima tamo user posted image Ali posle onog kolektivnog dranja, nije mi baš svejedno.
Anck, super što malecka voli školicu! Nadam se da će i V voleti vrtić. Ja znam da bi M tamo uživala, samo da su to danas malo bolje organizovali. Ovako je bilo baš haotično.
Imamo li temu o prilagođavanju? Ja nešto ne mogu da je pronađem.

< Poruku je uredio Milena18 -- 4.9.2017 13:10:44 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 13:22:17   
krin 40
Ima tema jaslice koliko mi je poznato.Milena svi oni povremeno plači a mi i ne znamo.Slučajno si baš zatekla scenu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 13:30:15   
dddaca
MIlena, to oni vide jedni od drugih pa misle da tako treba user posted image . Salu na stranu, ali pricala mi je koleginica kad su njena deca polazila u vrtic. Kaze da taj period plakanja mora da prodje. Kod nekoga pre, kod nekoga kasnije kad vidi od drugih, ali najcesce svi prodju kroz to.
Sanjice, super sto se raduje, valjda ce tako i za par godina user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 13:33:44   
krin 40
Anck ti si V bez problema upisala kao treće?Ili si imala vezu neku?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 13:46:22   
dddaca
Sad vidim. Anck, bila si u grupici u jaslicama dok traje prilagodjavanje?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 14:32:23   
Sanjica26 RR
Ajde devojke sibajte u temu o vrticu.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 4.9.2017 20:08:49 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
4.9.2017 20:01:40   
IvanaSK RR
Krin, koliko znam Anck nije imala vezu za vrtic. Da, imas prednost jer je trece dete i zaposleni ste oboje, naravno, ne moraju da te primeuser posted image Onda pises zalbe itd itd...
Milence, ne brini, te mlade vaspitacice znaju da se pokazu mnogo bolje nego starije.
Moja maca ne ide. Videćemo sta ce biti do kraja septembra. Svejedno je ne bih dala jos dve, tri nedelje jer sutra primamo vakcinu.
Evo je tema, pa da nastavimo tamo Klik

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 4.9.2017 20:08:33 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
5.9.2017 7:18:39   
Milena18
Jutro!
Hvala vam, devojke. I ja se nadam da će sve to biti ok.
Ivana, koju vakcinu prima maca, je l' MMR?
Pojuckam kafu i čekam još desetak minuta da prođe pa da budim M. Tako slatko spava.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
5.9.2017 7:22:43   
krin 40
Dobro jutro i od meneuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
5.9.2017 16:43:05   
IvanaSK RR
Jeste, mmr je primila.
Ajde, pisite u temi vrtica kako je danas prosao danuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
5.9.2017 20:24:16   
dddaca
Dobro vece i ovde. Nesto mi je neobicno, slabo se pise danas

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
5.9.2017 20:26:27   
krin 40
Sada ćemo da nadoknadimo😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here