|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2012 11:17:53   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: New Mom

Kad te ne vidi u sobi, okrenuće se i zaspati brzo.



A ne, ne verujem, pre će biti da će me dozivati.
Btw, nije tema, ali dešava joj se u toku noći da se probudi i sedne. I tako sedi dok je ne vratim u ležeći položaj, nakon čega odmah nastavi da spava user posted image
Dešava li se to i vašoj deci? Minna?

Snelle nemoj se ljutis ali mislim da ce to Tebi teze pasti nego njoj user posted image
Naucice dete sve, i da dodje do vase sobe i da te dozove... vremenom c se navici na svoju sobu i da sama spava u njoj.

A za ustajanje , naravno sedne i ne otvara oci, nekad se sama spusti nekad je ja vratim.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2012 11:22:47   
minavb

IZVORNA PORUKA: Snelle

Btw, nije tema, ali dešava joj se u toku noći da se probudi i sedne. I tako sedi dok je ne vratim u ležeći položaj, nakon čega odmah nastavi da spava user posted image
Dešava li se to i vašoj deci? Minna?

Vanja sedi, gviri prema nama, smeška se da se mazi, ali se ja pravim da spavam i on popriča sa jastučetom i zaspi. Tako je i sa supavljivanjem bilo. Par večeri je plakao kad izađem iz sobe, sad jedva čeka da izađem da čavrlja.

Što se vrtića tiče, i onoga što NM reče o strogim tetama, plašim se da ih Vanja u početku neće slušati. Mi smo za to krivi. Uvek je radio šta mu se radi, jer ako mu nešto zabranimo i zaplače, povrati obavezno. Zbog toga nije naročito poslušan, ali nije ni nevaljao, samo sam sigurna da će silaziti sa kreveta da se igra. Sad ga "vaspitavamo" pošto više ne povraća od plača.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2012 11:23:35   
Snelle
Ma Anck, kakvi da se ljutim, znam da će meni pasti teže nego njoj.
Mislim, ja sam fanatik, budim se po ko zna koliko puta u toku noći da je pokrijem. I naravno da sam samo ja kriva za njeno loše spavanje. Kad se zainatim, pa je ne diram, dete normalno spava.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2012 11:25:55   
New Mom

IZVORNA PORUKA: minavb

Što se vrtića tiče, i onoga što NM reče o strogim tetama, plašim se da ih Vanja u početku neće slušati. Mi smo za to krivi. Uvek je radio šta mu se radi, jer ako mu nešto zabranimo i zaplače, povrati obavezno. Zbog toga nije naročito poslušan, ali nije ni nevaljao, samo sam sigurna da će silaziti sa kreveta da se igra. Sad ga "vaspitavamo" pošto više ne povraća od plača.

Mina, za to nemoj da brineš. Nemaš pojma koliko KL zna da bude nemoguća i neposlušna, koliko se inati, histeriše, zaceni kad nešto nije kako ona misli i zamisli, a veruj mi, u vrtiću je med i mleko. Da čovek pomisli da ima 2 ličnosti. I više bih volela da deo toga sluša kod kuće, za bilo šta - spavanje, jelo...user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2012 11:30:41   
minavb
Mislim da to ima veze sa onim da su deci veći autoriteti vaspitači i treneri od roditelja. I bebisiterka mi kaže da sa njom sedi mirno i slaže kocke, lista knjigu, a kad nas vidi, istog trenutka počne jurnjava, pentranje i bacanje stvari. Omašila sam temu skroz.
Elem, nadam se da je NM u pravu i da će moj đavolan da sluša tetu i bude miran u krevetu. Trebalo bi na jesen da dobije sobu i krevet, pa i kod kuće da pajki ko veliki.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2012 13:59:54   
tijatija
ASN taj krvet je po meni idelan, ja svakako planiram da uzmem dva takva na jesen kad budemo renovirali, imaju dostina nasih prijatelja i bas su prezadovoljni sa njim. Mi za sad imamo dva djecija dvoseda Bambi na kome spavaju M I N .Zao mi je sto nemogu postaviti slicicu njih jer je bas idealan za ovaj uzras za koji su sad, a kasnije ce im moci sluziti kao dvosed za igru, ako budem uspela postavicu da vidite

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Iz krevetića u krevet
7.6.2012 14:55:39   
Snelle
Vidite OVO, ja sam oduševljena!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Iz krevetića u krevet
8.6.2012 8:47:06   
Anoniman
nocas se opet probudila i dosla do mene , vratila sam je i do jutra je spavala u svom krevetu , i dalje ne pada bez ogradice user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Iz krevetića u krevet
8.6.2012 8:53:23   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Snelle

Vidite OVO, ja sam oduševljena!


Pa ovde bih se i ja igrala user posted image user posted image Super je!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 13:03:33   
Shishica
Kada kupujete krevet, razmisljate li do koliko godina ce ga dete koristiti? Ja ne znam sta nam je ciniti..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 13:47:26   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Shishica

Kada kupujete krevet, razmisljate li do koliko godina ce ga dete koristiti? Ja ne znam sta nam je ciniti..


Mi smo kupili dečiji krevet, 160cm dužine, iz prostog razloga što nemamo gde da smestimo veći krevet u stanu u kojem smo. Inače bismo kupili veliki, normalan krevet. Ovaj će, valjda, da koristi do polaska u školu, a do tada moramo da se preselimo u veći stan kako znamo i umemo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 13:50:03   
vukosava
Moja vec dve nedelje spava van kreveca. Mrda se u toku noci pa udara u ogradicu pa se probudi. Sad je oko 90 cm pa joj je valjda postao mali.

Naravno sklonila sam sve sto bi mogla da dohvati iz svih soba koje su otvorene, a mi spavamo sa otvorenim vratima i svetlom u hodniku da vidi put. Ona spava u svojoj sobi na duseku na podu. Dusek je dimenzija 160 cm x 200 cm.

user posted image
upload pictures

< Poruku je uredio vukosava -- 30.7.2012 14:03:08 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 13:52:37   
red3lilu
Naš krevetac je 140*70 cm i mislili smo da ćemo ga koristiti poduže, obzirom da je ipak većih dimenzija. Međutim, malac je već sa nepunih 2 godine počeo tako da se vrti po njemu da se noćima budio zbog zaglavljenih ručica i nožica, što nam je svima remetilo san. Prvi korak nam je bio da skinemo ogradicu da se ne zaglavljuje, što je rezultiralo ispadanjem iz krevetcauser posted image
Onda smo mu nabavili standardan ležaj 80*200 gde se opet vrtio i padao, da bi na kraju, prošle godine kupili manju ugaonu garnituru (dimenzije kad je razvučena 160*190) na kojoj ima dovoljno prostora da vileni u toku noćiuser posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 14:04:41   
*Alexx*
Izvinjavam se unapred što spamujem temu, ali moram da pitam Vukosavu. Naime, u svim američkim emisijama, filmovima itd, može se videti da Amerikanci imaju itisone svuda po kući. Ja ne znam kako vi to čistite? Ja mrzim tepihe, non stop se tu uvuku neke dlake, mrve... mislim, stvarno mi nije jasno kako se to očisti? Posebno što to nije tepi, pa da ga šibneš na pranje, nego itison, zaheftan za pod i slično. Molim te, prosvetli me user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 14:41:05   
Shishica
user posted image
A sta mislite o krevetu na sprat? Naravno da je sirok dusek bar 90

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 14:45:56   
Anoniman
Vuko super rešenje!

Alexx, kupis Kirby i gotovo. user posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 14:49:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Kada kupujete krevet, razmisljate li do koliko godina ce ga dete koristiti? Ja ne znam sta nam je ciniti..


Mi smo kupili ovakav krevet Luki: KLIK, mislili smo, koristiće ga zauvek user posted image , samo dušek ćemo menjati. Međutim, dogodine ćemo menjati i njegov krevet, jer planiram Marka da izbacim iz krevetca. Grozim se kreveta na sprat, mislim da ja nikada ne bih spavala u strahu da će gornje dete pasti, tako da sam odlučila da će jedan krevet biti standardni, a drugi će se izvlačiti ispod njega uveče pred spavanje. Tako će biti bezbedni obojica, a imaće i više mesta u sobi danju.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 14:59:24   
Shishica
Taso i mene bi bilo jako strah, pa gledam isto te neke na izvlacenje varijante, ali ne vredi, ne mogu da stavim u sobu nikako, nema mesta.. ne znam sta da radim vise.. dobro.. jos cu misliti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 15:00:48   
red3lilu
Tash jeste li već odabrali model tih kreveta za klince?
Bolji su oni koji nisu vezani jedan za drugi tj. samo se slažu jedan ispod drugog. Oni što su vezani tj. donji se izvlači kao fioka su malko nepraktični jer gornje dete kada ustaje mora da gazi po donjem krevetu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 15:01:28   
Anoniman
Nemaš mesta za običan krevet ili nešto nisam dobro razumela?

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 15:03:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: red3lilu

Tash jeste li već odabrali model tih kreveta za klince?
Bolji su oni koji nisu vezani jedan za drugi tj. samo se slažu jedan ispod drugog. Oni što su vezani tj. donji se izvlači kao fioka su malko nepraktični jer gornje dete kada ustaje mora da gazi po donjem krevetu


Nismo. Daleko mi je to još. user posted image Ali svakako nisam htela da budu vezani. Čak mislim da ću da pravim kod stolara i da se dogovorim sa njim da donji pravi tako da jednog dana mogu da se skinu točkići i da se digne i bude obučan krevet na noge... živim u nadi da ćemo jednog dana uspeti da kupimo stan sa jednom sobom više, pa da deca imaju odvojene sobe, a onda neka svaki ima svoj normalan krevet.

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 15:05:14   
Shishica
Pa nemam mesta za dva kreveta, tj. evo situacija je ovakva KLIK
Tu sam se isto zalila za jedan krevet za Emu, ali sada vec o dva razmisljam..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 15:08:41   
Anoniman
A ti bi da od spavaće napraviš dečiju, ili, kakav ti je plan?

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 223
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 15:37:25   
vukosava
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Izvinjavam se unapred što spamujem temu, ali moram da pitam Vukosavu. Naime, u svim američkim emisijama, filmovima itd, može se videti da Amerikanci imaju itisone svuda po kući. Ja ne znam kako vi to čistite? Ja mrzim tepihe, non stop se tu uvuku neke dlake, mrve... mislim, stvarno mi nije jasno kako se to očisti? Posebno što to nije tepi, pa da ga šibneš na pranje, nego itison, zaheftan za pod i slično. Molim te, prosvetli me user posted image


Imaju malo naprednije usisivace. Jeste zaheftan za pod. Imas da iznajmis u maltene svakoj vecoj prodavnici masinu za profesionalno ciscenje tepiha (ja sam uzimala ovaj rug doctor - desni):

user posted image

Tu pere vrucom vodom i sredstvom za tepihe, ides prolazi po prolaz. U isto vreme trese tepih i usisava. Evo pogledaj youtube video u kom se lepo vidi kako masina radi klikni

A moj usisivac je ovakav, nema kesu nego plasticnu posudu, dobro je zaptiven i ima jako dobru usisnu moc jer radi po principu ciklona:

user posted image

Evo klikni za youtube video za usisivac

Sa proizvodjacevog sajta klikni

< Poruku je uredio vukosava -- 30.7.2012 15:38:18 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Iz krevetića u krevet
30.7.2012 15:42:02   
*Alexx*
Vuko, živa bila user posted image I super je soba, baš mi se sviđa user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here