|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2013 14:24:20   
jance
pa bas nebi da spava okrenuto, nekako mi je tu nezasticen... opet, nema gde da se zavuce carsav tu kod glave, navlaku smo zategli najvise sto smo mogli da bi makar malo prostora dobila za carsav, ali dzaba. ovo sa cickom mozda bude dobro resenje na duze staze, ili mozda neko vezivanje, cicak mi se cini slab kad nemirno spavaju, a lakse cu nasiti trakice za vezivanje na taj donji deo (ne vidi se ionako kad je fotelja sklopljena, pa i na nekoliko carsava trakice pa kud mi puklo. to barem mogu da zategnem.

da, bila je ideja da obucem njegov stari jorgancic u carsav, ali mu to uopste nije prijalo, utonuo je u to pa mu je smetalo...

tijatija kako ste resili izlazenje iz kreveta?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2013 20:51:29   
tijatija
Moj je bas veliki kad se rasklopi, pa gde god da zaspe ja je samo pokrijem user posted image
Ustajala je cesto, svaki cast , samo je vidimo kako puzi do dnevne, pa je vracam pa kao nesto pretim, viknem da legne i tako u krug i eto navikla se. Ustaje ona iz kreveta ali ne izlazi iz sobe, jedina prednost je sto spava sa sestrama pa joj je interesantno.I da vrata skroz zastvorim dok nezaspe.


user posted image
Nemam bolju sliku, nadam se da se vidi njihov krevet, jako je praktican za djeciju sobu mada cu morati za starije do leta da promenim za redovan .

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2013 21:31:20   
VVVV
Moja devojcica ima 2 god. i 8 meseci.
ZA par meseci se slimo, itaman sam mislila da tamo odmah kupim veliki krevet (jer joj je krevetic vec malo mali), ali se bojim da joj ne bude prevelika promena sve odjednom.
Sta mislite kako bih mogla to da ublazim?

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Iz krevetića u krevet
23.1.2013 21:39:06   
madre
vvvv, i ja sam se isto pitala pre par meseci kada smo se selili i razmisljala sam da je bolje da ga odmah prebacim u njegovu sobu nego da ga prvo navikavam na nasu spavacu, pa onda na njegovu, ovako ubijes dve muve jednim udarcem. medjutim njegova soba nije bila gotova kada smo se preselili pa smo ipak isli postepeno, mada sam sigurna da ne bi bio problem da sam gaodmah prebacila u njegovu. ju, al sam zamrsilauser posted image
jance, a je l postoji mogucnost da mu stavis veliki carsaf (za bracni krevet), preko cele fotelje, mislim i preko naslona, pa nekako vezes?

< Poruku je uredio madre -- 23.1.2013 21:40:16 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Iz krevetića u krevet
24.1.2013 10:03:22   
Snelle
Mi smo Lanu u veliki krevet i drugu sobu prebacili pre nepunih mesec dana. Fantastično je prihvatila, ne pada joj na pamet da se vrati u krevetac niti da dođe kod nas u sobu. Ali....zna u toku noći da me zove, nekad da pije vodu (iako joj je bočica sa vodom zakačena na krevet), a nekad traži da legnem pored nje. Ona brzo opet zaspi, za par minuta, pa se ja vratim u svoj krevet, ali bih ja da to dozivanje izbaci, a ne znam kako user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 24.1.2013 10:05:21 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Iz krevetića u krevet
24.1.2013 10:44:17   
jance
madre, to sa ogromnim carsavom je najbolja ideja do sada. tu bi mozda mogla i odma, nebi morala da cekam da sasijem i tako to, a sacuvala bi materijal da se ne prlja previse...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 8:19:28   
Anck Su Nmaun
Skontali smo da H lepo prespava celu noc kad je u velikom krevetu. Kad je u njenom redovno se probudi u sred noci i trazi nas da je prebacimo kod nas u krevet. Valjda joj je njen mali!
Dve noci je spavala kod seke u velikom krevetu i fantasticno je spavala...tako da smo potrazi za jos jednim lepim kreveticem user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 8:53:18   
Peace*
Pošto Luka u septembru kreće u školu, a Marku je bilo vreme da izađe iz krevetića, morali smo skroz preurediti sobu.

Uzeli smo ovako nešto: KLIK, nije skroz takvo, tj, sto nije ušrafljen u ormane, već je sam za sebe. I druge je boje.

Krevete koji idu uz to, možete videti na ovoj slici: KLIK. Luka spava gore, a Marko u fioci.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 9:29:56   
Anck Su Nmaun
Kakvi su s cenama u Hrastu?
Mi jso neznamo sta cemo i kkao cemo, valjda kad vidimo znacemo user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 9:33:28   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
Kad je u njenom redovno se probudi u sred noci i trazi nas da je prebacimo kod nas u krevet. Valjda joj je njen mali!
Dve noci je spavala kod seke u velikom krevetu i fantasticno je spavala...tako da smo potrazi za jos jednim lepim kreveticem user posted image

Andrea jos uvek spava sa nama i ako ima svoju sobuuser posted image Posto mm vise nije tu nocu nego sto jeste ne smeta nam,ali vec je vreme da pocne da spava sama,a nekako mi zaouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 9:38:45   
Anck Su Nmaun
Ja iskreno ne volim kad spavaju sa nama! Samo se bzvz guramo, a niko se ne naspava! T spavala s nama dve noci jer je imala T pa da je proverava, ovako mi lakse, samo sinoc sam dobila 5-6 nokauta ...i to nogom u facu! i jedan onako posten za dobro jutro user posted image
Svaka ima svoj krevet, ali malecka se cesto budi u sred noci da predje kod nas. Al sad vidim da nema veze s nama vec sa sirokim krevetom user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 9:52:02   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kakvi su s cenama u Hrastu?



To je iz Hrastovog kataloga, a ustvari sam kupila u radnji NStrend, tamo u onom nizu radnji kod Sajma.
Krevet je bio oko 12.000, fioka oko 5500. A ovo celo (sto i ormar) oko 17.000 (valjda). I tada su imali 10% na sve.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 10:30:02   
Anck Su Nmaun
Pa dobro , realne cene... bez duseka jel, predpostavljam?
A reci mi kad se posebno kupuje fijoka, kako se montira? Tacin krevet je nema al razmisljam da uzmem i za njen....al neznam moze li user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 10:42:32   
Peace*
Ne montira se. Ima točkiće i gurneš ispod. Nema nikakve klizače i sl. Samo moraš da vidiš dimenzije.

Ali pogledaj i ovde: KLIK, to imaš kod Babića, on je sa spoljne strane Sajma, nije u onom redu, a u Vitorogu imaš KLIK. Nigde se fioke ne montiraju, samo su na točkiće i gurneš. I cene su slične, 5-6.000din.

Cene su bez dušeka.

< Poruku je uredio Peace* -- 5.6.2013 10:45:53 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 10:42:48   
Ana RR
I mi ćemo morati uskoro da kupimo krevet za Marka, pošto svaku noć na kraju završi u našem krevetu i ja sam večito ukočena. On je stvarno već veliki za krevetac, koliko znam oni su namenjeni za decu do 3 godine a on je po visini i težini već uveliko kao da je u tom uzrastu, nije ni čudo što se buni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 10:44:35   
Ana RR
Ank, moja drugarica je u Jeli kupila krevet sa fiokom, dušek i ogradicu, za 25 hiljada. To bi trebalo da je ok cena, ja mislim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 10:47:03   
Peace*
Pa to je to. Ako gledaš da je krevet oko 12.000, dušek sam platila oko 12.000. Ogradicu nemam.

Ustvari ne, + fioka 5.000.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 10:51:34   
minnica
Mi smo Minu prošlog proleća/leta prebacili u krevet isto zato što je sve vreme spavala s nama. Još uvek joj se desi da se probudi u toku noći i pređe kod nas, ali ne tako često, pa uspemo da se naspavamo. Evo ga naš krevet:

user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 10:54:17   
Anck Su Nmaun
Pa da, ja sam gledala tu su oko 10 000 kreveti+ ogradica 1.500 + fijoka 5 000+ dusek ( e to neznam tacno al cene su od 5 do 35 000...ako ne i vise)

Fijoke razmisljam da uzmem al mozda ne odmah, al sam mislila da ide na neke klizace...kako se onda cisti ispod kreveta user posted image mora sve da se izvlaci user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 11:07:14   
Peace*
Pa izvučeš fioku. Ja je izvlačim svako veče za spavanje. Nije to teško. Ide veoma jednostavno.

Znam sigurno da ni kod koga nećeš naći na klizače jer je mm bio uporan da kreveti koje sam našla nisu dobri jer fioke nisu na klizače, pa je nazvao drugara koji je pravio krevet sa fiokom, i onda mu je drugr rekao da se te fioke ne stavljaju na klizače već na točkiće.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 11:26:23   
Anck Su Nmaun
Eto.... istog sam misljenja bila kao tm...
A mislila sam da je na klizac , ali i da bi bilo bolje da jeste jer bi manje prasine ulazilo u fijoku user posted image Ovako kad je na tockice znaci da ima lufta izmedju


A jel tvoji spavaju obojica na tom jednom sa fijokom? Neznam da kupim onda samo fijoku , jer T vec ima krevet...pa samo ispod user posted image Al eto ja kao razmisljam kad porastu, svaka ce hteti neki svoj kutak zasebno!


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 11:30:19   
Peace*
Veliki spava gore, a mali dole, u fioci.

Ne ulazi prašina (bar ne u ovom modelu). Rub fioke je izad donje ivice kreveta, i nalegne skroz.

Trenutno nemam mogućnosti da im dam svakome po kutak. Ideja je, ako jednom budemo imali para za nov stan i dve dečije sobe, ovo će biti nameštaj za jednu sobu, a sve isto (ili slično) će se kupiti i drugom detetu. Onda će svako imati krevet, i fioku za odlaganje stvari.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 11:36:40   
Anck Su Nmaun
Ma da , pa znam i kod nas isti problem, ne volim one na sprat, ali bi im svakako dalo mnogo vise prostora u sobiil da je na sprat il da je taj na fijoke ,ali Tacin je vec tu...pa neznam vise ni sta da smislim user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 11:39:07   
Peace*
Možda da konsultuješ stolara da ti napravi fioku.

Ja jednostavno nisam mogla da stavim dva kreveta a da Luka ima normalan sto, i ustvari, manjka mi ormana. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Iz krevetića u krevet
5.6.2013 12:10:18   
Peace*
Sad nešto kontam ASN, ma kakva prašina u fioci? Pa nema je ništa više nego na običnom krevetu ili bilo kojoj drugoj fioci koju imaš u stanu. Zar ne? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here