|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 17:21:47   
MamaNecaVo
Palacinke.. Uh da.me.ne mrzi da.ih pravim.
Mama jo pravila sam danas onaj kolac sa karamelom.
Mnogoo je dobar.
Jos sam pravila sa razanim brasnom sto znaci da je sa belim brasnom mnoogo bolji.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 18:15:55   
mama Jo
NAm - sjajno, ako preporucujes onda cu ovih dana i ja da ga pravim... danas sam previse nekih drugih stvari imala da obavljam, i imali smo nekih kolaca da se zasladimo...
Sutra idemo na rodjuse pa cemo ruckati torte, tako da bih mogla u nedelju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 20:49:35   
Anck Su Nmaun
Jooj pije mi se kafa, al mi kasno.
V spava a devojcice vezbaju pisanje.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 21:04:28   
Duškić
Ljudi imamo nove komsije u stanu pored, izgleda neki operski pevaci ili tako nesto. Uglavnom , kupaju se oko 23h ili kasnije uz pevanje, a njihovo kupatilo i nasa spavaca spojeni. Sinoc sam lupala u zid , da prestanu . I pre neko vece. Nadam se da cu ih sresti ovih dana .user posted image
Spava mi se na oci ne vidim. Sin spava, a cerka nece skoro user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 21:21:07   
Anck Su Nmaun
Hahaha izvini al mi tako zvuci smesno. Mada da mi zapeva neko u pola noci pozelenela bih user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 21:53:20   
Misha i Ljisha
Mame. Dobro vece.
Imam brzinsko pitanje. Dete mi razbilo usnu i udarilo prednji zubic. Krvi bilo do kolena. Stala je krv. Dala sam joj i brufen jer je boli. Drzali smo oblogu. Sta jos mogu i sta da joj dam da jede sutra ujutru. Srecom pre treninga smo vevecerali tako da ide sita u krevet. Jel to boli? Ja nikad nisam usnu razbila. Jel brzo prodje? Bila sam smirena u tom trenu plakala je jako malo cak je ostala na celom treningu iako sam joj rekla ako zeli moze kuci. Mislim dobrk je ali izgleda kao da je starleta heheh... Molim za pomoc. Ljubim vas

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 22:01:17   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Sofi je dobila urbazon. Ide vikend i dr se plasi da se ne pogorsa. Ima opstrukciju pluca.
Ljiso, nesto mekano joj daj. Verujem da ce sutra da joj bude bolje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 22:09:53   
MamaNecaVo
Mama Jo
Super je recept
S tim sto sam ja malo modifikovala spram toga sta moje dete sme.sustina je ista

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 22:55:57   
mama Jo
Moja J.je rasekla usnu sa unutrasnje strane kad je bila mala, dosta krvi u tim prvim minutama, ali brzo je i stala i mislim da je kroz dva dana sve proslo...

Ako joj bas bude jako nezgodno i peckalo je, pravi joj netgo tecnije pa mozda na slamku...

< Poruku je uredio mama Jo -- 17.11.2017 22:57:05 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 23:04:01   
Misha i Ljisha
Hvala mame. Nameracila sam se na griz, na vocni jogurt (jos pogotovo sto je hladno), na supicu i tako. A obecala sam joj sutra krofne a sad ne znam kako da ih pravim ako ona jadna ne bude mogla da jede.
Bice to njoj i plavo.Ma bas je tresnula.

I opet me jedna zena pitala koje mi je to dete po redu kad sam tako smirenauser posted image , vec godinama svi misle da je ona najmladje dete user posted image niko ne misli da je jedinica. A meni tek posle suze krenule, jer je ostala na treningu, bas bila dobra, malo je plakala. Hrabrisa moj mali.

Ja radim jer sam kasno pocela danas, em trening bio pomeren za kasnije, em oko nje, pa sam je mazila i pazila dok nije zaspala, trzala se ono malo dok je tonula u san i to je to. I ja onda ustala i ajd da nesto danas i uradim.

Srecom i sef mi je super, pa sam mu rekla i gde sam i sta se desilo i rekao mi kad god da stignem sve je ok.Tako da cu sad da se bacim na posao.
Citam taman sta ima novo na rr (radim user posted image zaglibicu do ko zna kad ovim tempom)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 23:23:28   
suzi kju
Dobro veče. Mi nemamo temperaturu ali mislim da imamo boginje, ovčije, videću ujutru kako će sve to izgledati.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
17.11.2017 23:40:30   
mama Jo
Jaoj znaci pocelo je i sa boginjama 😩
Uf...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 0:00:51   
Sanjica26 RR
Pocelo i sa boginjama i respiratornim infekcijama.
Ne znam ni da li da lezem zbog S inhalacije. Ako se probudim, posle mi nema lezanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 0:02:43   
Ana RR
Joj Ljišo, mica mala. Proći će to brzo, samo obloge stavljajte. Mare se kao mali sapleo i pao na beton, isto zubićem rasekao usnu. Ja sam se bila uplašila da je slomio i zubić ali nije srećom. Njemu je usna oticala pred mojim očima, bukvalno sam videla kako raste. Bio je kao bantu crnci user posted image ali nije bilo nekih većih problema za jelo, dva dana sam forsirala čorbice, supice, palentu, pire krompir, takve stvari. I ništa vruće.

Suzi, krenulo vas. Neka samo prođe lagano, bez temperature.

< Poruku je uredio Ana RR -- 18.11.2017 0:07:55 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 0:18:35   
Mariya
Veče mame!
Ojoj što se mučimo, ko nije bolestan taj je razbijenuser posted image
H je prespavala ceo dan i sad ne može da zaspi, stalno priča,zapitkuje, probudila je L a ja njega sad ljuljuškam da zaspi, neću da ga stavim u krevetac jer će da plače, pa će da se uslini, i onda ću opet morati da ga usisavam... Mene boli grlo, kapi sam već stavila pa bar mogu da dišem, a nos mi toliko curi da mi kaplje ako sam uspravno user posted image
Suzi, boginje počinju kao prehlada, sa slinama i T...iskusili smo ih prošle godine...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 2:58:16   
Anck Su Nmaun
Jao Ljiso meni je T od kako je prohodala do druge godine jedno 10 puta razbila usnu. Kako zaraste op ona opet. I da svaki put krvari do besvesti.
Ali nikad joj nesto posebno nije smetalo to da jede. Krofne su mekane mislim da ne bi imali problema.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 7:42:34   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Probudila se moja D bas kao bantu crnac. Joooj. Nego jel se to ispira necim. Ma znate
kad bas nemam ppjma. Aj da je razbijenk koleno i sl al usna....

Bas il bolesni il razbijenjuser posted image idem do prodavnice po mleko da kuvam sad griz. A za krofne cemo videti. To se nista ne usiva jel da?


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 8:30:58   
Duškić
IZVORNA PORUKA: suzi kju

Dobro veče. Mi nemamo temperaturu ali mislim da imamo boginje, ovčije, videću ujutru kako će sve to izgledati.


Ima i moja sestricina..kako je nervozna i tackasta dusa.

Ljiso i moj malac vec vise puta padao tako i uplasim se uvek koliko krvi, ali zubi su im kao ostrice pa iseku usnu .
A hladnu oblogicu samo.

< Poruku je uredio Duškić -- 18.11.2017 8:50:22 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 8:44:59   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro
V me zajjj sa doruckom. Nocas imao 39.7 user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 8:53:37   
Duškić
Jutrooo...e Anck, nema ovih operskih nocas. user posted image
Jao ljudi, da sto pre prebrodite temperature svi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 9:14:38   
mama Jo
Jutro, jutro drage....
Ajde vec jednom da.se te temperature rese...i malisanima i mamama verujem da je iscrpljujuce...

Ljisho, ja mislim da je to najbolje sve usiti dok je ,,vruce",ovako ce samo zarasti, i bolje mozda tako, nekako mi je to usivanje posebna trauma...
Samo neka par dana pazi da ne osteti, brzo ce to proci...

Zelim vam lep dan...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 11:09:39   
emicaa
Ljiso sad vidim,nisi je vodila doktoru?
Suzi vas je bas sustiglo.
Moj T jutros spavala do pola 9 🙀

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 11:44:13   
suzi kju
Dan drage, mi išli do doma zdravlja i kaže dr da verovatno jesu boginje, A ima dve u kosi jednu na butini i dve na grudima a E jednu u kosi i jednu na obrazu .
Još uvek ne pokazuju nikakve znake nervoze i svraba ali tek je početak.
Duskic gde ti zivi sestra, ovde je ilo dole?
Bas nas poteralo i zaredjalo se sve. Možda je E imala onu temperaturu zbog toga obzirom da su joj svi rezultati dobri.
Bas ima puno bolesne dece, i ova će zima biti zeznuta kao prošla, na žalost.

< Poruku je uredio suzi kju -- 18.11.2017 11:45:00 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 12:22:06   
Duškić
Ovde, Suzi, u Bg. Ova mala ima temp i izbile joj svud. Mukica, maze je non stop.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
18.11.2017 12:22:47   
suzi kju
Duskic da ne odemo off, napisi mi u temi šta joj maze?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here