|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
15.11.2017 18:30:51   
Ana RR
Hello user posted image ja pijuckam kaficu. Dobila sam pa sam sva šlb. Napolju je grozno, ovde kod mene je užasna magla i jedva se vozi, međutim dole niže u drugom naselju i ka gradu je skroz ok. Mi smo u drugoj vremenskoj zoni oduvek user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
15.11.2017 19:11:58   
Mariya
Veče mame!
Da se javim. L je počeo da slini u toku noći, uz onaj kašalj, grozno. H slini od četvrtka, juče dobila i T i počela da kašlje kao L, još groznije. Lu došla iz vrtića, priča kroz nos i promukla je, kao ovo dvoje. Majke mi, otišla je zdrava, došla kući bolesna. Svo troje od istog pate samo neko manje, neko više. Ma dođe mi da se samoubijem user posted image
I kod nas je vreme fuj, mi smo bili napolju, malci se malo smrzli pa su bar spavali popodne. Nama je danas jedan takav, ušuškan dan, sad smo svi zajedno, ja ću da peglam i da gledamo crtani.
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
Ivana mislim da vecina kombinovanih, ako ne i sve, rade po tom principu, pola se susi. Ali opet je i to spas. Ovo je uzas uzasa, pune stolice vesa, po fotelji po sobama, po radijatorima. Dve pune masien mi se suse po kuciuser posted image

Sanjice ajd sto stoji 3 dana, nego sledeca tura vec stize sutra a ona prva nije suva user posted image

Ima mašina koja suše koliko i peru ali slab je izbor, najčešće 5+5 kg. Ali mislim da se kod sušenja misli na 5 kg mokrog veša, pa ni onda ne možeš da je ostaviš da suši nakon pranja user posted image Moja je 10+7 inače. Vredela je svaku paru, mnogo je volimuser posted image
Htedoh da kažem Anck da prvo,ne pereš tolikouser posted image Ja perem 1 mašinu dnevno, baš zbog mesta i sušenja jer ne sušim sve u sušilici. Drugo, stavi veš u prostoriju gde ti je klima, i prvo uključiš odvlaživanje na nekoliko sati, posle grejanje na nekoliko sati i osušiće ti se veš do sutra!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
15.11.2017 19:19:30   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mariya
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
Ivana mislim da vecina kombinovanih, ako ne i sve, rade po tom principu, pola se susi. Ali opet je i to spas. Ovo je uzas uzasa, pune stolice vesa, po fotelji po sobama, po radijatorima. Dve pune masien mi se suse po kuciuser posted image

Sanjice ajd sto stoji 3 dana, nego sledeca tura vec stize sutra a ona prva nije suva user posted image

Ima mašina koja suše koliko i peru ali slab je izbor, najčešće 5+5 kg. Ali mislim da se kod sušenja misli na 5 kg mokrog veša, pa ni onda ne možeš da je ostaviš da suši nakon pranja user posted image Moja je 10+7 inače. Vredela je svaku paru, mnogo je volimuser posted image
Htedoh da kažem Anck da prvo,ne pereš tolikouser posted image Ja perem 1 mašinu dnevno, baš zbog mesta i sušenja jer ne sušim sve u sušilici. Drugo, stavi veš u prostoriju gde ti je klima, i prvo uključiš odvlaživanje na nekoliko sati, posle grejanje na nekoliko sati i osušiće ti se veš do sutra!

Uhhuuu pa da klimom susim ves,user posted image skupa ti ta ideja user posted image ,a i kod nas je uvek toplo mislim da bi se podavili.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
15.11.2017 19:38:35   
Sanjica26 RR
Vala i kod nasuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
15.11.2017 21:27:38   
IvanaSK RR
Anck, vise se isplati da kupis kombinovanu user posted image
Samo da vam mahnem, idem da uspavljujem macu. Danas temp 39.2, sada 38.4

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
15.11.2017 21:56:13   
emicaa
Vece mamice.Moji pilici spavaju.Izgleda im je godila danasnja setnja po hladnoci.Ne znam koje je brze zaspalo.
Ivana nadam se da ce maca sutra biti bez temperature.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
15.11.2017 23:05:37   
mama Jo
Mame, stalno gledam ovu reklamu bile jednom jedne Mastalice, ali nikako da potrefim da vidim o cemu se radi? Svaki put kad odlucim da otvorim mala mi spava pa odustanem a posle zaboravim...

Je l' neka slusala?

Neka svi malisani lepo spavaju ove noci i sutra lepo svi zdravi da se probude 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
15.11.2017 23:50:14   
MamaNecaVo
Da se javim i ovde. :)
Lud dan danas uz uzasnu kisu.
Moram da iscitam sta ste pisale.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 8:05:48   
Anck Su Nmaun
Jutroo
V i ja budni od 5h.
Sad mu je skocila T, dobio je sirup pa cekamo da spadne. Scucurio mi se mis u krilo i ne mrda .

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 8:16:05   
emicaa
jutro.
Anck ljubi pile,hoces li ga viditi doktoru?
Ivana jel maci prosla temp?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 8:19:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako je maca?
Anck, znaci i kod vas temperatura. Ja pecem slatke galete T za uzinu, pa je vodim kod mm. Danas je takva situacija. Morace tamo sve vreme kod njega da bude. Vodila bi je sa mnom u selo, ali nije bas toplo tamo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 8:21:49   
mama Jo
Dobro jutro drage...

Ako mu nije velika temp.i nema nekih jakih drugih simptoma - leci ga danas kod kuce... sad dodjoh iz dz, em je vreme bzvze em su pune cekaonice vec od jutros, cak i na decijem odeljenju...

Moja J.jos spava a ja odo da ukljucim masinu dok se ne probudi... i odmah sam se Anck setila tebe 😊 i price o masinama....
Ali stvarno dok nisam pocela da zivim u stanu nisam ni predpostavila kako to susenje vesa moze da bude frustrirajuce...
Zivela sam u kuci sa velikim dvoristem gde je jedan deo bio sav u zicama za susenje vesa, a zimi se to radilo gore na spratu, a mi smo ziveli u prizemlju... nisam ni primecivala ves, sad 😬

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 8:54:13   
Milena18
Dobro jutro!
Ivana, Anck, kako su mališani?
Mnogo je bolesne dece. Kod Marte u grupi ih je samo troje, svi ostali imaju neki virus. I ona još uvek kašljuca, ali kad bolje razmislim, ona nije ni prestajala da kašljuca od kad je krenula u vrtić.
Veš mi ne spominjite, sinoć sam ga sušila na stolicama pored norveškog radijatorima. Blago onima sa sušilicom.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 9:02:27   
Anck Su Nmaun
E dobro mi dadoste ideju za galete. Posto danas nema sanse da kuvam rucak od malise sem supe, taman kasnije bakin kolac.
Ima opasnu temperaturu od sinoc malko padne pa.skoci, evo dala mu u 8h paracetamol a jos mi je vruc. Zvala sam, doktorka nam radi posle podne, vodicu ga jer ima 39, upprna je T a i ide vikend.
Bar nije povracao od sinoc i naliva se vodom kao blesav.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 9:59:50   
emicaa
Anck ako,dobro je dok pije vodu.Javljaj sta kaze doktor

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 11:25:11   
MamaNecaVo
Dobro jutro.
Mada sada je vec nekima i dobar dan.
Kasno smo danas zavrsili sa jurnjavom oko dorucka..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 11:29:28   
mama Jo
Dobar dan 😊
Mi cekamo drugare, da dodju da naprave jos veci haos sa igrackama 😊
Ali neka, nadam se da ce bar mame uspeti na miru da popiju kaficu...
Ako neko zelibda se pridruzi - slobodno...

Daaaa, super sto hoce da pije vodu, to kazu da je bitno, da ne dehidrira, a opet onda i cesce piski pa izbacuje iz sebe sve sto ne valja...
Brzo ce on prezdraviti 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 12:17:21   
MamaNecaVo
Ja sam sad procitala za galete.
Mogla bi ih praviti.
Bebac ih jos nije isprobao a mekane su re kad vec nece nista da jede da probam sa njima.
Testo ne odbija,klasika.


Kasalj nam se u toku noci vratio.
Vise ne znam sta je to desava.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 15:15:26   
mama Jo
I moja J.je pre neki dan pocela da kaslje 😞 uopste ne znam od cega i kako, i evo danas vec kaslje onaj sazreo kasalj, tacno slajm... sto ti kazes - preko noci se vratilo...

Galete su odlicno resenje, vrlo jednostavno, a mogu tri naredna dana da se jedu 😊
Ko prvi napravi neka zovne na degustaciju 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 16:42:09   
IvanaSK RR
Anck, kako ste? Nama danas temp 40.2. Sad idemo od lekara. Povisen crp, leukociti..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 17:27:24   
Duškić
Auu ljudi svi pod temp.
Uzas. Moja sestricina ima boginje, ali velike, iz vrtica svi zarazni. Tako mi nije bilo dobro kad mi seka javila.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 17:50:31   
mama Jo
Joj stalno neki virusi....
A bogibje tek, pa kazu da su u BG proglasili epidemiju, zar ne?
Mi se za sada drzimo sa slinavim nosicem i kasljucanjem...
Joj drugari mali ajde sto pre ozdravljenje 😚

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 18:03:24   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck, kako ste? Nama danas temp 40.2. Sad idemo od lekara. Povisen crp, leukociti..

Jooj jooj jooj Ivana bas mi je zao.
Mi smo stigli do 39.4
Radili u lab. Bris grla negativan je. Nije htela da mu da antibiotik. Sutra popodne na kontrolu. Al citav dan borba , spustim malo al ispod 38 nije isla. Konstantno je tu viase manje. A on kmezav. Samo bi se mazio i nosao. U jednom momentu me.ukocilo od nosanja pa sam morala da popijem diklofenak.
Bas sam se umorila danas od nosanja. Mm rece ostace kuci da mi.pomogne a devojkama se islo na plivanje. Bilo mi ih zao i reko palite, ssad ce on jos malo na spavanje a vidim H puna energije sve skakuce po kuci. Tako da ih evo ispratih i sad hranim V. Nesto brlja al bitno da jede.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 18:24:57   
IvanaSK RR
Anck, ista situacija. Danas je i spavala na meni... N
Mi smo dobili Ospamox. Nista osim temp nema. Malcice joj jedino crveno grlo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
16.11.2017 18:25:37   
Sanjica26 RR
Значи дечица су болесна.user posted image
Ја сам Софи заказала преглед за сутра код педијатра. Кашље и не свиђа нам се. Сутра је не шаљемо у вртић, јер ја и овако немам часове.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here