|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
4.11.2017 15:02:21   
Mariya
Dan mame!
Nema vas danas, uživate u lepom vremenu? Kod nas je predivno, milina biti napolju.
Moj L spava, devojčice otišle na rođendan sa tatom, ja ću tek uveče sa L. Do tad, prazna kuća, samo on i ja. Ne znam možete li da zamislite koliko mi prijauser posted image imam 10000 poslova da odradim ali rekoh sebi, 10 minuta mogu da odmorim i uživam u ovomeuser posted image stavila sam masažer na leđa i sad vas čitam.
Emice dobro kažeš, pa sad sam ga rodila, krajem februara, evo početak novembra a on šeta.user posted image
iz usta mu lije, balavi kao iz česme, ja pogledah u radosnicu, za 3 nedelje 3 zuba, pa nije ni čudo što ne spavamo kad zubi samo niču.
Kažem i ja sestri, radiće, ima kad. Nego što prima 65%plate na bolovanju, pa joj se zbog para žuri..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
4.11.2017 15:15:17   
Anck Su Nmaun
Mariya ovde je uvek vikendom.pustos...svi se razbeze negde da uzivaju s porodicom user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
4.11.2017 23:05:28   
MamaNecaVo
Dobro vece.
Mi smo bas,bas bolesni..Ludimo u kuci.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 7:14:45   
Duškić
Juce je bilo bas lepo vreme, ajd i danas .
Mi se budili, posle idemo da skitamo malo.


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 7:21:02   
vocicana
Dobro jutro mame.
Ja na poslu, samo ovde stignem da se javim. Mi smo onako...mali je prevristao nesto, ne znam stamu je vise. Juce je toliko hodao, tj trcao, da sam se sokirala koliko se umorio nije ni malo.
Rucak, malo sredjivanja stana, sebe, bas sam se smorila, nocna mi je bila toliko teska, da msm da ce mi trebati pa bratbratu, bar jedno dve nedelje da se odmorim. I jutros sam umorna dosla na posao.
Maryia, pozdravi sestru i reci joj da se lepo oporavlja, nema novca zbog kog treba da zuri na posao, bez obzira na bolovanje i kasnjenje.
Ljubitog macana, neka rastu zubici, bice sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 8:12:10   
Mala Elena
Jutrooo. Kod nas svasta novo. E dobila konjuktivitis, P sinoc udarila usnom o ivicu stola ,raskrvarila, ja nesto Boze sacuvaj, samo bih mogla da spavam. I tako.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 8:18:56   
vocicana
O boze, pa jel dobro ta mala sto je udarila usnu?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 10:57:49   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Gde ste mame? Mi cemo sad da doruckujemo, pa da se bacam na spremanje rucka. Opet ce da bude divan dan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 11:05:48   
MamaNecaVo
Jutro mame.
Mi se spremamo za setnju.
Bice dana bas lep dan.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 12:46:21   
emicaa
mi danas ne mrdamo iz kuce.Nisam se na vrijeme dogovorila sa drugaricom da odemo u igraonicu.
Dora i ja gledamo Tom i Dzerija,srecko nam spava.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 12:52:07   
Sanjica26 RR
Ja zavrsila rucak. Hleb se pece. Sofi spava. T se nesto zeza. Sad cu i ja da legnem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:04:24   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

O boze, pa jel dobro ta mala sto je udarila usnu?



Desavalo se ranije i da se naduje, uvek ima problem sa udaranjem o ivice, ludim od toga . E sad nije da ne mogu da se stave zastite na krajeve, ali ona ne udara samo o krajeve , jednom se upropastila na ivicu kutije za igracke.
Sada je samo ranica na usni.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:07:04   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja zavrsila rucak. Hleb se pece. Sofi spava. T se nesto zeza. Sad cu i ja da legnem.


A ja zavrsila dorucak, sada doruckovali user posted image
Zato sto muz u ovo vreme doruckuje, a mi smo jutros malo prezalogajile user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:10:17   
Sanjica26 RR
Elena, kasno bre vas dorucak. Mi smo i uzinu zavrsili. Oko tri rucak. Ne volim ja da buemo bez nekog reda. Nije dobro ni za decu.
I napravi tikeruser posted image Bas nas kuliras.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 5.11.2017 13:15:19 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:12:08   
IvanaSK RR
ME, kad je vama rodjendanac? Ovih dana ili sam ja nesto pobrkala?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:15:57   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

A ja zavrsila dorucak, sada doruckovali user posted image
Zato sto muz u ovo vreme doruckuje, a mi smo jutros malo prezalogajile user posted image

Sad dorucak user posted image mi vec tri puta doruckovali sad ce rucak

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:33:15   
dddaca
I kod nas ce jos malo rucak. Malena i tata otisli u skitnju, a ja sam tako nesto bezvoljna, lepo ne znam sta mi je.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:38:39   
Anck Su Nmaun
Isli malopre do pozorista da kupimo karte, i usli u knjizaru (jer se za tu predstavu tamo prodaju) i milion dece, verovatno bila neka predstava . I moje devojke trce okolo, gledaju neke knjige i stalno nesto zapitkuju, a matori sav ladovina i ne zuri mu se. I onako sav usporen , a mi zurili na trening, treba mu 5 sati da nadje karte, da nadje gde mu stoje pare ...
Kad u jednom momentu ja viknem na njih dve da ne vicu, a on ce meni: ''Gospodjo jeste li vi njima maceha?" user posted image user posted image

A T vice neeeee user posted image user posted image
Kad ga nisam zadavila, onako sav spor jos me i zajebava user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.11.2017 13:39:33 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:40:09   
Sanjica26 RR
Molim? Znaci ne smemo ni da viknemo. Ne, najbolje da klimamo glavom sve sto deca urade i da ih pustimo i da kasne ako treba tamo gde treba da stignu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:42:51   
Anck Su Nmaun
E lik je sav onako kao sladak , zeza se s decom, sa svakim caska..al zato starije bas voli da zajjj
Pa mi kaze pa goospodjooo, gde zurite...Nedelja je user posted image

Nisam vristalina ali ne volim kad deca prave haos, pogotovo na takvim mestima, treba da se zna red. A i nisam histericno vikala samo toliko da ih opomenem.

A da je drugacije, znali bi da kazu vidi ne vodi racuna sta joj rade deca user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.11.2017 13:44:11 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:44:14   
emicaa
Anck izvini,meni smjesno user posted image
mi svaki dan kao u vojsci,u isto doba jedemo.Jedino vikendom nemamo red.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:47:51   
Sanjica26 RR
Da, to obicno kazu kad ne obracas paznju na decu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:49:55   
dddaca
Pa Anck sto vices na decu user posted image Mogu da zamislim kako bi mu Emica odgovorila user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 13:54:41   
Sarav
Dobar dan.
Mi noćas ništa nismo spavali, S je toliko krvariouser posted image nos da smo jedva zaustavili i od jutros opetuser posted image
Poslala sam mm u hitnu po ampulu Dicynon-a ali se iskreno nadam da nam neće trebati. Kad li će više da se sredi taj nos..

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 11/17 [chat]
5.11.2017 14:15:18   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: dddaca

Pa Anck sto vices na decu user posted image Mogu da zamislim kako bi mu Emica odgovorila user posted image

Veruj mi da sam ostala zatecena user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here