|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o hrani...
20.3.2016 22:02:56   
emicaa
Ana divan je,ja ga napravih po receptu sa coolinarke Crnac bez jaja ali usti je u stvari samo što je tamo u gramima sve pa mi bilo lakše user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Pričajmo o hrani...
20.3.2016 22:06:26   
nikiteki
Moracu da napravim sutra

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Pričajmo o hrani...
20.3.2016 22:30:49   
Ana RR
Kako ti je bre lakše u gramima user posted image pa ovde sve na šolje, ništa ne meriš user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Pričajmo o hrani...
20.3.2016 22:32:50   
emicaa
Nisam mogla naći odgovarajuću šolju user posted image sve mi veliko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 10:58:38   
branki*
Zene,kako vi koristite susam u ishrani?ja sam ga uvek dodavala sirov,onako kako kupim,a sad citam da od tog nema vajde,nego treba mleveni susam,u suprotnom samo protrci kroz creva.je l to tacno?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 11:06:13   
jocajaca
Branki ja sam ovo čula za lan I njega uvijek meljem a susam ne meljem osim kad pravim humus inače ga isto tako dodajem sirovog u sve-peciva, salate...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 11:18:07   
Sanjalicaaa
Branki, i ja sam čula isto još davno. Pošto nemam čime da ga meljem tražila sam mleven da kupim i nisam našla. Stavljam ga celog na kiflice i slana peciva, ili u neke salate. Ovde sam našla Torbicin recept, susam, banana i voda se stavi u blender i napravi se kao sejk. Moj blender ga u toj varijanti skroz samelje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 11:54:59   
branki*
Ja lan kupujem mleveni,ima u bio ducanima,a susam pojma nemam da li treba.i ja koristim taj recept od torbice sa bananom i susamom u blenderu.ja ga dodajem zbog kalcijuma sinu,ali dzaba ako nema vajde.pojma nemam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 12:17:32   
MishMash
Uglavnom sam čitala da se bolje iskoriste hranljive materije ako je mleven, ali da nema neke prevelike razlike u odnosu na onaj u zrnu. Može da se melje u mlinu za kafu, a pošto ja mlin nemam, onda lepo kupim susamovu pastu- taan. Koristim je za humus, razne prelive, meni se baš dopada.

Na pecivo stavljam u zrnu. Pročitala sam i da je crni susam mnogo zdraviji, ali nisam uspela još da ga nađem i probam.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 12:34:11   
Sanjalicaaa
Možda može da se melje i u mlinu za orahe.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 12:37:24   
MishMash
Eeee, vidiš super ideja Sanjalice. user posted image Imam mlin za mak, on može garant da samelje! Probam prvom prilikom.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 15:07:54   
branki*
Opet ja!
Ono heljdino brasno je meni odvratno.pravila neki hleb za b,od integralnog heljdinog i pirincanog brasna.groznog je ukusa,heljda je bljak!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Pričajmo o hrani...
8.4.2016 15:22:54   
MishMash
Meni se isto heljdin hleb ne sviđa, ali ima par varijanti drugih gde ne dolazi do izražaja taj specifičan ukus.

Možda da mu napraviš američke palačinke od heljdinog brašna, tu ide i puter, pa ubije taj ukus. Ili možda lepinjice, kačamak, pa uz neki namaz ili sir može da prođe. Ja sam svojoj probiračici uspela da prošvercujem te heljdine palačinke sa krem sirom.

Izvini Branki, ja sad malo napamet jer ne znam šta sme da jede a šta ne.


_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Pričajmo o hrani...
24.4.2016 16:53:26   
aleksandrici
Ja volim pitu sa zeljem,minjon kocke sa paprikom,sve vrste predjale,mislim na rolate,meso sa sosevima,umacima,na žaru,kuvana jela,pasulj,čokoladne torte,one sa plazmom...Ja ne znam šta ne volim.Volim sve.Nešto manje ,nešto više ali volim sve.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Pričajmo o hrani...
2.6.2016 19:35:45   
nata11
Nikako da zgustim fil za tortu
Dodala pola kutijice gustina i 1 zelatin i nista user posted image
Inace pravim ovu tortu i ovo je fil sa kuvanim zumancima klik

_____________________________





(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Pričajmo o hrani...
2.6.2016 19:40:56   
lesica
Ok, nisi ubacila jos slag?
Ako nisi, uzmi kasiku gustina, umesaj sa kasikom mleka, i stavi da se jos jednom prokuva pa ubaci, mada imaj u vidu da svi ti filovi koji su sa tako puno jaja uvek deluju retko.

Koja je gustina, onako pod rukom?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Pričajmo o hrani...
2.6.2016 19:42:21   
nata11
Ne mesa se slag. On je drugi fil. user posted image

Mada mogu da probam da ubacim malo. Pa nemam pojma bas retko.

P.S. AAA sada te razumem. OK. Jasno user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 2.6.2016 19:44:05 >


_____________________________





(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Pričajmo o hrani...
2.6.2016 19:46:08   
lesica
Ne ne slag. Vec uzmi i prokuvaj jos jednom. Ali dodatni gustin ubaci tek kad krene bas da kljuca.
Ovakvi filovi su diiiivni ali zlo dok se ukuvaju.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Pričajmo o hrani...
2.6.2016 21:46:11   
Ana RR
Nato, pravila sam par puta ovu tortu i nisam imala problema. Mislim da mi je jednom bio malo ređi fil ali možda i zbog toga što sam stavila dosta manje neskvika. Javi kako si prošla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Pričajmo o hrani...
3.6.2016 15:40:24   
nata11
Mozda je za nekoga ovo San torta. Za mene je nocna mora.
Nekako se zgusti od silnog gustina i zelatina pa namazah. Ukus je za medalju ali ja se vise ne hvatam sa filovima od zumanca.

Znam Ana secam se kada si je jos prvi put pravila za M rodjendan user posted image Tada me odusevio recept ali bice da je ovo ipak za iskusnije domacice. Verovatno sam prekrtko kuvala fil. Kako god jestiva je user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Pričajmo o hrani...
3.6.2016 16:19:54   
Mala Elena
Ni meni takvi filovi ne idu od ruke. Ja davno odustala. Ni ukus mi se ne dopada previse...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Pričajmo o hrani...
15.6.2016 10:07:14   
emicaa
Treba mi neka ne komplikovana,po mogućnosti čokoladna torta user posted image nešto da ne moram pola dana mutit filove i hladit nego baš brzinski user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Pričajmo o hrani...
15.6.2016 10:19:08   
lesica
Emice, evo ova Bokina torta

Procitaj temu, fil pravi po original recepisu, a koru ili po original ili po mom izmenjenom predlogu.
I daaaa, sa vasim svajcarskim cokoladama ispadne jos i lepsa, ja to iz iskustva user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Pričajmo o hrani...
15.6.2016 10:49:46   
emicaa
Lesice mislim da je to to user posted image došla sam do pola sa čitanjem pa posle nastavljam ali nije uopšte komplikovana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Pričajmo o hrani...
15.6.2016 10:58:59   
lesica
Ma ne, lagana je za spremiti. Najvise vremena treba da se fil stegne tj. ohladi. Ali to ti je sistem - sad spremis fil pa tamo negde popodne kore, nafilas i gotovo.

< Poruku je uredio lesica RR -- 15.6.2016 11:00:01 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa mesom i jogurtom
Ringerajin kuvar: vikiveki
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here