|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o hrani...
16.3.2018 12:56:40   
mama Jo
user posted image Ljisho, sta da ti kazem.. mozda ce bata voleti pa ces onda zbog njega spremati opet kako i ti vise volis 😊

Htela sam da vas pitam za proso...
Kako ga spremate, i uz sta najcesce sluzite? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Pričajmo o hrani...
16.3.2018 13:07:47   
IvanaSK RR
Ja sam to spremala maci zbog gvožđa user posted image Uvece potopim u vodu, ujutru isperem i skuvam. Mozes uz sta hoces, voce, povrce...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Pričajmo o hrani...
16.3.2018 13:11:07   
mama Jo
Ja sam isto Jani spremala kad je pocela da rucka... ona je volela, isto tako samo ga obarim...
Sad bas dugo nisam... pa sam pomislila da bi mogli i mi veliki malo zdravo da se hranimo 😊
Ali samo tako obaren mi nesto bljutavson 😂
Pa, rek'o, mozda neko ima neku foru user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Pričajmo o hrani...
16.3.2018 13:16:03   
jess021

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Mama Jo, ja uvek stavljam paradajz sok u paprikaš, ne stavljam alevu ni brašno. I tačno mu da ukus.

Eeee a za šampitu ja imam ovaj recepis ŠAMPITA


Les, a da li mozda imas neki za krempitu?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Pričajmo o hrani...
16.3.2018 19:08:16   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Mama Jo, ja uvek stavljam paradajz sok u paprikaš, ne stavljam alevu ni brašno. I tačno mu da ukus.

Eeee a za šampitu ja imam ovaj recepis ŠAMPITA


Les, a da li mozda imas neki za krempitu?

Jess a da napravis sampitu,vidis da ti saljemo recepte za sampituuser posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Pričajmo o hrani...
16.3.2018 19:10:20   
vocicana
Ja joj saljem rcpt za krempitu, odusevice se.
Meni je dala moja komsinica nemica, ona je tako dobro pravi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Pričajmo o hrani...
16.3.2018 19:12:11   
veselicaa
Voci napisi i ovde.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Pričajmo o hrani...
17.3.2018 14:34:54   
vocicana
Vesi hocu, mozda bolje u C kuhinju.
A sada razmisljam omojoj svekrvi. Kazem ja njoj, moze li jedan ruckic za nas u nedelju kada se vratimo? Ona me srce moje pita sta hocete sve cu da spremim.
Dala sam joj slobodu, sve mi je slatko kada ona spremi, osecam da ce bas biti dobro.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Pričajmo o hrani...
20.3.2018 11:13:16   
Sanjica26 RR
Zene, jel imate dobar recept za kikiriki puter?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Pričajmo o hrani...
20.3.2018 13:52:27   
milicicak
Sanjice, treba ti samo dobar blender. I blansirani kikiriki. Ja nikad nisam nista dodavala. Samo blansirani kikiriki u blender i mutis dok se ne pretvori u glatku masu. Mozes da dodas trunku maslinovog ulja ali ne moras

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Pričajmo o hrani...
20.3.2018 17:36:16   
mama Jo
Super, nisam znala da moze tako, relativno jednostavno da se napravi. Probacu i ja...

A proveren nacin da napravim lepu i glatku glazuru od cokolade? Znaci nikada ne mogu da potrefim kako...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Pričajmo o hrani...
27.3.2018 9:46:08   
emicaa
djevojke sta spremate za Vaskrs?


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Pričajmo o hrani...
27.3.2018 11:51:37   
Ana RR
Ja ne znam. Verovatno ćemo ići kod mame na ručak pa sam mislila da ponesem cheese cake (pošto ga ona obožava) i da umesim pogaču.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Pričajmo o hrani...
27.3.2018 11:54:52   
milicicak
Ako idemo kod mame na rucak, samo tortu.
Ako ostajemo kod kuce onda pogaca, peceno pile i povrce, razne salate i torta. I obavezno salata od jaja i zelene salate

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Pričajmo o hrani...
27.3.2018 12:00:08   
Dragce86
Kod bake ( moje mame ) na 2 dana a 3.kod svekrve :D

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Pričajmo o hrani...
2.4.2018 12:47:59   
Sanjica26 RR
Mozda napravim neki slatkis za Vaskrs. Zavisnosti od toga da li ce mama da stigne pored cetvoro deceuser posted image
Tamo cemo da rucamo tako da nista ne spremam.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Pričajmo o hrani...
2.4.2018 13:09:29   
emicaa
e pa to me zanima,kakve slatkise pravite user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Pričajmo o hrani...
2.4.2018 13:20:46   
Sanjica26 RR
Ajde ako nadje neko recepte Milicicak za pite koje idu u zamrzivac. Nek neko stavi link. Mislim da je pisalo u ovoj temi. Ne mogu da nadjem

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Pričajmo o hrani...
2.4.2018 13:45:24   
Ana RR
Sanjice, ja imam onu rolat pitu koju možeš praviti sa čime god želiš i koja ide u zamrzivač onako u rolatu, pa se posle seče.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Pričajmo o hrani...
2.4.2018 13:50:07   
Sanjica26 RR
Jel idu i jaja? Hocu da iskoristim dok su deca tamo da spremim i da zamrznem. Ajde stavi link.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Pričajmo o hrani...
2.4.2018 14:05:07   
Bunnyca
Ja sam skoro pravila Milk snite , svi ukucani bili odusvljeni, hoce opet, a meni to nije bas za Uskrs, pa cu opet Nutela cizkejk, najbrza i najlaksa.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Pričajmo o hrani...
2.4.2018 15:12:58   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ajde ako nadje neko recepte Milicicak za pite koje idu u zamrzivac. Nek neko stavi link. Mislim da je pisalo u ovoj temi. Ne mogu da nadjem

Evo recepta

IZVORNA PORUKA: milicicak

Pita sa sirom
Istopiti 125g margarina, pa u to dodati 3 zumanca, 500g sira, 100ml kisele vode, 1 prasak za pecivo, kasicicu soli i dobro izmesati. Umutiti dobro 3 belanca pa postepeno dodati u masu.
500g kora podeliti na 3 dela (oko 5 kora svaki). Svaku koru prazati smesom pa uviti u cvrst rolat. Uviti u foliju i zamrznuti.
Izvaditi pola sata pre pecenja, iseci parcice debele oko 1 cm, svako parce premazati smesom od 1 umucenog jajeta i 1 kasike pavlake, posuti susamom po zelji i peci.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Pričajmo o hrani...
2.4.2018 15:43:30   
Sanjica26 RR
Hvala Mili. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Pričajmo o hrani...
3.4.2018 12:03:26   
nata11

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

djevojke sta spremate za Vaskrs?



Ja spremam Pure pleasure tortu sa rozen koricama.

Ana nisam stigla da pisem. Pravila sam ciz kejk koji se pece i stvarno su mi dominirala jaja. Nisam odusevljena. Ipak sam za one klasicne sa keksom i dosta sira.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Pričajmo o hrani...
3.4.2018 12:25:53   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Jel idu i jaja? Hocu da iskoristim dok su deca tamo da spremim i da zamrznem. Ajde stavi link.


Rolat pita Ja je skoro uvek imam u frizu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Kidy torta
Ringerajin kuvar: lanajelena



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here