|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:17:04   
dunja RR
I meni, a kod nas se mm bakće user posted image , mi jedemo uglavnom sveži.

IZVORNA PORUKA: Rosita

Meni je neuporedivo ukusniji svez spanac od onog u briketima, kupovnog. Ali retko kad mogu da se bakcem sa svezim. Za bebu, jedino.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:18:47   
Sanjica26 RR
Naravno da je neuporedivo lepsi svezi. Ali briketi su za žene koje imaju puno poslauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:22:43   
vojvodjanka87
Meni tata ubere u basti i opere i popakuje u kese i ja stavim u zamrzivač, oni svake godine imaju predobar spanac greota da propadne ceo komsiluk snabdeva😁

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:23:54   
Duškić
Meni je sve njam.
I blitva i spanac, spremam i sveze i u briketima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:26:08   
veselicaa
I ja dugo kuvam jaja,kada ih przim na oko onda obavezno dok se zumance ne isprzi.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:27:33   
vojvodjanka87
Nekad ga i prokuvam pre stavljanje u kese jer zauzme dosta manje mesta. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:28:39   
jess021
Ja nikad nisam pripremala taj smrznuti, uopste nemam naviku, a jaje vise volim rovito. 
Sad mozemo da pricamo o hrani jer sam kupila pitu sa zeljem 😊,  htedoh reci za dorucak, ali sam u drugoj smeni. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:42:34   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, mislim da leti najvise volim za rucak  jaje na oko, pire krompir i spanac. ..mmmmmm
20min?? Pa to zumance pozeleni samo tako jel da?


Ne pozeleni ali ja sam samo tako sigurna da je skuvano user posted image

Kako bre jaje i pire krompir? user posted image pa uz jaje moraš hleb a kako hleb uz krompir? user posted image ne razumem user posted image

Ma naravno da je svež spanać lepši ali šta da radim kad nemam domaći. ako naletim na lep na pijaci ja kupim. Često pravim pogaču sa spanaćem pa mi za nju treba sveži.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:43:35   
Ana RR
Btw, ja zamutila smesu za palačinke i skontala da nemam tiganj. Bacila sam ga skoro. Imam samo onaj manji, što je meni ok za palačinke (mrzim velike palačinke) ali mm se buni user posted image sad moram u kupovinu negde.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:51:50   
jess021
Ana, ne znam kako, ali je dobro😂
I ja retko uopste jedem hleb, ali ovde jos ako je malo rovito zumance prosto mora, a pire krompir ide sasvim ok.
Ja cu sutra krofne, eto ako neko ima proveren recept neka pise.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 17:55:28   
vojvodjanka87
Ja sam danas za rucak mesila pice 😁 znam da je neobično ali to je mm trazio pa sam mu ispunila zelju, a i nisam bas odavno.. A sutra ne znam sta cu... Jede mi se kiseli kupus al ovaj iz radnje ne volim mekan je a ja nisam stavljala zbog svega ovoga

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 18:02:38   
Ana RR
Vojvođanka, i mi ponekad spremamo picu za ručak. Domaći paradajz sos, puno sira, pršuta ili šunka, paprike, masline... ja volim da naseckam i mladi luk ili ljubičasti luk na tanke listiće. Ma idi, sad mi se jede haha.

Jess ako nađem recept (sve mi je na starom laptopu a imam problem da ga upalim) poslaću ti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 18:07:49   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, ne znam kako, ali je dobro😂
I ja retko uopste jedem hleb, ali ovde jos ako je malo rovito zumance prosto mora, a pire krompir ide sasvim ok.
Ja cu sutra krofne, eto ako neko ima proveren recept neka pise.


Ja uopste ne jedem isto hleb. Jedino ako je rovito onda umacem. user posted image

Ide mi voda na usta.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 18:13:48   
vojvodjanka87
Ja beli hleb ne jede vec godinama, jedem carski ili neki sa zrnima zitarica uglavnom te malo zdravije, a pecena jaja uvek ostavim zumance zivo da umacem 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 18:30:10   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: jess021


Ja cu sutra krofne, eto ako neko ima proveren recept neka pise.

Jess KLIK

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 18:41:57   
jess021
Jao Vojvodjanko, sad me podset_i. U prvoj trudnoci sam pojela sigurno pola bureta kiselog kupusa, sreca pa su te godine sestra i zet stavljali kupus.
Kako bre u Ns da nema lepog kiselog kupusa?  Posalji muza na pijacu 😊
Hvala zene!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 19:15:34   
milicicak
Ja ne volim zamrznut spanac, jedino kad bas moram. Na pijaci kupujem ociscen i pravim iskljucivo vikendom. Pravim slicno kao Ana, samo bez mleka i obavezno narendam malo muskatnog orascica.
A birjan me podseca na baku, ja ga nikad nisam napravila a bas bih mogla. Moja baka ga je zalivala pilecom supom i preko stavljala piletinu da se zapece.
Jess, Minjine krofne su odlicne
Mi smo vec spremali sarmu i podvarak, jedva cekam prokule.

< Poruku je uredio milicicak -- 15.11.2018 19:17:35 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 19:26:08   
vojvodjanka87
Jess 😁 Mm kad bi poslala na pijacu morala bi sa njim da idem posto on to ne zna sam 😂 Ogrebacu se od mojih ionako idemo za vikend tamo jer je svinjokolj 🙄 mrzim to al sta cu, bar je muz resio da me posredi spremanja gomile klope on ce skuvati kotlic... Krofne obožavam da pravim i ispadnu mi tako lepe vazdusaste i ukusne da je neverovatno, mama pokusavala da napravi ko ja al joj ne ide 😋

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 19:33:14   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

A birjan me podseca na baku, ja ga nikad nisam napravila a bas bih mogla. Moja baka ga je zalivala pilecom supom i preko stavljala piletinu da se zapece.
Jess, Minjine krofne su odlicne



Mili i ja zalijem sa pilecom supomuser posted image

Upravo htedoh da napisem Jess da su Minjine krofne odlicne. Ja sam ih pravila. Nisam skoro, jer mm ne sme nista przeno.

Vojvodjanka, samo ja idem na pijacu i uzivam. Moj mm je duduk za te stvari. Ipak sam ja trgovacko dete. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 19:36:57   
vojvodjanka87
Mm je meni prepustio brigu o svemu, racunima, nabavkama naravno i plata ide meni posto on nikad nije kuci, zato je i postedjen svega toga, samo sam ga naucila da kuva i da mesi jer mu je takav posao da mora jer ko ce se hraniti stalno iz limenke, zato sam profitirala sad mi on cesto nesto skuva i napravi.. 😊

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 21:05:32   
emicaa
Ja posaljem svog po voce i naglasim da ne kupuje puno i on se vrati kuci sa najmanje 2 kg jabuke,isto toliko mandarina i banana kao da je isao u Lidl 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 21:09:05   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Mm je meni prepustio brigu o svemu, racunima, nabavkama naravno i plata ide meni posto on nikad nije kuci, zato je i postedjen svega toga, samo sam ga naucila da kuva i da mesi jer mu je takav posao da mora jer ko ce se hraniti stalno iz limenke, zato sam profitirala sad mi on cesto nesto skuva i napravi.. 😊


Vojvodjanka, moja je samo pijaca.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Pričajmo o hrani...
15.11.2018 21:18:30   
vojvodjanka87
Napisala sam referat i obrisali mi se joooj, ajde ponovo 😁Ja ni ne idem na pijacu tj slabo bas, uglavnom sve nabavljam po marketima, a mm kad idemo zajedno u kupovinu pa kad kaze prodavcu dacete mi kilo sjenickog ili nekog veceg sarana koji ne moze ni u tepsiju da stane 🙄stalno kupuje budjave sireve i kad dodje kuci i proba ga zivot mu se zgradi al ne vredi on opet, a frizider pun raznih teglica sa ljutim sosevima i nekim dodacima za sta ni on ne zna za sta sluze

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Pričajmo o hrani...
17.11.2018 14:43:33   
gagana83
Ja ne znam sta je birjan? 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Pričajmo o hrani...
17.11.2018 14:55:25   
Sanjica26 RR
Evo Gagana birjan

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR
Pire od karfiola i šargarepe
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here