|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 14:20:47   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Mariya

I da se pohvalim, L zna da se iz četvoronožnog položaja podigne, ustane bez pridržavanja, a juče je uspeo da se popne na ugaonu! Bebica od 10 meseci hoda, penje se, neverovatan je! Jedino što sve manje puzi, samo gleda da šeta. Ali više koristi ruku za igranje, držanje predmeta. 18.1.imamo kontrolu, jako je čekam, da vidim šta će dr da kaže.

Za suzi i ostale mame koje ne spavaju, predlažem vam da ne spavate sa decom. Deca u jednu sobu a vi u drugu. Ja sam evo odvikla L od noćnog sisanja i buđenja. Evo spavao je od 23 do 10.30 bez buđenja.

Svaka cast Maryia. user posted image Ljubni ga jednom za mene.
Za spavanje slazem se sa tobom.
Kako je sestra?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 14:39:18   
vocicana
aci me, kilometarski post sam napisala i nista.
Ljubim bebicu sa upalo uha, pa boze valjda je taj pregled usiju uz slusanje srca i pluca standard. Majka uvek zna sta treba da radi.
Moj sin spava, a ja jedva cekam da krenem trecu smenu, da sto pre stignem kuci da mi pocnu slobodna dva dana, razvalili su nas juce ja mislim da ce mi trebati nedelju dana od juce da se odmorim. Sve sam zuta u licu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 14:47:17   
Duškić
Hej, da se javim, neka jurnjava ceo dan. Sad skuvala kafu.
Mariya svaka cast malisi.
Nevena, bez veze ali bice mu uskoro bolje, bas si u pravu sa tim pedijayrima tvojim , da ne verujes.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 14:48:51   
Sanjica26 RR
E, pa sad Duskic ja sad tek shvatamv zasto sam sve vreme mislila da imas jedno dete. Tiker ti je samo sa jednim detetom.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 27.12.2017 14:49:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 14:51:30   
vocicana
Sanjice kraljice.A ti Duskicu, stavi taj ticker, nemoj da nas zbunjujes. user posted image Salim se malo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 14:58:14   
Sanjica26 RR
Voci, kad se pojavila na druzenju ja gledam jedno dete u rukama, a drugo trckara.user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 15:11:43   
MamaNecaVo
Dobar dan mame!
I ja za mnoge mame sa RR mislim da imaju po jedno detekad ono mroz teme skontam..user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 15:14:49   
vocicana
Duskic user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 17:08:06   
wivern
Hi svima.
Maryia dobro smo, guramo svoje. M je pravi djavolak, ne smiruje se i samo vitla.
Jao kolika guzvaaaa, ne volim ove praznike samo zbog uzasnih guzvi i loseg prevoza.
A vreme, pravo prolecno

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 17:38:31   
dddaca
Marya, super za malisu. Sve te vezbice i odlasci kod fizijatra su ucinili svoje. Meni je i dalje neverovatno da je tako mali prohodao, valjda zato sto je malena tek sa 14 meseci. Mogu da zamislim kako je sladak tako malecki kad krene da hoda user posted image Verujem da ce i sa rukom biti sve ok, cim pocna da je vise koristi.
Kod nas je sve losija situacija. Nos sve zapuseniji, kija, sline samo lete napolje, rukavi su do laktova umazani. Odustala sam od presvlacenja user posted image taman je presvucem, ona kine i nema sanse da saceka da joj pridjem i obrisem nos. Inace, temperaturu jos nema. Izvela sam je malo napolje da udahne vazduh i da odemo do apoteke za Paracetamol, za svaki slucaj. Igraliste nam usput i hajde da je pustim da se jednom spusti niz tobogan kad prilazi joj neka baba i pocinje da prica pesmicu i ni pet ni sest nego pocinje da mazi moje dete i da joj stavlja ruku prema dzepu. Naravno da sam joj rekla da je ne dira i da se skloni od nje. I svasta bih joj jos rekla samo da je bila malo mladja. Ne znam odakle ljudima zelja i pravo da dodiruju tudju i nepoznatu decu?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 20:18:17   
Ana RR
Mariya, bravo user posted image tačno se sećam tog osećaja, moje čudo je sa 7 meseci stajao, sa 8 puzao kao Kića iz crtaća a sa 10 je trčao user posted image i sad je stalno u spidu (sem ujutru kad ustane user posted image )

Ja sam danas upoznala našu Suzi, na žalost samo na par minuta ali dovoljno vremena da vidim koliko je jedno divno i milo stvorenje user posted image Suzi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 20:32:12   
Duškić
Hej...hocu jednog dana. Ali stvarno, ovako pocnem i odustanem.
E bili smo na predstavi, istopila sam se, kako su samo slatki svi iz njene vrticke grupe , pevali su nam par pesmica i to nam je bio najlepsi novogodisnji poklon.
Voci user posted image
Sanjice, ja to jedno za drugim na brzinu user posted image .
Ddaco , mi do maxija ne mozemo da odemo na miru od prolaznila, jedno vreme sam je plasila sa babamaa...hihii

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 20:56:54   
MamaNecaVo
Ddaca slazem se sa tobom,ali licno,grozim se cinjenice da nepoznata osoba pipka moje dete.Nisam lucifer u smislu da preterujem ali ne mogu da predjem preko toga.user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 21:09:28   
dddaca
Pa ja ne smatram da je preterivanje ako ne zelis da ti nepoznati diraju dete. Dugo mi je trebalo da se priviknem i na to da je u prolazu neko pomazi po kosici, ali da dodje, da joj pevusi i pri tome se ponasa kao da joj je rodjeno unuce - pa ne moze, neke granice moraju da postoje. Jos ce baba kao "a sto?" kad sam joj rekla da je ne dira user posted image

Duskic, bas su slatki tako mali. Jedva cekam da i malena krene u vrtic, pa da mi priredjuje takva iznenadjenja

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 21:57:33   
MamaNecaVo
A ljubljenje po licu?user posted image
Neki ljudi nemaju meru,a ja kao veciti "smarac" popujem vecito na temu ljubljenja beba.Sta cu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 22:37:05   
dddaca
Tvoje je dete i normalno je da si ti ta koja ce postaviti granice. A to sto misle da si smarac, bas te briga. I ja sam bila smarac sto se toga tice. Meni je narocito smetalo ljubljenje u ruke koje bebica posle stavlja u usta. O licu da ne pricam, to jednostavno nije bilo dozvoljeno

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
27.12.2017 23:00:55   
Sanjica26 RR
Ja mojoj deci ne dajem da diraju bebe po licu, rukama. I na kraju ispadnem babarogama. Te majke kazu da ih pustim. Ni ja nisam volela da ih pipaju kad su bile bebe po rukama i po licu.
Gde ste zene? Moje spavaju. Ja rasciscavam kucu i pravim neke planove. Sutra sam sama sa decom. Plus imamo logopeda i novogodisnju zurku u nekoj diskoteci. Organizuje T klub sa plesa. Moracemo za to vreme Sofi i ja na neki cajic.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
28.12.2017 0:23:16   
MamaNecaVo
U sustini vidim da sve isto razmisljamo.
Nisam pobornik pupkanja beba,cmakanja itd.

Ja pakujem poklone i kraduckam na instagramu ideje za pakovanje.Konacno mirna noc pa da je iskoristim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
28.12.2017 7:08:52   
IvanaSK RR
Dobro jutro, mame.
Kako ste? Ljubim vas sve, odoh da vodim macu na kontrolu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
28.12.2017 8:27:18   
emicaa
dobro jutro.
ja opet odudatam,nisam nikad branila nekome koga znam da ih mazi po licu iii rukama.Samo sam jednom neku zenu opomenula kad je prisla Dori i pocela je cackati a ja je prvi put vidim.
David opet cijelu noc se vrtio,zaplacd kao da ga pocnem iglom u dupe,pocne sutati.U 8 se probudio i sav je bio mokar,nije pelena prepuna ali je sve iscurilo na stomak.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
28.12.2017 9:11:09   
Milena18
Jutro!
Nevena, znači bolje ste? Daco, a vi?
Mariya, bravo za mališu! A curice da brzo ozdrave. Odvikavanje dobro ide, sada više ni ne traži pred spavanje, uglavnom siki samo jednom u toku noći. Nadam se da se uskoro odvikne i od toga, mada kako je bilo, sada je super.
I mi sutra imamo dve novogodišnje predstave, jedva čekam da idemo. Poklon smo juče kupili i sakrili ga u drugu sobu, da ga Deda Mraz donese u nedelju. Slikala se i u vrtiću sa Dedom, smešna joj je slika, vidi se da je uplašena, ali ne plače.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
28.12.2017 10:04:01   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako ste? Nas dve idemo u selo, pa se vracamo da se spremamo za njenu skolu. S je otisla u vrtic.
Cujem je jutros kako place. Plasi se da ce da zakasni u vrtic, jer je zurka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
28.12.2017 10:10:36   
MamaNecaVo
Jutro i od mene.

Milene,temp je pod kontrolom ali slinavljenje,kenjkanje i bojkot ka hrani peacen histerijom ne drzim pod kontrolom.user posted image
Izgleda da je "moja fancy kapica" uzrok upalice.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
28.12.2017 17:07:55   
dddaca
Dobar dan mame. Malena je bolje, slinava i dalje, ali ovaj put prodjosmo bez temperature. Mnogo je lakse sad kad je starija pa hoce da izduva nosic. Bas je duvalo danas tako da je nisam izvodila napolje. Dosli moji da je pripaze na kratko dok sam istrcala do prodavnice. Mogu da zamislim kako je njoj kad ne izadje. Mene je tako uhvatio neki zivac bio, iskocila bih iz koze da sam mogla. Srecom naidjose moji da je obidju, a ja brze bolje napolje user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
28.12.2017 17:16:48   
Sanjica26 RR
dddaco, citala sam sta si pisala u temi "pitajte pedijatra". Hoce sluzava stolica i kad je dete prehladjeno.
Brzo ozdravite,

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here