|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 9:55:31   
emicaa
gdje ste mame,nama ce posle podne doci zaova sa djecom.Oni sutra putuju za Doboj.
Srecko malo bolje spavao za razliku od zadnjih noci,budio se 4 puta samo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 10:51:01   
dddaca
Dobro jutro. Emi, znas li da sam pomislila nocas na tebe i Srecka . Upiskila se malena nocas opet, ne znam sta joj je, valkda sto je prehladjena. I u pola 4 opet komplet presvlacenje , menjanje posteljine, pa nece da zaspi pola sata... I prodje mi kroz glavu kako je tebi kad svaku noc se budite.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 13:25:13   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam.mrtva, citav dan negde kurcala...laka vam noc!



user posted image

Jaaaaaaaooooooo ja i moje kucanje sa moba...necu vise user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 14:13:25   
Milena18
Jao Anck user posted image
Ivana, da brzo ozdravi mačence, baš mi je žao.
Mi danas radili do jedan, sad idem po M, pa na jednu predstavu, pa posle u sedam na drugu i po paketić.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 15:01:24   
Ana RR
Anck, bilo je jače od mene, morala sam da citiram user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 16:08:37   
emicaa
ddaco ja i dalje kazem sve dok su zdravi neka se bude.A jednog dana e i njemu narasti zubi pa cemo spavati user posted image
Isli smo setati a napolju minus,sve pucketa pod nogama kad stanes .

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 16:22:37   
dddaca
Ha, ha, porasce, nego sta. Samo sto ce onda izmisliti nesto novo user posted image
Anck, pa dobro, nek' si user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 17:25:54   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Anck, bilo je jače od mene, morala sam da citiram user posted image

Ma neka si i sebe sam lepo nasmejala, Zanimljivo nisam ni procitala svoj post na kraju...trebala bih cesce da citam ono sta napisem user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
29.12.2017 18:37:23   
MamaNecaVo
Anck i meni se desava cesto.Al ne marim vise.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 8:28:40   
IvanaSK RR
Jutro.
Porasce, pa ce doci skolauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 10:07:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako mi je prijalo duze spavanje. user posted image Sofi se probudila ranije i sedela u sobi i igrala se u tisiniuser posted image
T jos spava. Danas treba Sofi da vodim na rodjendan, pa se razmisljam zbog ovih virusa da li uopste da je vodim. Dovode i bolesnu decu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 12:44:11   
suzi kju
Dobar dan mame, ja sad sedoh od jutros stala nisam.
Deca spavaju a ja da malo odmorim.
Juče sam sredila stan komplet, danas dosta toga pripremila sto sam planirala, sutra imam još pogacice, pizza rolat i šlag da stavim na kolac/ tortu.
Radim sutra noć, muž i mackice ostaju kuci, da spavaju user posted image
Kako su decica, mame, tate jel vas slušaju? Jesu deca dobila paketice?
Nama je stigla gooooomila paketica i još očekujemo, ne znam gde ću š slatkišima user posted image
Šta nam je sa Branki? Videh malopre slike na fb, ona uopšte vise ne dolazi?


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 13:56:53   
emicaa
Suzo moji ce sutra vece dobiti paketice.Sreca pa nece puno.Ja spremam vise onako za zabavu a ne slatkise.Ionako ne jedu puno,svake godine pola proslijedim zaovinoj djeci.Jesu li tvoje ljepotice ozdravile?
I ja se pitam sta je sa Branki,bas je dugo nema.
Nema nam ni Ece,zaboravila nas user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 14:01:16   
suzi kju
Jesu ozdravile su,vala bogu, bas je naporan period kada su bolesne, izvlačenje slinica, inhalacije, sirupi, sto čuda. Sada je sve to prošlo, i neka potraje ovako.

A bas dosta forumasica nedostaje, šteta. ..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 14:05:30   
Sanjica26 RR
Gde ste zene? Mi smo vec deci dali paketice. Za Novu Godinu idemo u restoran sa prijateljima opustena neka varijanta. Posle kod njih.
Sofi sad spava. Mi se ostali druzimo. Konacno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 14:30:38   
dddaca
I ja pakujem paketice za malenu i jednu rodjaku. Inace joj ne dajem puno slatkisa, ali sad shvatih da sam kupila tonu istih. Uz to, vidim da i u paketicu koji je mm dobio na poslu ima bas puno, pa dok dobije jos od mojih, od njegovih, od tetke. Nece moci da ih pojede do sledece Nove godine user posted image Malenu sam odvela kod mojih da je pripaze, da ja malo utegnem kucu. I sad ne znam sta cu pre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 16:09:04   
emicaa
ja otisla kod svekrve na kafu a trebam pravit tortu user posted image
Samjice kako Sofi zaspi navece kad spava i preko dana.Dora juce prikunjala na pola sata i sinoc zaspala tek u 10.
Suzi ajd nadam se da ce ih sad zaobilaziti bolesti

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 16:43:53   
Sanjica26 RR
Preko radne nedelje spava u vrticu. Danas je legla oko pola jedan i probudila se u pola tri. U vrticu sigurno 1 sat odspava. Nocu kad treba da se spava ona se zavitlava. Spava joj se, ali mali mufljuz ceka da T zaspi da bi dosla kod nas.user posted image U pola deset zaspi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 22:42:08   
MamaNecaVo
Dobro vece.
Ja sam izgleda najgora mama i ne dam A paketice.user posted image
Jedan po jedan od 25.12 otvaramo.Svaki dan po jedan.Obraduje ne se svaki dan novom igrackom.
Jedino ludim od kolicine slatkisa koje je rodbina ubacila a znaju da ne sme.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 22:45:26   
dddaca
Vidim pisete o spavanju. Moja zaspi oko pola jedanaest, a nekad i kasnije. Krenemo sa pripremama za spavanje i tusiranje oko pola deset i onda dok ona istera sve svoje rituale, pa kad legne nece odmah da zaspi...
Nisi najgora mama, mi smo jedan paketic otvorili pre neki dan i tek danas sledeci, jer je bila kod mojih, pa dobila od tetke. Ostale cemo sutra, pa posle NG od obe babe. Razmisljam samo sta cu sa slatkisima. To su kolikcine koje pojede za sest meseci user posted image Ali tata se vec zadovoljno smeska user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
30.12.2017 22:49:25   
MamaNecaVo
Moj A zaspi oko 21h mak 21:30 ali.. ovih dana nam je ludnica,bio nam.je i pradeka u gostima i poremetio je sve.Luduje jos uvek,ne znam sta mu je.

Kod nas je problem sto A ne sme,a mm a ni ja ne volimo slatkise.
Bolje ubaciti jos neku sitnicu nego trpati toliko slatkisa.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
31.12.2017 10:11:24   
Mariya
Dan mame!
Spremate li se za doček? Ja sam spavala čak do pola 10, znam da ćemo biti dugo budni.
Danas mi ostaje da stavim šlag na tortu i mislim se da li da pravim cake popse deci jer već imam tortu i 3 vrste kolača.
Moji su, zamislite, ozdravili! Najzad sam sklonila noska jer više nema šta da izvuče iz L nosa. Počela sam sa imuno sirupom i nadam se da će sad na raspustu barem biti zdravi.
Milena, super za odvikavanje. Jel ona neće da sisa preko dana? Jel ako nećeš da joj ukineš dojenje onda je doji jednom preko dana a ukini joj noću skroz. Njoj je to navika, način da se uteši i uspava. Mora da nauči drugačije. (ne znam da li sam se pohvalila da L jeste, prestao je i da se budi noću, spava od 11-10,11.)

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Vise mi nece pasti na pamet da modiram dete sa glupim pletenim kapama!


Nevena, moram da ti kažem, upala uha se ne dobija od nošenja ili nenošenja kape. Kada je dete prehlađeno i ima sline uvek postoji šansa da dobije upalu uha. Što je dete manje, manja mu je eustahijeva tuba i veća šansa da će se ona zapušiti. Kako rastu i e.tuba raste i sve manje su šanse za upalu.

Evo citiram i neki članak
UPALA UHA SE NE DOBIJA ZBOG TOGA ŠTO HLADAN VAZDUH UĐE U UHO
Srednje uho je šupljina u kosti koja sa spoljnjim svetom komunicira- ne preko spoljašnjeg ušnog kanala u koji ''ulazi vetar'' već preko jednog kanalića- prirodne komunikacije, koja se otvara u ždrelo i zove se Eustahijeva tuba.
Kad se Eustahijeva tuba zapuši, stvaraju se uslovi za razmnožavanje bakterija u srednjem uhu i upalu uha. To se dešava u toku infekcije gornjih disajnih puteva. Ovakvu infekciju zovemo i ''prehlada'', ali ona je uvek izazvana virusom.
Šta se dešava tokom prehlade?
Dolazi do sekrecije iz nosa i oticanja sluzokože gornjih disajnih puteva, te do smanjenja prohodnosti nosa i Eustahijeve tube, i stvaranja uslova za razmnožavanja bakterija u srednjem uhu i upale.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
31.12.2017 10:42:33   
emicaa
Mariya to sam i ja par dana htjela napisati za upalu.
Kad je T zadnji put imala uha,ja kazem doktoru ja ne razumijem kako je mogla dobiti upalu kad nikad zimi bez kape ne izlazi vani.On mi je tad rekao upravo ovo sto su ti napisala.
Evo sad srecko,vise je bez kape nego sa kapom i nije nijednom imao upalu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
31.12.2017 11:01:30   
Sanjica26 RR
Spremam se kako se ne spremam.user posted image Ma, kakvo spremanje. Jedva cekam da legnem u krevet i da gledamo mm i ja neki filmic.
Kod mene ce velika gozba da bude za Bozic.
Isle smo u crkvu. Sad doruckujemo, pa cemo da vidimo sta dalje. Srecan praznik vasim muzevima.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
31.12.2017 11:22:05   
dddaca
Dobro jutro i ovde. Stalno sam ratovala sa mm zato sto sam "mucila"malenu sa ciscenjem nosica upravo da ne bi dobila upalu uha. Njemu je bilo strasno kad joj izvlacim sekret iz nosica, a ona se otima i place. Nikako nisam mogla da mu nacrtam da to radim izmedju ostalog i zbog usiju. A zapocesmo pricu o kapama i ja zaboravih da napisem Neveni to. A ne bih ni znala ovako lepo kao Mariya da objasnim user posted image Mada, iskreno, kad duva vetar i kad je hladno malena ipak nosi kapu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here