|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 17:57:46   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Oni se inace mogu rezervisati da doju kuci,ja nisam htjela jer sam mislila da ce se bojati.Sad mi krivo sto nisam



Nama je prošle godine došao Deda Mraz kući.
U Soko Štarku se kupovali slatkiši, npr za minimum 500 ili 800 dinara, ne sećam se iznosa, i Deda Mraz dođe besplatno i donese te slatkiše u paketiću.
Nazove vas prethodno i dogovorite se za vreme.

Naš je poranio user posted image I poslali nam nekog od preko 2m, jedva je ušao u kuću. S nije plakao, ali je malo cvikao mislim prosto zbog Deda Mrazovog gabarita user posted image Ja sam Deda Mrazu kada je ušao, u kesu koju ej doneo ubacila i jednu igračku. Deda Mraz je seo na stolicu, Sava se dugo premišljao da li da priđe, na kraju dotrčao, zgrabio poklon i šmugnuo user posted image


Ali mi je super fora, možda će Soko Štark to imati i ove godine, zavisi kakav je odziv bio prošle.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 18:17:34   
dddaca
To je bas super, stvarno

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 18:47:57   
emicaa
ovde je ima fora da sa djeda mrazom ide i djeda mraz u crnom odjelu,on se zove prljavko.Ako je dijete bilo fobro onda dobije oaketic od djeda mraza a ako ne onda taj prljavko da mami i tati prutic a on nagovar djecu da budu dobri user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 19:50:56   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck neka napise pismo djeda mrazu i trazi mu neku igracku user posted image


Ehh veliki smo mi za igracke user posted image

Vece mamite
Mi stigli iz skitnje. malisa spava, devojcice vecerale i nesto majstorisu po sobi.
Ja s glavoboljom. Odoh pod tusssss

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 20:10:45   
Sanjica26 RR
Anck, kako veliki. Valjda se igra jos sa igrackama? Moja T i ako je prvi razred razne zelje ima za igracke. Samo sto nisu skromne.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 20:15:50   
suzi kju
Dobro veče, samo da vas pozdravim pa da idem da završavam ručak za sutra, ukljucim mašine i spremam za kupanje.
Danas sam bika slobodna ali sam dan provela na kbc Zvezdara sa sestrom na urologiji, mora na operaciju pa smo čekale doktora da izdaje iz šale, i čekale do 13h od 9 ,ali neka, bar smo se ispričale user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 21:31:08   
IvanaSK RR
Vece, mame.
Mi smo iznajmili Deda Mraza, ceo komsiluk. Došli Deda Mraz i pomoćnica user posted image pa su vadili paketice iz komsinicinog auta gde smo ih pre ostavili. Imali smo i vatromet, slikanje, prica sa Deda Mrazom...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 21:40:42   
Sanjica26 RR
Malo ste poraniliuser posted image A gde su slike?
Moja deca spavaju. Mi standardno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 21:48:05   
IvanaSK RR
Aaaa, ne ove godine. Pre dve godine. Nesto smo pricali da ponovimo ove.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
6.12.2017 23:05:32   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anck, kako veliki. Valjda se igra jos sa igrackama? Moja T i ako je prvi razred razne zelje ima za igracke. Samo sto nisu skromne.user posted image

Pa igra se al ne nesto preterano. Nema nikakve zelje za igrackama.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 8:17:00   
emicaa
dobro jutro mamice.Ok smo spavali,standardno 3budjenja.
Anck jel voli one komplete da pravi sama sebi nakit?Na pakovanjima su uvjek veca djeca user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 8:32:33   
Sanjica26 RR
Dobro jutro mamite. Odvela sam T u skolu, pa sam jedan krug proset_ala. Sofi je konacno u vrtic otisla. Malo da se rastrcim po kuci i posle u skolu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 7.12.2017 8:41:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 8:34:23   
Duškić
Jutro i ovde. Vala svakog dana rascistim ali dzabe. Sad imam i ves i svasta .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 10:13:02   
Anck Su Nmaun
Jutro i ovde
Decica u skoli i vrticu.

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck jel voli one komplete da pravi sama sebi nakit?Na pakovanjima su uvjek veca djeca user posted image


Uzimala sam im to vec, to je Hani zanimljivo...10 minuta , naprave i cao,to je to.
Zaboravih reci ona nije obicna devojcica user posted image Nije u fazonu princeze, haljinice, nakit, sminkanje i sl.
Zato mi je tesko naci poklon za nju ako ne znam sta bi. Eto trazila je rotirajucu stolicu za radni sto. Pa cemo verovatno to, mada nije bas za paketisc user posted image user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 12:54:40   
Milena18

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anck jel voli one komplete da pravi sama sebi nakit?Na pakovanjima su uvjek veca djeca user posted image

Mi smo ovo kupili jednoj maloj rođaki, oduševljena je bila, a i jeste zanimljivo.

Dobar dan, mame! Kako ste?
M je noćas konačno malo bolje spavala. Izgleda da joj izlazi neki zubić, trpa svašta u usta, jutros je zagrizla češalj. A i vreme je, već tri meseca joj nijedan nije izbio, stojimo na četiri.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 13:36:29   
IvanaSK RR
Nisam se danas upisala ovdeuser posted image
Milena, kako si ti?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 14:48:25   
Mariya
Haj mame!
Milena, 4 zubića? L već 8user posted image [sm=smiley29.gif
Pokušavam da ga uspavam ali ne da se. Produžili smo šetnju, mislila sam da će se onesvestiti a on očurde kao krofne, samo zvera. Danas imam ručak, pa samo da zaspi i radiću nešto korisno. Počela sam da pravim maslac pa mi se mikser pregrejao, pa to da završim, pa neke kolače, opet sam se prijavila za takmičenje u pravljenju kolača, pa da ručam, poigram se sa H, eto i Lu iz vrtića i prođe dan.
Ivana sestra je onako, promenili su joj terapiju i sad umesto 48 sati infuzije pije tablete svaki dan i loše joj je od njihuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 15:18:24   
vocicana
Dobar dan mamite, jate Maryia nista ne pitah, posle onog kada si napisala da je doibro sestra, oh, pa sta to pije sada?
Anck, happy B day! Srecnoupronalazenju igrackica, ja bi nestomalisi neku sitnicu, razmislicu sta cu.
Dobice paketice za novu, bice igrackica puno.
Malisa zaspao, ja sam sada doruckovala, jedan sendvic.Isla sam kod ginekolog, na redovnu kontrolu, da i to skinem sa dnevnog reda.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 17:46:31   
IvanaSK RR
Mariya, moja deca su tek sa devet, devet ipo meseci dobili prve zubice user posted image
Zao mi je sto se sestra lose osecauser posted image
Voci, ljubi malisu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 18:00:28   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Dovela sam Teodorinu drugaricu da se druzi sa njom. Sofi se igra sa njima. Ja nesto sredjujem. Danas me je bas boleo stomak zbog ciklusa. Morala sam da popijem lek kad sam krenula na posao.
Maryia, bas mi je zao sestre.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 21:46:08   
Milena18
Veče!
Mariya, da, samo četiri. A poslednji joj je izašao pre više od tri meseca. Ja se više ni ne nadam user posted image A i ko zna šta bi tek tad jela, kad sa ova četiri ne staje.
Nadam se da će sestra biti ok. A terapiju mora da pregura, teško jeste, ali šta da radi. Sestra moje bake je jako loše podnosila terapiju, i dan danas mi je strašno kad se setim, ali izborila se sa bolešću, šo je najvažnije. Sada je već kao da nikad nije ni bila bolesna.
Ivana, bolje se osećam, nisam više tako umorna. Ne verujem da je zbog gvožđa, tek pet dana ga pijem, ali nije ni važno, samo da mogu da funkcionišem.
M i drugari su danas u vrtiću slikali temperama. Tema je bila "Moje prve pahulje", tehnika otiska, što znači da su prstićima bockali po boji, pa po papiru user posted image Nije mi jasno kako je kući došla čista.
Laku noć, mame. Lepo odmorite.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 21:51:01   
vocicana
Hahahaa Milenice, kako je dosla cista. Nasmeja me, fdivna pedantna devojcicaa.
Ja u trecoj smeni, dobila inekcije pa sada kao mogu da mrdam. Inace lose mi je, lose...
Nsta spremala nisam, nita radila , imali smo jednu situaciju, ali dobro je sada, sve se sredilouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 21:52:30   
Duškić
Vece, meni bila seka , izgnjavi se sa decom pa brzo zaspase.
I ja se pripremam.
Milena, samo da ti je bolje.
Laku noc!
Voci, pa sta je sa tobom?

< Poruku je uredio Duškić -- 7.12.2017 21:53:28 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 22:07:51   
Milena18
Voci, opet leđa?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
7.12.2017 22:07:54   
vocicana
Ja cu Duškiću da uzmem jedno konopce i da se obesim. Ne znam sta se desilo, ali nemam smiraja vec dugo. Posizecu, bar da prodje bol da krenem sa plivanjem ali nece. Sada da zaokruzim inekcije, pa da nastavim neku neurolosku terapiju, da pijem, jer od Brufena, Diklofena i Paracetamola imam probojna krvarenja i tako samo da nisi miran.
Opet Milenice, opet!

< Poruku je uredio vocicana RR -- 7.12.2017 22:08:31 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here