|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
10.12.2017 16:26:09   
Sanjica26 RR
Sutra u nove radne pobede. Ceo dan sam smlacena ali sam radila po kuci. A napolju je sad hladno. Ove dve gledaju crtani. Jednu sam okupala. Ova druga se vuce

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
10.12.2017 16:29:05   
dddaca
Da se i ovde javim. Nevena, nisam ovih dana bas pratila forum. Sta vam se to izdesavallo?
Mi i danas same, tata neplanirano radi, tako da smo isle napolje, samo sto sam se presla, pa je povela samo u helankicama. Srecom pa je gore imala zimsku jaknu. Ucinilo mi se da je toplo, sunce greje i odosmo na igraliste u parku, a tamo sve vlazno, a zadrzao se i sneg. Gace su joj bile mokre, iz rukavica se cedila voda, smrzla se sva.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
10.12.2017 17:17:59   
IvanaSK RR
Pisala je Nevena u temi Problemi sa stanom...
Moja vristalina se probudila posle četrdeset minuta user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
10.12.2017 17:31:24   
dddaca
Videla sam posle u temi. Stvarno mi je zao sto ih je to snaslo. Pa i da su bez bebe, pa nije sve jedno, a jos sa bebom. Nadam se samo da ce se brzo sve srediti.
Moja jos spava, a ja citam o kriptovalutama. Zaintrigirao me je Ljisin post

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 10:19:06   
Anck Su Nmaun
Cao svima
Malisa jos ima proliv, juce bio ok, ja ga jutros planirala u vrtic kad sinoc dva puta u g do guse user posted image
Ne znam sta nas je spopao taj proliv toliko.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 10:33:40   
Milena18
Dobar dan! Kako ste, ženske?
Sanjice, valjda će ti danas biti bolje.
Anck, jeste li bili kod lekara?
Ja se vratila od ginekologa, sve je ok. Zakazala sam i ultrazvuk za januar.
M se noćas hiljadu puta budila, nos joj je bio zapušen, a nije dala da ga očistimo. Smlaćena sam, a treba da kitim jelku u firmi. Uvek meni to zapadne, a nije da nema mlađih, nego šta da radim. Ćutim i kitim user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 11.12.2017 10:36:26 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 10:47:25   
Sanjica26 RR
Milena hvala na pitanju. Od jutros mi je dobro.
Moja Sofi vec dve noci kaslje u toki noci. A nismo je slali u vrtic. Sta da radimo. Danas je otisla. Ne vredi. Mm ima puno posla pred kraj godine. Ne moze stalno da izlazi iz kancelarije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 12:28:57   
emicaa
mi smo nagrebusili.Prvo T sinoc oko 12 pocela povracati,mislila sam da joj nije godila vecera kad jutros oko pola 6 i srecko.T je samo dva puta povratila ali on najmanje 7 puta,posle gutljaja vode povrati.Zvala sam dr pa rekli da dodjem po tablete da mu smire povracanje,isla je sveki i nije od pola 10 nijednom povratio.Pojeo je nekih 5 stapica,jednu i po plazmu i tri kasike supe.Nadam se da ce se smirit,jutros sam plakala kad sam ga vidjela kako se muci.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 12:43:10   
Ana RR
O bre Emi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 13:18:11   
Milena18
Joj Emice, baš mi je žao, nadam se da će brzo proći. A Dora nije više povraćala?
Ja jedva čekam da stignem kući da zagrlim moje prasence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 13:29:15   
emicaa
Milena ona je jutros oko 7 zadnji put,i super je sad ali ipak za danas joj je samo supa i dvopek.Dacu joj posle i bananu.On je do sad jednom imao stomacni virus ali je imao proliv.Nije nikad povratio.Jos spava,izmorilo ga

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 14:36:39   
Sanjica26 RR
Povracanje je bas gadno. T je bas od stomacnog povracala na svaka dva minuta. Nema sta da izbaci.
EMi, brzo ozdravite.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 15:43:22   
dddaca
O Emice, brzo ozdravite. Bas se namucio tako mali
Jutros sam isla da vadim krv, cekala sam od 7 do 8.30 da dodjem na red, a bila dvadeseta. A ona sto radi, neka nadrndana, pa ubode je pesma kad sam usla, odvrnu muziku, poce da lupka nogom o pod. Mislim se radi sa nogom sta hoces, ali ruka nek' ti bude mirna user posted image Mislim da mi jos nije ni povez sa ruke skinula, izvadi iglu i dovidjenja. Ja u soku, jedva zaustavih krv. Ne znam sta mi je radila, ali vena me jos uvek boli

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 16:13:30   
mama Jo
Joj da, povracanje bas zna da bude iscrpljujuce i gadno. Ja sam J.posle drugog povracanja odmah kretala da dajem orosal... smiruje nagon za povracanje.

Zene, jel imate ideju kako sa dzempera da akinem fleku od labela? Oprala sam ga u masini ali nije se skinulo....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 16:18:59   
Sanjica26 RR
Virni u temu Mislim da sam pisala."nekoliko saveta za domacice"

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 16:50:28   
emicaa
bolje je sada ali i dalje odbij hranu.Ali i ne tjeam ga,gricka stapice i plazmu,ima bar nesto u stomacicu.
ja sve cekam da i meni dodje muka,nesto ne vjerujem da ce me zaobici

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 16:54:03   
dddaca
Kad osetim da pocinje mucnina ili ono komesanje u stomaku, popijem probiotik. Iako on nema veze sa mucninom vec sa radom creva, cini mi de da mi bude lakse jer kod stomacnih virusa obicno jedno s drugim ide

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 17:21:42   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Virni u temu Mislim da sam pisala."nekoliko saveta za domacice"

Hvala Sanjice, bas cu precesljati temu, nadam se da cu uspeti da skinem, nov dzemper pa mi bas bilo zao da propade...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 21:50:51   
IvanaSK RR
Emice, kako ste?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
11.12.2017 21:59:54   
Duškić
Emice i kod nas neki virus. Cerka povracala ovaj kaslje i slinavi. Ujutru kod dr.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
12.12.2017 0:17:14   
Mariya
Veče mame!
I mi smo opet slinavi user posted image muž je baš, ja onako,L je relativno dobro, samo jedna nozdrva mu curiuser posted image Ali kenjka, nikako da se uspava, pa se budi na sve i svaki minut, biće ovo uzbudljiva noć...
Devojčice su kod babe na spavanju, baš je mirno.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
12.12.2017 8:42:40   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Pre nego sto sam otvorila ovu temu pomislila sam na tebe Maryia. Malisa je znaci slinav.
Nas dve smo budne. Sofi i dalje kaslje. Vise cu da izludim. T spava. Sad cu da je budim posto mora da radi domaci. Ja standardno rucak i na posao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
12.12.2017 9:28:14   
Milena18
Dobro jutro!
I M je noćas kašljala, sliva joj se iz nosa. Ako joj se ne smiri za dan-dva moraćemo kod lekara da je posluša za svaki slučaj.
Kod nas je jutros proleće, otišle smo u vrtić peške. A tamo žurka od ranog jutra, dolazi im Deda Mraz da se slikaju, pa su pustili muziku, devojčice obukle suknjice, baš im je lepo. Nadam se da se M neće uplašiti Dede, sinoć smo joj pričali o njemu i gledali ga na youtube-u user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
12.12.2017 9:29:32   
emicaa
jutro,od jutros oboje kao nisu ni bili bolesni.Doruckovali su normalno i igraju se sad.
Kad je arecko vidio da mu nosim dorucak mislila sam da ce sam uskociti u stolicu.Oglasnilo dupence

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
12.12.2017 9:52:20   
Milena18
Super, Emice user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here