|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
3.1.2018 16:33:56   
MamaNecaVo
Od kako sam odspavala lakse je,uvin caj i godisnji odmor.user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
3.1.2018 16:46:25   
Anck Su Nmaun
Ja danas sredila ciiitavu kucu, nakuvala i sad zavrsila sa pancerotama. kasnije jos sporet da uglancam i ja zavrsila za ovu nedelju user posted image . Imamo Pancerota do sutra da jedemo, malo sam preterala. Rucak za dva dana a posle idemo kod mojih od petka. Do ponedeljka me sporet ne gleda user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 12:40:00   
Sanjica26 RR
Gde ste zene? ja jutros opet do skole. Posle sam dosla kuci. Dala deci dorucak i zbrisale smo do biblioteke. One sad listaju. A ja da zbrckam nama rucak. Nema za S danas spavanja, jer je kasno ustala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 12:48:18   
suzi kju
Dobar dan ,ja malopre dođoh s posla,vratili me posto mi je pozitivan bris iz nosa pa imam zabranu rada.
Tako da sam narednih 6-7 dana na slobodnim danima.
Sad da sredim stan ,stavim ručak pa po decu.

Da kuvam i kafu, bilo povećanje plate juče, jes da sam je već potrošila ali dobro, bar su je povećali tj vratili na staro.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 12:54:33   
Sanjica26 RR
Ih bre Suzi. Bas je to bezveze. Jel se to vodis kao da si na bolovanju ili samo imas zabranu rada?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 13:12:01   
Anck Su Nmaun
Kakav divan dan bezite napolje u setnju iskoristite sunce!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 13:48:28   
suzi kju

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ih bre Suzi. Bas je to bezveze. Jel se to vodis kao da si na bolovanju ili samo imas zabranu rada?

Zabrana rada, bilo da sam na bolovanju ili slobodnim danima. Ja sam na slobodnim danima do srede.
Sada da se spremim pa odoh po mackice pa malo u parkic, bas je lep dan.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 13:50:38   
emicaa
kakav divan dan,i danas oluja 😩 opet nema izlaska iz kuce.Jos dan ako provedemo zatvoreni unutra samoubicu se.
David je imao noc da Bog sacuva,budio se svako par minuta,dva puta je i Doru probudio.
Eno ga spava a ja uzela da procitam koju stranicu dok mogu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 14:12:30   
Sanjica26 RR
I ovde je predivan dan. Bas je lepo za setnju. Mi smo malo setali. Verovatno cemo i kasnije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 14:53:26   
MamaNecaVo
Pozdrav i od nas :)
Mi smo dosli iz setnje,treba A da uspavam pa da rasklonim krs i lom po stanu.Bili smo i na kontroli,upalica se povukla.
A kafa nikako da stigne na red.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 21:28:45   
Anck Su Nmaun
Ja i devojke do malopre pravile.balerine od papira user posted image .sad sam profi user posted image

Umorna sam odoh da spavam...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 21:38:37   
Sanjica26 RR
Svaka cast Anck. Moje su legle. Sad cu i ja uskoro. Imam neka pitanja da spremim za vandrednu ucenicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
4.1.2018 23:06:57   
MamaNecaVo
Moj A je zaspao malocas.
Skuvala sam caj i uzivam citajuci "Limeni decaci".
Malo citam,malo ovde kuckam.Skontala sam da mi je odmor potreban jer mi je koncentracija ravna nuli.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
5.1.2018 10:02:43   
emicaa
dobro jutro mame,slabo se pise ovde.
David jos nikad nije imao noc kao sinoc.Po sat vremena se uspavljivao a po pola aata spavao.Jedva stojim na nogama.On je super,raspolozen,razigran.
Dora kaslje od juce,dajem joj caj i sirup za kasalj

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
5.1.2018 10:09:07   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Moje su se probudile opet malo kasnije, pa cemo sad da doruckujemo. Mene stomak i dalje boli a ciklus mi se zavrsio. Verovatno cu u horizontalu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
5.1.2018 11:58:20   
MamaNecaVo
Dobar dan,
Opet sam omasila temu sto se tice januarske kafaniceuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
5.1.2018 21:30:43   
Anck Su Nmaun
Vece
Mi svi od danas na antibioticima.
V otisli po bris a on se jadan nakupio koka u ogromnom broju. (Streptokoke)
Sto kaze dr.
Pa Vuce gde si pokupio tolike koke user posted image
Njima dvema nadrazeno grlo pa.dobile i one pa.i mi uz njih.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.1.2018 21:31:46 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
5.1.2018 21:39:19   
Sanjica26 RR
Anck, bas ste zaribali.
Nama se sinoc Sofi upiskila u toku noci. Probudila nas je da je presvucemo.
Jutros se zali na oko. Neka sitna bubuljica joj se pojavila. Pao joj je malo imunitet.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
5.1.2018 21:43:44   
Anck Su Nmaun
Naj smesnije niko nema simptome sem njega sto je jako slinio i kasljucao i to mu se sve vec stisalo. user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
5.1.2018 21:47:18   
vocicana
Jao zalosti. Decica moja lep. Moj sin nje isto zaslinavio, kija mnogo, jedva cekam da dodju sutra.
Ja sam na pslu, malo sa kolegnicom caskam, dobila sminkicu pa malo i radila nesto.user posted image
Suzi tu zabranu da iskoristis lepo i da uzivas sa decicom. Da se sto pre oporavis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
5.1.2018 23:51:44   
MamaNecaVo
Mame ne znam da li ste uzimale Sanostol,ali preprouka od mene za taj sirup.Odlican je.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
6.1.2018 10:44:37   
Sanjica26 RR
Dobar dan mame. Kako ste?
Moje gledaju crtani. Ja nesto kucam, pa odoh posle da kupim mesance za corbicu. To smo zaboravili juce. Posle da pravim tortu i sve ostalo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
6.1.2018 12:08:58   
IvanaSK RR
Dobar dan.
Anck, kako ste?
Nevena, ja sam sinu davala Sanostol sa gvozdjem dok je isao u vrtic.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
6.1.2018 22:00:39   
emicaa
vece mame,kako ste.
Dora kaslje od sinoc,evo ga veceras je poceo i David.Kako su bili krenuli mislila sam da ce proci zima bez bolesti ali ipak ih je sustiglo.Nema ni veceras spavanja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
6.1.2018 22:17:03   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ja odoh da legnem. Ustajemo rano za jutarnju liturgiju. Hristos se rodi svima!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here