|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 1:06:29   
MamaNecaVo
Dobro vece.
Ja sam evo sada uhvatila telefon dok cekam da mi se cesnica ispece.
Konacno smo stigli i kuci,pa noge u vis.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 13:06:41   
Milena18
Dobar dan!
Srećan praznik svima koji slave! Da ga lepo provedete sa svojim porodicama.
Mi posle idemo kod sveki na ručak. Kasnije bi trebalo da nam svrati moja drugarica, nadam se da će stići, na kratko je došla u KŠ, a baš se dugo nismo videle.
Anck, kako je mali nos?
I M ponovo slinavi, noću joj se sliva pa kašlje, baš je loše spavala poslednje dve-tri noći.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 13:18:42   
Sanjica26 RR
Dobar dan i ovde. Svima srecan praznik.
Moji su legli. I ja cu. Juce ceo dan nisam sela dok sam sve spremila. Danas nema mrdanja. Samo cemo posle malo da prosetamo.
Uzivajte danas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 13:35:26   
MamaNecaVo
Dobar dan svima.
Kako ste?
Mi smo kod kumova na rucku,pa cemo onda malo prosetati po gradu.
Znam da se danas ne ide nigde,ali..Ne vredi sa malim detetom jer ga mesto ne drzi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 15:18:51   
emicaa
mi smo jutros oboje vodili doktoru,divan pocetak dana.Oboje kaslju,ne znam koje gore ali sve je u redu.Samo prehlada.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 16:33:16   
Anck Su Nmaun
Dobro vece drage moje
Mi kod mojih jos uvek. Veceras na neko slavlje pa ostavljamo decu. Vuka prvi put do sutra popodne.
Inace sinoc izasli sa drustvom, al ja moram da pokvarim i padnem u nesvest. Od jednom u roku od dva minuta mi se slosilo. Mm kazem vrti mi se jedva je uspeo da me iznese i ispred kafica cao....nemma pojma.sta mi bi.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 16:35:19   
emicaa
juu Anck sta ti bi.Jesi li danas dobro?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 16:42:28   
Anck Su Nmaun
Pa malo malaksala, spavala sa malisom sad dobra 2 sata.
Ne znam.mozda mi pao pritisak.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 16:52:04   
dddaca
Priznaj Anck sta si pila user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 16:55:08   
Anck Su Nmaun
Pola case vina...bar da sam se napila majki mu user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 16:57:50   
dddaca
Dobro neko vino bilo user posted image
Salim se, bitno je da si sad ok

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 18:03:02   
MamaNecaVo
Anck to se meni cesto desava zbog peiuska i zagusljivog prostora.
Makar da si se napila,oa da znas sto si ljubila patos,ali bukvalno.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
7.1.2018 19:01:54   
Anck Su Nmaun
Ma uzassss
Izasla posle 10 godina i fljas.
Jeste da pijem antibiotike i da sam popila pola case vina al ne bih se tako patosirala .
Danas pricamo i mama kaze da se i njoj x puta desavalo zbog niskog pritiska. Ja ga inace imam tako i u trudnoci mi se sestre cudile. I uveeek mi se spava.
Videcu sutra da zakazem kod dr. da odradim krv i mozda neka preporuka za nizak pritisak.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
8.1.2018 9:26:44   
Milena18
Dobro jutro!
Anck, kako si danas?
M je jutros otišla u vrtić posle deset dana, bilo je malo plakanja, ali mislim da se smirila brzo.
Žene, čuje li se neka od vas sa Branki, kako su ona i dečica?




(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
8.1.2018 9:32:17   
emicaa
jutro mame,mi kao doruckujemo.David gricka neki keksic.dok ozdravi providice se kroz njega.
Nema nam ni Mame jo od kad se porodila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
8.1.2018 10:17:55   
Milena18
Emice, kašlju li bar malo manje?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
8.1.2018 11:47:10   
Sanjica26 RR
Dobar dan drustvance. Ja sortiram stvari. Cekam testo da nadodje, pa mesim slavski kolac. Decu smo strpali na spavanje. Sutra krecemo u radne pobede. I tako do kraja januara.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
9.1.2018 8:49:16   
vocicana
Srecna slava Sanjice, vidim da je akcoija kod vas non stop.
Anck, premorena si, nista neobicno, a vrv nisi dugo bila u zadimljenoj prostoriji i sve se skupilo, a pijes ab, kolabirala si, uz najveu volju da se malo opustis, pala si. Javi kakvi su rezultati.
Moje dete jos spava sa muzem, ja sam popila kafu, trebala bido pijace da skoknem, a treba i da razmislim sta cu za dorucak. Kako me glava boli od tog spremanja. Samo zato sto ne znam sta cu vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
9.1.2018 10:01:13   
Ana RR
Zdravo mame user posted image

Mi jutros poustajali za vrtić, ja se spremila, oprala kosu na sabajle ali Marko nešto kašlje i slini pa sam ga ostavila kući. Nadam se da će biti samo prehlada, bez temperature.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
9.1.2018 10:37:19   
emicaa
Ja u pola 12 vodim srecka opet doktoru.Opet blago povisena temperatura,a svaki put kad kaslje pocne plakati.Bas se vidi da ga boli grlo.Dora do 12 nije spavala od kaslja ali i dalje nema temperaturu i jede sasvim normalno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
9.1.2018 10:44:28   
IvanaSK RR
Anci, nek bude bez temperature.
Emi, javi sta kaze dr.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
9.1.2018 10:55:07   
Ana RR
Emi, baš bzvz. Verovatno je neka upala grla pa ga boli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
9.1.2018 11:30:48   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Sofi je otisla u vrtic. Nije joj se uopste islo, ali sta da radim. Uskoro ce meni raspust, pa cu da je povucem iz vrtica. T ide uskoro u skolu. Ja imam predcas, pa posle da idem po Sofi. Imam i posle podne casove. Sofi ce da ide sa mnom. A T ce da uzme koleginica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
9.1.2018 13:20:24   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Anck, premorena si, nista neobicno, a vrv nisi dugo bila u zadimljenoj prostoriji i sve se skupilo, a pijes ab, kolabirala si, uz najveu volju da se malo opustis, pala si. Javi kakvi su rezultati.

Ma lose se osecam.inaace danima. Umorno i stalno mi se spava. Bezvoljna totalno. Kad treba izaci iz kuce kao po kazni izlazim. Prija mi al nemam snage ni volje. Bas bzvz. Sve kao nizak.protisak a ona mi tamo izmeri 140..ma gde.bre.zeno Nikad al nikad mi nije bio visok. Dodjem.kuci 110 user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 01/18 [chat]
9.1.2018 14:27:21   
emicaa
mi se spremamo u setnju,bili smo vec doktora.Ne treba ab ali crveno je grlo a i usi ali kaze da nije upaljeno.Dao mu je novi sirup i kapi za nos.Ako dobije visoku temperaturu onda da se javim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here