|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IKEA
5.10.2012 11:08:46   
viking
Pa stvarno!

user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: IKEA
5.10.2012 11:11:01   
lesica
Nemam komentar...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: IKEA
5.10.2012 11:11:50   
Anoniman
ali ne se*iteuser posted image Pa koji genije, treba tu sliku podeliti i na fb

< Poruku je uredio Nedja RR -- 5.10.2012 11:12:06 >

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: IKEA
5.10.2012 11:18:26   
isidora88
bitno da je on stavio smajlijauser posted image
uzas, ja znam samo za jednu osobu koja donosi iz ikee i da je provereno, ali da uzima veliku proviziju uzima

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: IKEA
5.10.2012 11:20:01   
viking

user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: isidora88

bitno da je on stavio smajlijauser posted image




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: IKEA
5.10.2012 11:26:02   
tanjica85
strasno..zaista nemam komentar za nevaspitanje i bezobrazluk

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: IKEA
5.10.2012 11:40:57   
tanjica85
drugarica i ja planiramo da idemo za Madjarsku, samo jos da odredimo datum i skupimo kes. kakva je procedura na granici sto se tice prenosa stvari?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: IKEA
11.6.2013 7:58:18   
Trcosava
Juče pročitam u novinama da Ikea ''samo što nije'' (neće ni to skoro), ono što me je iznenadilo je da planiraju da prodavnicom u Bg pokriju SLOVENIJU, Srbiju, CG, Hrvatsku i Rumuniju. To za Slo mora da je dodao neki naš neupućen jer ne vidim zašto bi se Slovenac vozio 600km kad ima Ikeu na max 200 km?user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: IKEA
13.6.2013 8:33:27   
gabrijelaaa
auuuu kakava slikaaauser posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: IKEA
13.6.2013 9:00:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tanjica85

drugarica i ja planiramo da idemo za Madjarsku, samo jos da odredimo datum i skupimo kes. kakva je procedura na granici sto se tice prenosa stvari?



verujem da ti odgovor nakon vise od pola godine ne znaci nesto user posted image
ali u ikei sa svojim pasosem trazis potvrdu za tax free (to moze i u drugim radnjama gde postoji taj znak,a u slucaju da potrosis vise od 120e, ali moras to da trazis pre nego sto ti otkucaju racun) i onda na granici to pokazes i upute te gde da ides po povracaj para (na grckoj granici je to u duty free shop-u)

(odgovor članu tanjica85)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: IKEA
13.6.2013 9:43:19   
lanajelena
ja sam zaljubljena u decije stocice i stolice(dok ne porastu deca valjda cu ih i poruciti) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: IKEA
13.6.2013 9:53:57   
minnica
Mi smo svratili u onaj njihov outlet kod Soluna prošle godine i bukvalno protrčali kroz njega jer nam je dete bilo nemoguće user posted image . Kupili smo samo neke kutije za igračke i meni ogledalce sa stalkom. Kakvih stvari ima, da se čovek raspameti.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: IKEA
13.6.2013 10:06:43   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: ksena


IZVORNA PORUKA: tanjica85

drugarica i ja planiramo da idemo za Madjarsku, samo jos da odredimo datum i skupimo kes. kakva je procedura na granici sto se tice prenosa stvari?



verujem da ti odgovor nakon vise od pola godine ne znaci nesto user posted image
ali u ikei sa svojim pasosem trazis potvrdu za tax free (to moze i u drugim radnjama gde postoji taj znak,a u slucaju da potrosis vise od 120e, ali moras to da trazis pre nego sto ti otkucaju racun) i onda na granici to pokazes i upute te gde da ides po povracaj para (na grckoj granici je to u duty free shop-u)


Ksenči, hvala za ovu info user posted image trebaće mi.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: IKEA
13.6.2013 18:17:23   
Maraj

IZVORNA PORUKA: viking RR

Pa stvarno!

user posted image

Boze, kakvo ne vaspitanje strasno

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: IKEA
28.8.2013 10:08:10   
Trcosava
Jel ima neka da će skoro (u narednih emsec dana recimo) ići u Ikeu i Mađarskoj?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: IKEA
31.8.2013 18:19:24   
branki*
zenske,jeste zadovoljne njihovim stvarima ,cene,kvalitet,izgled?mislim,naravno,ko ima nesto njihovo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: IKEA
1.9.2013 17:24:14   
VVVV
U NS ima neka nova radnja koja prodaje Ikeine stvari,. Imaju relativno velik izbor.
Cene su dosta vece nego u ikei u budimpesti, ali su i dalje drasticno nize u poredjenju sa drugim radnjama u NS.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: IKEA
5.9.2013 23:13:30   
mtajcica83
Kod nas u CG ima radnja koja prodaje IKEINE stvari, namjestaj i sl,..Kod njih sam kupila par stvari, i jako sam zadovoljna.Moze i da se naruci preko interneta i onda je cijena 20 % jeftinije od cijene u radnji.Oni vrse i dostavu robe i unos i montazu...

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: IKEA
6.9.2013 7:23:49   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: branki

zenske,jeste zadovoljne njihovim stvarima ,cene,kvalitet,izgled?mislim,naravno,ko ima nesto njihovo..


Branki, ja jesam. Šta god da smo uzimali iz Ikee - i dalje mi traje. Još sam uzimala one baš jeftine stvari. Šta da ti kažem, kad je mene krevetac i dodatak za presvlačenje izašlo koliko i dušek za krevetac. Mislim da je krevetac bio 30€, ono za presvlačenje 20€, a dušek oko 50€. Sad smo opet uzeli krevet i dušek za Anu tamo. Ima i dodatak da ne ispadne iz kreveta. One krupnije stvari nisam uzimala. Sad se razmišljam da naručim ovaj stočić online, samo da provalim kolika je poštarina, da me ne izađe skuplje od stočića. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: IKEA
6.9.2013 7:51:01   
Anoniman
neke stvari su im preskupe s obzirom na kvalitet, ali se sigurno moze naci mnogo stvari koje imaju odlican kvalitet u odnosu na cenu. mi imamo bas dosta njihovih stvari - trosed, police, jedan ormar, dva ormara sa fiokama (oni su mi najbolji) i jos nekih stvarcica.

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: IKEA
6.9.2013 23:50:24   
mtajcica83

IZVORNA PORUKA: branki

zenske,jeste zadovoljne njihovim stvarima ,cene,kvalitet,izgled?mislim,naravno,ko ima nesto njihovo..


Kod nas u CG ima radnja koja prodaje IKEINE stvari, namjestaj i sl,..Kod njih sam kupila par stvari, i jako sam zadovoljna.Moze i da se naruci preko interneta i onda je cijena 20 % jeftinije od cijene u radnji.Oni vrse i dostavu robe i unos i montazu...


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: IKEA
29.8.2014 0:25:09   
dijana1*
Otvorena je Ikea u Zagrebu. Danas smo isli mm, Vuk i ja. Kupili smo par dzidzulica bas bas povoljno. Ima mnogo lepih stvari ali pored malog deteta nemoguce je sve videti..
Sledeci put idem samauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: IKEA
29.8.2014 9:38:38   
Ana RR
Mi za malo da skrenemo sa auto-puta i odemo u Ikeu kad smo išli u Zagreb, sreća što nismo jer bi poljubili vrata user posted image tek pre neki dan vidim da je tek 25og bilo otvaranje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: IKEA
29.8.2014 9:44:37   
branki*
ja sad gledala neke slike,ali su cene u forintama..ko zna,koliko je 200.900 forinti u dinarima?otprilike....ako neko zna,ovi nasi vojvodjani mozdauser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 29.8.2014 9:45:55 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: IKEA
29.8.2014 9:53:25   
bubulence
forinta cesto varira, ide od 2.7 pa do 3.3. najlakse ti je da delis sa 3 pa dobijes neku okvirnu cenu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here