|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 13:29:22   
jess021
Evo da se upisem i ovdeuser posted image
Anck, kako je malisa danas? M je danas jela onako, bolje nego proslih dana
Sanjice, ja tako ne volim to kupanje, pogotovo nocu. Te neko kaze kvasi kosu, neko ni slucajno. ...ja radije stavim carapice i oblog od alkohola i vode
Napolju trebaju ribarske cizme koliko je mokro.

< Poruku je uredio jess021 -- 24.3.2018 13:30:20 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 13:31:26   
Sanjica26 RR
Понудила сам јој ја мокре чарапице, али није хтела. Заспала је исте секунде и почела је да јој се спушта температура. Нас две дежурамо. А Софи спава.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 14:04:50   
jess021
Verujem da nije htela, nervira ih to.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 15:05:22   
mama Jo
Kako ste danas? 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 17:08:08   
Anck Su Nmaun
Jess nekako isto i dalje. Doktorka mi rece da taj virus sa prolivom moze da potraje i 3 nedeljeuser posted image Rota virus ako se ne varam.
Znaci nista dijete sve normalno da jede. A za ovo sto slabije jede ako se nastavi da mu dajem neki multivitaminski sirup.

Mene usinuo vrat pre dva dana a danas sam jedva ziva. Bili na rodjendanu 2 sata sedenja mi doslo glave. Jedvaaa sam se kuci dovukla i bacila u krevet. Sad popila dupli Diklofenak duo, ne mogu vise da izdrzim kako boli ni da se namestim da ne boli user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 18:09:52   
Sanjica26 RR
Sofi i ja smo same. Ona boji. Ja sredjujem. T je kod drugarice. Posle ce mm da je uzme.
Morali smo da joj damo sirup, jer je toliko bila kmezava, a temperatura skoro 38. Nije visoka, ali ocigledno joj nije dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 20:04:14   
vocicana
Rota virus iz vrtica, gotovo ja msm normalna pojava. Boze blagi, nema terapije, sve neka jede sta on hoce, sam ce ga izbaciti. Uzas jedan.
Sanjice kako je bebica? Sto mi ih je zao.
Moj gleda Booba crtic i smeje se stao nije. Ovako sve po starom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 20:58:51   
Sanjica26 RR
Voci, legla je da spava. Mislim da ce tek sutra da stane temp. Znaci i veceras dezuranje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 21:16:37   
vocicana
Hoce sigurno. Ljubim ja nju u to toplo celo. Stvarno mrzim temperaturu, narocito ono skolsko vracanje odmah nakon 6 sati, onda samo pozelim da dodje kod mene povisena temp a da njega pusti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 21:28:18   
Anck Su Nmaun
Voci..najgore je sto on nije ni isao u vrtic vec dve , tri nedelje user posted image
Bice to dobro samo se malo muci.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 21:29:24   
vocicana
Imunitet mu je bio bokji kada je krenula temp, posle se Rota samo nakacio. Nista ne brini. Gadno jeste ali proci ce.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
24.3.2018 23:27:11   
AnaTamara
T je temperatura drzala 7 dana, i tacno to vracanje, na svakih 6h. Mene je izmorilo a tek nju...uzas.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 9:38:08   
jess021
Jutro! Jeste pomerili sat?user posted image
Sanjice, kako ste danas? Mi evo poustajali, pa sad kafa, dorucak...
Planiramo decu odvesti kod tetke, da mi trknemo nesto do Biga. Nisam bila tamo bas dugo, a mm hoce neki sakoV da kupi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 9:44:24   
emicaa
Jess zivimo u modernom vremenu,na telefonu se sat sam pomjeri user posted image
Dobro vam jutro.
Samjice kako je Sofi?
Ivana,maca?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 9:49:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Nije imala temperaturu sinoc. Sad se probudila. Sto kaze Jess sad sve po redu. Cekam da dodje mm da trknem do pijace. Hocu da pravim zs meni i njega posne lazanje.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.3.2018 10:09:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 13:01:37   
jess021
Emice, ovi na ta telefonu da, ali moj zidni jos nije dosao do tog stadijuma da se sam pomeriuser posted image
Mm kupio sako, a sutra ce i cipele. Dopale su mu se, ali mora jos da razmisli user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 13:10:53   
Milena18
Dobar dan!
Izgleda da je većina bolesnih konačno bolje.
Anck, kako ste vi? Je l' malo bolje jede V?
Nas dve išle malopre u šetnju. Morale smo i lutku da nosimo pa nam je upala u baru. M sad spava, ja skuvala kaficu i malo da čitam knjigu. Nešto mi brzo prolazi ovaj vikend.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 13:10:57   
emicaa
ma ko sisa taj na zidu,ni ja nisam jos pomjerila user posted image iskreno nervira me to,pomjeri pa vrati.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 13:11:16   
mati
Zdravo majke. Ne znam gde da pisem pa cu ovde... Sinoc bili na rodjendanu kod drugarice iz osnovne (moje). Dosli jos jedni prijatelji i doveli bolesno dete, sa T ispovracalo se na sred sobe. Posto smo Maki i ja kasno otisli ja tek nakon nekog vremea shvatim o cemu se radi. Bas sam poludela.
Ne znam da li sam ja luda onda, ali ja svoju bolesnu decu ne vodim po svaku cenu kod drugih.
Pa od mm rodjeni brat dobio cerku, prvo dete, i isli smo tek kad je napunil dva meseca, ne zato sto nismo hteli, vec sto su mi deca mesec i po vukla prehladu. I ne bi sebi dozvolila da bebu izlazem virusima samo zato sto tako obicaji nalazu...
Uh, sad mi ja malo lakse...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 13:49:25   
Sanjica26 RR
Mati, slazem se sa tobom. Mnogi roditelji dovode decu bolesnu medju zdravom decom. Nikad mi to nece biti jasno. Dete ima konjuktivitis oni ga povedu. To je jako bezobrazno i bezosecajno. Uvek nastrada moja Sofi. Sad idem kod nekog prvo pitam jel ste zdrwvi posebno one sto ne mare.
Ja sam dan pre nego sto se Sofi razbolela pozvala drugaricu sa bebom dok joj majstor kreci stan. I Sofi se to vece razbolela. Zvala sam ju je da joj otkazem.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.3.2018 15:08:40 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 15:15:22   
IvanaSK RR
Dobar dan.
Kako ste, kako decica?
Maca slinavi, kaslje, samo da izdrzi sutra bez temperature. Moram sina voditi za protezu kod zubara.
Za dovodjenje bolesne dece na rodjendane nemam komentar.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 15:58:10   
Anck Su Nmaun
Cao zenske
Nemogu da citam jer sam preko mob. A ne mogu da sednem za komp.
Jutros isla u dezurnu ambulantu nisam mogla vise da izdrzim bolove. Roknuli mi dve injekcije. Kaaao malko popustilo toliko da ustanem do wc-a inace ne mrdam uzas uzasss. Sad razradjujem plan gde cu sutra sa V jer ja nisam u stanju ni o sebi da brinem ovakva user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 16:22:21   
mama Jo
O joj, nadam se da ce vas sto pre proci, sve!!.

Mati i mene to uvek nervira, ja moje nigde ne vodim kad su prehladjeni, i uzasno me nervira kad dodjem negde a neko dete bolesno, to mi nikada nece biti jasno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 16:22:32   
mati
Ma nije samo za rodjendane. Vec za ave posete, jednostavno otkazujem ako su deca bolesna. I ne bi ni zelela da neko kod mene dodje sa virusnom decom. Ali tako je.
Pa ja sa tom drugaricom nisam pricala dve god bas iz tog razloga, prvo za to a onda krenulo u pogresom pravcu i razmenile smo malo teze reci.
Jos ja joj sinoc kazem kako je ova mogla da dovede bolesno dete a ona ce" Pa ona nije kao ti, ne obraca paznju na te sitnice" Ne znam ispada da sam sebicna, ali ja mislim da to nikako nije ispravno.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 16:25:38   
IvanaSK RR
Svasta, nisi sebicna, uopšte. Ja Andreu ne vodim nigde kad je bolesna. I to mi nije sitnica.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here