|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 16:29:07   
Anck Su Nmaun
Ja i ako imam dogovor za druzenje a deca u medjuvremenu pocela i da kasljucaju i slinave ja kazem pa nek sami odluce.
Za nesto vise.odlazemo druzenje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 16:35:41   
mati
Jos pitam mm zasto su Mitrove carapice na radijatoru, on kaze ukvasio ih. A mi dosli kasnije.
Tek kad smo izasli kaze kako nije mogao pred njima da mi kaze da je ugazio u povracku i da je dete popilo Brufen. A majka sve vreme krivi boraniju koju je pojeo a ne voli.
U 12h u noc sam ih ribala i sve stvari nabila u masinu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 16:41:14   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja i ako imam dogovor za druzenje a deca u medjuvremenu pocela i da kasljucaju i slinave ja kazem pa nek sami odluce.
Za nesto vise.odlazemo druzenje.

Ovako i ja radim.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 16:47:09   
Sanjica26 RR
Nek budem sto puta sebicna ali nema dolazenja i odlazenja dok su deca bolesna. Jezim se od onih sto se prave ludi i dovode bolesnu decu.
Prica mi drugarica uciteljica vodila je decu na rekreativnu. Slali su decu sa njom i antibiotike jer su deca bolesna. Kako ih nije sramota i kako su bezosecajni za svoju decu. Samo da ih negde posalju.
Secam se kad sam bila dete (moj tata je drzao prodavnicu.Ja sam u njoj radila).Cujem dve mame kako pricaju jao jedva cekam da ode na rekreativnu da dusu malo odmorim. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 20:36:27   
Ana RR
Mi isto ne idemo nigde ako je Mare bolestan. I među prijateljima uvek jedni drugima kažemo ako su deca bolesna. Ali kada je Mare imao 3 meseca na slavu kod nas su došli neki rođaci sa malom decom i popeli se gore kod nas u stan (mi nismo silazili kod svekijevaca baš zbog Marka), a njihova deca slinava, cure sline do usta, oči krmeljive, kašlju... moja mama zgrabila Marka i sklonila ga, ja stala na vrata da ne mogu da uđu. Još mi kažu ovi naši bolesni ali virusno je ne brinite user posted image pa super! Pritom je ona medicinska sestra. Užas.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 20:46:38   
Duškić
Sve ste u pravu zenske.
Ni ja ne vodim decu tako.
Anck, ziva li si? Bolje?
A decica bolesna jesu li bolje?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 20:51:46   
jess021
Gde ste? Mene opet lomi grip pa to vise nije normalno.
Mati, svaki komentar je suvisan.
Ja sam bukvalno alergicna na to i bez pardona pitam kad neko dolazi jeste li zdravi.
A posebno me jos nervira kad gosti ne peru ruke
Verujete li da kod mene, na vratima od dnevne, pise molim operite ruke! Nazalost nekom ni to ne vredi.

< Poruku je uredio jess021 -- 25.3.2018 20:52:12 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 21:32:27   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Duškić

Anck, ziva li si? Bolje?



Nista me ne pitaj, jadna sam. Jedva da ustanem i to se mucim malo po stanu i opet u krevet.
Saljem malisu sutra kod mame, necu moci sama s njim ovako bangava a jos mi i T dobila temperaturicu user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
25.3.2018 22:20:22   
emicaa
Anck zar si i ti bolesna?
isto tako izbjegavam bilo kakva druzenja kad smo bolesni ili kada je neko bolestan.
Ali iskreno da vam kazem,jednom smo bili u Doboju i trebali se vidjeti sa muzevim rodjakom i njegova zena mi pise da je cula da T bolesna pa a ne dolazimo.To mi je malo zasmetalo,jednom godisnje se vidimo.Nije pitala ni sta joj je nego samo da ne dolazimo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 6:32:13   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Emice nisam bolesna al sam ukocena u vratu. Katastrofa sam

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 7:38:55   
jess021
Anck, jesi uspela da se orgaznizujes oko dece? Mila budna nocas od 4h, jedva sam je sad uspavala. Pijem kafu pa budim L, idemo na kontrolu kod lekara.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 8:22:27   
emicaa
dobro jutro,mi budni od 7.Srecko je jos par puta zaspivao na minut dva pa je izasao u dnevnu.
Anck nadam se da ces brzo biti dobro.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 8:30:00   
IvanaSK RR
Jutro.
Anck, kako ste?Ostale devojke, deca?
Mi kod zubara, cekamo da probamo protezu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 8:59:38   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sofi se probudila. Sad cemo dorucak. Posle ili ide sa mnom u skolu ili kod mm u kancelariju.
Sutra je opet zeznuto. Nije mi tu muz morace sa mnom obe

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 9:09:49   
mama Jo
Jutro drage 😊
J bas nesto bzvze spava, ne znam kako vise da joj izorganizujem spavanje.
Sinoc zaspala oko 12, onda se probudila oko 6 i bila budna sat vremena i evo sad spava, nema sanse da je probudi.

Nadam se da ste svi dobri 😚

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 9:28:24   
Anck Su Nmaun
Uhh sve te snadje bas kad ne treba. T bila jutros kod dr. Pa zaglavili na ispiranju uveta. Ja morala da vozim H u vrtic jedva sam ziva stigla i vukla i V a on nece iz ruku. Preznojala se 10 puta od bolova. A onda H nesto kmezi za 300 cuda.
V smo odveli kod bake par dana, valjda ce biti dobar, nisam ga ostavljala duze od dva dana .
Dok sam im dala da jedu i rasirila ves..sad legla, umirem. user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 11:28:23   
Milena18
Ćao, mame!
Anck, nadam se da će ti brzo biti bolje.
Ivana, kako je maca, čini mi se da si pisala juče da joj je procurio nosić?
Sanjice, kakvo je stanje kod vas?
Tako mi se jutros nije dolazilo na posao, i ceo dan me drži to osećanje. Jedva čekam prolećne praznike. Odužila se ova zima.


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 11:32:18   
vocicana
Dobro jutro devojke moje.
Moj sin je juce i prekjuce oddivljao i izvistao se i bojkotovao. Sinoc je hodao i plakao.
Anck, odmori se i brzo se oporavi.
Sinoc sam zaspala i jedva sam se razmrsila da ustanem od kicme. Koliko me jako boli, pa to je strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 11:43:30   
Sanjica26 RR
Milena, pocela je sad da kaslje. Ima sad dosta sekreta. Odvela sam je kod mm-a. Danas moram da uzmem rezultate za bris grla.
Evo me sad y skoli. Cekam da mi pocne cas. Bas sam i ja nikakva. Najradije bi lezala i spavala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 13:06:56   
jess021
Znaci svima je danas bas bzvz dan.
Vodila L na kontrolu, sve ok. M ce u sredu.
Mama Jo, L je isto skroz poremetila spavanje ovo kako je bila bolesna i nismo isli napolje, ali sad se polako vracamo u ritam. Ja je ujutro budim pre 8h, da bi onda popodne i uvece zaspala u neko dogledno vreme.
Milena, gde radis?

< Poruku je uredio jess021 -- 26.3.2018 13:07:27 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
26.3.2018 14:23:37   
vocicana
Tih Sanjice sto je bzv vise. A razumem da bi lezala non stop.
Dodje i meni takav dan.
Svi da brzo ozdravite.
Jess, tako mi je poznato remecenje sna. Uzasno je tezak period kada nikako da udju u neki ritam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
27.3.2018 7:08:56   
Anck Su Nmaun
Jutro zenskice
Ja odoh da stavim kafu pa da vozim decu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
27.3.2018 7:56:58   
Milena18
Jutro!
Anck, jesi li bolje?
Ostale mame, kako ste vi i dečica?
Jess, radim u kadrovskoj službi u jednoj firmi u Kruševcu. Ovih dana sam tako raspoložena da mi se verovatno ne bi išlo ni na neki mnogo zanimljiviji posao. Takav period mi naišao user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
27.3.2018 7:57:24   
mama Jo
Jutro i ovde 😊
Zelim vam lep dansvima 😉

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 03/18 [chat]
27.3.2018 8:33:49   
emicaa
Jutro,djecica su dobro?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here