|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.6.2018 11:46:52   
Maslacak15
ma dobro Dunjice, u toj situaciji umece on da proceni. Ja sumnjam i dalje da Goca moze tokom aspiracije to bas zna. Moze da nagadja ali ja koliko znam takve stvari mogu samo direktno operativno tj laparoskopski da se utvrde. Ako je doktor iskusan operater moci ce da odluci. Ja sam imala super doktora mladog, zamenika direktora ali klinika na kojoj sam se porodila je akuserska klinka i odvojena je od opste ginekologije. I u toj situaciji znam da doktori prvenstveno rade porodjaje i patologiju trudnoce i sigurno malo svakodnevnog iskustva imaju sa drugim stvarima. Ako je to doktor koji ti je vec skida endometriozu i vadio jajnike to je vec drugo.
Ali inace, posto ja bas na poslu tesno saradjujem sa gin patologijom i sa vrhunskim hirurzima znam koliko je vazno da taj koji operise ima iskustva za odredjene stvari. Na primer tumor jajnika je uzasno teska bolest, kasno se otkriva itd, ali se smatra da je deo problema i sto blizu 50 % pacijentkinja u Nemackoj biva lose operisano u inicijalnom zahvatu zato sto je bolest retka i hirurzi po regionalnim bolnicama kojih ovde ima puno prosto nemaju iskustva. Imaju par slucajeva godisnje i nikakvu praksu. Ali operisu. I tako se gubi dragoceno vreme i pogorsava prognoza.
Necu vise da zracim teskim temama i to jos na off topicu. Ti treba dad verujes svom lekaru, samo i dalje mislim da Goca treba da se drzi svog resora i uradi taj transferuser posted image .

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.6.2018 14:26:32   
dunja RR
Sve jasno user posted image

Ja sam pomerila mini slavlje S rođendana za onu tamo nedelju, inače trebala je torta da nam stigne sad u utorak, ali s obzirom da ja nisam očekivala da će se prolongirati sve (mislila sam da će transfer najkasnije sutra biti), morala sam da pomerim. Jer transfer je u nedelju, sa opcijom da će možda biti u ponedeljak ili utorak. Mislim da je pametno što sam pomerila, iako nam malo gostiju dolazi, moram da ih poslužim itd, a nije mi ok da se cimam dan ili dva posle transfera. Šetaću narednih dana, raditi od kuće i to je to. A tamo otprilke 7-8-9 dana od ET može da nam dođe društvance, i duvaćemo svećice.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.6.2018 14:30:07   
Maraj
Dunja user posted image bice to sve super. I ja sam dosta setala nakon et

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.6.2018 14:39:27   
dunja RR
I ja isto, svaki put. A imam i za sledeću nedelju par poziva klijenata na neke ručkove (prave se planovi za kampanje za septembar, pa se moram pojaviti), u bašticama nekim, pa prošetam, odsedim malo i nazad na utrogestan, već sam napravila plan user posted image Prijaće mi to.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
15.6.2018 22:06:45   
vocicana
Ma Dujci moja, ja tebe obozavam i divim ti se na ovom divnom stavu.
Bice sve okuser posted image , cekamo te sa najlepsim vestima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.6.2018 12:49:14   
Maslacak15
Dunja ima li raporta danas? Koliko oplodjenih JC, kako napreduju embrioni, kad je transfer sutra? znas da smo u neizdrzuuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.6.2018 16:27:42   
dunja RR
Maslackonjo nista oni to ne govore ranije, mislim da cu saznati sutra sve jer je transfer zakazan za sutra u 14, osim ako me ujutru ne nazovu i kazu da cekamo blastu, pa transfer pomere za dva dana. I ja sam u neizdrzu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.6.2018 16:40:55   
IvanaSK RR
Navijamo da bude sto pre user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.6.2018 17:30:25   
Maraj
Dunja user posted image
Samo ti uzivaj
I ja sam 2 dana nakon et isla na slavu. Sedela jela. Ma uzivala. Bila samo do wc-a da se bocnem fragminom i nazad na klopu user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.6.2018 17:49:13   
dunja RR
Mozda je i bolje da mi vrate kasnije, to znaci da je bolji embrion ali otkud znam da li u mojim godinama cekaju blastu.

Danas sam nabavila domacu surutku pa sam pijuckala pomalo, a inace sam sva uspavana, jel to može biti od utrogestana?

Sad sam dovela S u skolicu sporta, jeedva, i cekam ga napolju, unutra je sparina od bazena. Sami smo nas dvoje pa ga nekako moram spakovati u krevet oko pola devet da bi se bocnula u stomak u 9. Inace bockam se fragminom od 2500.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.6.2018 17:51:36   
Ana RR
Suzi, i mene je utrogestan uspavljivao, iako sam ga vaginalno koristila. Možda je to bio i trip, ne znam user posted image

Navijam Suzi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
16.6.2018 17:59:14   
Maraj
Dunja i vreme je tesko. A i cula dam da utrogestan hoce da uspavljuje. Ja pojima nemam kako je reagovao na mene. Doduse ja jesam na pocetku trusnoce bila pospana. Da l je od utrogestana...ko zna.
Inace i ja koristim fragmin2500. Otkud znam. Miljic preferira njega

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 11:10:29   
lesli
Dunja kada je transfer? Danas ili idete na blastociste?
Sto maslacak kaze, u neizdrzu smo, javi kad nesto saznas!

A sto se utrogestana tice, on hoce da obara, ali na mene nije delovao uopste. Cak ni kada sam ga pila dok sam lecila bakterije i kandidu.

I ipak nastavljas sa fragminom? Nisi konsultovala nekog hematologa?

< Poruku je uredio lesli -- 17.6.2018 11:13:38 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 11:20:05   
milicicak
Dunja, stvarno smo u neizdrzu. Navijamo user posted image
Ja sam od utrogestana kad sam ga pila bila ko pijana curka, kako sednem tako zaspim, uzas user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 11:26:14   
lesli
Ahaha, milicicak pa blago tebi! Bar si se naspavala user posted image
Ja sam se nadala kad sam sa vaginalne upotrebe morala preci na pralnu da ce mene uspavljivati, kad ono cvrc - nista! user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 11:29:37   
IvanaSK RR
Suzi, javi se. Mislimo na tebe ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 13:09:28   
Maslacak15
Dunja mislimo na tebeuser posted image user posted image Javi se.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 14:39:03   
lesli
Sigurno je danas transfer dok se ona jos ne javlja.
Dunja srecno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 15:12:15   
MojMiki
Zenice drage, Maraj, Dunjice vas dve znam od ranije bila sam na forumu pod imenom Bela, ali sam izgubila sifru, mail. Prosla jednu vto kod Goce 2016. I sada imam sina od 17m. Imala sam dve zamrznute blastice koje su mi vracene 8.06., sutra radim betu. Znate kako izgleda cekanje, samo malo lakse nego proslog puta.

Dunja drago mi je da ponovo radis vto, nadam se da ce biti uspesno i pocetkom sledece godine daljuljamo nase bebice.

user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 15:17:29   
lesli
MojMiki, navijamo i za tebe user posted image user posted image user posted image
Ja sam isto radila VTO kod Goce. Vracena blastocista u januaru i cekamo user posted image


Ajde Dunja, javljaj se! user posted image
Ubi nas radoznalost kako je proslo, koliko embriona, hoce biti za zamrzavanje?

< Poruku je uredio lesli -- 17.6.2018 15:19:37 >

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 15:19:16   
IvanaSK RR
MojMiki, navijamo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 15:48:58   
dunja RR
MojMiki, sećam se, dobro nam došla opet i srećno, navijamo user posted image user posted image


Ja stigla kući i gledam utakmicu, proradio SBB user posted image


Imamo 7 vrhunskih embriona, kaže Goca, a embriolog potvrdila. Jedan vraćen ostale zamrzavaju, embriolog kaže da ih prati, i da je sigurna da će biti za zamrzavanje jer su odličnog kvaliteta. Videćemo. Goca opet spominje kako ja ostajem trudna iz crya, vidim ja da već planira da radimo crio:) Šta bude bude. Kaže da i sa ovim šanse jer je odličan embrion.

Nije htela da mi vraća više od jednog, zbog godina i rane od CR. Mada je i devojci pre mene vratila jedan, ona nije rađala a ima 35 godina.

Jedino ne znam da li da pijem aspirin od 100, piše mi u otpusnoj listi, ni nemam ga, trebala bii da pošaljem mm, da popijem posle ručka.

Sad ću malo da odleškarim, čekam da se završi utakmica pa da muž krene da kuva supicu user posted image


< Poruku je uredio dunja RR -- 17.6.2018 15:49:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 15:55:53   
MojMiki
Uzivkaj Dunjice, navijamo da bude uspesno

Meni je Goca dala sada aspirin i folnu imam dve mutacije (urodjena trombofilija) prosli put sam koristila fraksi 0.3 celu trudnocu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 15:57:30   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
17.6.2018 15:58:21   
dunja RR
Ja se i sad bockam fragminom, pa zato mislim da mi ne treba aspirin, ne znam ...pisala sam mojoj dr. videću šta će reći.
Nisam pila aspirin ranije tokom vto kod Goce.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MojMiki)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here