|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 12:13:48   
dunja RR
Nato, video sea jedan mešak ili ima šanse da se još jedan pojavi?
Da li se već vidi i plod, čuje srce? Nisam sigurna koliko je prošlo od transfera?

Drži se, proći će bolovi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 12:14:44   
dunja RR
Pipirejka srećan početak, i ja sam bila na dugom protokolu :)

Malenamrvice, navijamo za lepe vesti u sredu!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pipirejka)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 12:23:04   
Malenamrvica
Moramo pozitivno misliti koliko je to moguce, nadati se da ce sve biti uredu. Bol cemo pretrpiti samo da ugledamo bebicu zivu i zdravu. ❤

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 12:24:47   
nata11
Vojvodjanka hiper se pogorsava sa pozitivnom betom.Rano je jos Dunja sada je 4+3 ili 4+4 nisam sigurna. Da dr kaze da se moze pojaviti jos jedan. 


_____________________________





(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 12:37:30   
Maslacak15
Drzi se nato, nadam se da ce se hiper stabilizovati. Oni jako dugo cekaju da formalno kazu da je singleton trudnoca, mislim cak do osme nedelje ali ja mimslim da nije iskljuceno i da je samo jedna beba. Ja imam ogromantne bete, mislim da je to jedan od razloga mojih mucnina i povracanja, nikad nisam merila tako rano ali sam sa A na 11+3 imala celih 187 000 sto moze da baci u senku i mnoge blizanacke trudnoce pa je cor MOM za beta HCG bio 5,8 ( a prosecno je 1= teoretski visok rizik za dauna). Ali moja devojcica je superiska, samo eto moje bebe idu na sigurnouser posted image Visok HCG je u principu dobra stvar ( osim za hiper user posted image ) ali za ishod trudnoce je pozitivna stvar. Javljaj se i odmaraj....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 15:27:13   
Rosita
Nato, držim pesnice!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 15:46:36   
dunja RR
Biće tu možda još koji :) ja i dalje imam osećaj.
A što reče Lesli, nek bude i jedna beba, samo nek sve bude dobro.


Meni je (sada shvatam) odgovaralo što mi je Goca svaki put vraćala po 1 embrion, ona je bila sigurna da su velike šanse da se ugnezde oba, i smatrala je da to za mene nije dobro, zbog silnih operacija koje sam imala.
A ja sam (sada) sigurna da je za moju psihu sasvim dovoljna jedna beba po trudnoći, pa makar i treći put uskoro bila opet trudna, jer imamo odlične smrzliće.

Iskreno, pre 5 godina kada mi je vratila jedan embrion, i kada sam zatrudnela sa S, bilo mi je žao što nije dva vratila, ali taj drugi embrion nažalost nije preživeo odmrzavanje. A posle sam shvatila, da nije ništa slučajno, i da je to zaista bolje za mene.

Ovaj put je mogla da mi vrati dva komotno, jer su nam pored bebe koju nosim, ostala tri odlična embriona smrzlića. Ali opet nije htela, i jasno mi je sada da je to pametna odluka.

A kada je dr gledao /u ovoj trunoći) na prvom UZ sa 5+4 ili 5+5, i kada je video bebu, čuli srce, i kaže sve ok, a onda krenu da traži dalje po materici i reče, ček da vidimo da nema još jedna, dešava se to i kada vratimo jedan embrion, malo sam se štrecnula. Priznajem user posted image , što rekoh za moju psihu je jedna mala beba dovoljno, a i ne garantujem da mi mm ne bi pobegao od kuće da sam mu objavila blizance user posted image


IZVORNA PORUKA: nata11

Vojvodjanka hiper se pogorsava sa pozitivnom betom.Rano je jos Dunja sada je 4+3 ili 4+4 nisam sigurna. Da dr kaze da se moze pojaviti jos jedan. 




< Poruku je uredio dunja RR -- 28.10.2018 15:50:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 16:10:24   
Malenamrvica
Jel vas boli sta? Mene npr. Stomak, nije to jaka bol, vise me boli na desnoj strani, blaga bol slicna menstruaciji, a i doljnji dio leda, valjda od lezanja. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 16:24:41   
vojvodjanka87
Boli bgm ,mada danas me npr ne boli noga samo osecam neko kocenje,grudi su mi bolne jos od transfera to prepisujem inekcijama,imam povremeno probadanje na odredjenim mestoma u stomaku i lice mi se jako izbubuljicavilo..a da zaboravih da kazem da me krsta jako bole ,verovatno od lezanja mada i ne lezim toliko..

< Poruku je uredio vojvodjanka87 -- 28.10.2018 16:25:38 >


_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 16:29:21   
Malenamrvica
Ja vise ne znam kako se namjestiti, do danas je bilo nekako, al danas ujutro kad sam vidjela te dvije-tri kapi roze krvi, prikopcala sam se za krevet i ne micem se. Muz me sluzi a ja sva u brigama 😓

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 16:32:34   
vojvodjanka87
Izdrzi do srede,bice to dobro ubedjena sam user posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 16:46:28   
Malenamrvica
Nadam se, test mi je dao nadu. 😊

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 16:48:06   
vojvodjanka87
Koliko si ti onda dana posle transfera radila test?

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:00:06   
Malenamrvica
8 dana, vracene dvije blastociste. Koliko su tebi vratili i koji dan?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:14:40   
vojvodjanka87
Vratili su mi dva embriona mislim da su trodnevni,jer je aspiracija bila u pon a transfer u cetvrtak..ne znam jesu bile blaste ili 8 celijske

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:21:48   
Malenamrvica
Jel ti ovo prvi put da ides? Meni je prvi, pa ni ne znam bas puno oko toga. Dosta toga citam pa mi se sve u glavi pomjesalo 😂

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:22:44   
vojvodjanka87
Prvi kao i tebi ali upucena sam dosta nacitalo se godinamauser posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:34:03   
Malenamrvica
Ma i ja sam, sestra mi je to prosla prije par godina, samo sada kada sam ja u toj situaciji sve mi se cini da mi se vise nista nije jasno. Tipa sada, osjecam se kao da cu eksplodirati 🤣

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:45:06   
vojvodjanka87
Valjda ce brzo proci ovo cekanjeuser posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:48:15   
Malenamrvica
Hoce, moramo si naci zanimaciju da ne razmisljamo o tome. 🤔

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:50:02   
vojvodjanka87
Meni je dan ko godina..danas u 2 kazem muzi imam osecaj kao da je 8 spava mi se ..sama sam po ceo dan i dosadno mi je,samo nesto zvacem i pravim..

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.10.2018 17:57:16   
Malenamrvica
I ja sam vecinom sama, ali sad uzivam u vikendu jer muz stalno nesto pravi a ja stalno jedem. Hahah. Jesmo mi same na ovoj temi?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.10.2018 11:30:24   
Malenamrvica
Di ste?? Kako se osjecate danas? 🤗

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.10.2018 12:57:33   
dunja RR
Šetajte ako nemate hiperstimulaciju, ja sam dosta šetala, išla u park sa detetom, išla na kafu sa drugaricama.
Gledajte serije, čitajte. Ne obraćajte pažnju na simptome. kažem vam ja koja sam puno VTO prošla, i svaki put drugačiji simptomi. Sada i krvarila i evo me u 6. mesecu za par dana. Proćiće za čas vreme do bete user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.10.2018 13:04:44   
Malenamrvica
Dunja, imala jucer jako lagano krvarenje, svijetlo roze tri kapljice. Danas me bokucka stomak dolje nisko pa se bojim set_ati, vise volim mirovati bar do bete u srijedu. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here