|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 12:42:33   
vojvodjanka87
Nisam Mrvice jos uvek krvarim malo ali dovoljno da ne mogu, uradila sam hormone za drugi postupak, zakazala sam kolposkopija i briseve 28,nov a ultrazvuk cu ja mislim 3dec posto sam vec zakazala prvostepenu komisiju za 6.dec,bas su me iznenadili da mi tako brzo zakazu. Kako si ti 😊 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 12:44:23   
vojvodjanka87
Samo se plasim sta ako ne prestanem da krvarim do 28.do briseva i kolposkopija sta cu onda a komisija tako brzo 🙄 nisam se nadala da ce brzo ja sam mislila tek krajem decembra pocetkom januara

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 12:46:40   
Malenamrvica
Pa vidjet ces, ja se nadam da ces prestat krvariti. Jesi dobila bas menstruacju? Ja sam dobro, kuham rucak. Imam nekad bolove al kazu da je normalno, nemam mucnina. Dobro se drzim 😗

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 12:51:14   
vojvodjanka87
Jesam jos u utorak, bas je odvratno bilo i tuzna sam jako bila kad sam bas dobila i kad je sve izaslo iz mene osecam se slomljeno ali digla sam se i u akciju ponovo sta da radim 🙁malo me bole krsta i donji deo stomaka juce i danas ali nije strasno.. Kuvaj kreci se bice ti lakse hvala Bogu sve je u redu tako i da ostane 😊 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 12:55:06   
vojvodjanka87
Ko zna koje vaginalete su najbolje pre briseva malo da koristim da se ocisti ako nesto ima zbog silnih utrogestan i ovog cudnog krvarenja. I hoce na prvoj komisiji praviti problem ako neki bris nije u redu? 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 12:56:49   
Malenamrvica
Ne znam, probaj pitati u ljekarni ako nitko ovdje ne zna, bit ce dr puta bolje. Jel ti imas problema ili muz?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 13:01:06   
vojvodjanka87
Ja Mrvice zacepljeni jajovod njemu je sve savršeno,za njega imam svu dokumentaciju posto sve vazi god dana ostalo mi je od proslo puta a briseve ce dobiti od lekara sl nedelje, juce sam vadila hormone u poliklinici i videla sam da pise ft3 i ft3 jel svejedno jel ft3 ili mora t3? Pitam sve jer sad radi na komisiji neka namena i bezobrazna zena pa ne bi da mi nesto fali. Mislim da cu ja negde privatno uraditi t3 i t4 za svaki slucaj

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 13:05:36   
Malenamrvica
Ja mislim da je to isto, ali opet nebi voljela nesto krivo reci. De vidi na internetu. Jel ne mozes ici na prohodnost jajovoda? Ne kuzim se bas u to..

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 13:09:22   
vojvodjanka87
Bila sam posle godine na HSG, desni jajovod skroz zacepljeni a levi propusta kontrast malo, medutim taj jadni levi su mi u martu uklonili zajedno sa jajnikom tako da mi je ostao samo taj desni 😐

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 13:11:20   
Malenamrvica
Bit ce to sve uredu, ne odustaj, meni je 6 godina trebalo da skupim hrabrosti, kad sam dosla do zida shvatila sam da nema druge nego da moram u postupak. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 13:14:40   
vojvodjanka87
Mrvice ja vise od  12 godina pokusavam da ostanem trudna, 10 godina braka nam je bilo sad u novembru, ja stalno imam neke hitne operacije, taman kad pomislimo da je sad sve ok nesto se desi, ne smemo ni da se radujemo nikad ☹️

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 13:54:50   
Malenamrvica
Bit ce to sve uredu sigurna sam. Javljaj se da se cujemo.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 13:58:43   
Maslacak15
vojvodjanka draga nebih da ti stajem na muku ali nadam se da nisi pogresila sto si odmah vadila hormone. Zato sto ovo krvarenje nije redovno "dobijanje" nego rani pobacaj tako da nema bas garancije da su se hormoni vratili na nulu kao sto je slucaj kad normalno stigne ciklus. Mozda ni beta jos nije nula, ali nju nisi vadila pretpostavlja, S obzirom da nije bila mnogo visoka zelim ti da ti rezultati budu neupadljivi za komisiju. Inace je trebalo da sacekas prvi normalan ciklus.... Ja i dalje verujem da cete uspeti. Pokazala si da mozes da zatrudnis. Sauser posted image mo hrabro.

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 14:04:17   
vojvodjanka87
Maslacak ne mogu da cekam jos mesec da dobijem jer ce me onda uhvatiti praznici bice haos jos kad krene nova 2019 tura parova necu zakazati do marta, ovo mi je super doslo, nece biti hormoni mnogo upadljivi ja se nadam, ali kad prodje 6dec komisija pa nazovem Betaniju da zakazem drugostepenu oni ce se slogirati 😀

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 14:10:17   
Maraj
Vojvodjanka moras pustiti da ti se organizam malo odmori od hormona. Bar 6 meseci. Kad planirate sledeci postupak?

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1290
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.11.2018 14:17:38   
vojvodjanka87
Ne mogu Maraj ja ni sad drugostepenu necu proci do kraja januara pocetkom februara pa dok dodje pismo 2-3 nedelje pa jos 2, 3 meseca to je to, kraj maja, juna ce biti dok krene postupak opet ☹️cekanjem samo gubim vreme



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1291
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2018 11:17:44   
Malenamrvica
Vojvodjanko, kako si? Nista se ne javljas, nisam te zaboravila.. 🤗

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1292
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2018 15:41:13   
vojvodjanka87
Cao Mrvice ja sam dobro kako si ti? 😘 Danas sam bas isla u Betaniju na uz posle svega i sve mi je dobro, pokupila sam i rezultate hormona i jedino su mi LH I Test poviseni sve ostalo mi je u normali hvala bogu, sutra imam zakazane briseve i kolposk i sve je gotovo od nalaza u cetvrtak ponovo na komisiju🙂 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1293
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2018 16:53:46   
Malenamrvica
Dobro sam, odmaram kuci i tako. Danas sam bila kod ginekologa, malo je bila ljuta jer sam se udebljala 3 kg, inace imam 58 kg i mrsavica sam, ali eto kile se valjda sada lijepe za mene. Bit ve sve dobro, vidis da sam te se sjetila. 😊

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1294
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2018 19:35:41   
vojvodjanka87
Bice sve super samo nek bebica napreduje nemoj samo kasno uvece da jedes izbegavaj, ja sam ovih dana u frci da skupim sve papire za komisiju pa ne stizem ni da vam se javim. Mislim na sve vas 💓

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Malenamrvica)
Direktna veza do poruke: 1295
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
28.11.2018 21:21:24   
IvanaSK RR
Vojvodjanka i mi na tebe❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1296
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.11.2018 22:22:30   
SaritaKey
Pozdrav zenice drage❤️Nova sam na forumu, suprug i ja smo u pripremi za vto, skupljamo analize za NF...Svaka informacija mi je dobrodošla, pisiteeee💗

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1297
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.11.2018 22:28:12   
vojvodjanka87
Duse ste prave sve zene devojke ovde ❤️ i hvala vam na tome, na podrsci 🤗 Ja sam danas obavila sve analize samo cekam ponedeljak da dobijem rezultate briseva i nadam se da su dobri posto imam neki mozaik na kolposkopiju ali to sam imala i prosli put i papa je bila ok.. Koristila sam gino daktanol par komada i sve se ocisti lo kaze i dr da joj se cini da ce sve biti ok... Cetvrtak komisija i ponovo smo u igri... Sarita dobro dosla, pitaj slobodno ako te nesto zanima ako znam pomoci cu ti🙂

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1298
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
29.11.2018 22:42:23   
SaritaKey
Ja imam problem sa ešerihijom, malo malo pojavi se opet, nikako da se oslobodim napasti😞Kod mm je oligoazospermia..Pre godinu dana radili smo inseminaciju, inače tri godine pokušavamo. Koliko dugo se čeka da komisija odobri?Kako izgleda taj proces sa komisijom, ne znam sta bih pre pitala...🤓 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1299
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
1.12.2018 7:53:55   
vojvodjanka87
Pa sve zavisi u kom gradu je komisija, svuda je drugacija, imas dve komisije da prodjes... 

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu SaritaKey)
Direktna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Dužima bebe na rođenju
liliana

Koliko je Vaša beba bila dugačka prilikom rođenja?

Manje od 45cm (5%)

Između 45-50 cm (17%)

između 5o-55cm (65%)

više od 55cm (13%)


Ukupan broj glasova: 170

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here