|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 13:35:15   
Rosita
Spremaš se ljišo :). Ja možda počnem biogaia... Ne znam... Plašim se toliko nakon D....

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 13:48:15   
vonavoj
Ja nikako biogaia..moja T je prevristala.a J sam davala homeopatske.extra su bile..ima ih apotekama..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 13:56:04   
Misha i Ljisha
koje homeopatske?

D i ja rucale sad cemo opet do prodavnice zaboravih da kupim prasak za pecivo. Najradje bih legla da spavam a deran se mrda li mrda jako mi je tesko da hodam.Stiska me dole najstrasnije

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 14:20:21   
jess021
Ljiso, cini mi se da se zovu Enterokind, isti proizvodjac kao i sto je Dentokind za zubice.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 14:43:20   
IvanaSK RR
Da, jest. I mi smo ih koristili. Evo link teme Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 15:11:52   
Sanjica26 RR
Stavila je Ivana link ka temi.
Tamo nastavite.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 15:40:07   
vonavoj
Ljisha.kopaju momci dole..moj se rasteze..i gore i dole udara!!
Nisam stala od jutros..sad sam sela.isla sam na feniranje..i veceras kod sestrinog klinca na rodjendan..i sutra u Palanku..na 4 dana..i ne ide mi seuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 16:31:51   
madre
Von, koga imas u palanci? Sto se bas ne radujes?
Ja sam u dz, cekam kontrolu, pauza je...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 16:43:14   
vonavoj
Mm je iz Sm.Palanke..pa kod svekijevaca..ali tamo zivu i zaova sa decom..razvedena..pa.me sve to smara..nikad nemaju para..umorni su..a penzosi..a ona prosvetni radnik..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 19:03:22   
Misha i Ljisha
Ja.moram da uzmem baletanke i neke espadrile da imam za leto a iskreno i da izadjem.u njima.iz porodilista. U suknji i majici i epsdrilama i to jos da spakujem. Spremila sam torbu ali nisam mm spremila sta meni i detetu da donese u porodiliste.

Nisam ispregledala u kakvom je stanju moja.pumpica i nisam sterilisala flasice i ostalo. Ma to cu kad dodjem iz porodilista.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 5.4.2018 19:04:39 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 20:32:43   
madre
Aha, von, idete svi zajedno, to za praznike...
Ljiso, na sve detalje mislis. Ja cu polako posle praznika da pocnem da se spremam. Odradila sam danas prvi ctg.
Rosi, videh na nekoj stranici jastucice, one sad moderne sa imenom nastas, da nisu mozda vasiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 20:44:50   
Misha i Ljisha
Vau Madre. PRiblizilo se i tebi. Covece ja bila svega na dva ctga. Valjda dr znaju sta rade. U prosloj trudnoci sam isla bukvalno svaki drugi dan.

Moja frajla jos ne spava. Sad nam dosao tata pa mora malo i sa njim da bude.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 20:51:05   
madre
Nemam utisak da se približilo, ali jeste. Posle praznika cu malo da kupujem stvari za porodiliste i perem stvari za bebuuser posted image ctg sam radila jer sam dr rekla da mi je beba zadnja 3 dana strasno mirna, sto me je bas zabrinjavalo, inace je trebalo da pocnem sledece nedelje.... Moj veliki decak otisao kod dede da spava, mali se kupa sa tatom, ja cekam da zavrsi maslina da prosterem.
Inace, noge su mi poprilicno otekle i sve se teze krecem, sva škripimuser posted image
Rosi, ladno si obavila i porodjaj, kako li ti je sad lepo kad znas da si zavrsila taj veliki posao.

< Poruku je uredio madre -- 5.4.2018 20:55:30 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 20:55:20   
Misha i Ljisha
Ah pa to je periodicno. Umire se pa divljaju user posted image Meni danas nije bilo dobro prepodne sta mi je radio. hehe..

Von i mi sutra idemo do mojih. Nekako s jedne strane mi drago a sa druge iskreno da vam kazem mi je nekad lakse da pravim rucak kuci i da ostanemo kuci nas troje. Umorim se kad sam ceo dan u gostima. Od sedenja valjda.

Ali naravno idemo zbog dece.

Evo prestala kisa i krenule da krekecu zabe kao blesave. Kao u sred leta

Madre kakav ti je pritisak kad su ti otekle noge? I meni su otecene ali pritisak mi ok. I prsti su.mi malo oteceni ali nije strasno. Nego krecu grcevi. Moram uzeti magnezijum. Moram priznati evo do kraja nisam.imala grceve u listovima al valjda pred kraj mi se istrosile zalihe magnezijuma user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 5.4.2018 21:00:22 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 21:50:47   
Rosita
Madre, nisu jastuci moji, nista ja moderno nisam uzimalauser posted image
Jeste, kao da sam davno bila trudna. Popodne ima nervoze u kuci. Mali ne spava ok, naravno. U krevetac nece dugo, na meni bi blejao. Veliki hoce svoje, hoce da mu se posvetim, ne bezobrazno ali navike su cudo. Glasno prica, prodere se, hoce da bude u ovoj sobo- do juce se tu igrao, ne branim alion je talav, ziv, bucan... Drzi- przi po ceo dan. Grudi prepune, malog dojim na zahtev, sat ne gledam. D ne ide u vrtic sad 4 dana, bice veselo....a mm radi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 22:04:55   
vonavoj
Madre,tvoj je miran.a moj je nemirkouser posted image
RositA,za grudi te skroz razumem..necu unapred da brinem..ali bice zanimljivo..nadam se da ce mm uzeti bar 10 dana slobodno kad se porodim..ja cu biti sa njih troje sama..jer se grupe u vrticima spajaju vec od 15.6..
Kaze mi T danas,mama ja jedva cekam da se bata rodiuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
5.4.2018 22:13:26   
madre
Ma do pre 3 dana je lom pravio u stomaku pa se onda smirio, zato me i zabrinulo... Ljiso, dobar mi je pritisak, otekla sam i sa T pred kraj bas mnooogo. Evo tusnula se, namackala i legla da odmaram. I mi sutra idemo na rucak kod svekijevaca. Rosi, znam da nije bas lako, ali vremenom ce biti sve lakse user posted image

< Poruku je uredio madre -- 5.4.2018 22:14:50 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 7:20:20   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.
Ja nocas kao po obicaju ustajala piskila menjala uloske. Ma sva sam nikakva. D kaze danas se farbaju jaja reko da i shvatim nemam sirceta za one boje u kesici hehe moracu do prodavnice.
A bas sam mislila da sam sve kupila sto mi treba juce i da danas necu gubiti vreme na odlazak do prodavnice.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 8:58:02   
madre
Juu sad videh smajlija koji place u svom prethodnom postu, slucajno sam ga ubacila, htela sam onog koji se smeska... Dobar vam dan,mi jos u krevetu, mali spava, veliki kod dede, mi se izlezavamo i cekamo da se probudi. Dorucak pa da farbamo jajcauser posted image
Rosi, onda nemate samo vi to unikatno imeuser posted image a sto ne ide u vrtic?
Ljiso, pa gde ti je ta prodavnica u tom tvom urbanom krajuuser posted image jel ti ozdravio muz?
Nema marajuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 6.4.2018 9:03:27 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 9:25:30   
Misha i Ljisha
Madre ma imam prodavnicu niz ulicu user posted image ma na 3 min hoda nego ja to tako juce pomislila mogla bih jedan dan da ne idem u prodavnicu ahha..

Mi danas farbamo jaja sa nasm bivsim komsijama. To nam je tradicija za svaki Uskrs. Deca zajedno farbaju brljave a onda komsinica i ja ofarbamo 10 jaja "normalno" user posted image a sva ostala farbaju deca haha...ma ludnica sa farbanjem

Idem da se tusnem i promenim gace user posted image (higijena mi je def na visokkom nivou samo se tusiram i menjam gace ahhaha)

I odlucih da cu danas da odem da kupim espadrile tj dva para, imaju jedan par sto sam kupila prosle godine u metrou ostao samo moj broj i snizili su ih na 375dinara user posted image juhuuuuu

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 9:50:27   
vonavoj
Jutro! Nama sinoc bili kumovi do pola 3..a deca jutros u 8 dosla u sobu..ajde ustajte!aman! Jedva ih probudim za vrtic,ali kad ne treba ustanu!
Jeli smo,jos kafa i da se pakujemo i krecemo..
Juce sam preterala sad me sve boli dok hodam!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 11:37:14   
Rosita
Ćao trudnice... Neću puno da se švercujem u ovoj temi više.
Madre, veliki petak, vikend, uskršnji ponedeljak, zato ne ide u vrtić.
Već ljubomoriše po malo...
Malog sam noćas kod sebe držala, nismo išli u krevetac, moram malo da dremnem.
Ljubim.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 12:09:57   
Misha i Ljisha
Joj Rosi eto mene u tvojoj kozi uskoro.
Procice ga. Moja se sinoc nesto ekstremno mazila kao da je u fazonu hajde da se mazimo sto vise dok bata ne dodje.jutros je digla frku sto me tata ljubio heheh...

Ja isla do Metroa. Uzela dvoje espadrila za 150p dindzi. U jednima cu da izadjem iz porodilista. Sive i teget plave sam uzela.
Za jednu sezonu super. Ne javim se drugarici u roku od pet minuta (ovoj iz Irske) i odmah mi salje poruku na mob jesi li u porodilistuuser posted image . Svi dizu frku. Mami se juce ujutru nisam.odmah javila isto digla frku. Aman ljudi. Ja sad opet imam osecaj da cu pregurati terminuser posted image
Kupila sam i male garnisne za kuhinju onako na prozor da lepim. I kupih jos svasta. Samo trosim hihihi a pare... Izes pare. Nek ide zivot

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 12:40:15   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ćao trudnice... Neću puno da se švercujem u ovoj temi više.
Madre, veliki petak, vikend, uskršnji ponedeljak, zato ne ide u vrtić.
Već ljubomoriše po malo...
Malog sam noćas kod sebe držala, nismo išli u krevetac, moram malo da dremnem.
Ljubim.


Nemoj vise da se ovde svercujes, nego u temu razgovara mama. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
6.4.2018 12:42:18   
Rosita
Ljišo, ako slediš moj primet, 38+5 ti je vremeuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here