|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
31.5.2018 9:50:21   
smeško
Ma, nije to za mop. To su npr. povrsine na kuhinjskim elementima i sl. ,,Gnezdjenje" me drma uveliko.user posted image
Ja tek treba da peglam.

< Poruku je uredio smeško -- 31.5.2018 9:51:27 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
31.5.2018 10:09:04   
milicicak
Smesko, nema za mene jela danas dok migrena ne popusti, ispovracacu se. Ali stizem na tresnje i jagode cim me prodje :D
I meni kuca vapi za generalkom, to cu kad zavrsimo sa majstorima. Mnogo me nervira da gledam pa brisnem po malo da me prodje nervoza user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
31.5.2018 10:35:44   
Maraj
Ja stigla iz dz....
Smesko nista mi ne pricaj o "gnezdjenju" . Mene uveliko hvata panika da necu nista stici. Mm sam vec rekla da za vikend busi plafon i namesti mi nove garnisle. Onda trebam u kupovinu zavesa.
Ono sto mi malo ide na zivce su komsije koje gaje cvece i kad zalivaju sve mi prozore isprskaju.... jos i to treba da ribam....

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
31.5.2018 10:50:39   
Ana RR
Jun

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 854
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here