|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 10:04:44   
vonavoj
Maraj.potrazi, pisala sam sirup sa lovorovin listom i zalfijom...to sigurno sme..za sve vrste kaslja..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 12:21:52   
mama Jo
Mi smo posli put pod noge, sad cemo u selu malo da kuliramo... 😉

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 12:26:21   
IvanaSK RR
Lepo se provedite user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 12:47:59   
pari
Mama jo, uzivajte!
Ja sam vas citala nocas jer sam se budila na svaka 2h. Jeate da mi M sam zaspao ali se zato probudio oko 3 i hteo samo mene, a i beba se tad probudila pa sam dojila bebu kod njega u sobi...
Prepodne bili malo napolju. Nadam se da cemo i popodne.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 12:49:17   
Sanjica26 RR
Pijem nesic, a rucak se kuva. Deca su legla na poslepodnevnu dremku. Sad cu malo na terasu da iskuliram.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:02:02   
jess021
Maraj, M je lepo spavala, Lenka uglavnom spava bez problema, a i spava sa svojim tajomuser posted image
Mi bile na igralistu, sad sve po redu.
Mana Jo, odmori se user posted image
Pari, ja ih oduvek tako uspavljujem, dojim M pored L.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:06:42   
Maslacak15
Zdravo mame. Marej to je onda definitijvno virus, tako da antibiotik dzabe pije, al kad je vec poceo zavrsi danas i sutra. Ja sam se naspavala do osam, pa napravila palacinke i isla malo sa F da igrarm fudbaluser posted image . inace svanulo mi je konacno na ovom prvenstvu kad je dete konacno stasalo. I takve stvari su ocigleddno pomalo nasledne. Poceo je super da se interesuje i smesan je, gledamo sve utakmice zajedno ja i on. A nisam ga ja nista terala, desilo se. Pre dve godine ga na primer jos uvek nije interesovalo. Inace vec 13 godina patim posto je muz poslovicno nezainteresovan, tako da prati sport samo onako uzgred. Tako da sam i ja prilicno zapustila. I sad sa F ponovo uzivam.
Jedino sto je dosadan ko vaska, pitao me od jutros bar 73 puta kad pocinje fudbal. jos danas igraju i Srbija i Nemacka... kukuuser posted image

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 17.6.2018 13:10:44 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:08:54   
IvanaSK RR
Mi ćemo popodne napolje. Nadam se da nece biti kise..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:09:55   
Leptiric123
Maslacak zdravo 😘
Lepo je videti te

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:15:54   
Maslacak15
O leptiricu user posted image user posted image . Ja sam stigla i do treceg kruga, tako da nema zabusavanja hihihi. Premda ti si jos mlada pa moozes da razmisljas.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:16:24   
emicaa
Mi cemo kad se David naspava kod sumske kucice da rostiljamo.
Maslacak i moja Teodora je takva sad,kad je utakmica ne trepce.Ljubi je majka user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:19:18   
Ana RR
Mi se razleteli po kući da je malo dovedemo u red pa da gledamo utakmicu. Doduše, ja imam još dosta za prevođenje ali praviću pauze.

Ja se nisam naspavala. Marko me probudio prvo u 4 i 15 da mi kaže da ne može da spava i naravno odmah zaspao a ja sam ostala da blejim još dva sata nakon toga jer ne mogu da zaspim kada mi se prekine san. Tek oko pola 7 sam zaspala da bi me on opet probudio u pola 8 i isto mi rekao da ne može da spava user posted image odlepila sam.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:20:48   
Leptiric123

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

O leptiricu user posted image user posted image . Ja sam stigla i do treceg kruga, tako da nema zabusavanja hihihi. Premda ti si jos mlada pa moozes da razmisljas.

Sve se vadim na to "imam jos fore"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:21:24   
Sanjica26 RR
Maslacak, i moj je poslovicno nezainteresovan, ali ja virkam. user posted image Moji su uvek gledali posebno brat koji je mladji od mene ali ja sam gledala sam njim. Cak sam igrala sa njim fudbal. Naravno ja branimuser posted image

Predomislila sam se za terasu. Odoh u voznju dok deca spavaju. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:22:59   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi se razleteli po kući da je malo dovedemo u red pa da gledamo utakmicu. Doduše, ja imam još dosta za prevođenje ali praviću pauze.

Ja se nisam naspavala. Marko me probudio prvo u 4 i 15 da mi kaže da ne može da spava i naravno odmah zaspao a ja sam ostala da blejim još dva sata nakon toga jer ne mogu da zaspim kada mi se prekine san. Tek oko pola 7 sam zaspala da bi me on opet probudio u pola 8 i isto mi rekao da ne može da spava user posted image odlepila sam.



Ja na to ne reagujem. T me ne budi. Ona uzme nesto da radi ili da cita knjigu. A ova mala kako kad. Nekad dodje samo da kaze da se probudila i da je gladna. A nekad je ne cujem.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:27:39   
Ana RR
Ma ja imam užasno lak san, sve čujem, svaki šum. A on me budi za svaku glupost... da mi kaže da ide da piški, da mi kaže da ne može da spava, da mu treba maramica... mislim.... a ja posle ne mogu satima da zaspim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:31:16   
mama Jo
Isto se i nama desava Ana... J me probudi za svaku sitnicu da mi kaze, ili da trazi od mene i onda se ona samo okrene i zaspi, a ja se razbudim i onda sigurno pola sata budem budna... a sad kad se budim i zbog bebe cesto, pa kad krenu ona i beba naizmenicno da me bude... bude bas losih noci sto se tice spavanja, a sinoc je bila jedna od takvih ..

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:34:57   
pari
Jess,sad mi je malo lakse...Ja sam utuvila sebi da moram to posebno da radim a ustvari ne moram da se forsiram...mogu tako zajedno oboje da niko ne bude nervozan...
Nisam bas opustena uopste

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:36:33   
Maslacak15
Kod nas se u kuci uvek gledao sport na oba televizora. Moja jadna majka je bas bila u problemuuser posted image ( nju nije zanimalo). I tata sad gleda sve zivo i premijer ligu i kalco i bundesligu, ali i bilijar, pljuvanje u dalj- samo da je sport... F je skroz primljiv. Mnogo je sladak. Ko mala hepo kockica je. Jos nisam dozivela tako radovanje kad portugal daje goluser posted image user posted image Ali to je mnogo bolje nego kad gledam sa MM pa on zahrce. Ubila bi ga. hahahah posvadjali smo se x puta oko toga user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:38:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Ko mala hepo kockica je.


user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:39:44   
IvanaSK RR
Ja uspavala dete, sad u miru gledam utakmicu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 13:45:46   
pari
Mm zaspao sa T u rukama user posted image
A M i ja u kupatilu,on obozava vodu i da se igra u kadi...
Ja i fudbal...dva razlicita pojma user posted image uzivajte!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 14:40:14   
Sanjica26 RR
Pozdrav sa Ergele. Crkla sam. Do ovde sam presla 5.3km. Treba se sad vratiti.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 14:45:01   
IvanaSK RR
Ajde, Sanjice, minimum 10 km user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
17.6.2018 14:46:30   
pari
Bravo Sanjice! Kad cu ja moci bilo kakve vezbe da radim van kuce...eeee...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here