|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 6:12:36   
Duškić
Onaj lepi starinski kolac, patispsnj i visnje i prah secer.user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 7:14:34   
emicaa
Dobro jutro,srecko se probudio a ja ne mogu oci otvorim.Opet nam je cijelu noc dusu vadio.misllm meni.Mm pola od toga uopste nije cuo user posted image
Ljiso divan ti je tata.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 7:26:20   
mama Jo
Jutro 😊
Isto jedva gledam...beba se budila nkn stop....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 7:40:36   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Ja sam se probudila u 6 ujutru. Mada, ni nisam nesto spavala, jer ove dve spavaju sa mnom. Kod drugarice smo.

Svaki cas se okrecu, ali vise T. Pokrivaj ih. Zbog toga ja ne volim da spavam sa decom. Samo kad su bolesne spavamo sa njima. Treba da funkcionisem preko dana. Ipak i ja radim. Ne mogu da odem u skolu tako pospana.

Ljiso, tata ti je divan. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.6.2018 7:45:24 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 7:42:54   
Misha i Ljisha
Dobro jutro jos jednom.

Emice jeste on meni uvek najvise pomogneuser posted image nijedna baba nije kao nas deka.

P je nastavio posle sisanja a ja lepo popila kaficu, izvadila sudove iz sudomasine kreveti spremila veliko dete za vrtic i svasta jos po malo po kuci. Ko zna kakav ce biti ovaj moj danas. Vi muku mucite nocu. Meni je stvarno nocu ok i ako se probudi ne pravi frku neku niti dugo bude budan, sinoc sam ga uzela i ununala odmah i stavila pored sebe bez po muke. Nekad jede nocu nekad ne. Danas stize pumpica user posted image ali ja se nesto bojim da ce se deran navici na flasicu i da je opet zbogom dojenje. No bar da produzim eto mesec dana da pije moje mleko.

Sef me sinoc zvao user posted image ladno sam iskulirala poziv. Jao sramota me. Ali nisam mogla da se javim trebao mi je mir i tisina. Ja to tako volim kad svi spavaju ukljucujuci i mm. Taj neprocenjiv momenat na kraju dana mi treba. Cak sam sinoc pomislila da skuvam tursku kafu user posted image i da je onako natenane popijem al rekoh posle mozda necu moci zaspati pa nisam.

Evo jos malo pa ce deran. Nije opet kakio 4 dana user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 7:47:31   
Sanjica26 RR
Jao, ne kuliraj sefa. user posted image

I meni treba tako tisine malo. Samo da cujem zov ptica. user posted image Evo sad je tisina. Svi spavaju, ukljucujuci i drugaricu.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 7:49:50   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Jao, ne kuliraj sefa. user posted image

I meni treba tako tisine malo. Samo da cujem zov ptica. user posted image Evo sad je tisina. Svi spavaju, ukljucujuci i drugaricu.


user posted image joooj ne znam pored vike cike i dreke kad cu raditi.ODnosno ja bih mogla raditi od 20h stalno, P zaspi do 20h uvece ali tako nemam snage da je to neverovatno

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 8:15:30   
pari
I kod mene standardno...budjenje na sat i po...
Mm otisao na posao posle skoro 3 nedelje odmora.
Sin mi se nocas upiskio u krevet...mesecima nije

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 8:16:58   
Maraj
Jutro mame.
L i ja ustali. On pije caj , ja kafu. Stavila sam meso da se kuva pa cu posle ubaciti neko povrce za rucak.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 8:18:41   
vonavoj
Jutro!
Mir,sta je to?!
Mi smo standardnu noc sa budjenjima imali...u 7 mi dosla i J u krevet..ne znam sta cu sa njom,kad cuje da place evo je..ja ga ljubim, ona kaze, nije to samo tvoj bata..sad ce da ga pokrije.mama skloni se ti..ona ga obozava, sve ona zeli..
Dede su nam najbolje, i meni je moj tata za danas skuvao rucakuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 8:20:54   
Maraj
Von divne su ti devojcice. Kazem vam ja drugacije one dozive bebu. Imaju to "majcinsko" u sebiuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 8:22:27   
mama Jo
Pari, i kod nas isto budjenje na sat ipo... ova noc je jos i bila ok jer se starija nije budila kao prethodnu...
Sad ode sa dedom napolje, ja sa bebom...valjda ce mi dati da srknem kafice...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 9:06:52   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Maraj

Von divne su ti devojcice. Kazem vam ja drugacije one dozive bebu. Imaju to "majcinsko" u sebiuser posted image


Kolika ce biti razlika kod tvojih M?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 9:10:01   
Misha i Ljisha
eh dede dede user posted image

Ja pustila P da kulira u jajetu ne bili obavio ali cini mi se da mu ne nadolazi user posted image sad ce jos malo njega opet uhvatiti san pa cu da kuvam (bar se nadam).

Stigla mi je sveki s mora, sad ce mm da je tera da mi dolazi svaki dan user posted image nekad mi stvarno znaci ali uglavnom se iznerviram. Moj tata ima bolji osecaj kako da mi pomogne od nje valjda haha..Eto..Nego dobro je da pisemo o roditeljima nisam ih zvala od jutros. A uglavnom ih zovem svako jutro. Odoh da ih zvrcnem da mi se ne zabrniu user posted image Boze nadam se da ce i moja deca mene zvati svaki dan kad se odsele od mene

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 9:37:13   
vonavoj
Ljisha.znam kako ti je sa sveki..ja sam mm rekla, ne treba mi njena pomoc..i shvatio je..
A sto mi bilo krivo, vadi ves iz susilice i slaze pelene i kaze, ne treba da se peglaju, a zaovinoj maloj je peglala do godinu dana..i to tako sto je tad zaova jos uvek bila kod muza i ona joj donese da opere i ispegla pelene.. eto.i slobodno mogu da kazem da deci niko osim mm i mene niko nikada nije ispeglao peleneuser posted image
Da se razumemo, siroko povijanje mu ne koristim..pelene su samo za lice..
Evo spavaju i M i J..a ja pijem kafu..ceka me tona vesa za peglanje..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 9:47:44   
mama Jo
Ja nemam sveki, ali nekada bih tako volela da je imam.... na osnovu price shvatam da je bila predivna zena... ali dobro...

Ljisho sta planiras sa sefom? user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 9:51:36   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
I mi smo lose spavali, budila se, plakala, zezao je nosic..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 9:52:51   
MimaKos
Dobro jutro, probdeli nic ali nije skakala preko 37, 8.. na oci ne vidim..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 9:59:56   
pari
Mima kos, drzi se!
Meni se sin nije budio nocas ali zato beba non stop.
Kako se borite sa usamljenoscu, vi koje imate male bebe? Ceo dan sama sa bebom...to mi je i tad bio problem, a i sad...Navikla sam da radim, da budem okruzena ljudima, da sam aktivna, a sad kuca i beba...Ako razumete sta hocu da kazem...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 10:02:58   
MimaKos
Ja se borim setnjama.. i ja imama bebca od 4, 5 meseci, i kad me uhvati kriza samo izadjem iz kuce, nateram se! I meni je sedenje kuci ceo dan posle onih ludnica na poslu bas velika promena. I nije lako, ali samo se ne treba usedeti... tad je jos gore!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 10:09:03   
Maraj
IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: Maraj

Von divne su ti devojcice. Kazem vam ja drugacije one dozive bebu. Imaju to "majcinsko" u sebiuser posted image



Kolika ce biti razlika kod tvojih M?


Nepune 3 god. L krajem septembra puni 3 a mene ce poradjati za mesec dana
Von kad apomenu siroki povoj, nisi mu uopste stavljala? Ja ne znam sta cu sad sa bebom. L sam stavljala 3 meseca. Al on je jesenje dete. Ovo sad ove vrucine.....

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 10:13:12   
IvanaSK RR
Bezite u temu o širokom povoju, oterace nas Sanjicauser posted image
Pari, meni je donekle i prijalo malo da odmorim od svih. Gledala sam serije i filmoveuser posted image kad mi dosadi bebu u kolica i u parkic. A iskreno, pisanje ovde mi je bas znacilo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 10:30:50   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ljisho sta planiras sa sefom? user posted image


Poslala sam mu poruku. Istinu user posted image ono sto sam i vama rekla. IZes ga dozivljavam ga kao clana porodice, mogu da mu kazem. I rekla sam da imamo dva savetovalista ove nedelje pa cemo videti sta cemo. Samo da se smiri, da ne vristi.

Pari i meni tesko pada. Rr mnooogooo pomaze. Jos ovaj moj nije za setnju zbog silnog dranja. Mislim nne za duze setnje. Ono malo do prodavnice i po seku u vrtic to je nista. Al kao caskam eto s ljudima. Cujem se sa drugaricom jednom skoro svaki dan. Jos mi mm i D nisu dosta kuci, ja sama prakticno sa P. D dodje iz vrtica u 2, i rucka i vec oko 5 ide na trening. Mm dodje kuci do 4 h i onda u 5 vodi D na trening. Vrate se oko pola8 kad sam ja vec okupala P i sredila za krevet. U 8 ga stavim u krevetac prozborim s mm jos koju i sa D (ako se ne komiram odmah u krevetu ali najcesce se komiram na kratko pa ustanem nazalost D vec tad spava kad ja ustanem) i tako u krug. A inace su i meni dani bili vrlo turbulentni sve do kraja trudnoce. Radila to vece kad cu se poroditi user posted image taj dan vodila D na trening, sve obavila. Tesko mi pada u svakom slucaju. Eto gledam serije dok nunam dete user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 10:32:52   
MimaKos
I ja sam pocela da se zamlacujem sa negom lica i tela vise nego inace, otkrila Dr Hauschku pa malo malo sebi priredim tretman lica i bas me oraspolozi :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
19.6.2018 10:43:12   
vonavoj
Maraj.nisam uopste..i patronazna mi rekla to samo kod nas..
Pari,trudim se da setamo, ko moze od drugarics mi dodje..izadjem.. juce sam ja bila u nabavci,bas da pobegnem..a i sa njih troje tesko da sam usamljenauser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here