|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 21:52:04   
IvanaSK RR
Mi smo za rodjendan nosili onu kartonsku tortu, unutra sam stavila cokoladnu bananicu, lizalicu i jos cetiri male cokoladne bombone.
Ljiso, samo cvrsta rukauser posted image
I mi smo imali takve podoje...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 21:52:12   
Rosita
Ljišo, D nismo danas odveli na rođendan do kog mu je bilo stalo. Nadam se da će izvući pouku.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 21:57:19   
IvanaSK RR
Ja mog ni u skolu necu da pustim, ne znam sa cim jos da ga kaznim. Mada, to bi mu bila nagrada user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 21:58:37   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ljišo, D nismo danas odveli na rođendan do kog mu je bilo stalo. Nadam se da će izvući pouku.

Upravo to. Prosli cetvrtak nije isla jer nije niko mogao da je vodi. Meni je kasno u pola 7 da je vodim zbog P a mm nije bio tu. Ali to je prihvatila. Nasla sam joj drugu zanimaciju a sutra neka zna da zbog SVOG PONASANJA ne ide. I jos je ona pazi ONA JE VIKALA na mm. Slog me strefio. Strasno sam je izgrdila kako sme da vice na tatu. Ja bas ne vicem i nikad je ne tucem mm je taj koji stalno vice pa pretpostavljam da se zato i brecnula na njega no mora da zna da to NE SME da se radi! i tacka.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 22:03:01   
MimaKos
Kod nas nema tableta i tva, uvek upali

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 22:04:01   
IvanaSK RR
"slog me strefio" user posted image
Cekajte jos dve, tri godine kad umisle da su najpametniji...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 22:14:09   
Sanjica26 RR
Ja sam ovim dvema rekla. Ne budete li se smirile nema ni takmicenja, ni ekskurzije. A ti mala ne ides sa nama u Jagodinu, nego kod bake i deke. Zaspale su za sekund. user posted image Nego, sta kad prodje takmicenje cime cu ih posle ucenjivati. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 22:18:22   
IvanaSK RR
Sanjice, pronaći ces im već nesto.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 22:19:52   
Misha i Ljisha
E pa nema ni kampa nema kod babe i dede nema svasta. A tablet pa bez njega moze i bez tv-a moze nije bas neka kazna. Veca joj je kazna da pojede pasulj. Sto ce sutra morati jer je rucak u vrticu pa neces pasulj e vala bices gladna do uvece. Polomim se pored P da joj skuvam da odmah ruca cim stigne iz vrtica, svako jutro dorucak, pravim joj palacinke sa sve P u rukama. Ma...nek vidi kako je to kad neko nesto nece da uradi. Samo cu da joj odbrusim MRZI ME posto je to veceras rekla mm user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 22:36:30   
IvanaSK RR
I mene mrzi sve, potpuno je razumem user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 22:44:38   
mama Jo
user posted image Ivana 😂😂

Joj, moja ima skoro 3 godine i vec su tako izrazene faze necu i mrzi me da dobijam rogove. I jos uvek nema bas pravu i adekvatnu kaznu pa verovatno zato.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 22:59:20   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: pari

Planiram da pocastim decu kod M u vrticu zbog toga sto je dobio sestru...imate ideje sta odneti? Mora da ima deklaraciju...


Ja sam kupovala u Štarku bananice i tortu od kartona.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 23:36:56   
mama Jo
I meni se torte od kartona bas svidjaju, vrlo je simpaticno... samo sto ne znam kako sa deklaracijom to ide...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 6:45:55   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mi svi komplet ustali u 5
user posted image
D evo sad bas nasla da uci slova. Ajd ucimo.
P spava. Mm na poslu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 7:12:11   
MimaKos
MI Lj Moja pasulj obozava, to bi joj nagrada bila :)) Mala u vrticu a maleckonja ustao samo tri puta user posted image naspavah se malo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 7:42:40   
Maraj
Jutro mame. Kod nas ustanu pakao. Stan na isticnoj strani....od ranog jutra kao.u sauni. Nocas sam klimu palila.
L spava. I on se nesto budio nocas i jaukao. Garant mu je bilo vruce.
Ljiso moj L bi svaki dan jeo "patuj" ( pasulj) . Juce samo sto nije zaplakao sto nema pasulja. Malo pre mi mama javlja da je ona vec od jutros skuvala pasulj da ne moram ja. Vrtimo corbast, prebranac. Sta cu....dete mj pravi pasuljdzija. Jede i samo se trlja po stomaku i vice "ukusno" user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 7:44:27   
jess021
Jutro! L i ja budne, mala jos spava. Trebala bi na pijacu danas.
Stvarno, gde nam je Von?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 8:00:02   
Rosita
Jutro.
E ljišo, D se uveliko raspravlja sa nama, pametuje, ihaj. Ajde sa jedne strane neka zna da se argumentima brani, neka vezba, trebace mu. Ali on ga pretera, nisam taj tip roditelja i nije mi to stil, imam visok prag tolerancije, al to je već za onu čuvenu- ZATO ŠTO JA tako kažemuser posted image . Najveće lomljenje mi je da izgradim kriterijum kažnjavanja. On radi neke stvari jer jednostavno ne ume da se iskontroliše, to je biće njegovo. Učim ga lepim predlozima, pričom, ali svemu se zna neka mera i granica.





_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 8:11:44   
mama Jo
Jutro 😊
Nadam se da je Von dobro...
Maraj, kod nas zna da bude pakao u spavacoj jer je krov i jos lamperija, jaoj kad stane da ,,isijava"... ali jos nije bas tako jako, ja sa u fazonu da sto kasnije krenem da palim klimu, za sada sa ventilatorom uspemo koliko-toliko da rashladimo da bude prijatno za popodnevno spavanje

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 8:15:46   
emicaa
dobro jutro,necu ni da pisem kako smo spavali.Uglavnom prvo budenje je bilo vec u pola 11.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 8:34:17   
Duškić
Ljudi, da li od ovog ruznog vremena i sparine ovako lose se spava.
U svakom slucaju bzv.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 8:41:47   
Milena18

IZVORNA PORUKA: Maraj

Sta cu....dete mj pravi pasuljdzija. Jede i samo se trlja po stomaku i vice "ukusno" user posted image

user posted image user posted image
I moja je pasuljdžija. Čim joj sipam, traži još,i pre nego što je pojela.

Dobro jutro, mame!
M opet slinavi i kašlje. Ostala je kod kuće sa tatom, posle će doći sveki kad on ode na posao.
Sanjice, jesi li ozdravila?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 8:45:35   
mama Jo
I meni J slinavi, tj.lar dana je bas slinavila sad prolazi, cak je i beba malo pocela... ali nije kasljala... ja sam to povezivala sa nekom blagom alergijskom reakcijom sa cvetanjem necega 🙄

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 9:14:25   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Ja zbrzckam rucak i odoh u skolu. Mm preuzima Sofi. Ni danas nije otisla u vrtic. Morace sutra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
5.6.2018 9:17:15   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mama Jo, krem bananice i lizalice su u svom pakovanju user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here