|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 12:00:25   
MimaKos
Mi po lekarima ven nedeljama ( u Nisu nestasica vakcina pa juris kad stigne po 50 kom da ugrabis da primi na vreme barem neku...) i sad na nedelju dana prima po jednu, uzas..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 12:08:16   
Maraj
Pa ja nisam ni znala da je nestasica vakcina... katastrofa...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 12:09:34   
Maslacak15
ljiso ljiso nemoj da mi kvaris metodoloski postupakuser posted image .Nema zakljucaka unapred. Neznam sta znaci zilavo.. Ko sto rekoh grubu motoriku moze samo da kasni ili da u najboljem slucaju na zaostaje mnogo. Moji decaci su tu bili maheri, narocito mladji, iako i stariji je tu bio u klasi. Iako su razliciti tipovi kao licnosti sve milestones su savladali +-2 nedelje. Vrlo interesantno. Ne vidim ja za sada da ona zaostaje za njima, ali ni nemam neke elemente jos uvek da ocenjuem.Mozda je za nijasnu komunikativnija. Eto to. Smejali su se i oni i tako to ali ona bas "komunicira ". Kad joj pricas ona "odgovara". Figurativno receno naravno guce i ispusta glasove ali imam jasan dvosmerni feeling, prepozna me i tu ona nesto se meceuser posted image Mnogo je smesno. Jos necu da zakljucim da ce biti alapaca na majku. Malo je rano za zakljucke tog tipa. hahahaha
Inace starijeg sina je samo to strah. Posto je on nevidjeni gnjavez i ponosi se time, da ce sestra da mu bude pricalica pa da mu ugrozi primat u porodici....Videcemo, samo mi je zabavno.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 12:10:33   
IvanaSK RR
Maraj, zavisi gde i kojih user posted image
Ljiso, znam devojcice koje su nemirnije od mnogih decaka.. Nista to ne mora da znaci..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 12:17:20   
emicaa
Rosita ma ja sam navikla na njegova budjenja,nista novo.Ali bilo bi fino da spava kao vecina dvogodisnjaka.
Inace,preksinoc ga na tri mjesta komarac bocnuo,mukica moja kakva mu je ruka.Imamo neku kremu Fenipic pa mazem.
Moja dora i ja smo pricljive,ne zna se koja vise.Sa svima se ispricamo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 12:19:23   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa ja nisam ni znala da je nestasica vakcina... katastrofa...

Haos vec mesecima u DZ Nis, ni u porodilistu Hep nije primio jer nisu imali.. pa sve pozajmice uzimali od manjih seoskih jedinica, tek skoro stiglo, katastrofa..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 12:19:50   
IvanaSK RR
Emice, moja se u poslednje vreme budi vise puta u toku noci i place. Ne znam uopšte sta joj je odjednom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 13:36:45   
Duškić
Oni bre sad svasta prezivljavaji, sanjaju, veci su..
Piih , sto me muz iznervira ja suntam po gradu i on me zove dosao ispred stana i nema kljuc. Pa moram nazad. Hm. A i kisa neka
I sad cekam tramv.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:01:53   
IvanaSK RR
Duskic, jeste to, ali bas svaku noc po nekoliko putq da se budi i place...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:05:58   
MimaKos
I moj nikako da poveze san, bebe oko nas vec celu noc povezu, a on i dalje na par sati.. jes da ima 4 meseca, ali sam se nadala da cu barem sa njim da se naspavam malo..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:06:07   
jess021
Meni nije toliko problem kad se budi, siki, pa nastavi, ali M se redovno u jednom momentu razbudi i uspava se tek nakon nekih 2 sata, a ja ne znam gde se nalazim.
Moje spavaju, ja pristavila rucak i upalila klimu, bas je toplo u stanu. Jos uvek nismo kupili sandalice, nemam pojma ni gde da gledam vise.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:13:40   
MimaKos
U waikikiju su bas jeftine, na snizenju po 700, 800, 1000 din a preslatke, ja joj malopre kupila..

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:16:34   
Maraj
Jess i mi muku mucimo sa sandalama. S tim sto ja L kupujem sportske sandale. On toliko trci i jutca da mi nije za ove kozne. A u sportskim radnjama jos uvek nema tih koje ja hocu. Prosle god sam mu uzela nike sandale. Navodno su za vodu. Ma bas ih je fino iznosao. A kupila sam mu bila i polino. Ma ono kruto. Nisu mi decaci za to. Dzabe sam kupovala. Eno ih nove
Al sad su mu maleuser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:18:14   
jess021
Maraj, i nama trebaju sportske, a taj model Nike sto moze u vodu vise nema, sad ima neki drugi koji se meni ne dopada, a i kostaju oko 3500. Sad se ponavaljam, ali stvarno mi je mnogo da dam 7000 za sandale za igraliste.
Pogledacu bas u Waikikiju.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:22:41   
Maraj
E pa da jess. To su te. Mi imamo proslogodisnji model. Ma super su. Al su mu sad male. Ovogodisnji model ima za devojcice al za decake jos uvek ne. Ja sam ih platila prosle god oko 2700 pocetkom jula na snizenju. Bice valjda i sad tako

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:33:06   
Ana RR
I mi treba da kupimo sandale, prevruće je. Za dvorište nosi one Aksine kao kroksice ali inače je u patikama. Uglavnom grubinke kupujemo.

I da pecnem samu sebe, ima tema Dečija obuća user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:38:09   
mama Jo
Nama se ispostavilo da su joj taman prislogodisnje grubinke 😊
Adobili smo crocs original od prijatelja, cak sam nasla i zenu koja prodaje one ukrase za crocs i treba ovih dana ds odem po njih. Mi smo se za leto obezbedili... inace vec danima joj obuvam sandalice kad izlazimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:54:35   
pari
Ja kupila M sandalice u aksi ciciban...te smo imali prosle godine,super su a 1900 din.
Ja se malo mucim sa grudima...bila nam patronazna,rekla da stavljam hladne obloge i da masiram te cvorice koje imam dok ona sisa. Zapravo bi mi pomoglo da ona sisa cesce i vise da mi malo olaksa.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 14:57:53   
Duškić
IZVORNA PORUKA: jess021

Maraj, i nama trebaju sportske, a taj model Nike sto moze u vodu vise nema, sad ima neki drugi koji se meni ne dopada, a i kostaju oko 3500. Sad se ponavaljam, ali stvarno mi je mnogo da dam 7000 za sandale za igraliste.
Pogledacu bas u Waikikiju.



Bila sam u waikikiju. Mnogo su krute i tvrde one sto imaju. Meni su one vise za neko krace nosenje .
Jeste ima tema decija obucaa...

< Poruku je uredio Duškić -- 4.6.2018 14:59:19 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 15:03:34   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: pari

Ja kupila M sandalice u aksi ciciban...te smo imali prosle godine,super su a 1900 din.
Ja se malo mucim sa grudima...bila nam patronazna,rekla da stavljam hladne obloge i da masiram te cvorice koje imam dok ona sisa. Zapravo bi mi pomoglo da ona sisa cesce i vise da mi malo olaksa.

Kazem ja da von radi naopako. Jos pogotovo sto nema refleks otpustanja. Jpooj mislim na nju stalno

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 15:04:06   
jess021
Duskic, hvala. Pisala sam i tamo.
Gladna sam, a jos spavaju, pa i ja leskarim.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 15:06:29   
Duškić
E, stvarno, nema je Vonavoj da pise.
Uvalih se i da popijem kafu , pa po decu u vrtic.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 15:10:37   
Sanjica26 RR
Ja sam se vratila iz sela. Malo cu da dreMnem. Svi spavaju.
Milena, morala je da mi siri zenice jer nije sigurna sa dioptrijom.Vazno da sam proverila. Ovih dana idem da kupim naocare.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 15:11:02   
Misha i Ljisha
Ne znam. Ja znam da i kad mi neko nesto kaze prvo raxmislim da li je logicno. Npr mm hteo da me zadavi jer sam D kad je bolelo grlo dala led da grize i sladoled. Nije logicno piti vreo caj. Ovaj od hladnoce detetu utrnulo grlo i mogla sam joj dati lek. A jadna ni pljuvacku nije migla progutati tad.
Kaze mm da se ja uvek "pravim pametna" pa mu onda popustim nekad i kad nije u pravu eto da ne bude da stslno pametujemuser posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
4.6.2018 15:18:52   
mama Jo
Moje su celih 20 min spavale istovremeno, nosam uspela ni da rucam 😏

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here