|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
15.7.2018 20:41:47   
vonavoj
Mene glava ne prestaje,moram opet lek..samo da me neko izmasira.
Ovaj mali nista nije spavao danas,urla samo.
Ove dve isto,samo daj,daj..jedino sto sam uspela da operem zavese i mm naredila sa pere prozoreuser posted image
A i nervozna sam,i ova dijeta,jede mi se slatko..user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
15.7.2018 21:15:07   
IvanaSK RR
Vonavoj, na kojoj ai dijeti?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
15.7.2018 21:30:01   
pari
Mi proslavili M rodjendan ..lepo je bilo...ostala sam skoro 2h...
Jedino sto sam mrtva...jako me bolo glava i grlo kad gutam...tamo u igraonici trcala tamo vamo plus T nije popodne maltene uopste spavala pa sam je nosala...a evo i sad...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
15.7.2018 21:36:36   
vonavoj
Hrono dijeta!
Pari.ni moj nista nijje spavao..a glava me ubi..ramena.. grlo me ne boli..jedino to,ostalo,svaki deo tela..
A moja pametna zaova mi kaze,promeni mu dohranu ako jede na 2h..pa ne bi napredovao 1.4kg da mu ne valja dohrana..user posted image joj,sto volim pametne..jkaze uzmi milimul.to i ne postoji,njena starija ima 16godina..

< Poruku je uredio vonavoj -- 15.7.2018 21:38:07 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
15.7.2018 21:48:26   
Misha i Ljisha
Dobro vece.

JA cekam mm otisao do apoteke nemamo vise coliprev a bocica nije providna i lose procenih koliko je ostalouser posted image .

Njega gasovi danas muce malo vise ceo dan ga nosam mama me je pitala kako izdrzavam a da je citirim: Od cega si? user posted image

Selimo se na salas u utorak i ostacemo dve nedelje nadam se. Punimo i bazen veliki user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
15.7.2018 21:58:10   
Rosita
Vece mame. Spakovala sam starijeg da ide kod babe i dede. Imala sam da nadjem dosta razloga protiv, lose vreme pre svega, ali resih da necu da robujem svojim briznostima.
Sad da mu citam i spavanjac.
Puno pozdrava

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
15.7.2018 22:24:21   
Milena18
Veče!
Pari, super što je rođendan prošao lepo.
Maraj, kako se ti osećaš? Kada bi trebalo da izađete?
Meni dolazio brat za vikend, sve vreme smo bili napolju sa M. Baš nam je fino bilo.
Ljišo, uživajte na salašu. Možda će i P prijati promena, pa će manje plakati i bolje sikiti.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
15.7.2018 23:50:35   
Misha i Ljisha
Milena ja se iskreno jako bojim promene. D nikako nije volela nikakve izmene. Ja tako valjda naucim decu pa nisu bas fleksibilniuser posted image odnosno on zna vec rutini. Kupanje u 7 i 15 onda oblacenje i sisanje i krevetac. E sad druga kuca drugaciji razmestaj nema kreveca spavace sa mnom. Malo mi je frka iskreno. No racunam na prirodu i zelenilo i bazen. Pa da cemo uzivati.

On je vec obavio svoje budjenje da se oslobodi gasova. Nadam se da smo mirni do jutra. Moram sutra peglati.

Rosi ide kod babe i dede alo nista drugo baba i deda ce ga garant dobro oblaciti. Nece se razboletiuser posted image
Eno D nije htela da se vrati kuci s nama danas. Ostala tamo i ceka nas. Umori se fest u krevetu je u pola 9 svako vece. Cak bolje i jede.
Odoh na spavanje. Krenula da gledam neko bezveze film nisam mogla ni da ga dovrsim.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 6:36:49   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Ljiso jao ni ja nisam volela promene kad su bili bebe. Mnogo mi komplikovano bas zbog toga sto pricas ali naviknemo se svi brzo.
V je jedno vreme plakao kad bi bili kod mojih al samo uvece za spavanje, budio se kenjkao. Pa sam izbegavala jedno vreme da nocimo kod mojih .

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 6:54:28   
Maraj
Jutro mame
Samo da vam mahnemo Sofija i ja user posted image
Sofiju su mi doneli u 5 i sad se druzimo. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 7:14:59   
Misha i Ljisha
Maraj divno. Samo se mazuljajte.

P standardno probudio se u pola 7. Evo jos ga muce gasovi, al ne njace.Ja kuliram dok ne zatrazi da ga uzmem.

Vauu gledam ga ispustio je zvecku na sebe i uzeo je ponovo vauuuu...

Anck razumemo se. Svi smo mi robovi navika. Ocito od malih nogu.

Jos malo pa cu zvati moje da vidim jel D ustala.

Jaoo idem da zabavljam P on je evo izdrzao minut sam da se zabavlja,vec se buni

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 8:02:06   
emicaa
Jutro mame,nije me bilo par dana.Kako ste jesam li propustila nesto.
Mene je juce vjetar posteno produvao,evo steglo me u grlu.
Poceli smo se spremati za skolicu,narucili torbu i kupili kutiju za uzinu.Narucili smo i kisno odjelo.U subotu idemo kupiti patike za fizicko,gumene cizme i cipele za sumu.Kad se vratimo sa odmora necemo imati vremena mnogo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 8:10:05   
jess021
Jutro!
Maraj, ljubi Sofi.
Mi smo za vikend imali neke rodjendane, tako da je bas bilo lepi.
Emice, jel Dora sama birala?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 8:13:48   
emicaa
Jess naravno user posted image izabrala je neku roze.Meni se naravno druga vise svidjela ali ona ce je nositi,ona neka bira user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 8:21:28   
Dora89
Čestitam, Maraj! user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 8:27:05   
vonavoj
Maraj,uzivajte!
Emice,i mi se polako spremamo za skolicu.
Ustala sam da sa titkanjem u glavi i ramenu..mrzim to. A i juce me bolelo..
Mali zezao oko 5 jutros,ali kao da nije gladan,nikad ne popije sve,samo prosto zeza.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 8:32:53   
pari
Dobro jutro! Meni nocas T spavala 5h u cugu sto je super pa sam uspela da se odmorim...Tacno 3 dana nije kakila...malo se vec brinen jer je do sad imala stolicu par puta na dan svaki dan...
Narucila sam sad online namirnice da ne moramo da se cimamo...
Bili smo na uz kukova,sve je u redu.

Maraj,kako si ti? Kako uspevas sa bebom?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 8:47:25   
vonavoj
Pari,osetila je da si umorna! I moj je ucvrstio oko 22 do 2...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 8:50:12   
pari
A i ona je bila umorna jer popodne maltene nije spavala...Ali tacno je da mi mnogo znaci kad spoji 4-5h sto je retko...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 10:10:40   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Maraj,uzivajte!
Emice,i mi se polako spremamo za skolicu.
Ustala sam da sa titkanjem u glavi i ramenu..mrzim to. A i juce me bolelo..
Mali zezao oko 5 jutros,ali kao da nije gladan,nikad ne popije sve,samo prosto zeza.

Von probaj da ga nunas samo. P nije gladan nocu. Eventualno ako se ptobudi u 4-5 e tad jr vec gladan sve ostalo ako se probudi nije. Mislim ne budi se cesto ali ako se probudi ne dam mu da jede. I budi se obicno u pola 7 ujutru. A u 10 spava prvi dugu turu. Tj evo sad.

Bili do prodavnice. Naravno da sam ga nosila u povratku. Mislim da me narod vec sazaljevauser posted image ja cu sad da peglam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 10:15:23   
pari
I ja bas razmisljam ovih dana koliko oni treba da jedu nocu. Ja svaki put joj dam da sisa a mozda ona to nece...mozda sano hoce da se uspava opet...kako znati

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 10:51:34   
vonavoj
U 2 jeste gladan,sugurno..tad lepo jede i nastavi. Ali u 5 se vec razbudi i slabo jede..on bi frajer da ustane tad..mozda da ga pustim da bude budan.pa u 6 da jede i da nastavimo da spavamo..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 12:36:56   
Misha i Ljisha
ves popeglan kupatilo oribano ja JELA user posted image user posted image P spava sad je nasao a u 12 je jos trebao da jede probudice se gladan kao vuk pa ce da se dernja.

Von,Pari moj P spava super od pocetka i onda kad se probudi u vreme u kad se inace ne budi ja sumnjam da je gladan. Pogotovo sto se on uvek budi stenjuci i pusta gasove, znaci tad ne bi mogao ni da sisa, a ne ide mu ni jelo na flasicu ako ga muce gasovi. Dernja se. Tako da ga uzmem i stavim na sebe, sacekam da se isprdecka i stavim ga nazad u krevet. I to je to. Al on stvarno ne pravi veliku frku nocu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 17:02:32   
Misha i Ljisha
Pa di ste mame? Nema vas. Ja da se dupliram dok drzim P. Hehe...

Lep dan pa ste se razbezale.
Nagradne igre gotove. Cccc...
Mm spava i P u mom narucju. A odvalila sam i ja danas sa njim sat vremena. Veceras se spKujem i idemo ujutru P i ja na salasuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
16.7.2018 17:06:32   
emicaa
Ja sam tu,upravo zavrsila veceru i napravila sebi kafu.Jutros smo setali,sad nema od toga previse je vruce.
Inace Davida je juce pecnula struja dok smo setali.Pipnuo je ogradu u kojoj ima struje.Oduzeo mi je 10 godina zivota ali nije mu nista bilo.Malo plakao i gotovo.5 minuta kasnije je pecnula i muza,tad sam se pukla smijati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here