|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 15:28:00   
Maraj
Emice katastrofa....
Ni ne pitam moje oko njega
Bas mi je tesko. Ja sam od cetvrtka u bolnici.... ali naravno moji mi kazu nesto oko njega pa se ja rasplacem....ma haos...
Samo da mi Sofija bude ok pa da idemo sutra nasoj kuci.
Da l je crp 13 alarmantan user posted image valjda ce ae smanjiti sam od sebe do sutra...ako to moze ....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 15:40:27   
pari
Maraj,drzi se, brzo ce to proci. Mozda ti je i bolje da budete tu da budes sigurna da je bebica dobro. Zamisli da odete kuci pa da se jos brines oko toga. Strpi se jos malo da sve bude super i kuci ste brzo!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 15:54:18   
Sanjica26 RR
Maraj, razumem te skroz. Ja sam sa Sofijom ostala 12 dana. Samo sto kod nas nije bio problem zutica. Nesto drugo. Kod vas ce to brzo da prodje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 16:17:33   
Anck Su Nmaun
Niko ne voli bolnice , ja sam.sa V ostala dva dana.duze zbog zutice htela sam da izgorim.od muke. Al sta ces... brzo ce to proci i idete kucici!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 21:16:39   
Misha i Ljisha
Dobro vece sa salasauser posted image
Dosli smo raspakovali se. Ja ribala. Ribala i ribala. Haos kad niko ne zivi u kuci iako je sve na mestu.

P naravno standardno spava. On i ja veceras zajedno nesto mi frka.sve necu da idem da se tusiram dok mm ne dodje. Otkud znam mozda se bas veceras probudi.

Rosi,Emice nije fora videti trenutan broj vec koliko si postova napravio npr za 3 dana. Znaci upises se u temu (i protivnik) npr post broj 625 i za tri dana odes i upises 735 znaci za 3 dana si napisao 110 postova. Isto tako vidim tj izracunas od pocetka nagradne igre za protivnike pa znas da li treba jos vise da pises. A trenutni broj posta ispod nika nikom nista ne znaci. Znaci oduzimanje je fora.

Ja gledam tv. Ovde nemam net al imam 3 gigabajta preko data transfer pa mogu da se zezam. Ako odradim hotspot a tel istrosicu ga za dan heheh...

Maraj brzo ce to. Ne brini za L u sigurnim je rukama nisi ga ostavila dusmanima. Samo da curica bude dobro i da mirno odes kuci

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 17.7.2018 21:18:25 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 21:21:05   
Sanjica26 RR
Pa,gde zive tvoji Ljiso?

Ja kucam neke izvestaje. Vezbe da odradim i tusiranje. Posle cu da citam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 21:25:24   
Misha i Ljisha
Sanjice moji su 4km odavde.ovde niko ne zivi od kad smo mi otisli. Tata samo gleda da obidje svaki dan i to je to.
Sad sam se setila da nisam isla Zucu da obidjem. Sve oko P i oko kuce i nisam otisla da se javim mom Zuletuuser posted image on je u vocnjaku zatvoren jer ne oli decu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 21:42:33   
Rosita
Joooj ljišo user posted image . Najbolje onda na papir pa za sebe peške računati, a protivnike špijunirati. Ovo što si ti pisala je potencijal teme, ali sumnjam da to neko koristi. Što ti je fizičaruser posted image
Mi se uspavljujemo. Mm došao, D ostao. Rekao je večeras da mu nedostajemo...
Želim vam mirnu noć na salašu!
Maraj, da brzo bude sve dobro! Boli li te? Je l sme da sisa beka? Puno pozdrava!!!
Laku noć svima

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 22:03:37   
jess021
Maraj, nije taj crp nista alarmantan, sigurno ce pasti do sutra.
Kod nas se poslepodne izvedrilo, pa smo bas dugo bile napolju.
Ljiso, idem za vikend u Srbobran, spremi lubenicu user posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 22:22:09   
IvanaSK RR
Rosita, ja sam tako racunala postove od Anck, Maraj i moje user posted image
Ljiso, jel imas krevetac tu? Idi se istuširaj bre.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
17.7.2018 22:58:33   
Misha i Ljisha
Nemam krevetacuser posted image spava sa mnom.

Jess obavezmo svrati. Mislim verovatno necu mrdati sa salasa heheh...samo do komsija mojij dragih.

Evo u krevetu. Ipak sam sacekala mm da dodje pa da se istusiram.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 5:31:07   
Maraj
Jutro mame.
Doneli mi Sofiju oko 4 i 15. Gispodjica se osuncala user posted image
Sikila je. Za razliku od proslog puta mleko mi bas nadolazi. Jednom je bljucnula do sad i sasrzaj je bio beo kao voda sa primesama zuckastih sadrzaja. Pretpostavljam da je ok posto je to sad ovo moje prvo mleko.
Inace cekamo rezltate krvi i vizitu. Dace Bog da bude sve ok pa da idemo nasoj kuci

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 6:48:14   
Misha i Ljisha
Maraj super za mlekce.user posted image
P jos spava. Nije se nijednom budiouser posted image sta cu mojo tripovi. Prva mu je noc van kuce.
Ja cu ga sacekati da se probudi pa idemo do mojih na dorucak. Nesto mi mrsko da doruckujem sama. Idem da doruckujem s mojpm dusom i mamom i tatom.
Mm otisao na posao.
Ovde sve zeleno user posted image a ne beton kao kod nas. Bas odmara oci. Deran se smeskao u snu stalno.
Danas smo se dogovorili sa komsijama da pravimo palacinke juhuu....i ja kad dodjem okupim sve komsije. Bez mene se svi obi retko vidjaju. Uvek ih grdim. Al sad cu ja da preuzmem druzenje malo. Prijace i P bas voli drustvo. I def nije kao D. D kad je bila beba nije volela preterano guzvu uvek bi se uznemirila i tesko uvece zaspala. Deran je sinoc zaspao pored svih njih i svi smo ga kupalo. Ma onako bas vesela atmosfera.

Imamo problem tehnicke prirode. Juce kad sam ribala kupatilo zveknula me struja. Uzmem glinericu a ono struja i u plocicama. Iskljucila bojler. Pa sam ga upalila samo da dogreva kad ne koristim vodu. I mm sinoc upali bojler kad jutros...ma dobro je da nije eksplodirao. Uf sreca. Para iz njega izlazila. To cemo nadam se danas srediti.

Nezgodno mi je jedino sto imamo frizider u drugom delu kuce. Pa moram da izlazim napolje pa u taj drugi deo da bih dosla do frizidera. No ajd bitno da ga imamo. Imam danas jos neke sitnice da poradim i onda smo sredjeni. Spremni u fulu za goste. Planiram svaki dan neko druzenje. Zvacemo i Ducine drugare sa hokeja da dodju na rostilj. Ma svasta cemo. Da se nauzivamo i druzimo. Da bude pravi letnji raspust.user posted image
Imam i moje male komsinice. Kazu mi juce "imas bebi sitere do 26.tog avgusta"user posted image (tad idu na more) jedna ima 11 druga 13 godina a treca 14. Super su svi. Sad mi je bas drago da smo dosli a juce sam bila pod stresom oko pakovanja i svega.

Ljubim vas. Javim se kasnije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 7:08:18   
jess021
Jutro!
Maraj, super za mleko. Javljaj rezultate.
Ljiso, samo uzivajte.
Moje spavaju, ja pijem kafu.
M danas ima zakazan mmr, ali moram prvo zvati da vidim da li ce uopste biti vakcina. Juce su imali jos samo 3 doze, a ne znaju da li ce danas dobijati, ludnica.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 8:12:33   
emicaa
Dobro jutro nas troje smo se jedva probudili.
Mnogo me iscrpljuje ovo ne disanje.Trebali bi do prodavnice a tako mi mrsko.
Maraj kad ces znati kad idete kuci?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 8:55:47   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam poranila. Stavila sam mm caj. Poceo je da pije za kamencice. Nije se izecio. Za koji dan ce da ide privatno kod dr.
Deci spremam dorucak. I taman sam mislila da idem na voznju evo je Sofija. Sad cu nes, pa kad se mm probudi onda cu na voznju.

Ljiso, uzivajte! Blago vama.

Maraj, navijam da vas danas puste kuci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 9:06:46   
Maslacak15
Dobro jutro, evo kod nas danas uobicajeni rezim. Juce sam morala da ih vodim sve da izvade/produze pasose pa su svi bili kuci. Obozavam te akcije sa svo trojeuser posted image . Ko mama kvocka. Ali izgurali smo nekako. Moja A i njen bebeci pubertet su mi i dalje glavni problem. Nervozna je za medalju. Evo mogu da prijavim da joj se juce/danas u nekom momentu upalila lampica i sad ume bas da posegne za igrackicom. Hvata ona ona vec dve tri nedelje ali ono, kad joj nesto dospe u ruke manje vise slucajno onda uhvati pa okrece ispipava. Ali nije htela po komandi, da joj pokazases pa da posegne, da uzima stvari- do juce. Sad joj je definitivno kliknulo u mozgu...
Sad cu da nastavim pilecu supu da se kuva pa onda moram u nekom momentu da otapam frizider. Sutra stize noviuser posted image koji smo A i ja u ponedeljak porucili. Stari ce da odnesu. E da sam blize pa da ga uvalim nekom, posto radi on samo me nervira a i treba nam jos malo veci za nas petoro. Ovaj novi je visok 2m, stari nekih 1,5m. Ovako zavrsice na starom gvozdju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 9:47:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, bas mi je drago da uzivate user posted image
Maraj, drzim palceve da idete kuci.
Maslacak, bas steta za frizideruser posted image a bravo za malu guzu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 12:09:39   
Sanjica26 RR
Vratih se sa voznje. Sad cu na tusiranje, pa do biblioteke sa decom.. Jedva sam nasla moj hormonski lek. Moracu u Bg da kupim u slucaju da ovde nema.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 12:45:28   
Maraj
Evo me drage. Crp je 18.8. Prima pentraksil na 12h i amilacin na 24h. Navodno crp nije visok al nece da rizikuju. Zasejali su danas kulturu i sad se ceka rezultat neka 4 dana

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 12:50:09   
jess021
Ih Maraj, bas bzvz. Mogu misliti koliko se nerviras.
Kod nas opet kisauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 12:59:40   
IvanaSK RR
Maraj, morate biti u bolnici dok ne stignu rezultati? Zao mi jeuser posted image
Jess, kod nas od juce uzas. Danas je za dug rukav. Ove godine leta nigde.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 12:59:40   
Sanjica26 RR
Maraj nemoj da se sekirasuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 13:24:26   
Rosita
Dan.
Ljišo, da ti pozavidim! Meni bi isto tako nesto prijalo!
Maraj, eh, drži se, samo da beba bude dobro.
Maslačak, tako i moj, dodiruje, obrce, al ja kad mu dam nece duzme tj.ono, oce, nece, zezatoruser posted image , al na pragu je. Kao i da se obrne na stomak, malo mu fali gurkanja. Ždere ruke. Noću se tako umiri, čujem ponekad. Al juče je zaboo šaku i povratio obrok.
Opet kiša. Meni bi tako prijala neka promena. Mogla bih dq odem kod svekijevaca ili mojih ali nije mi to ono sto mi treba, cini mi se.
Ljubim vas.

< Poruku je uredio Rosita -- 18.7.2018 13:26:40 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 13:34:54   
emicaa
E Maraj bem mu misa bas sam se nadala da cete danas kuci.
A vise i ta kisa,uopste se ne sjecam da je nekad ljeti toliko kisnih dana bilo.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here