|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 10:18:07   
vonavoj
Maraj,kod nas je bila ludnica u bolnici..prvo sestre urlaju,glasno pricaju,setaju se,lupaju,smeju se..bebe placu..a preko puta,u slovo p (cirilicno) su sobe i sala za porodjaj..sve se cuje,ali sve..2 puta mi doslo da odem i kazem zeno ne deri se nego guraj..aman..sirom otvorenih usta urla,i beba ne izlazi...user posted image
Sanjice,ja sam juce njihovu sobu okrenula naglavacke..toliko igracaka,nista sortirano,pa sam sortirala..(neko mi se smeje sigurno)..uzaludan posao,kao i usisavanje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 10:31:36   
Maslacak15
Jutar mame. Hej Maraj super za CRPuser posted image user posted image To je najbitnije, iako verujem da ti nije jednostavno samoj sa njom u tom haosu. Brzo ce proci jos tih par dana. Drzte se.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 10:34:29   
nikiteki
Jutro mamike

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 10:56:38   
Sanjica26 RR
Niki, mnogo malo pises. user posted image Pisi malo kako si, kako su kod kuce?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 11:09:04   
pari
Dobro jutro! Ja mrtva kao i vecina vas...T mi tek oko 11 zaspala.l,poludela sam od uspavljivanja, a u 12 se opet probudila. U pola 3 me M zvao pa lezala sa njim. U 4 ona se probudila pa u pola 6 i u 7...ludilo...
Danas htela da peglam ali mislim da necu,probacu da se odmorim malo...

Maraj,drzi se jos malo! Zamoli nekog da ti malo pomogne,mozda ima neka normalna sestra...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 11:28:34   
nikiteki
Sanjica ne stizem da pisem ali redovno pratim sta se desava na rr.Kada uhvatim slobodno vreme evo me i pisemuser posted image .Deca na raspustu uzivaju,najmladje bilo malo bolesno pa po lekarima i tako u krug.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 11:47:02   
vonavoj
Pari.nasa deca isto..i moj sinoc posle 23 zaspao..
Sela sam da popijem limunadu..kuca i domacica je robija...rucak je gotov, oprano brdo sudova i pored masine za sudove,ona jutros puna..ves ukljuci,sredi..deca,daj,daj..jos da usisam,ali me tako mrzi..

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 12:22:53   
pari
Ja prostrla ves i to je to...
Sinoc sam bas bila nervozna od umora a ne volim kad sam takva jer nervozom ne mogu nista da postignem...Ona je zaspala kad je ona htela i to je to...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 13:27:41   
vonavoj
Pari,lako je to reci,ali nekad se ne mozemo iskontrolisati.
Meni jos bolje ispalo sto je kasnije zaspao,izmorio se i spavao do 4.ihaj,to je puno snauser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 13:38:47   
Rosita
Dan. Mi išli da kupimo poklon bebi koju bismo popodne trebali poset_iti. N besomučno sisa prste. To mu je glavno. Uzme palac a drugom rukom se pokrije po ocima i nekad tako i zaspi. D je sisao srednji i domali prst. Da l deca sa dudom manje sisaju prste? Ne smeta mi, normalna faza, nego cisto pitam.
D je sinoc povracao. Vozikali ga, tamo su krivine, a on lose podnosi i kratke voznje ako se ne vozi pažljivo. Mislim da samo sa mnom može da izdrži dugo kad vozim. Srećna sam ali i pomalo tužna kako on lepo može bez nas. Bez mene. Eh, majka, majka.
N nije kakio evo treci danuser posted image


< Poruku je uredio Rosita -- 19.7.2018 13:40:00 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:05:22   
pari
Meni T nije kakila bila 5 dana...sad cu da vidim kad ce ponovo...danas je drugi dan...Ne znam da li da joj dajem malo vodice, da li to ima ikakve veze...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:22:48   
Maslacak15
kazu da voda samo zatvara Pari. Ja vodu jos ne dajem. Iako se i ja trenutno pitam kad ce ova moja ponovo da posto uopste ne mogu da se setim kad je poslednji put kakila :( Ima sigurno jace od 5 dana Mogla bi vec.....

Uspela sam danas da malo smanjim ovo brdo neopeglanih majci. Frizider je stigao. Sve u svemu jedan obican dan. Jos malo pa idemo po decake.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:32:25   
jess021
A ste se raspisale user posted image
Maraj, super za crp, bas mi je drago.
Moje jos evo spavaju, jutros nismo isle nigde, duvao je neki vetar, pa sam iskoristila da oribam frizider.
Sad odgledah neki film i sita se isplakah, izem ti ribe-mislim na horoskopski znak.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:33:24   
IvanaSK RR
Rosita, ja sam se upravo slognula.. Tvoja beba 3,5 meseca?!!!! Kako je vreme proletelo. Moji su poceli u to vreme non stop da guraju prstice u usta. Naravno da su im manje prsti u ustima kad imaju dudu, al moji su uglavnom samo za uspavljivanje koristili dudu.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:35:59   
Sanjica26 RR
Jess, ja placem dok si rekao keks, a nisam riba.
Devica samuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:40:19   
jess021
Sanjice, pusti me u persun, onda bolje nemoj gledati ovaj film sto sam pisala u temi.
Ivana, sto se Maca budi? Ja moram da pohvalim M, konacno bolje spava. Trebalo je da prodje samo 20 meseciuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:44:03   
Sanjica26 RR
Ja mnogo volim ribe (i ako ne volim horoskop). Moj tata je riba. user posted image
Mi krenusmo sa mm do Bg posto ima obaveze. Posle cemo kod mojih.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:47:14   
IvanaSK RR
Ne pricajte o plakanju.. Placem i bez knjiga ili filmauser posted image
Jess, zeza je nos, ima dosta i slajma, a i petica joj jos nije cela izbila. Pretpostavljam da je kombinacija svega.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 14:50:03   
jess021
Ivana, da pop.... vise od virusa. I M je slinava, trebala juce da primi mmr ali po kks je u nekoj virozi, pa opet nije.
Rosi, kad se D vraca?
Moram u radnju po stapice da danas napravim popsice.
Sanjice, ni ja se ne bavim mnogo horoskopom, niti mi je to nesto mnogo vazno, ali de facto je da su ribe preoset_ljive.

< Poruku je uredio jess021 -- 19.7.2018 14:51:06 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 15:00:48   
pari
I ja cesto placem...Na tuzan film obavezno...a jarac sam user posted image
Mi bile kratko napolju medjutim nije bila u fazonu spavanja, sad stalno gleda okolo...Ja uspela malopre da napravim mafine od banana jer se samo smute i peku.

I meni M slinav i kaslje jos od petka user posted image

< Poruku je uredio pari -- 19.7.2018 15:01:42 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 15:04:52   
Rosita
Da bre ivana :). Velik. Skladan je nije debeo, ali oblaci stvari koje je D mnogo kasnije oblacio, svi misle da je stariji.
Jess, mozda u subotu. Rekli smo da bude koliko hoće. Što se plača tiče, isto i ja, lako me svašta rastuži, a devica, kao i sanjicauser posted image . D je riba. Jeste osetljiv a junači se. Ne pokazuje na prvu loptu. Tako i moja mama. Dža bu, a u sebi se cepa. I mnogo je povredljiva, to me strasno nervira, moras da pazis na svaku rec.
Bolje i to nego devica. Devici treba prekidac da iskljuci mozakuser posted image


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 15:09:11   
emicaa
I ja placem redovno.Danas sam plakala uz Uvod u anatomiju user posted image Blizanac sam.
E Doda mi se ubucila,baa se primjeti na licu.
Srecko sad rucao,koliko je pojeo bice dobro ako mu muka ne dodje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 15:19:48   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Rosita
Devici treba prekidac da iskljuci mozakuser posted image


user posted image user posted image To je ziva istina. Devica misli sto na sto.

Dosla sa mm do neke knjizare i dobila sam knjige. Poklonio mi je prodavac. Kako ljudi znaju sta da mi poklone.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 15:34:22   
IvanaSK RR
Ma Rosita, ja sam ostala negde u njegovom drugom mesecuuser posted image tri puta sam se vracala da vidim sta pise na tickeruuser posted image
Ja stvarno ludim od vremena, mislim da je to glavni krivac sto mi je dete toliko prehladjeno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
20.7.2018 6:55:17   
Misha i Ljisha
Dobro jutro sa suncanog salasa.
Danas idemo u poduhvat zvani sipanje gorivauser posted image u Futogu nam je pumpa na 500 metara a ovde na 6km. Moram ubosti vreme kad je P raspolozen da se vozi u jajetu.
Ivana ja sam juce P presvlacila 3 puta zbog vremenakih prilika. Te hladno te vruce pa u krug. Strasno me nervira ovo vreme. D cimam obuci se skini se. Mislim da smo svi izludeli.
P spava. D gleda crtace. Ja pijem kaficu.
Juce je P bio naporan jer nije kakio tri dana i vidim da se pretovara sa mlekom. Te sisanje te dohrana dere se dere i dere i u krug sisanje dohrana dohran sisanje. Bljucka povraca i na kraju je kakio. Inace on komotno ima 5 obroka na dan. Juce....mislim bar 7. Cak sam pomislila da nije skok u razvoju. A nece da bude na sisi i da vuce. Strasno. Jutros oko 6 je prdeo i nastavio.
Ja volim kad se deca dobro naspavaju preduslov za dobro raspolozenje. user posted image

Ne znam sta cemo danas i kuda u akciju ali smislicemo nesto.
Rosita i meni bude tesko sto im je tako dobro bez nasuser posted image
A sto se tice plakanja. U trudnoci placem i za reklamu. A ovako...pa nisam nesto placljiva ali definitivno vise od kad sam majka. Ranije me ni najtuzniji film nije mogao rasplakati

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here