|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 17:27:41   
Sanjica26 RR
Ma, ja se isto cimam za decu (kao i druge mame) i bas pricam sa Vikom sutra nece ni da nam kazu hvala. Ne treba mi hvala, ali da cene to sto cinimo za njih.

Sinoc dok nisam legla sto puta sam rekla mm sto mi je zao sto im je ceo dan dosadno. Stvarno smo i on i ja imali puno posla juce. On me gleda i kaze: Ne moze svaki dan da izmisljamo igre. Mogu valjda i same nekad. U pravu je skroz.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 17:42:25   
vonavoj
E bas to..kao luda se trudim,i onda dodje mm i kaze ajmo u Bg,jednom mesecno..i on je vise ucinio za njih nego ja svaki dan.
Sestra mi kaze,ti si ih navikla da MORA svaki dan da se negde ide,pa ti traze..mojima ni na pamet ne padne..i u pravu je.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 17:46:09   
Maslacak15
Mogla je von, to je teeoretski rizik od ponovljenih carskih da popusti stari oziljak pod opterecenjem. E sad naravno mozda je to napisala kao objasnjenje zasto je radila operaciju tako rano, to niko ne zna osim nje koja je operisala... ali nije sad ni vazno. Mozda je zena i sve uradila kako treba. Mene je moja bila mracila i terala da idem na kontrole ranije itd. ali ja sam je odjavila posto sam se odlicno osecala, nista me nije bolelo i nisaam verovala da oziljak moze tek tako bez tegoba da popusti. ali mene nije poradjala dr koja mi je vodila trudnocu neko dr sa klinike. oni su bili relaxed. jedini rizik koji je bio naveden u otpusnoj listi bile su godineuser posted image sram ih bilo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 20:51:11   
Maraj
Pa pojima nemam. Mada da me je boleo stomak u nivou reza, jeste.
Ja nisam mogla da cekam prirodni zbog cele moje "biografije" . Fragmin mi je jedan id tih uzrocnika....mogla bi poprilicno da iskrvarim ako dobijem dozu a za 2/3/4 sata krene prirodni porodjaj. Otkud znam. Kamo srece da sam "normalna trudnica" bez svih "dijagnoza". Mislim da bi sve bilo lakse. Ovako....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 21:15:01   
vonavoj
Ne.ne.maslacak,ne znam koliki si ispratila,njega dr je bila dezurna pa ju je ubacila u subotu u program,zato sam mislila da je napisala.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 21:28:01   
Maslacak15
Opusti se Marej. Bice sve ok!!! Ja konacno Sedim na terasi... Jos dva radna Dana za mm Pa metar Dana odmora ...juhuuu...uzima i on roditeljski za njen 5. Mesec. To ovde moze da se kombinuje .zajedno 14 meseci, jedna osoba ne sme duze od 12 a Kako se podelite nebitno. Naravno mahom zene uzimajuju veci Deo osim U retkim slucajevima gde one mnogo bolje zaradjuju...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 21:42:31   
Rosita
Maslačak, to je super što imate ukupno 14.
Ja imam prijateljicu koja enormno zaradjuje, muž je na porodiljskom, a i posle je ostavio posao da bude uz dete.
Sad mi je D kod baba i deda. Zabavno mu je. Ja prosto ne mogu da verujem da on meni kaže e ajde mama, žurimuser posted image . Bože kako rastu. Meni bez maženja uveče sa njim prazna kuća. Čekam da se prolepša pa da stegnem mm da idemo u banju negde.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 21:50:09   
mama Jo
Vece.
Sanjice, u potpunosti bih se slozila sa tm i tobom, ali realno - pa ko moze svaki dan da 100% vremena posveti igranju, i izmisljanju svega i svacega da njima ne bude dosadno... mene isto to nekada bas iznervira, stvarno ne mogu po ceo dan da budem kolovodja igrarija.

Maraj, cestitam ti od srca, nisam par dana pisala ali sam citala, sad cu ti i u temi cestitati 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 22:09:43   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Danas smo celo popodne imali drustvouser posted image P je srecom odvalio 3 h spavanja od 12 do 15 pa je cak do 18 imao snage. Onda kratko dremnuo i naravno u 20h u krevetu. D od 21. Pravili smo palacinkeuser posted image za svu decu. Bila i moja sestra od strica. Ja posklanjala tepihe,stolnjake ma...mene sve to nwrvirA i samo skuplja prasinu. Evo mm i danas koristio pumpicu. Mama kad vidi ima slog da je strefi ona je to tako uredila kad smo mi otisli. Dolazili smo mi ali nismo mi ovde spavali od proslog leta. Kad je mm danas dosao rekla sam mu konacno lici da je nasa kucauser posted image grozna sam
Al mene sve to izludjuje. I tacno da sam ostavila tepihe danas bi se usrecila. P bas bljuckao ma povracao. Ovako laminat i cao. Ja sam evo poslednja budna. Slusam cvrcke. Divna tisina i mrak mrkli mrak. Nigde nema svetla. Joj sto ja to volim.

Rosita skroz te razumem. A evo D danas kuci i nije htela ni da je ja kupam ni da je uspavljujem. Kaze seka ce je uspavati. Komsinica mala,sedmi razred. Pricala joj price i naravno D koma u roku od 15 min.

Sutra ujutru smo ugovorili dorucak kod komsija. Komsinica umesila ustipke ali ostavila u frizideru tako da su za ujutru samo lepo za pecenje i eto nas kod njihuser posted image jaoo sto volim ovaj moj komsiluk. Obozavam ih sve. I tu mi je sestra ta i volim ovo mesto zbog ljudi koji ovde zive.

Maraj nemoj da se sekiras. Ko sto rece Rosita batke je zivi primer deteta koje je premasilo termin i velik a kao nedonosce muke s njim. Danas je bas drekao u kolima jadnicam kad smo se vracali od mojih.
Svidja mu se ovde. Sve je zeleno. Puno drveca. Cak hoce da bude u kolicima jer ima krosnje da gleda. Danas sam bukvalnl stajala ispod drveta i samo pipala lisce a on se valjao od smeha.

Idem na spavanjac. Ovde se nekako prirodno ranije leze. Ne mogu ni da objasnim. Evo ide film na tv ali mm spava i ja cu. Ovde se covek odmori.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 22:25:37   
mama Jo
Ljisho, je l' tvoj salas na Ceneju?
Uzivajte, i ja jako volim takav ambijent stvarno.
Mi u petak idemo kod mojih u moje rodno selo, slicno je tako kao sto ti opisujes. Jedva cekam petak 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 22:42:27   
Misha i Ljisha
Jeste mama jo na Ceneju. Inace april mi je omiljeni mesec na salasu. Tad peva slavuj. Sve zeleni ili cveta. Tad mi je najlepsi. Kraj aprila i maj.

Odoh. Laku noc mame.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 23:43:37   
Sanjica26 RR
Ma, vrati se Ljiso ti na salas. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 23:45:36   
emicaa
Citajuci sad kako Ljisa pise o salasu pomislih isto sto i Sanjica.Velika je steta sto nisi vise tu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
18.7.2018 23:55:46   
Sanjica26 RR
Emi vala i mene vuce tamo kako opisuje.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 7:32:44   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ma, vrati se Ljiso ti na salas. user posted image

haha jaooo nekad vrlo rado a opet tamo je za neke stvari mnogo zgodnije. D definitivno ima prednost 4god zivota na salasu. U prirodi su deca mirnija,pitomija. Ne mislim da ne jurcaju vec bas na narav. Nema agresivnosti. I P je bolji od kad smo ovde. Ako ne znam sta cu s njim samo u ruke i pravac napolje. Jeste lose vreme ali smo i juce i prekjuce pola dana bili napolju. A ono kuci. Kao u stanu. Spremi se izadji u setnju. Bezvezeuser posted image ovde izjurim. Secam se D je imala godinu i po kad sam ja prvi put ostala u kuci a ona se sama igrala u dvoristu a ja samo izvirivala.
Salila sam se juce sa tatom "kad ja nasledim salas ja cu ovde ovo ovde ono"user posted image i salio se tata sa mnom. Ali nece brat nikad dozvoliti da salas bude moj. Ili i hoce ali onda nista drugo. Tamo gde ima tamo se ljudi valjda i svadjaju. Ja sam u fazonu samo me ostavite na miru nista mi ne treba pa me mm kori zbog toga. "Imamk i mo decu mislo na njih"i td. Ma...nece biti prica sa srecnim krajem verovatno.

P spavka. D gleda crtace. Ja evo kaficu. Oko 9 cemo do komsija.
Idem malo da pospremim dok P jos spavka pa da smo slobodni

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 7:59:24   
emicaa
Jutro.Ja cu posle dorucka izvesti djecu ispred zgradf na igralistr.Neda mi se u setnju,kazem sinoc mm da mi je bas dosadilo svako jutro u setnju,a zao mi da budu cijeli dan zatvoreni.
Ljiso nek tvoj tata bude pametan pa neka podijeli imovinu dok je ziv,da se posle ti i brat ne mucite sa tim.
A da sam na tvom mjestu ja bi sad zivila na salasu,a posle bih vidjela.Ali dok su djeca manja bila bih tu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 8:15:22   
vocicana
Dobro jutro mamice. Evo me...evo konacno, od zive sramote, i Mraa e porodila, ja dns sutra da se javim, idem odmah u temu.
Ljiso, divan si opis dala, bas bi i ja tamo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 8:28:58   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje spavaju. Mene su probudili majstori na ulici. Dva meseca rade ulicu.
Sad sam legla u dnevnu, pa cu da zadremam uz knjigu. Posle cu da deci pravim palacinke. I idemo napolje.
Ljiso, sto brat ne zivi tu ako ne daje salas? Te podele imanja mrzim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 8:36:33   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Jos jedna noc puna budjenja. Vratili smo se u bebeci period.
Ljiso, bas lepo sto uzivate.
Mama Jo, drago mi je sto ste bolje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 8:54:37   
emicaa
Ivana mi taj bebeci period nismo nikad napustili user posted image
Isla sam u prodavnicu po hljeb,Dora je ostala sama sa Davidom.Kako sam ih ostavila tako ih i nasla.Ali nisam se zadrzala ni 3 minute

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 8:58:24   
IvanaSK RR
Emi, ona je velika devojcica, cuva batuuser posted image
Sto se tice budjenja ja sam se bila odvikla. Budila se ona nocu, ali nista strasno. Ovo je sada uzas. Samlevena sam. Nemam snage ni za sta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 9:24:03   
vonavoj
Jutro!
Emice,super sto ih navikavas ds ostaju i da se cuvaju,tako i ja moje.
Ivana,mogu misliti kako ti je tesko..mrzim nespavanje..
Sanjice,vredna si od jutrauser posted image
Ja pijem kafu,stavila rucak,mali zaspao,velike jos spavaju..malo mira..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 9:28:18   
Maraj
Jutro mame. Mi katastrofa spavale. Ceo dan je juce prespavala i naravno nocas...zurka. taman zaspi, ja je spustim....ona dremne 20-ak mon i eto ti je opet. Bas sam nenaspavana. A ovde u sobi malo malo neko udje. Galame. Nema spavanja nikako.
Inace vadili su joj i danas kks, crp i bilirubin. Pedijatrica je uletela bukvalno na 2 min. Rece mi da je crp u padu. Da l rece 8 ili 5/6 pojima nemam. Uglavnom vazno da je u padu. Al mi necemo pre ponedeljka izgleda kuci dok ona ne primi celu turu antibiotika

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 9:36:56   
Sanjica26 RR
Von juce dok su deca gledala dugometrazni crtani ja se razletela po kuci da usisem i obrisem. Posle sam ih vodila u centar grada. Dosli neki haos animatori. Ludilo neko. Vecera i kad sam rasklanjala kao da nisam usisavala. Kaze mm bolje se pomiri sa time da nikad nece da ti bude cistouser posted image
Maraj, evo vec je cetvrtak. A ona mukica ne moze na miru da spava ako neko non stop ulazi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Razgovori mama 07/18 [chat]
19.7.2018 9:53:32   
IvanaSK RR
Maraj, u Gradskoj je bas bila tisina. I kad su ulazili ako vide da beba spava utisaju se..
Sanjice, pa ja mislim da usisivač ne bih trebala ispustati iz ruku.
Napravih sinu i njegovom drugu ustipke. Lazanje sam sinoc spremila, danas samo u rernu da ih cusnem. Volim kad spremam lazanje user posted image
Sredicu vc i mozda opet usisam 😂 ne znam ni to kako cu koliko me bole noge od nespavanja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here